Bitcoin Forum
April 27, 2024, 05:01:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoinmarketim.net Proje Ortağı  (Read 876 times)
alibarisaktas (OP)
Member
**

Activity: 107
Merit: 12

View Profile WWW
September 27, 2017, 06:03:10 PM

Merhaba Bitcoin veya kripto para temalı ürünlerin satışı için bir e-ticaret sitesi açtım fakat sonrasında sermaye ve reklam konusunda işin altından tek başıma kalkamayacagimi anladığım için ortak calisabilecegim arkadaşlar arıyorum veya vereceğiniz fikirlere açığım site başlıkta da belirtildiği gibi bitcoinmarketim.net

1714194072
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714194072
Reply with quote  #2

1714194072
Report to moderator
1714194072
Hero Member
*

Ignore
1714194072
Reply with quote  #2

1714194072
Report to moderator
1714194072
Hero Member
*

Ignore
1714194072
Reply with quote  #2

1714194072
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 28, 2017, 07:30:34 AM

Şu an da hazır da bir stoğunuz var mıdır bu satışa çıkardığınız ürünlerinizin ? Üretim size mi ait ?

Ödemeyi tamaman btc - ltc ' ye çevirebilirsiniz talep daha çok artacaktır . Konu hakkında detaylı bir şekilde mesaj gönderebilir misiniz . İlgimi çekti .
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
September 28, 2017, 08:40:28 AM

Kaliteli bir domain olsa daha iyi iş çıkarır diye düşünüyorum. Yalnış anlamayın domaininizi küçsemiyorum ancak alışveriş yapacak insanlara da pek sıcak duran bir domaine benzemiyor.

Ortaktan tam olarak beklentileriniz nedir? Sadece maddi açıdan mı bir destek bekliyorsunuz, detaylı bir şekilde bilgilendirme mesajı gönderebilir misiniz? Projeniz hoşuma gitti.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
alibarisaktas (OP)
Member
**

View Profile WWW
September 28, 2017, 09:32:56 AM

Dönüş yapıldı

bl0atw4re
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
September 28, 2017, 09:36:20 AM

Bence elektronik ürünleri de mağazanıza eklemelisiniz.Örneğin riser,madencilik kasası belki de bol pci-e slotlu lga 775 anakart ve cpular gibi.

bence potansiyel var.sadece daha iyi dizayn edilmeli ve elektronik ürün satımında yoğunlaşılmalı.
alibarisaktas (OP)
Member
**

View Profile WWW
September 28, 2017, 09:48:26 AM

Bence elektronik ürünleri de mağazanıza eklemelisiniz.Örneğin riser,madencilik kasası belki de bol pci-e slotlu lga 775 anakart ve cpular gibi.

bence potansiyel var.sadece daha iyi dizayn edilmeli ve elektronik ürün satımında yoğunlaşılmalı.

Teşekkürler haklısınız fakat problem orda zaten bunun için konuyu açtım bunları eklemek problem değil asıl sıkıntı satışa sunmak tedarik, kargo süreci vesaire

SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361

View Profile
October 02, 2017, 10:32:56 PM

Bitcoin ile ürün satmanın zarar ettireceğini düşünüyorum onun yerine Bitcoin ile ödeme yapılacak bir pazar yeri oluşturmak daha mantıklı olabilir. Pazar yerinde güvebilir bir havuz oluşturulur ve ödemeler böylece kolay kontrol edilir.
ruru
Full Member

Activity: 139
Merit: 100

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 04, 2017, 07:52:58 PM

Güzel bir projeye benziyor, umarım kendinize uygun bir ortak bulup devamını getirebilirsiniz bu tür projelere Türkiye'nin şuan için ciddi anlamda ihtiyacı var .

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
lowcost
Full Member

Activity: 171
Merit: 100

View Profile WWW
October 05, 2017, 01:01:41 AM

güzel bir proje. benim aklıma gelen şeyler , coin baskılı tişörtler, para, kupa vs. güzel olur.umarım başarılı olursunuz , yurtdışı dahil satışı olur.

andromed22
Sr. Member

Activity: 346

View Profile
October 05, 2017, 09:19:09 AM

Güzel bir proje olur gibi görüyor eğer yardımcı olabilseydim ben projeye katkı sağlardım, sadece bitcoin dğeil altcoinlerle ilgili kupa bardak ve benzeri şeyleri satabilirsiniz bunu da aklınızda bulundurun bence.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218

View Profile
October 06, 2017, 10:16:37 AM

Proje ne oldu devam ediyor musunuz ? Buldunuz mu bir ortak? Bu domainle iş yapabilmeniz biraz zor daha farklı projelerle gelmeniz daha iyi olacaktır. Yani proje olarak başarılı olunsa bile açıkçası bu domainle biraz zor olur.
alibarisaktas (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 06, 2017, 10:24:07 AM

Ortak birini bulamadım henüz proje şu anda askıda domain konusunda dediğinize katılıyorum. Oda biraz kafamı karıştırdı açıkcası şu anda başka bir işe yoğunlaştım
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2239718.0

anu
Legendary
*

Activity: 1218

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 06, 2017, 01:40:07 PM

Projenizle alakalı detaylı bilgi alabilir miyim PM' den? 10 seneyi aşkın süredir b2c sektöründeyiz. Kargolarla anlaşmalarımız var. Ankara merkezli olarak projenize destek verebilirim.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
October 08, 2017, 11:59:37 AM

Stok ve tedarik önemli . İlk etapta kaç ürünle yola çıkacaksın ? Ne gibi bir görüşmeler yaptın bu konu hakkında verebileceğin bilgiler var mı ?

Düşüncen güzel daha öncesinde de belirtmiştim . Teklifleri mutlaka değerlendir.
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
October 08, 2017, 08:59:26 PM

Piyasada tutunabilmek için ciddi sermaya, emek, reklam gerek hocam. Sadece fiziksel coin satarak yer alabilmeniz mümkün değil.
EmreX2
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
October 08, 2017, 10:24:54 PM

Eksikleriniz nelerdir ortak olacak kişiden ne gibi beklentileriniz var? Siteyi açmak zaten işin kolay kısmı bilemiyorum her iş göründüğü kadar kolay olmuyor malesef.
teknodunya
Member
**

Activity: 180
Merit: 11

View Profile
October 09, 2017, 08:01:15 AM

Sakın yazacaklarımı yanlış anlamayın.
Bu tarz bir işe giriyorsanız sağlam bir ekip lazım sebebi de ürünleri kim ekleyecek, siz mi üreteceksiniz, eğer toptan alıp perakende satacaksanız daimi ekip olması lazım. Çünkü btc dolar gibi küçük yükselen veya düşen bir para birimi değil. X malını 10 tlye alıp 0.00001 btcye satacaksınız diyelim btc düştüğünde belki alış fiyatına gelecek ürününüz.
Onun yerine benden size tavsiye bir pazar alanı kurun herkes kendi pazarını kurup satışını yapsın. Gittigidiyor mantığı daha iyi olur
Pages: [1]
  Print  

Jump to: