Bitcoin Forum
May 09, 2024, 07:41:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Beyler Bana Biraz Yardım Edin.. Edit MUTLU SON! (15 KASIM Editi)  (Read 3036 times)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
September 24, 2017, 10:00:36 AM
Last edit: November 15, 2017, 01:30:46 PM by OrtaDirek

asgari ücret ile it gibi çalışıp biriktirdim ve bu parayı biriktirebilmek için birçok şeyden vazgeçtim. robot gibi yaşadım adeta para biriktirebilmek için. elimdeki para 24 bin tl idi.. 24 bin ile bir iş kurma niyetindeyken bitcoinden biraz para kazanırım sandım.. neyse özetle al-sat yaparak segwit döneminde 26 bin yapabilsemde çıkmasını bilmediğim için şuan elimde 20 bin tl var  hem btc nin düşmesi hemde yanlış al-sat yüzünden zarardayım.

paramı geri kurtarırsam töbe bir daha uğraşmayacağım şuan full tldeyim alsam daha düşer mi hiç kestiremiyorum akıl danışabileceğim veya tahinleri genelde kimler var yardımcı olursanız sevinim ben alınca düşüyor satıncada artıyor denk getiremiyorum..

13 Ekim 2017 editi; elimdeki btcleri full 32.000 tlden sattım yani 7000 lira kar elde ettim inş herşey gönlümüzce olur.

2 Kasım 2017 editi; 6200 olunca tekrar girdim ve az önce düşmeye başlayınca risk almadım ve sattım 38970 tl den sattım yani yine 7000 lira kazandım çok mutluyum arkadaşlar allah yardımcımız olsun.. Cheesy

15 Kasım 2017 editi; Son edit. daha konuyu güncellemeyeceğim artık gerek görmüyorum. konuyu açarken çok üzgündüm çaresizdim ne yapacağımı bilmiyordum ama gördümki ben yine iyiyim forumda benden daha kötü durumda olan inlarlar varmış. neyse 22100 tl den full btc almıştım az önce full satıldı. 7300 den döneceğini düşünüyordum o nedenle garantici olduğum için sattım.

elimdeki 38970 tl ile 22100 den full btc aldım ve bugün 28450 den full sattım. 10k kadar bir kar var yine allah bereket versin.

yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler.
1715283684
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715283684
Reply with quote  #2

1715283684
Report to moderator
1715283684
Hero Member
*

Ignore
1715283684
Reply with quote  #2

1715283684
Report to moderator
1715283684
Hero Member
*

Ignore
1715283684
Reply with quote  #2

1715283684
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
September 24, 2017, 10:44:20 AM

Forumda bir kaç konu var heyecan yapıp zararına satmayın diye bitcoinin düşüş dönemleri oluyor elbet ama uzun vadeli yükselişte olan bir coin geçen yıl 1 bitcoin 3000 tl civarındaydı şimdi bu fiyatının 4-5 katından işlem görüyor.
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
September 24, 2017, 11:50:59 AM

Forumda bir kaç konu var heyecan yapıp zararına satmayın diye bitcoinin düşüş dönemleri oluyor elbet ama uzun vadeli yükselişte olan bir coin geçen yıl 1 bitcoin 3000 tl civarındaydı şimdi bu fiyatının 4-5 katından işlem görüyor.

geçmişte 1000$ den 100$ yaptığıda olmuş ama. ayıca en son 4970$ den 2000$ birden düştü kısa sürede. 15600 den almıştım yok artık daha düşmez buradan artacak satma dedim kendi kendime hep satmadım zaten ama düştükçe düştü yine artar diye diye satmadım. keşke satsaydım geç kaldım. 2 gün öncede 3000$ altı geliyor fln diyorlardı burada dedim bari bu defa satıp düşükten fazla alayım dedim ama tam tersi oldu 3800$ yaptı ben aldıktan kısa süre sonrada düşmeye başladı zor bela zarar etmeden sattım yine..

tldeyim şuan artacak mı düşecek mi? uzamn arkadaşlar ne düşünüyor merak ediyorum yorumları tutan kimler var?
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
September 24, 2017, 12:15:07 PM

Ben 2018'i görmeden çıkmayı düşünmüyorm.Çıkış fiyatım 10k$.Ama size tavsiye veremem zor bela kazandığınız paranız burada heba olabilir.Belkide balondur patlar,iner,düşer,biter.Bence en iyisimi paranızı çekip reel hayatta ticaret yapmanız.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
September 24, 2017, 03:19:17 PM

Ben 2018'i görmeden çıkmayı düşünmüyorm.Çıkış fiyatım 10k$.Ama size tavsiye veremem zor bela kazandığınız paranız burada heba olabilir.Belkide balondur patlar,iner,düşer,biter.Bence en iyisimi paranızı çekip reel hayatta ticaret yapmanız.

15 bin ile 13200 den btc aldım 5 bin kaldı onlada alırsam artmasını bekleyeceğim hayırlısı artık..
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 24, 2017, 03:30:10 PM

Borsa kapanma haberleri var umarım su zamanda almamıssındır eger aldıysanda süreyi uzun tutmam lazım 1 sene gibi. Yakın zamanda btc düşeceği kanaatindeyim.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
September 24, 2017, 03:35:58 PM

Borsa kapanma haberleri var umarım su zamanda almamıssındır eger aldıysanda süreyi uzun tutmam lazım 1 sene gibi. Yakın zamanda btc düşeceği kanaatindeyim.

arkadaş troll mü? forumda yeniyim kimse hakkında fikrim yok
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
September 24, 2017, 03:44:25 PM

Bende yaşadım bitcoin kısmında değil ama altcoinde yaşadım. Çok güzel kar yaptım zamanında çıkmayı bilmedigim için zarara uğradım bende. Altcoin olarak düşünürsen al sat kısa zamanda kesinlikle öyle düşünüyorum bazı altcoinler hariç. Bitcoin yönünden düşünürsek de uzun vade de düşünülmesi gerekiyor kesinlikle 1 yıl 2 yıl gibi benim düşüncem bu yönde.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 24, 2017, 03:52:06 PM

Valla hocam helal paraymış ki erimemiş fazla . 26.000 den 20.000 e düşmüşsünüz. Ne profesyoneller bu dönemlerde  ne paralar eritti. Sabır ve zaman gerek .  Bol şans dileyebilirim size sadece, gönlünüze göre olsun.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 24, 2017, 04:05:11 PM

Aklı başında olan hiç kimse size inecek çıkacak, şöyle yap böyle yap diye bir öneride bulunmaz. Çünkü kimse bilmiyor ne olacağını. Aklı başında olanların bildikleri ise kimsenin bilmiyor olduğu sadece, zaten bu sebeple de bir şey söylemezler.

Söyleyenlere de çok prim vermeyin derim. Geçmiş olsun, düşündüğünüz gibi gerçekleşir her şey.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
September 24, 2017, 04:05:41 PM

26bin de 20 bine düşmek hiç bir şey, arkadaşın dediği gibi ne profesyoneller batırdı paralar,

paranızın bir kısmını TL de tutun, yüzde 30-50 arasını BTC de tutun saklayın, 2-3 sene unutun o parayı, ben çıkacağını düşünüyorum, 2018 e kadar. AL - SAT yaparsanı ELİNİZE VERİRLER COİNLERİ. 2 sene beklersiniz, tam coin % 10 artar satarsanız ertesi gün  %200 yapar, arkasından bakarsınız. AL - SAT YAPMAYIN

son olarak.

AL-SAT YAPMAYIN

Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
September 24, 2017, 04:19:31 PM

ne trolü oku: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2194606.0
haftalardır ne konusuluyor keske arastırsaydın burdaki cogu kişiye güvenme herkez btc cıkar yükselecek der geçer ardını düşünmez en son çin 8 gün sonra borsaları kapatacaktı lakin 20 gün gibi süre tanıdı sanırım 1 aya kadar yavas yavas düşebilir dibleri görebilir. btc aldıysan al sat yapma beklemen daha iyi gibi. ytd

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
September 24, 2017, 04:46:39 PM

ne trolü oku: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2194606.0
haftalardır ne konusuluyor keske arastırsaydın burdaki cogu kişiye güvenme herkez btc cıkar yükselecek der geçer ardını düşünmez en son çin 8 gün sonra borsaları kapatacaktı lakin 20 gün gibi süre tanıdı sanırım 1 aya kadar yavas yavas düşebilir dibleri görebilir. btc aldıysan al sat yapma beklemen daha iyi gibi. ytd

bu haberi biliyorum zatende 1 sene beklemek biraz abartılı olmadı mı? sonuçta para japonyaya fln kayıyor çin engellese ne olur artık. market hacmi %4,5 fln diye okudum en son çin'in japonya %50 olmuş.
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
September 24, 2017, 04:56:30 PM

Aklı başında olan hiç kimse size inecek çıkacak, şöyle yap böyle yap diye bir öneride bulunmaz. Çünkü kimse bilmiyor ne olacağını. Aklı başında olanların bildikleri ise kimsenin bilmiyor olduğu sadece, zaten bu sebeple de bir şey söylemezler.

Söyleyenlere de çok prim vermeyin derim. Geçmiş olsun, düşündüğünüz gibi gerçekleşir her şey.

grafik analizi yapanlar genelde tutturuyor mu? benim bir arkadaş al-sat fln diyordu ama hiç dinlemedim dinleseydim 30.000 de olucaktı para hislerimle hareket ettim birde anlık sert düşüşlerde hep kerizlendim malesef kardan zarar ettim..

kerizlenmesem 2400$ den almıştım hiç satmasam 35 bin tl civarı param olucaktı ama dedim ya hep kerizlendim terse kaldım derken 2600 tl oldu anca.

şimdi al-satı bıraksam 15600 den aldım galiba en son tekrar 4900$ olursa parayı kurtarıyorum kara geçmem içinse 6000$ fln olması lazım al-satı becerebilsem keşke.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
September 24, 2017, 05:20:01 PM

exit planı olarak düşündüğümü sanada yazayım.
24 binden 20 bin e düşmüşsün bu durumda
15bin falan dolarda bekle.5bin de btc de
şu ara kuzey ırak a filan girmeye kalkarlarsa dolar fırlar ama tl hiç bir zaman kazanç getirmez.
dolar düşsede pek bir zarar etmezsin.
ama sende bu şansla kore savaşı çıkarsa hiç karışmam Smiley
hel şu ara tl de hiç durma.
iş kurmayı düşünürsen başlangıçta doları bozar kurarsın.iş rayına girmeye doğru btc kendine gelmiş olur.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 24, 2017, 07:44:53 PM

Bu platform hakkında çok fazla BİLGİ,TEKNİK ANALİZE sahip değilsin ve + olarak İNSAN PSİKOLOJİSİNDEN anlamıyorsan ben gibi.
Paran sağdaki soldaki coinlerde dursa bile yani hiç hareket etmezsen bile o paranı eritirler.
Bu iş öyle herkesin yapabileceği bir iş değil.
Adamlar duran paranı bile eritiyorlar.
ya demir gibi sabrın olacak yada bu diyardan gideceksin.
Not:Ben çok fazla kaybettim.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 24, 2017, 09:06:43 PM

Bu piyasada elindekinin değeri düştü diye satanlar olmasa, biz para kazanamayız zaten. Senin gibi insanlar panik yapmasa millet nasıl para kazanacak? Bu yüzden sakin ol, birçok kişi senin yolundan geçti.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 24, 2017, 09:20:03 PM

Yani herkes bir şeyler söylüyor siz  sorunca , kendince de yardımcı olmak isterler ama  en doğru karar yine sizdedir.  Koşullarınızı siz biliyorsunuz, ya sabredeceksiniz bekleyeceksiniz , ya da çekileceksiniz.  Bu aralar al sattan kazanan pek göremiyorum.  Tecrübe, bilgi ister. O yüzden hep deniyor ki bizlere acil ödemede, acil bir işte kullanılmayacak,  sizi üzmeyecek bir tutardar para ile bu piyasaya girilir ve risk alınır.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
September 25, 2017, 11:44:39 AM

Bitcoinin nereye gideceği konusu ,çıkacak olan haberlere ve arz- talep olaylarına bağlı iş böyle olunca kimse tam anlamıyla bitcoinin yükselip alçalacağını söyleyemez , ama geçmiş istatistiki veriler ver bitcoinin günden güne kullanıcısının artması uzun vadede fiyatının artacağını söylüyor fakat bunlar hep içerisinde risk barındırıyor eğer risk alacak durumun yoksa bitcoinden uzak durmak gerek . Yani yarın bitcoinin fiyatının 1000 dolarlara düşmeyeceğinin garantisini kimse veremez .
Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
September 25, 2017, 01:18:22 PM

Hocam yukarıda da arkadaşlar yazmış. Yaşadığın kayıp oransal olarak bu piyasada çok normal ve herkesin yaşayabileceği bir kayıp.
Baştan bundan çok daha fazla kaybı göze alıp girmen veya bu piyasaya hiç bulaşmaman gerekirdi. Tekrar girersen kaybını göze alarak gir. Kaybını telafi etmeye çalışırken daha da dibe gidebilirsin.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: