Bitcoin Forum
April 28, 2024, 04:35:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Tek kazancım borsa faizi oldu ilk defa para çektim.  (Read 1731 times)
lastguard
Full Member

Activity: 125
Merit: 100

View Profile
October 02, 2017, 09:35:35 AM

sen zaten "trader" yapma güzel kardeşim. yapmayın güzel kardeşim, yapmayın.. şu kumar iştahınızı gerçekten kumarda doyurun böyle yapıyorsunuz sonra sizin adını kumara bulaştırdığınız işlerin öyle olmadığını anlat anlat toparlayamıyoruz. yapmayın şunu güzel kardeşim..

ignorance is bliss.
1714278930
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714278930
Reply with quote  #2

1714278930
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714278930
Hero Member
*

Ignore
1714278930
Reply with quote  #2

1714278930
Report to moderator
1714278930
Hero Member
*

Ignore
1714278930
Reply with quote  #2

1714278930
Report to moderator
1714278930
Hero Member
*

Ignore
1714278930
Reply with quote  #2

1714278930
Report to moderator
Underworld244 (OP)
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 02, 2017, 09:53:47 AM

Kusura bakmayın henüz yeni yeni başladığım için soruyorum margin nedir? Bu arada çok geçmiş olsun

Trade yaptıgın paranın yaklasık 3 katı şeklinde oynar diyelim 1000 tl ile eth/btc yükselişe trade yaptıdın eger yeterli sermayen yoksa yükselmez düşerse yaklasık %80 zararınız olur yani 150-200 tl niz kalır.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

akustik
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

View Profile
October 02, 2017, 12:43:36 PM

Üzücü bir durum. Margine bulaşmakla kötü etmişssiniz hocam. Ama kazanılan tecrübe paha biçilemez olmuş tek iyi gördüğüm tarafı bu. Bu dönemlerde hızlı veya kolay kazanç sağlamak zor, ne diyeyim geçmiş olsun. Eğer ki uzun vadede kazanmayı düşünürsen kendine bir sepet oluşturabilir ve bu sepeti unutmakla işe başlayabilirsin. Bol kazançlar dilerim.

Hocam bu hesabı benden çaldınız
Size özel mesaj atıyorum cevap yazmıyorsunuz
Bu hesapta 4 yıllık emeğim var
Lütfen benimle iletişime geçer misiniz?
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
October 02, 2017, 01:22:30 PM

Bi arkadaşım bitcoin 5000 tl civarı iken 50 btc kaybetti poloniexte margin trade yaparak o zaman 250 bin tl olan 50 btc nin değeri şuan 750-800 bin tl

adam intihar ediyordu ya banada böyle bi tecrübe oldu  Cry keşke arkadaşımda 15 bin tl ile akıllansaydı...

15 bin tl ile girip 70 tl ile çıktın demek  Angry geçmiş olsun

1 ay önce bir tahmin yürütmüştüm

tahminim şöyleydi

haziran da herşey güzel gidiyordu gözünü kapatıp herhangi birşey alsan kardaydın.
temmuzda ise herşey tersine gitmeye başladı bitcoin 6000 lere kadar geriledi diğerleride bitcoini takip etti falan

bende temmuz 20 gibi bi tahmin yürüttüm
tahminim şöyleydi : ağustos ayı, haziran ayı gibi güneşli geçecek bitcoin yükselecek altcoinler yükselecek
eylül ayı ise temmuz ayı gibi sancılı geçecek herşey tersine gidecek dedim keşke olsada fotoğrafını koysam, ve şuan tahminlerim gerçekleşiyor.

ve kendime o zaman bi yol haritası çizdim o zamanlar tüm param bitcoindeydi
Bitcoine Yatırdığım 4500 tl (tüm param) temmuz 15 te 3000 tl ya kadar düştü yani portföyümün değeri 3000 tl olmuştu. %33 falan zarar

bundan önce portföyümün 9000 tl yı gördüğünü görmüştüm ve beklemeyi tercih ettim hiç param kalmadığı içinde bir arkadaşımdan biraz borç para istedim sağolsun yardımcı oldu.

ve bekledim.

yol haritam şu şekildeydi arkadaşımdan aldığım borç ile idare edeceğim ve portföyümün tekrar 9000 + tl yi görmesini bekleyip görür görmez çıkacaktım

1 ağustos hardfork muhabbeti vardı sonra bununda bi spekülasyon olduğu ortaya çıktı şuan hardfork olduğu sanılıyor ancak hardfork olmadı aslında bitcoinin aynısı kopyalanıp bitcoin cash olarak hayata geçti.

1 ağustos günü geldi çattı saat 15:20 ye kadar bitcoinlerini tutan herkese bitcoinleri kadar bitcoin cash bakiyesi verilecekti yani 1 bitcoininiz var ise + 1 bitcoin cash kazanacaktınız ama altcoinler bundan etkilenmeyecekti ben bitcoine geçmeyi tercih etmedim ve altcoinde bekledim bana bitcoinlerim kadar bitcoin cash gelmedi yani.

saat 15:25 te inanılmaz şeyler olmaya başladı herkes 15:20 ye kadar bitcoinlerini tutmuş ve 15:21 de hemen altcoinler almaya başlamıştı çünkü herkes herkesin böyle yapacağını biliyordu inanılmaz artışlar oldu

1 ağustos sabahı tüm portföyümün değeri 4000 lira civarı iken akşama doğru 5000 lira olmuştu bile

bekledim ve hedefimi yakalamaya çalıştım hedefim 9000 tl yi görüp çıkmaktı
9.900 tl de çıktım 12 ağustosta bitcoinin tırmanışa geçtiği gün 20 ağustosa kadar bekleseydim 14.000 tl falan olacaktı.

yol haritamda hedefime ulaştıktan sonra bi kuruş daha bitcoine yatırmayıp kasımı bekleyeceğimi hedefledim.

şuan bekliyorum ağustos ayı şen şakrak geçti eylül ayı görüyorsunuz kan ağlıyor ekim ayıda eylülden farklı olmayacaktır ama kasım ayı herşeyi netleştirecek ay

NOT : Bunlar tamamen benim tahminlerimdir herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. (YTD)

Neden kasım ?

Çünkü kasım ayında gerçek hardfork var ( yada ben öyle biliyorum ) bknz : http://btcgpu.org/
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
October 02, 2017, 01:26:16 PM

Beklemek ve sabır etmek borsacıların en yapamadığı şeyler. Waren Bufett'in güzel bir sözü var, "Borsa sabırsızların parası ile sabırlıların parasnın yer değiştiği yerdir." diye.

Beklemek önemlidir o yüzden yatırımlarınızı zarar ettirmek yerine kar ya da minumum zarara düşürene kadar beklemek en iyisidir.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 02, 2017, 03:36:13 PM

Nasıl yani ben tam olarak anlayamadım siz 15 000 tl yatırdınız ve sürekli coinler arasında al sat yaparak bu paranın tamamını eritiniz mi ? Ve sadece kendinize 70 tl bir miktar kaldı onuda bugün hesabınıza çektiniz. Bu çok üzücü olmuş çok geçmiş olsun. İşte bu yüzen sürekli yatırım tavsiyesi isteyen arkadaşların konusuna da bundan dolayı mesaj atıyorum. Umarım bu yaptığınız al satlar sizin kendi fikirlerinizden kaynaklanmıştır ne kadar kaybetmiş olsanız da tecrübe edinmiş olmanız gerekiyor kendi kararlarınız ise.. Yine söylüyorum bu kadar paranın bir anda ortadan kaybolması çok kötü ama hayatta en büyük kazanç tecrübedir ve ileride insan bunun farkına daha iyi varıyor. Umarım bundan sonraki işlemler de biraz daha karlı işler olur ve parayla aldığınız bu tecrübe size daha faydalı olur. Unutmayın 15 bin eğilde kaybettiğiniz tutar 50 bin 200 bin bile olabilirdi.
saulzaents
Hero Member

Merit: 501

View Profile
October 02, 2017, 04:05:04 PM

Bi arkadaşım bitcoin 5000 tl civarı iken 50 btc kaybetti poloniexte margin trade yaparak o zaman 250 bin tl olan 50 btc nin değeri şuan 750-800 bin tl

adam intihar ediyordu ya banada böyle bi tecrübe oldu  Cry keşke arkadaşımda 15 bin tl ile akıllansaydı...

tahminim şöyleydi

haziran da herşey güzel gidiyordu gözünü kapatıp herhangi birşey alsan kardaydın.
temmuzda ise herşey tersine gitmeye başladı bitcoin 6000 lere kadar geriledi diğerleride bitcoini takip etti falan

tahminim şöyleydi : ağustos ayı, haziran ayı gibi güneşli geçecek bitcoin yükselecek altcoinler yükselecek
eylül ayı ise temmuz ayı gibi sancılı geçecek herşey tersine gidecek dedim keşke olsada fotoğrafını koysam, ve şuan tahminlerim gerçekleşiyor.

Bitcoine Yatırdığım 4500 tl (tüm param) temmuz 15 te 3000 tl ya kadar düştü yani portföyümün değeri 3000 tl olmuştu. %33 falan zarar

bundan önce portföyümün 9000 tl yı gördüğünü görmüştüm ve beklemeyi tercih ettim hiç param kalmadığı içinde bir arkadaşımdan biraz borç para istedim sağolsun yardımcı oldu.

ve bekledim.

yol haritam şu şekildeydi arkadaşımdan aldığım borç ile idare edeceğim ve portföyümün tekrar 9000 + tl yi görmesini bekleyip görür görmez çıkacaktım

1 ağustos hardfork muhabbeti vardı sonra bununda bi spekülasyon olduğu ortaya çıktı şuan hardfork olduğu sanılıyor ancak hardfork olmadı aslında bitcoinin aynısı kopyalanıp bitcoin cash olarak hayata geçti.

1 ağustos günü geldi çattı saat 15:20 ye kadar bitcoinlerini tutan herkese bitcoinleri kadar bitcoin cash bakiyesi verilecekti yani 1 bitcoininiz var ise + 1 bitcoin cash kazanacaktınız ama altcoinler bundan etkilenmeyecekti ben bitcoine geçmeyi tercih etmedim ve altcoinde bekledim bana bitcoinlerim kadar bitcoin cash gelmedi yani.

saat 15:25 te inanılmaz şeyler olmaya başladı herkes 15:20 ye kadar bitcoinlerini tutmuş ve 15:21 de hemen altcoinler almaya başlamıştı çünkü herkes herkesin böyle yapacağını biliyordu inanılmaz artışlar oldu

1 ağustos sabahı tüm portföyümün değeri 4000 lira civarı iken akşama doğru 5000 lira olmuştu bile

9.900 tl de çıktım 12 ağustosta bitcoinin tırmanışa geçtiği gün 20 ağustosa kadar bekleseydim 14.000 tl falan olacaktı.

yol haritamda hedefime ulaştıktan sonra bi kuruş daha bitcoine yatırmayıp kasımı bekleyeceğimi hedefledim.

şuan bekliyorum ağustos ayı şen şakrak geçti eylül ayı görüyorsunuz kan ağlıyor ekim ayıda eylülden farklı olmayacaktır ama kasım ayı herşeyi netleştirecek ay

NOT : Bunlar tamamen benim tahminlerimdir herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. (YTD)

Neden kasım ?

Çünkü kasım ayında gerçek hardfork var ( yada ben öyle biliyorum ) bknz : http://btcgpu.org/

yemin ederim roman gibi okudum Smiley ordan oraya ordan oraya bağlaya bağlaya iyi gitmişsiniz valla . başindan sonuna okudum bu arada evet. gerçekten holdlama olayini cok iyi yapmişsiniz panik yapmadan  güzel beklemişsiniz  keşke yükselmeye başladigi ilk noktalardan cikiş yapmasaydiniz bu  yaptiginizi ben etc de yapmiştim aldim 3 ay bekledim 7-8 dolarlardan sonra firladi 20 25 dolarlara ben mal gibi 10 dolar da cikmiştim  uzun süre negative  seyreden arada toparlayip tekrar inen ama sonra gerçek yükselişini gerçekleştiren baba coinler bi şekilde gerçek yükselişini tamamlamadan birakmiyorlar.  kasım ayında ki beklentiniz nedir bu arada ? gerçek hardfork düşünceniz var ama olay ne olur peki btc ile ilgili  fikriniz nedir
saulzaents
Hero Member

Merit: 501

View Profile
October 02, 2017, 04:07:10 PM

Üzücü bir durum. Margine bulaşmakla kötü etmişssiniz hocam. Ama kazanılan tecrübe paha biçilemez olmuş tek iyi gördüğüm tarafı bu. Bu dönemlerde hızlı veya kolay kazanç sağlamak zor, ne diyeyim geçmiş olsun. Eğer ki uzun vadede kazanmayı düşünürsen kendine bir sepet oluşturabilir ve bu sepeti unutmakla işe başlayabilirsin. Bol kazançlar dilerim.

Hocam bu hesabı benden çaldınız
Size özel mesaj atıyorum cevap yazmıyorsunuz
Bu hesapta 4 yıllık emeğim var
Lütfen benimle iletişime geçer misiniz?

hocam cok yanliş yere gelmişsiniz eğer  hesap sizin ise hesabınıza ait bi adres ile imzalayabilirseniz eğer geri alabilirsiniz hesabınızı  bununla ilgili local de ilgili başlıktan bi topic başlatirsaniz yada theymos hala ilgileniyormu bu işlerle bilmiyorum ama ona bi dönüş yaparsaniz gerekli  çözümü belki bulursunuz olmadi en kötü forum moderatörüne mesaj atin ne yapmam gerekli diye o bi yönlendirsin sizi.
WaDa
Sr. Member

View Profile
October 02, 2017, 08:44:18 PM

tahminim şöyleydi

ve bekledim.

Neden kasım ?

yemin ederim roman gibi okudum Smiley ordan oraya ordan oraya bağlaya bağlaya iyi gitmişsiniz valla . başindan sonuna okudum bu arada evet. gerçekten holdlama olayini cok iyi yapmişsiniz panik yapmadan  güzel beklemişsiniz  keşke yükselmeye başladigi ilk noktalardan cikiş yapmasaydiniz bu  yaptiginizi ben etc de yapmiştim aldim 3 ay bekledim 7-8 dolarlardan sonra firladi 20 25 dolarlara ben mal gibi 10 dolar da cikmiştim  uzun süre negative  seyreden arada toparlayip tekrar inen ama sonra gerçek yükselişini gerçekleştiren baba coinler bi şekilde gerçek yükselişini tamamlamadan birakmiyorlar.  kasım ayında ki beklentiniz nedir bu arada ? gerçek hardfork düşünceniz var ama olay ne olur peki btc ile ilgili  fikriniz nedir

Hocam etc de bende yaptım aynısını Smiley
380 lerden alıp 450 den satmıştım ertesi gün 900 e çıkmıştı Smiley
Ripple dada yaşadım biraz sabırsızdım o zamanlar 3850-3950 den aldığım tüm ripple 4000 den satmıştım Smiley sonra 23000 gördü ama üzülmedim zarar etmedim sonuçta Smiley

Zarar ettiğim tek coin xem oldu 11000 den alıp 2 ay bekledim şuan 5 ay falan olucaktı hala takip ediyorum aldığım fiyata yaklaşmadı bile 7000 lerde sattım Smiley

Kasımda BTG var tahmin yürütmek çok zor Smiley gönlüm btc nin 2000 leri görüp fırlaması yönünde...
lowcost
Full Member

Activity: 171

View Profile WWW
October 02, 2017, 11:27:02 PM

geçmiş olsun . okumadan öğrenmeden başlanırsa sonu muhakkak zarar oluyor. siz marginden kaybetmişsiniz biz de acıtacak bir miktar scamlerden zarar ettik. bunu güzel bir ders olarak görüp trade yaparak zararı kurtarmaya çalışın.

WaDa
Sr. Member

View Profile
October 03, 2017, 02:34:11 AM

geçmiş olsun . okumadan öğrenmeden başlanırsa sonu muhakkak zarar oluyor. siz marginden kaybetmişsiniz biz de acıtacak bir miktar scamlerden zarar ettik. bunu güzel bir ders olarak görüp trade yaparak zararı kurtarmaya çalışın.

Sizede Geçmiş Olsun da Scamler derken hocam başınızdan geçen olayı biraz açarmısınız en azından tedbir alalım Smiley teşekkürler...
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 03, 2017, 05:10:54 AM

Marginin yanından geçmem bu yorumlardan sonra, ufak ufak trade yaparım, param cebimde kalsın.

Çok geçmişler olsun, bundan sonrası için bol kazançlar.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 03, 2017, 05:22:17 AM

Margin işi gerçekten bok iş . Hem profesyonel olarak yapmak hem de bir miktar hafif bir balina şeklinde olmanız gerekiyor . Elde ki yatırımı çar çur etmememiz gereken zamanlardayız . Dikkat etmekte fayda var. Bir şekilde para bulup ileriye yönelik yatırımlar düşünürken . Kötü olmuş tekrardan geçmiş olsun.
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 03, 2017, 07:25:00 AM

Kardeşim faiz haram

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
lowcost
Full Member

View Profile WWW
October 03, 2017, 10:24:13 AM

Sizede Geçmiş Olsun da Scamler derken hocam başınızdan geçen olayı biraz açarmısınız en azından tedbir alalım Smiley teşekkürler...
daha önceleri bol bol cloud mining siteleri vardı. onların her türlüsünü denedim. ve yeni olduğum için de şu an için önemli sayılacak miktarda btc gitti. tabii o zamanlar btc fiyatları fazla değildi.o yüzden tavsiyem kendi yapmadığınız mining işinden uzak durun. hatta şu an güvenilir görünen ikisinden de. Kazanç olsa adam neden müşteriye bıraksın ki. kendi alır, nitekim öyle oluyor . riski müşteriye kazancı kendine kalıyor.Bunlar böyle kandırıyor. benim çarpıldıklarım ise önce yemleyip , parayı toplayıp komple kaçanlar.

mich
Legendary
*

Activity: 3122
Merit: 1032

#1 VIP Crypto Casino

View Profile
October 03, 2017, 11:06:34 AM

daha önceleri bol bol cloud mining siteleri vardı. onların her türlüsünü denedim. ve yeni olduğum için de şu an için önemli sayılacak miktarda btc gitti. tabii o zamanlar btc fiyatları fazla değildi.o yüzden tavsiyem kendi yapmadığınız mining işinden uzak durun. hatta şu an güvenilir görünen ikisinden de. Kazanç olsa adam neden müşteriye bıraksın ki. kendi alır, nitekim öyle oluyor . riski müşteriye kazancı kendine kalıyor.Bunlar böyle kandırıyor. benim çarpıldıklarım ise önce yemleyip , parayı toplayıp komple kaçanlar.

bi ara btc ponzileri türemişti herkes bi şekilde meraktan da olsa deneme amaçli 3-5 bişiler atmiştir kimiside gerçek anlamda para kazanma hırsıyla girenlerde oldu tabi o zaman neyin doğru neyin yanlış oldugunu bilmedigimiz zamanlardi diye düşünüyorum ama o zamanlar ponziler bile adam gibi ponziydi bi şekilde sistem yürüdüğü kadar yürüyor sonra patliyordu yazik ki son girenlere emekler paralar hep çöp. şimdiki ponziler ponzi de değil tamamen  üçkağitçi

.
.BITCASINO.. 
.
#1 VIP CRYPTO CASINO

▄██████████████▄
█▄████████████▄▀▄▄▄
█████████████████▄▄▄
█████▄▄▄▄▄▄██████████████▄
███████████████████████████████
████▀█████████████▄▄██████████
██████▀██████████████████████
████████████████▀██████▌████
███████████████▀▀▄█▄▀▀█████▀
███████████████████▀▀█████▀
 ▀▀▀▀▀▀▀██████████████
          ▀▀▀████████
                ▀▀▀███

.
......PLAY......
lowcost
Full Member

View Profile WWW
October 03, 2017, 12:32:55 PM

bi ara btc ponzileri türemişti herkes bi şekilde meraktan da olsa deneme amaçli 3-5 bişiler atmiştir kimiside gerçek anlamda para kazanma hırsıyla girenlerde oldu tabi o zaman neyin doğru neyin yanlış oldugunu bilmedigimiz zamanlardi diye düşünüyorum ama o zamanlar ponziler bile adam gibi ponziydi bi şekilde sistem yürüdüğü kadar yürüyor sonra patliyordu yazik ki son girenlere emekler paralar hep çöp. şimdiki ponziler ponzi de değil tamamen  üçkağitçi
şimdikiler tam üçkağıtçı ama hala kazanabiliyorlar mı bilmiyorum. ben elimden geldiğince cevremdekileri uyarıyorum ama insanın gözü dönünce ne yapsanız giriyor. Yazık ki ülkemizde bitcoini bilmeyenler coinspace vs. gibi ponziler vasıtasıyla tanışıyorlar.Benim paribuda onaylı hesabım yok , hiç ummadığım , btc den zerre anlamayan insanın onaylı hesabı var. ponzi ve margin gibi risklere karşı bilmeyenleri ve yeni girenleri uyarmak lazım.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: