Bitcoin Forum
May 23, 2024, 04:20:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 📌📌[ANN] [GUESS] Peerguess - Katılımcı Kripto Para Fiyat Uygulaması📌📌  (Read 5225 times)
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
November 03, 2017, 02:01:55 PM

Projeyi tam inceleyemedim, uygulamayı kullanabilmek için sadece preicodan mı girmek gerekiyordu? Yada ilerleyen zamanlarda da holderlar için ayrı bir başvuru formu tarzı birşey açılacak mı?

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
November 03, 2017, 03:03:19 PM

Projeyi tam inceleyemedim, uygulamayı kullanabilmek için sadece preicodan mı girmek gerekiyordu? Yada ilerleyen zamanlarda da holderlar için ayrı bir başvuru formu tarzı birşey açılacak mı?

ticker, porfolio manager, alert manager, bitcoin & altcoin tahmin yapma, bunlar ücretsiz herkezin kullanıma her zaman açık.

Guess analytics (ilk sürümle gelecek olan) ve sonrasındaki özellikler sadece ICO yatırımcılarına açık olacak.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
November 03, 2017, 03:06:36 PM

ticker, porfolio manager, alert manager, bitcoin & altcoin tahmin yapma, bunlar ücretsiz herkezin kullanıma her zaman açık.

Guess analytics (ilk sürümle gelecek olan) ve sonrasındaki özellikler sadece ICO yatırımcılarına açık olacak.

Ico yatırımcısına  bu özelliklerin açık olması için minumum yatırım tutarı varmı, açıkçası sırf bunun için bile yatırım yapılabilir
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
November 03, 2017, 03:09:29 PM

Yavaş yavaşta olsa ico sonuna kadar 1300 Ethereum a ulaşacaklarını düşünüyorum.

1300 ethereum mu toplanması gereken minimum miktar? Ya da sizin tahmininiz mi sadece? Şu an 1295 eth olarak güncellenmiş sanırım pre-ico ile birlikte toplanan miktar.

projeyi biz cebimizden fonladık, ilk sürümü içinde ICO'da toplanması gereken herhangi bir minimum tutar söz konusu değil. Fakat ICO'da toplanan her para Marketing ve ilerideki özellikler için önemli olacak.
Özellikle projeyi duyurabilmek ve yayabilmek için marketing yapacağız. Kripto dünyasında marketing oldukça pahalı, ICO'da toplanan marketing için kullanılacak. Ücretsiz uygulama olduğu için organic bir marketing zaten  bekliyoruz. Ama yüksek kullanıcı sayısına ulaşabilmek için (daha çok tahmin toplamak demek) marketingi paralı olarak yapmak durumundayız.

xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
November 03, 2017, 03:14:31 PM

Ico yatırımcısına  bu özelliklerin açık olması için minumum yatırım tutarı varmı, açıkçası sırf bunun için bile yatırım yapılabilir

ICO süresinde yatırım yaparak GUESS token sahibi olmak için herhangi bir limit söz konusu değil.
Fakat özellikleri kullanmak için örneğin Guess analytics minimum 1.5 ETH limiti var. Aşağıdaki linkte hesap makinemiz mevcut.
Hesap makinesinden yatırmak istediğiniz tutarı yazdığınızda hak sahibi olacağınız özellikler ve token miktarını gösteriyoruz.

https://peerguess.com/pisale.html?p=gSVpbz

Ayrıca white paper türkçe linki aşağıda sayfa 14'de yatırım tablosuna göre hak sahibi olabileceğiniz özellikleri belirtiyoruz.

https://peerguess.com/files/White%20Paper_TR.pdf

kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 03, 2017, 07:09:06 PM

1295 eth toplayabilmiş sadece. açıkçası bu projenin değeri bu kadar değil. yanlış zamanda piyasaya sürüldü bence. umarım toparlar.

cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 04, 2017, 06:49:31 PM

Pre ico'da dağıttıkları bonustan sonra ico'da yine para toplayabilmeleri bile bence başarı. Ekibin bir soft cap beklentisi yok sanırım ? çok ciddi bir yatırım gerektirmiyor gibi duruyor proje.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
November 05, 2017, 12:06:51 PM

şu anda BTC tam gaz ilerliyor. Bu zamanda ico ya çıkan projelere yazık oldu. Şu anda kimse elindeki btc leri dağıtmak farklı işe girmek istemiyor. Hatta paraya ihtiyacı olan adam bile 3 gün daha sabredeyim derdinde Smiley)) Krallar varken prenslere söz düşmez Smiley Böyle bir zamanda yine de iyi yatırım çekti peerguess.  Bizim bounty coinler ne zaman hesaba geçer acaba? Ve daha ne kadar imzada kalmaya devam etmeliyiz? Bilenler açıklarsa sevinirim

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 06, 2017, 03:41:14 AM

şu anda BTC tam gaz ilerliyor. Bu zamanda ico ya çıkan projelere yazık oldu. Şu anda kimse elindeki btc leri dağıtmak farklı işe girmek istemiyor. Hatta paraya ihtiyacı olan adam bile 3 gün daha sabredeyim derdinde Smiley)) Krallar varken prenslere söz düşmez Smiley Böyle bir zamanda yine de iyi yatırım çekti peerguess.  Bizim bounty coinler ne zaman hesaba geçer acaba? Ve daha ne kadar imzada kalmaya devam etmeliyiz? Bilenler açıklarsa sevinirim

Ico bitene kadar imzada kalmaya devam etmeliyiz. Ico bitimi de 33 gün gösteriyor. Sanırım uzatmışlar ico sürecini bir miktar. Ico bittikten 1-2 hafta sonra ödülleri gönderirler tahminimce.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
November 06, 2017, 07:21:33 AM

Ico bitene kadar imzada kalmaya devam etmeliyiz. Ico bitimi de 33 gün gösteriyor. Sanırım uzatmışlar ico sürecini bir miktar. Ico bittikten 1-2 hafta sonra ödülleri gönderirler tahminimce.

imza gelirinin üzerine bir miktar da ico dan satıp 1.5 ETH lık yatırımı tamamlasak ico yatırımcısı özelliklerini kullanmamıza izin verirler mi?
arlington
Sr. Member

View Profile
November 11, 2017, 03:04:40 AM

Sanırım fazla yatırım almadı diye akışına bırakılmış ana konuda da burada da pek güncelleme olmuyor. En son tweet 9 önce atılmış. Ico süresi kısaltılsa daha iyi olur gibi.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
November 11, 2017, 10:14:37 AM

1634 Eth rakamına ulaşılmış, gayet geçerli rakam bence devamlı yüksek rakamlar görmeye alışmışız ama toplanan tutar USD olarak 500.000 dolara yakın, TL olarak nerdeyse 2 Milyon yani.Dahada fazla toplamasını temenni ediyorum. Elimde olsa şuan bende destek olmak isterdim

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
November 15, 2017, 12:55:58 PM

Arkadaşlar, segwit2x durumları, arkasından gelen bitcoin-bitcoin cash durumları bunlar hep altcoin ve ICO yatırımcılarını olumsuz etkileyen şeylerdi. Ve bir süre cidden ICO'larda genel bir durgunluk durumu vardı. Aynı durgunluk bizim projemizde de yaşandı ama ortalığın bir nebze toparlanmasıyla beraber tekrardan yatırımlar artmaya başladı ve şu anda her ne kadar yukarıyı hedeflesek de fena olmayan bir yatırım almış durumda peerguess.

Ekibin yazılım kısmında ve diğer teknik işlerde çok fazla meşguliyeti oldu son günlerde bu bakımdan biraz sosyal medya ve forumda aktif olamadık ama her şey yerli yerinde ve son hız devam ediyoruz.

Saygılarımızla.

Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
November 15, 2017, 02:45:08 PM

1634 Eth rakamına ulaşılmış, gayet geçerli rakam bence devamlı yüksek rakamlar görmeye alışmışız ama toplanan tutar USD olarak 500.000 dolara yakın, TL olarak nerdeyse 2 Milyon yani.Dahada fazla toplamasını temenni ediyorum. Elimde olsa şuan bende destek olmak isterdim

Belki bir ürün oluşturmaya yetmeyecek miktar olarak düşünüyorsunuz fakat İCO'da toplanan bu rakamın marketing için kullanılacağı söylendi. Diğer İCO lar ile karşılaştırılırsa bu durumdan dolayı iyi toplanmış sayılır.
arlington
Sr. Member

View Profile
November 15, 2017, 03:07:21 PM

Ekibin çalıştığını duymak güzel kötü bir döneme denk geldi gerçekten umarım bundan sonra açılır en azından 3-4k eth ile bitse ico güzel olur.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
November 15, 2017, 03:11:19 PM

Ekibin olaya yaklaşımını sevdim ben,
kardeşim ben zaten ekibi kurdum yazılımı geliştiriyorum. Ürünümün arkasındayım. Geniş kitlelere ulaşmak için reklam yapmam lazım bunun içinde para lazım.
Gel bizi fonla, sana karşılığında yazılımı full kullanma hakkı vereyim.
açık ve net talep. Biz şunu yapacağız bunu icad edeceğiz ahanda bu kadar süre ekip kurmaya uğracağız, şu kadar süre ar-ge yapacağız ölmez isek ürün çıkacak diye üfürük bir iş yapmıyorlar.
Bu yüzden ilk zamanından beri destekliyorum.
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
November 18, 2017, 04:50:50 PM

1715 Ethere çıkmış toplanan miktar. Ancak softcap ile alakalı bir bilgi yok. Veya ben göremedim whitepaper'da. Umarız yatırım tutarı projenin devam edebilmesi için yeterli olur.

turn the page
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 20, 2017, 07:50:51 PM

1715 Ethere çıkmış toplanan miktar. Ancak softcap ile alakalı bir bilgi yok. Veya ben göremedim whitepaper'da. Umarız yatırım tutarı projenin devam edebilmesi için yeterli olur.

Bildiğim kadarıyla projede bir soft cap bulunmuyor. Proje ekibi önceden fonlama yapmış icoyu geliştirmeler için yaptıklarını açıklamışlardı. Bence toplanan miktar yeterli duruyor.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
arlington
Sr. Member

View Profile
November 25, 2017, 07:12:00 PM

1783 ethereuma çıkmış durumda ve son 2 haftaya girmiş durumdayız. Ethereum'un bu sert yükselişi ekibin dolar bazında topladığı rakamı iyi artırdı.
arlington
Sr. Member

View Profile
December 02, 2017, 10:55:05 PM

Son bir haftaya girilmiş bulunuyor şu anda 1822 eth olmuş durumda. Borsalarla görüşme oldu mu acaba hangileri girilecek ilk etapta?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: