Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:55:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Bırakın şu Altcoinleri batacaksınız !  (Read 9676 times)
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
September 24, 2017, 07:18:06 PM

Altcoin nedir arkadaş ya ? Tamam bende aldım sattım ama büyük oyunu görmüyormusunuz ? Şuan bitcoin 2500 e sert bir dump yerse altcoin fiyatlarını düşünsenize ? Artık kimseye kolay kolay kazandırmazlar.Girin btcoine bırakın şu altcoinleri en azından birsüre.Yoksa üzülüyorum çok kişinin canı yanmış belli daha çok batacaksınız.Amaç bitcoin ve daha o emekleme aşamasında ,altcoinlerin çoğu patlayacak bana göre.Bitcoin hızla 2000 e bile düşse 3000 olması 1 günü alır.5000 i geçmesi 1 hafta bile sürmez.

Benim gördüğüm tablo Bitcoinin tamamen Altcoinlere darbe vurmasıdır.Kesinlikle bana göre bitcoinin dumpla alakası yok.Tek amaç Bitcoinin ben kralın böyle kafanıza kafanıza vurup öldürürüm hepinizi diyor.Eğer büyük bir dump gelirse öldürücü darbe olur çoğu altcoin için..

neyse anlatamıyorum şuan neler gördüğümü hissettiğimi anlayan anladı iyi günler

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
1715162123
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715162123
Reply with quote  #2

1715162123
Report to moderator
1715162123
Hero Member
*

Ignore
1715162123
Reply with quote  #2

1715162123
Report to moderator
1715162123
Hero Member
*

Ignore
1715162123
Reply with quote  #2

1715162123
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
September 24, 2017, 07:27:02 PM

Bırakın kaybede kaybede öğrensinler.
"balınalar zararına satıyor alttan toplamak ıcın. kaz gelecek yerden tavuk esırgenmez."*
Forumda ciddi ciddi bunu yazan var, bir de bunu üstad diye pohpohlayan bir tayfa.* Tek başına bu örnek bile nasıl bir ortamın içinde olduğunuzu anlamanıza yardımcı olur. Burası kurtlar sofrası ve kendini geliştirmeyenler bu piyasada kaybetmeye mahkum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 24, 2017, 07:30:27 PM

btc, eth, ltc harici oynamak tehlikelidir bende çok kazandım çok kaybettim genelde margin yapardım. Sonradan öğrendimki site sahipleri balinalarla iş birliği içindeymiş marginde sell buy limitleri onların elinde düşük hacimleri coinleri ters köşe yaptırıp en cok limit hangi çizgideyse oraya kadar ya düşürtüyorlar yada yükseltiyorlar haliyle marginde olan para azaldıgı için otomatik zararına satılıyor satılan coinler site sahibinin cebine komisyonda bilanalara bu yöntem sayesinde binlerce tl param bir sabah uyandıgımsa hep 50-100 tl kalmıstı e tabi bu kadar emek insana koyuyor ne yazıkki.

Birde ıco cu tayfa var yok su ıco patlayacak yok 50x olacak diye milletin aklını çekiyorlar yeni borsaya girenlerde kar oranını görünce giriyor 10 gün sonra ıco çöp oluyor. Olan yeni başlayan arkadaşlara oluyor dikkat.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
September 24, 2017, 07:31:43 PM

"balınalar zararına satıyor alttan toplamak ıcın. kaz gelecek yerden tavuk esırgenmez."*
Forumda ciddi ciddi bunu yazan var, bir de bunu üstad diye pohpohlayan bir tayfa.* Tek başına bu örnek bile nasıl bir ortamın içinde olduğunuzu anlamanıza yardımcı olur. Burası kurtlar sofrası ve kendini geliştirmeyenler bu piyasada kaybetmeye mahkum.

Evet bunu arkadaş bana yazmıs sanırım Cheesy kaz yerine civciv gelebilir dikkat.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 24, 2017, 07:33:36 PM

Altcoinler olmazsa btc'yi nerden çarpacaklar hocam, bence şu an altcoin zamanı, btc ne kadar düşerse altcoinler o kadar artar çünkü sizin de söylediğiniz gibi kral btc! o halde ne diye düşüyor?,
spekülasyon+kar realizasyonu= tıpış tıpış artacak btc
Düşünün, sürekli para yatırıp btc almak var bir de spekülasyon yapıp korkutmak, el çabukluğuyla bul karayı al parayı oynamak var. Şimdi sıra altcoinlere geliyor, Mart'tan sonraki dönem yaşanacak (bazılarında yaşanıyor iop, okcash vs) ama daha hızlı-seri biçimde! 5-10-20x'ler...BTC'nin standardı var o kadar arttırmazlar yoksa dediğiniz gibi altcoine yatırım yapılmaz. Oyunda herkese bir görev dağılımı yapılmış...Her şey dengeyle ve sırayla...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 24, 2017, 07:55:54 PM

Bitcoin'in en az %50'si üreticilerin elindeyken altcoinler gözüme pekte zararlı gözükmüyor. Bitcoin denilen deneme tahtası piyasayı manipule edenin kendisi zaten.
$STRAT'çı tayfa 2018-2019 dönemini bekliyor.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
September 24, 2017, 07:58:43 PM

tabı tabi .. btc den kısa surede 5 10 katı kazanmak ımkansız ama altcoınde dogruyu yakaladın mı kar yapıp cıkacaksın ..
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
September 24, 2017, 08:05:57 PM

ingiltere ne diye uyarırsın ki okumak öğrenmek istemeyen tayfayı?
boşversene sen, biz kazancımıza bakalım. bize her zaman greater fool lazım Wink
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
September 24, 2017, 08:17:15 PM

Bu saatten sonra kaybetmeyi göze aldığınız parayı altcoine yatırın yoksa benim gibi kafanızı duvarlara vurursunuz...
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 24, 2017, 08:30:36 PM

Hocam elestiriyorsunuz da sankı su elestırenler bır tek bıtcoın alıp satıyor. Yanlıs zamanda almalar olur evet ama altcoın alıp satmıyoruz demeyın herkes alıp satıyor, herkes ico'ya da gırıyordu sımdı mı altcoın ico çöp oldu. İnsanlar burda ne okuyorsa etkılenıyor, "ogrenmek ıstemeyen" lere yol gosterın belkı bıseyler ogrenırler, dediginiz gibi nato kafa nato mermer degıldır ınsanlar belkı.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 24, 2017, 08:46:49 PM

Bitcoin tek başına kalsa bu kadar değerli mi olacak nasıl yani. BU piyasada yüzlerce coinlerin tamamı  borsalarda çoğunlukla BTC üzerinden alınıp satılıyor.  Altcoinler gitsin tamamen diyelim  birbirimize Bitcoin postalayarak ne kadar hızlı bir sistem aaa diye oyun mu oynayacağız anlamadım ben ne demek istiyorsunuz. 

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 24, 2017, 09:23:12 PM

Bu sözün neresi yanlış.Eleştirmşsin ama ortaya fikir adına birşey koymamışsın.Bir coinin pumplandığına inanıyorsunda dumplandığına mı inanmıyorsun.Balina belli kardan vazgeçip daha fazla kar etmek alttan toplamak için bunu yapıyor.Bunu görmek için üstad olmaya falan gerek yok.Piyasayı dikkatli izlemek yeterli.Kitle psikolojisi de grafik,proje, btc'nin hareketleri gibi önemlidir.Altcoin alıp uzun vade de tutmak takip etmemek her zaman risk içerir.Burada herkesin az veya çok eksiği var.Önermli olan eleştirilerin bile kırmadan yapıcı bir üslubla olması.Herkes birbiri ile aynı düşünemez bu hayatın her alanında böyledir.Altcoinlerle alakalı uyarıların olması güzel.Kaybedenler olduğu kadar kazananlarda var.Önemli olan burada birbirimize samimi olarak bilgi paylaşmak.Karalamakla kimsenin eline bir şey geçmez.Saygılar herkese
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
September 24, 2017, 09:44:52 PM

Bütün altcoin leride kötü diyemeyiz bence . Tamam iyi coinler %10' u geçmez ama altcoinler piyasanın %52,7 sini oluşturuyor.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 24, 2017, 09:56:50 PM

Altcoinler olmasa kimse elindeki parayı katlayamaz piyasanın hiç bir çekiciliği heyecanı kalmaz. Bugün 1 lirayı 50 lira yapabiliyorsanız altcoinler sayesinde oluyor gelecekte piyasa bu kadar hareketli olmayacak.
Uzun vadeli düşünenler için diyorsan haklısın tabi ether decred dash monero ve sağlam ether tokenleri dışında bir çoğu çöp olacak.
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
September 24, 2017, 09:58:02 PM

valla adam hakli beyler, ben altcoinlerde anca btc mi azalttim. hangine girdimse, düstü.keske sadece btc de kalsaydim.simdi damlaya damlaya göl olmustu
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 24, 2017, 10:00:19 PM

Bu sözün neresi yanlış.Eleştirmşsin ama ortaya fikir adına birşey koymamışsın.Bir coinin pumplandığına inanıyorsunda dumplandığına mı inanmıyorsun.Balina belli kardan vazgeçip daha fazla kar etmek alttan toplamak için bunu yapıyor.Bunu görmek için üstad olmaya falan gerek yok.Piyasayı dikkatli izlemek yeterli.Kitle psikolojisi de grafik,proje, btc'nin hareketleri gibi önemlidir.Altcoin alıp uzun vade de tutmak takip etmemek her zaman risk içerir.Burada herkesin az veya çok eksiği var.Önermli olan eleştirilerin bile kırmadan yapıcı bir üslubla olması.Herkes birbiri ile aynı düşünemez bu hayatın her alanında böyledir.Altcoinlerle alakalı uyarıların olması güzel.Kaybedenler olduğu kadar kazananlarda var.Önemli olan burada birbirimize samimi olarak bilgi paylaşmak.Karalamakla kimsenin eline bir şey geçmez.Saygılar herkese
Hocam ne zararı adam 1 centten bu yana topluyor, fiyatı belirleyen kendisi. Ben bile 6 aydır bu işteyim adamlar senelerdir var, daha birkaç ay önce 1830 dolardı sene başında 800 dolar...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
presidentcoin
Full Member

Activity: 224

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 24, 2017, 10:43:12 PM

Ben sert düşüşlerde ne zaman altcoin alsam hep 20-30 karla çıktım,  ki bana göre gayet iyi bir oran bunlar kısa zamanda. Tabi hangi altcoinlerden aldığınız önemli genelde ilk 20 den alırım böyle zamanlarda diğerleri kusura bakmasın. YTD değil yaptığım eylemler. 

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
September 24, 2017, 11:27:13 PM
Merited by oturanbilboa (3), lossnet (1)

"Radyonun geleceği yok"
Lord Kevin - İskoçyali fizik Alimi

"Artık yeni hiçbir şey yok.İcat edilebilecek herşey icat edildi."
Charles H. Duell - Amerikan Patent Dairesi Başkanı 1899

"Denizaltıların savaşta ne işe yarayabileceğini anlayamadım.En fazlasından murettebatın boğularak ölmesine sebep olabilir."
H. G. Wells - yazar 1901

"Atlar her zaman kullanılacaktır.Otomobil ise ancak geçici bir moda olabilir."
Henry Ford'un kredi talebi uzerine otomotiv sektörünün geleceği konusunda ekspertiz veren bir banka Müdürü 1903

"Uçaklar hoş oyuncaklar.Ama askeri bir değerleri yok."
Maresal Ferdinand Foch, I.Dünya Savaşı'nda Fransız Orduları Başkomutanı 1911

"Artistlerin konusmalarını kim duymak ister ki?"
Harry M. Warner, film endüstrisi yöneticisi.O sıralarda yeni icat edilen sesli film hakkında 1927

"Televizyon en geç altı ay içinde piyasadan silinecektir.İnsanlar her akşam böyle bir kutuya bakmak istemez."
Daryik F. Zanuck - Twenty Century Fox'un başkanı 1944

"Bilgisayarlar gelecekte belki sadece 1,5 ton ağırlığında olacaklar."
Popular Mechanics Dergisi - 1949

"Sound'larını beğenmedim,ayrıca gitar gruplarının modası geçti."
Decca Record Plak Firmaslnın bir yöneticisi. Beatles'lar hakkında - 1962

"İnsanlarin büyük çoğunluğu için tütün tüketimi gayet sihhi bir şeydir."
Doktor Ian G. McDonald, Operator - 1963

"İnsanların evlerinde bilgisayar bulundurmaları için herhangi bir neden göremiyorum."
Kenneth Olsen, Digital Equipment Corp.'un (bir bilgisayar firması) başkanı - 1977

Altcoinlerin cogunun ne ise yaradigini bilmeyen, teknolojisinden bi haber, sadece borsada alip satip dump/pump arasinda para kazanip kaybeden tayfaya anlatmak zor. Ama "Zaman" denilen aziz bilgemiz insanlara s**e s**e anlatti, anlatiyor, ve anlatacaktir blockchain'in, smart contract'larin, distributed networklerin aslinda internetten sonra insanligin icad ettigi en buyuk buluslar oldugunu.

Dedigim gibi "Zaman" gosterecek... Wink
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
September 24, 2017, 11:32:50 PM

Şuan zaten Btcden kazananlar kazandı kazanıcagını Altcoinlerdede Batıranda  cıkaran varda Ama piyasanın %50si alt coin okadar cok coin var bence tam fırsat dolu altcoinler
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
September 24, 2017, 11:34:27 PM

"Radyonun geleceği yok"
Lord Kevin - İskoçyali fizik Alimi

"Artık yeni hiçbir şey yok.İcat edilebilecek herşey icat edildi."
Charles H. Duell - Amerikan Patent Dairesi Başkanı 1899

"Denizaltıların savaşta ne işe yarayabileceğini anlayamadım.En fazlasından murettebatın boğularak ölmesine sebep olabilir."
H. G. Wells - yazar 1901

"Atlar her zaman kullanılacaktır.Otomobil ise ancak geçici bir moda olabilir."
Henry Ford'un kredi talebi uzerine otomotiv sektörünün geleceği konusunda ekspertiz veren bir banka Müdürü 1903

"Uçaklar hoş oyuncaklar.Ama askeri bir değerleri yok."
Maresal Ferdinand Foch, I.Dünya Savaşı'nda Fransız Orduları Başkomutanı 1911

"Artistlerin konusmalarını kim duymak ister ki?"
Harry M. Warner, film endüstrisi yöneticisi.O sıralarda yeni icat edilen sesli film hakkında 1927

"Televizyon en geç altı ay içinde piyasadan silinecektir.İnsanlar her akşam böyle bir kutuya bakmak istemez."
Daryik F. Zanuck - Twenty Century Fox'un başkanı 1944

"Bilgisayarlar gelecekte belki sadece 1,5 ton ağırlığında olacaklar."
Popular Mechanics Dergisi - 1949

"Sound'larını beğenmedim,ayrıca gitar gruplarının modası geçti."
Decca Record Plak Firmaslnın bir yöneticisi. Beatles'lar hakkında - 1962

"İnsanlarin büyük çoğunluğu için tütün tüketimi gayet sihhi bir şeydir."
Doktor Ian G. McDonald, Operator - 1963

"İnsanların evlerinde bilgisayar bulundurmaları için herhangi bir neden göremiyorum."
Kenneth Olsen, Digital Equipment Corp.'un (bir bilgisayar firması) başkanı - 1977

Altcoinlerin cogunun ne ise yaradigini bilmeyen, teknolojisinden bi haber, sadece borsada alip satip dump/pump arasinda para kazanip kaybeden tayfaya anlatmak zor. Ama "Zaman" denilen aziz bilgemiz insanlara s**e s**e anlatti, anlatiyor, ve anlatacaktir blockchain'in, smart contract'larin, distributed networklerin aslinda internetten sonra insanligin icad ettigi en buyuk buluslar oldugunu.

Dedigim gibi "Zaman" gosterecek... Wink

katılıyorum harfiyyen. saygılar.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: