Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:45:45 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: BankEx | Varlık Kanıtı Protokolü  (Read 5345 times)
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
September 28, 2017, 11:16:21 AM

bu projenin kazançlı olcağını inancı var nedense pozitif bir aura hissediyorum  Grin Grin Grin

baklım çalışmaları ve yaptıkları net bir şekilde ortada bu sebepten gayet mantıklı bir yatırım olabilir.
malekbaba
Legendary
*

Activity: 1526
Merit: 1026

SellDefi.com | Earn by selling files

View Profile
September 28, 2017, 12:14:27 PM

Destekleyenler oldukça fazla Azure ' nin adının geçmesi 120 K usd ' lik yatırım alması sevindirici . 10 tane borsa ile de anlaşmalarının olduğu söyleniyor . Bu borsaların durumu isimleri kaç senedir aktif oldukları konusunda tüm bilgileri şeffaflıkla açıkladılar mı ona ulaşamadım . İngilizce ANN konusunda ki potansiyel ne durumda araştıran oldu mu hiç ? Güzel bir projeye benziyor . Değerlendirilebilir .
Bonzai (OP)
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

Presale Starts on 30th of November

View Profile
September 28, 2017, 11:18:15 PM

Arkadaşlar Bounty konusu imza ücretleri arttırıldı. 2.postta Bounty çevirisini yaptım. Uygun durumda olanlar inceleyip başvurabilir.

Ayrıca ekibe danışman olarak Ekonomi Profesörü Peter Cramton katıldı.

https://blog.bankex.org/bankex-welcomes-professor-of-economics-peter-cramton-to-our-advisory-board-81bea49c8705
Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
September 29, 2017, 05:54:15 AM

Bounty ödülleri arttı ama dağılım adil değil sadece imzasına giren iyi kazanabilir onun dışında diğer kampanyalar aşırı derecede sönük kalmış, bence kendi kuyularını kendileri kazıyorlar. Bu iş blogsuz, videosuz ve özellikle Twitter'siz olmaz.

twitter facebook kampanyalarına karşı istekli değiller. Çoğu hesabın fake olması takipçilerin bot olması yada kripto ile ilgisiz olması, katılımcıların spam yapması onları bu kampanyadan geri itiyor. Bunlara karşı bir çözümü olan varsa yada twitter facebook kampanyalarının tanıtımda katkısının nasıl olacağına dair tespitleri olan varsa paylaşabilirsiniz. Bende ekibe aktarırım
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
September 29, 2017, 08:11:29 AM

Hocam jr memberin imzasında link ekli ana bounty konusunda da aynı şey var düzeltebilir misiniz. Kopyalama yapamıyorum Cheesy

Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
September 29, 2017, 12:07:53 PM

Hocam jr memberin imzasında link ekli ana bounty konusunda da aynı şey var düzeltebilir misiniz. Kopyalama yapamıyorum Cheesy

düzeltildi
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
September 29, 2017, 08:26:39 PM

teknik rapor çevirisini yapan var mı? çok iyi proje ekip işleri büyütmek istiyor anlaşılan icosunada girilebilir yalnız ekibin geçimişini araştırmak lazım. çeviri için teşekkürler.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
September 30, 2017, 01:43:05 PM

Whitepaper'ı ingilizcesini okudum ve ilgimi çekti. İyi bir proje olduğunu düşünüyorum. En azından ekipleri sağlam, iyi çalışıyorlar ve arka plandaki destekleri iyi. Sosyal medyada daha aktif olmaları lazım. Bence bu kısa orta ve uzun vadede kazandırabilecek projelerden biri olabilir. YTD
Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
October 02, 2017, 08:15:56 PM

Merkezsiz Hizmet niteliğinde banka borsası olan BankEx, Stanford Enstitüsü Ekonomi Profesörü Michael Ostrovsky ve Maryland Üniversitesi Ekonomi Profesörü Peter Cramton'ın projeye danışman olarak katıldığını duyurdu. Standartlaştırılmış fintech çözümlerini kullanan BankEx, blockchain sektörü ile geleneksel finans sektörü arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlıyor.

http://www.the-blockchain.com/2017/09/30/bankex-decentralized-bank-service-exchange-welcomes-stanford-maryland-academics-advisors/
Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
October 03, 2017, 08:19:03 PM

Token satışı nedir? Bir token satışı, blokchain yeteneklerini kullanarak sermayenin cazibe merkezi olmasını sağlayan bir araçtır. Fonun toplanma yöntemi, işlemin çok daha kısa sürdüğü, aynı zamanda anlaşmayı daha şeffaf hale getirdiği için mevcut finansal araçlardan çok daha verimlidir. Makalenin devamını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

https://blog.bankex.org/no-mystery-behind-token-sale-76b5f50d48f3
Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 03:43:24 PM

BANKEX danışmanı Michael Ostrovsky: Geleceğin ekonomisini araştırma adlı makalesi yayınlanmıştır. Aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz.

https://blog.bankex.org/bankex-advisor-michael-ostrovsky-researching-the-future-economy-d3dc2a0f113f
Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 08:52:56 PM

Bankex ödül konusu güncellendi. Twitter ve Facebook eklendi. Aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2237161.0
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
October 05, 2017, 09:30:39 PM

pek fazla ödül programına katılım olmadı sanırım yeniden düzenlemişler ödül programını.imzasını taşıyanlara mesaj atmışlar konuyla ilgili olarak.

bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
October 06, 2017, 06:30:49 AM

softcap 20milyon hardcap 100 milyon mus. ekip kendine bayagi bir guveniyor. bounty konusuna gelince bu konuda yetkin olmadiklari icin amazix ile anlastiklarini acikladilar telegramda ve kurallarda degisti.  izlemekle yetinecegim bir proje olacak, presale de sattiklari tokenlar hitbtc de iou olarak islem goruyor su an. whitepaper ilgi cekici. softcapi bulurlarsa ileride kesinlikle is yapar bankex
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
October 06, 2017, 12:37:51 PM

çeviri için teşekkürler.

aldıkları yatırımlar ve destekçilerinin çok büyük isimler olması ilk dikkatimi çeken detay oldu.
pre-salei başarılı geçen projeler son zamanlarda icoda pek bekledikleri rakamları topluyamıyorlar. umarım bu arkadaşlar kısa sürede softcap yapar. 100 milyonluk hardcap rakamlara ulaşmak artık eskisi kadar mümkün degil.softcape ulaşırlar diye düşünüyorum bu yüzden imzasını taşımaya karar verdim her ne kadar imzasındaki hesaplama olayını tam olarak anlamamış olsamda.
Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
October 07, 2017, 03:43:07 AM

Pazartesi günü herkesin katılımına açık olarak presale başlatacaklar. Email adresini kayıt ettirmiş olanlara satış ile ilgili ayrıntılı bilgiler gelmiştir. Bonus olup olmayacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapmadılar.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 07, 2017, 05:47:42 AM

David Wachsman isimli şahsiyete yerleştirmiş oldukları resme bakarak konuşuyorum; ben bir başka projede gördüğüme yemin edebilirim. Herifçioğlu belki başka bir projeye de destek vermiş olabilir ama eğer öyle değilse yandı gülüm keten helva. Bunun dışında proje iş yapabilecek bir potansiyele sahip gibi durmuyor benim gözümde. Umarım yanılırım.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
October 07, 2017, 04:08:31 PM

Bankex Varlık Kanıtı Protokolü whitepaper türkçe sürümünü buradan okuyabilirsiniz.

https://drive.google.com/open?id=0B_p3pxC5jDX5bE42cUdfQmNOMjA

Whitepaper uzun ve çok teknik bilgi içerdiğinden daha basit anlatımı olan şu makaleyide inceleseniz olur.

Bankex Ürünleri ve Çözümleri:

Gerçek dünyayı ve mali varlıkları tokenize etmek.

https://docs.google.com/document/d/1q71D5LZsn1bLwNEHGeeat-yi0CKh9HYYWKbmP-tT-88/edit

ICO pazartesi günü başlıyor. Bakalım ne kadar toplayabilecekler. Özel yatırımcılardan iyi yatırım alabilirler gibi geliyor bana.
Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
October 09, 2017, 07:47:21 PM

Arkadaşlar private presale satışları haberlere göre iyi gidiyor. 8 milyon dolara ulaşmışlar ve devam ediyor. Haberi okumak ve katılmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

https://blog.bankex.org/looking-for-the-big-token-sale-join-bankex-presale-whitelist-6d5734938ee6
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
October 09, 2017, 08:10:28 PM

BankEx'in başarılı olacağına inanıyorum fakat proje biraz enteresan geldi bana.. Yani pek kullanıcılara ulaşabilmişler gibi gelmiyor ancak balinalar iyi yatırım yapabilir diye düşünüyorum. Projenin başarılı olacağına inanıyorum.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: