Bitcoin Forum
June 22, 2024, 09:51:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »  All
  Print  
Author Topic: 📌📌[ANN] [GUESS] Peerguess - Katılımcı Kripto Para Fiyat Uygulaması📌📌  (Read 5225 times)
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
February 24, 2018, 10:25:53 PM

Dün Guess bountry ödülleri yatırılmış sanırım. Benim hesabıma 2000 küsür Guess gelmiş. Unutmuştum bile imza kampanyasına katıldığımı
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
February 25, 2018, 07:45:31 AM

Ekibin emeğine sağlık. Çok temiz ilerliyorlar gerçekten. Bounty ödüllerimizi de aldık   Cool şimdi hodl yapıp güzel bir borsa haberi bekliyoruz.

turn the page
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 25, 2018, 03:01:19 PM

Harbiden ödüller gelmiş çok teşekkürler. Bu kadar ucuz olduğunu bilseydim alım yapardım 50.000 token 1000 küsür dolar ediyor sanırım hali hazırda ios uygulamasıda mevcut 500 1000 dolarlık alım yapacağım en az 1 sene tutarım proje çok güzel beğendim.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
February 25, 2018, 04:19:59 PM

Ödüller gelmiş teşekkürler.
30k guess gelmiş. allah bereket versin.
uzun vadeli olarak tutmaya karar verdim.
yobit dışında büyük borsalara girmesini bekleyeceğim.
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 25, 2018, 11:04:24 PM

En sonunda dagitilmis bountyler cok bise gelmedi ama uzun donemde belki degerlenir diye bekletecegim.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
February 25, 2018, 11:57:44 PM

Temmuz'a kadar takipteyim. Yol haritasına uyulursa ki şimdiye kadar fena değil 2019'a kadar Hodl planım var. Bounty dağıtımları da başlamış. Şimdi marketing kısmına ağırlık göstereceklerini düşünüyorum. Çünkü hali hazırda kurulu bir sistem vardı ve ekibin vaadi toplanan yatırımın bu yönde olacağıydı. Herkes gibi bende androidi bekliyorum. Umarım biran önce çıkarda deneme fırsatımız olur.

Android sürümü için kodlamalara başlandı. Ürün IOS'ta her ülkeden indirilir duruma geldi. Geliştirmelerin haricinde, Marketing'e Mart ayında başlamayı planlıyoruz.

bu güzel haber. android artık her projede var. insanların hızlı ulaşabilecekleri kolay bir paltform hazırlanması önemli. başarılar.
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
February 26, 2018, 02:49:46 PM

Biz teşekkür ediyoruz arkadaşlar bounty kampanyasındaki destekleriniz için. Projeyi tanıyor insanlar yavaş yavaş. Uzun vadeli yapıcı ve büyük hedeflerimiz var. Zaten bunun farkında olan kullanıcılar da ilgi göstermeye başlıyor.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
February 26, 2018, 06:28:22 PM

Fiyat çok dalgalı gitmiyor mu? Bi bakıyorum bounty ödülünden gelenlerin değeri 150 dolar, 2 saat sonra bakıyorum 60 dolar.

Türk projesi olduğu için satıp elimden çıkarmayacağım, umarım emekler bir yerlere gelir
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
February 28, 2018, 11:17:32 AM
Last edit: March 04, 2018, 11:59:32 PM by xsentus

Fiyat çok dalgalı gitmiyor mu? Bi bakıyorum bounty ödülünden gelenlerin değeri 150 dolar, 2 saat sonra bakıyorum 60 dolar.

Türk projesi olduğu için satıp elimden çıkarmayacağım, umarım emekler bir yerlere gelir

Ürün için henüz marketing'e başlamadık, başladığımızda fiyat dalgalanmaları daha da sert olacaktır.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 28, 2018, 11:52:12 AM

Ürün için henüz marketing'e başlamadık, başladığımızda fiyat dalgalanmaları dahada sert olacaktır.

benimde bounty ödülleri gelmiş, şimdilik satmayı düşünmüyorum, türk projesi olduğu için orta vadeli elimde tutacağım.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
March 01, 2018, 04:44:19 AM

Blockfolio uygulamasında ne zaman görebileceğiz. Uygulamada yeni exchangeler geldi fakat Guess yok. Artık fiyat takibini oradan yapsak güzel olacak.
crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
March 01, 2018, 02:39:11 PM

Blockfolio uygulamasında ne zaman görebileceğiz. Uygulamada yeni exchangeler geldi fakat Guess yok. Artık fiyat takibini oradan yapsak güzel olacak.

Aynen öyle bende blockfolioya eklenmesini bekliyorum ve gelirse süper olacak.Ben daha iyi exchangelere gireceğini düşünüyorum daha erken ama olsun sağlam olacaktır

xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
March 05, 2018, 12:03:21 AM

Arkadaşlar bununla ilgili temasları yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Neticede bizim elimizde olan bir süreç değil tam anlamıyla. Coinmarketcap'te de uzun süredir yer alıyoruz resmi olarak. Bu bağlamda sadece onların eklemesini beklemekteyiz.

Aynen öyle bende blockfolioya eklenmesini bekliyorum ve gelirse süper olacak.Ben daha iyi exchangelere gireceğini düşünüyorum daha erken ama olsun sağlam olacaktır

Exchange konusu uzaktan çok basit görülebiliyor ama inanın çok zor bir durum. Buna rağmen Yobit, Idex ve diğer 2 farklı yerde listelendik çok kısa sürede. Ayrıca daha büyük exchange'ler için temaslarımız da devam ediyor. Yakın zamanda 1-2 farklı platform daha açıklamayı düşünüyoruz. Mesela piyasada milyonlarca dolar yatırım almasına rağmen coinmarketcap'te bile listelenemeyen veya forkdelta dışında bir platforma dahi giremeyen çok fazla sayıda proje bulunuyor.

Baser
Sr. Member

View Profile
March 15, 2018, 03:46:45 AM

Arkadaşlar bununla ilgili temasları yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Neticede bizim elimizde olan bir süreç değil tam anlamıyla. Coinmarketcap'te de uzun süredir yer alıyoruz resmi olarak. Bu bağlamda sadece onların eklemesini beklemekteyiz.

Exchange konusu uzaktan çok basit görülebiliyor ama inanın çok zor bir durum. Buna rağmen Yobit, Idex ve diğer 2 farklı yerde listelendik çok kısa sürede. Ayrıca daha büyük exchange'ler için temaslarımız da devam ediyor. Yakın zamanda 1-2 farklı platform daha açıklamayı düşünüyoruz. Mesela piyasada milyonlarca dolar yatırım almasına rağmen coinmarketcap'te bile listelenemeyen veya forkdelta dışında bir platforma dahi giremeyen çok fazla sayıda proje bulunuyor.

Merhaba Levent Kurt projeden ayrıldı mı? Bununla ilgili bir bilgilendirme yapılacak mı?
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
March 15, 2018, 02:54:37 PM

Türk ekibin olduğu bir proje görmek gerçekten güzel ilerleyen zamanlarda daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Hacmi yüksek bir borsaya girmeye bakıyor.

Baser
Sr. Member

View Profile
March 21, 2018, 10:46:32 AM

Marketing başlamadı ve Levent Kurt ayrıldı? Bu konulara bir açıklama bekliyorum kendi adıma. Ara sıra bilgilendirseniz bizleri çok iyi olur. Çok sessizsiniz. Ayda bir bile olsa bilgilendirmelerle kendinizi hatırlatın lütfen.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
March 22, 2018, 08:25:27 PM

Güzel bir vakte geldik gibi altlarda, artık birşeyler yapmanız gerek. Market cap borsasızlıktan çok çok düşük seviyede. Çok büyük olmasa da orta düzey bir borsaya girebilseniz fiyatlanacak. Biraz daha çalışmanız gerek ama gördüğüm kadarıyla bu projeniz diğer projeleriniz gerisinde, pek fazla önem vermiyorsunuz ve önceliğiniz asıl işleriniz. Söylendiği gibi çok da sessizsiniz, biraz daha ilgi ve özen lütfen.

xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 09, 2018, 11:16:31 AM

Güzel bir vakte geldik gibi altlarda, artık birşeyler yapmanız gerek. Market cap borsasızlıktan çok çok düşük seviyede. Çok büyük olmasa da orta düzey bir borsaya girebilseniz fiyatlanacak. Biraz daha çalışmanız gerek ama gördüğüm kadarıyla bu projeniz diğer projeleriniz gerisinde, pek fazla önem vermiyorsunuz ve önceliğiniz asıl işleriniz. Söylendiği gibi çok da sessizsiniz, biraz daha ilgi ve özen lütfen.

Marketing'e henüz başlamadık, şu anda Android sürümünün çıkmasına ve Web sitenin yapımıyla ilgileniyoruz. (Gem to Guess convert, v.b.).
Android çıkmadan duyuruya başlamak istemiyoruz. Ayrıca marketing konusunda ileriki zamanlarda stratejik ortaklıklar yapabiliriz bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor.
Android'in çıkışıyla ürünün tanıtımına ve exchange konularında adımlar atacağız.

xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 09, 2018, 11:20:53 AM

Marketing başlamadı ve Levent Kurt ayrıldı? Bu konulara bir açıklama bekliyorum kendi adıma. Ara sıra bilgilendirseniz bizleri çok iyi olur. Çok sessizsiniz. Ayda bir bile olsa bilgilendirmelerle kendinizi hatırlatın lütfen.

Marketing başlamadı, bir önceki cevabımda bunun açıklamasını yaptım. Levent Kurt co-founder olarak devam ediyor.
Stratejik ortaklıklar planlıyoruz fakat bunlar kesinleşmeden şimdiden açıklamanın doğru olmadığını düşünüyoruz.
Roadmap'e uygun olarak projeye devam ediyoruz. Beklentimiz ürünü kullanmanız, ürün hakkında olumlu ve olumsuz yorumlarınız.

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 09, 2018, 12:49:27 PM

Ürün şuan sadece icoya katılanlar için değil mi ben mi yanlış biliyorum ? Türk projesiyiz bu işlerde biraz yeniyiz herşey zamanla olacak zamanla major borsalara girecek. Ki gireceğine inanıyorum sadece biraz zamana ihtiyaçları var o kadar. Başarılarınızın devamını dilerim

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »  All
  Print  

Jump to: