Bitcoin Forum
June 22, 2024, 12:34:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: XRP UÇUŞA HAZIRLANIYOR!!  (Read 4991 times)
Cryptotic
Full Member

Activity: 398
Merit: 101

View Profile
October 17, 2017, 05:16:31 PM

Türkiye saati ile bu akşam 7 de torontoda sağlam toplar konuşucakmış ona göre yatırım yapıp yapmamanız size kalmış.
Sağlam toplar konucaklarına küfür ettiler galiba Grin bugün xrp %17 çakıldı.
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 17, 2017, 05:26:33 PM

Zannediyorum ki bu haber fiyat da beklenen artisi cok fazla saglayamaz. Cunku beklenen fiyat artisi genelde projelerinde, teknolojilerinde bir degisiklik yaptiklarinda meydana geliyor. Elbette belli bir hareketlenme yapabilir, ancak soyledigim gibi, cok fazla degil.

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
October 17, 2017, 07:08:31 PM

Bi ucuramadınız xrp yi. Bide dgb tayfa var onlarda uctu kactı derken %80 dumpı yedi. Xrp hicbir zaman beklentinizi karsılamayacak
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 17, 2017, 09:47:53 PM

4k'ya fiyatı düşürüp stopları patlattılar.Bundan sonra toparlanacaktır.Toparlanmazsa biraz daha inebilir.Balinaların doymasına bağlı.Eninde sonunda çıkacaktır.
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
October 17, 2017, 09:53:42 PM

Çıksada bizde nasiplensek artık şu XRP'den. 25 Ekimden önce yükselecek gibi değil ama
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
October 17, 2017, 10:03:05 PM

Türkiye saati ile bu akşam 7 de torontoda sağlam toplar konuşucakmış ona göre yatırım yapıp yapmamanız size kalmış.
Sağlam toplar beni çok güldürdü gece gece.. Grin Xpr zaten cenabet coin hele hele topların konuşmasına hiç dayanamaz düşerde düşer..Başına bela almak isteyen Ripple alabilir..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
3723esad
Member
**

Activity: 67

View Profile
October 17, 2017, 11:28:54 PM

XRP şubat fiyatına gelse de alsak  Grin Grin

ilkerzm
Member
**

Activity: 124

View Profile
October 18, 2017, 07:39:19 AM

22 cente  gelerek shitcoin olduğunu birkez daha kanıtladı. uzak durun yatırım tavsiyesidir.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 18, 2017, 07:47:09 AM

Xrp hızlı hareket ediyor. Açıkçası bu bir fırsat ama nereden girip nereden çıkacağınız bilmeniz gerek uzun vadeli bir coin mi emin olamıyorum zira coin adedi çok fazla. İyi takip edilim %10 %20 ler kovalanabilir. Ama sanmıyorum ki daha önceki seviyelerine btc olarak gelsin. Sansasyonel haberlerle hareket ediyor. Anlaşma ve kongreler xrp koinin kullanılması ile ilgilimi yoksa xrp teknolojisi kullanımı ile ilgili buna da ayrıca dikkat etmek gerek.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 18, 2017, 09:13:30 AM

Evet maalesef katılıyorum. XRP 4000 li seviyelerden alınıp 5000 li seviyeleri görünce satılıp karı cebe indirilecek bir fırsat.
Şimdi daha çok yanıyorum ALIŞ alacaktım boşta param yoktu çünkü XRP  deydi. XRP dibi görüdü ALIŞ x3 yaptı. Misli zarar....
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
October 18, 2017, 09:36:12 AM

Ripple alan 2018 bekleyecek güzel bir kâr görmek için bence, ben öyle yapıyorum şahsen aldım koydum kenara unuttum, yoksa insanı çıldırtabilir gerçekten.  Ripplenin teknolojisini kullanmaya istekli çok fazla kurum var, bu da beni bu coine yatırım yapmaya itiyor, teknolojisi kullanılacaksa bu fiyat olarak coine de yansır düşüncem bu, elbette bu görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir.
JasonTurk
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
October 18, 2017, 12:49:10 PM

Doğrusunu söylemek gerekirse XRP'yi ben de gelecek vaat ettiği ve işlem hızları nedeniyle büyük kurumların ilgisini çektiği için elde tutuyorum.

Alıp en az bir sene elimde tutarım diyorsanız ve kendinizi üzecek kadar bir para yatırmazsanız daha iyi olur.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 18, 2017, 01:04:10 PM

Benim hiç kanımın ısınmadığı bir coin ripple.Neden bilmiyorum acaba zamanında insanların elindekileri patlattılar diye mi bilmiyorum.Ama bu coin uçuşa geçse bile eninde sonunda yine patlar bana göre.Uzak durmakta fayda görüyorum.
Xanother (OP)
Full Member

Activity: 279
Merit: 100

View Profile
October 18, 2017, 05:42:21 PM

Bi ucuramadınız xrp yi. Bide dgb tayfa var onlarda uctu kactı derken %80 dumpı yedi. Xrp hicbir zaman beklentinizi karsılamayacak

4k dan 6k ya kadar çıktı daha ne istiyorsunuz hocam Cheesy ??
EmreX2
Newbie
*

Activity: 46

View Profile
October 18, 2017, 05:43:12 PM

Küçük bir uçuş oldu gibi bu saatten sonra gider mi diye düşünüyorum.
lveent
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
October 18, 2017, 06:01:44 PM

Gözden kaçan şu, çoğu insan ripple büyük firmalarla anlaşma yaptı gibi haberler çıktığında bunu coinle ile ilgili zannediyor.

Ancak ripple esas olarak kendi blockchain teknolojisini satıyor/anlaşmalarını yapıyor ve bunun da piyasada satılan mevcut coin ile alakası yok. Yani Akbank ile anlaştı denildiğinde elimizdeki coinleri bağlayan bir durum yok.
3723esad
Member
**

Activity: 67

View Profile
October 18, 2017, 10:58:03 PM

XRP magmaya doğru yöneldi, şubat fiyatlarına dönerse all-in yaparım  Grin

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
October 18, 2017, 11:56:56 PM

Gözden kaçan şu, çoğu insan ripple büyük firmalarla anlaşma yaptı gibi haberler çıktığında bunu coinle ile ilgili zannediyor.

Ancak ripple esas olarak kendi blockchain teknolojisini satıyor/anlaşmalarını yapıyor ve bunun da piyasada satılan mevcut coin ile alakası yok. Yani Akbank ile anlaştı denildiğinde elimizdeki coinleri bağlayan bir durum yok.

yanlış bankaların kullandığı ripple da aynı zincir üzerinde bizim kullandığımızda.
tek fark piyasaya pompalanan ripple enflasyon olmaması için belli aralıklarla sürülüyor.

riplle da amaç bankalar arası varlık transferini farklı kurlar üzerinden değilde belli bir değer atanmış riplle üzerinden yapılması.
mesela türk bankalarının avrupa merkez bankası veya benzeri bir konsorsiyum havuzunda parası var aynı şekilde merkez bankasının da bütün rezervi sadece merkez bankası kasasında değil.
bu tür para transferlerinde mesela ziraat almanyada türkiyedeki hesabınızdan para çekerseniz o avrupadaki havuzdan para ödeniyor.
ripple sistemi de bankaları ortak bir havuza toplayıp aralarındaki çapraz transferlerde riplle kullandırmak.her banka aylık hacmi kadar riplle bulunduracak ve sadece blockchain üzerinden transferini yapabilecek.

işte riplle coine verilen değerin belli bir sabitte olması gerekiyor ki transfer yapılırken paranın değeri de oynamasın.
bütün ripple da piyasaya sürülemiyor.ara ara pum oldukça piyasaya sürülerek fiyat istenilen seviyeye çekiliyor.pumpların arkasından hızlı düşüşlerin gelme sebebi de firma politikası.

dediğiniz gibi riplle bize oynamamız için verilmiş bir token olsaydı 100 trilyon adet olması gerekmezdi.
100 milyar yapsa btc değerinde coin sahibi olur piyasada sükse yapardı.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
October 19, 2017, 12:23:22 AM

Sağlam toplar beni çok güldürdü gece gece.. Grin Xpr zaten cenabet coin hele hele topların konuşmasına hiç dayanamaz düşerde düşer..Başına bela almak isteyen Ripple alabilir..

Gerçektende başıma bela aldım , herkesin uçacak kaçacak demesine aldanıp bir miktar Ripple alayım dedim aldığımdan sonra %15 down'i yedim. Normalde hiç bulaşmak istemediğim bir coin'di bulaştığımada pişman etti gerçekten. Wanchain geliyor ripple'in merkezsiz versiyonu olacak aynı işlevi yapacak belki o piyasa tarafından benimsenip sevilir ve bambaşka yerlere gelebilir.

rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

CrowdWiz

View Profile
October 19, 2017, 12:44:40 AM

mart nisan aylarında zaten 30 katı büyüdü ripple daha ne kadar büyüyeceğini düşünüyorsunuz. 1 dolar gibi fiyatlar düşünüyorsanız hemen bu fiyatlara geleceğini düşünmüyorum.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████