Bitcoin Forum
May 26, 2024, 02:56:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: EthereumDark kazmak ?  (Read 1128 times)
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
October 04, 2017, 01:33:13 PM

gencler boşa uğraşmayın , sürekli wallet'ı da acık tutmanıza gerek yok . aylık pos mining geliri %0.83

yani 100 ethd'niz var ise ay sonunda ay sonunda 100.83 ethd'niz olacak . bunun içinde sürekli cüzdanınızı açık tutmanıza gerek yok . işiniz olduğu zaman bir kere açın , senkronizasyonu yaptıktan sonra stake geliriniz gelecektir.

sürekli açık tutmak sadece kotanızı yiyecektir.

üstümdeki posttaki arkadaşa yaklasık 0.6 ethd gelmiş , o da 15 gündür beklediği için.bundan sonra çok minik rakamlar gelecektir.

cüzdanını hiç açmayıp ay sonunda açsa 1 kerelik toplam 154 ethd'nin karşılığı olan 1 küsür ethd alacaktı

yani ortada gerçekten bir mining  yok Cheesy cpu'nuz da önemli değil gpu'nuz da Cheesy

işin ilginç yani forumda çoğu kişi teknik bilgiler konusunda çok eksik

sağolasın kardeş aydınlattığın için. Bende pos için sadece cüzdanda durması yeterli diye biliyorum ama bazıları inatla cüzdanın 7/24 açık durması gerektiğini iddia ediyor. Doğrusu ne, deneyip aydınlatan olursa sevinirim.

etherium tabanlı olsaydı mint yapmanız gerekecekti.o zaman pos gelirinizi alacaktınız.

bu etherium tabanlı değil , cüzdanı 2 haftada 1 acmanız yetecek
Grand_Master (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 06, 2017, 06:58:22 PM

Açık kalmasına gerek yok denilmiş ama ben uzun süre kapadıktan sonra ağırlık kısmı azalıyor ve ödül için beklenecek süreyi arttırıyor.Bunun ne ile ilgisi var ödüle etkisi yoktur umarım.

Yalnız tahmin ettim de bu kadar hızlı ve fazla yükseleceğini beklemiyordum.Keşke o zamanlar biraz da alsaydım.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
October 06, 2017, 07:47:56 PM

Acayip uçtu fiyat. Bende alıp köşeye 10 coin atayım diyordum. Cheesy Bilsem 100 atardım. 80 centten 5.17 dolara geldi. 2-3 gün içinde çok dehşet br artış. Düşer mi acaba daha :/

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Grand_Master (OP)
Member
**

View Profile
October 14, 2017, 03:23:14 PM

Arkadaşlar cüzdan bir türlü senkronize olmuyor.2000 blok indiriliyor diyip takılı kalıyor.İçindeki coinler de gözükmüyor.İşlemlerde gönderim falan da göremedim.Aldığımdan beri çok kurcalamadım windows üzerinde.Windows cüzdanlardan çalabilirler mi işlemlerde gönderim olduğu gözükmemesine rağmen ?
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
October 14, 2017, 05:20:25 PM

Gönderim yoksa çalınmamıştır ama senkorinizasyonda sorun var. Ethd cüzdanını bilmem ama ben bir kaç defa başka cüzdanlarda yaşadım aynı sorunu. Deneyimli arkadaşlar belki yardımcı olabilir sana

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Grand_Master (OP)
Member
**

View Profile
October 14, 2017, 05:30:36 PM

Gönderim yoksa çalınmamıştır ama senkorinizasyonda sorun var. Ethd cüzdanını bilmem ama ben bir kaç defa başka cüzdanlarda yaşadım aynı sorunu. Deneyimli arkadaşlar belki yardımcı olabilir sana

Sağolun bilgilendirici bir açıklama oldu.Tek bir qt dosyası var önceden sorun yoktu.Senkron konusunu bir araştırayım dediğiniz gibi bu konuda tecrübeli kişilere danışayım en iyisi.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: