Bitcoin Forum
June 15, 2024, 01:56:22 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO Pre-sale] Mingo-Dünyadaki herkese kriptoyu öğreteceğiz  (Read 603 times)
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 28, 2017, 09:52:05 AM
Last edit: September 28, 2017, 10:09:32 AM by polat90

Mingo, 2018 yılının 1. çeyreğinde planladığı Halka Arz (ICO) öncesinde, 25 Eylül 2017'de GMT ile  saat 15:00'de 2.000.000 € sınırlı bir ön satış başlattı. Bu, öğreticilik sektörümüze katkıda bulunma fırsatını veriyor. işletmelerin kripto ödemelerini Mingo'nun messenger arayüzü üzerinden kabul etmesini sağlarken, kitlelere kripto paralarla işlem yapmayı sağlıyor/öğretiyor.

Mingo, birbirine bağlı ürünleri destekleyen bir gruptur. MingoMessenger, mesajlaşma,  keşfetme, paylaşma ve işlem yapmak için tasarlanmış çok kanallı bir  uygulamadır.MingoWallet, gerçek kripto ile öğretim kurumları ve öğretmenler için ödül kazandıran çok para birim kullanabilen bir cüzdandır. MingoCoin, Mingo'nun benimsenmesi ve kolay kullanımını sağlayan kripto para birimidir.

Günümüzde dünya nüfusunun sadece % 0.05'i kripto para birimi kullanıyorken internet kullanıcılarının % 75'i mesajlaşma uygulamalarını kullanıyor. Bu nedenle kripto ticaretini dünyanın geri kalanına tanıtmanın en hızlı ve en kolay yolu bir mesajlaşma uygulamasının tanıdık arabirimidir ve Mingo, kendisini bu görevde önderlik etmek üzere yapılandırmış durumda.

MingoMessenger hızla büyüyor ve şu anda 170 ülkede 50.000'in üzerinde kullanıcısı var. Bu kullanıcılar, tüm mesajlarını çoklu mesajlaşma sağlayıcılarından tek bir hesap olarak görebiliyolar. MingoMessenger'ın çalışması, takımın Mingo'nun planlanan yol haritasında yönetim kabiliyetinin bir kanıtıdır.

MingoWallet, kripto para ticaretinde işlemleri nerdeyse bir uygulamayı indirmek kadar kolaylaştırır. Kullanıcılar dahili kripto para birimi MingoCoin gönderebilir ve alabilir, kripto ve resmi para birimleri arasında dönüşüm yapabilir. Kullanıcılar, MingoMessenger'ı kullanarak MingoCoin ile işlem yapabilirler. Mingo bir iş ortaklığı programına sahiptir ve küresel ölçekte değerli ortaklıklar kurmaktadır. Programın çalışıyor olduğu ev otomasyonu ve grup şirketi olan Xunison ve Mingo'ya likidite veren bir forex ticaret şirketi CYFX ile olan mevcut ortaklıklarımız bulunmaktadır.

Xunison ile stratejik ortaklık yakın gelecekte en az 1.2 milyon kullanıcı sağlayabilir. Bu yeni müşterilerin her biri, Mingo ile kendi işlerini yönetmek ve aylık MingoCoin aboneliği için Xunison'a ödeme yapabilir. Bu ilişki, Xunison'un diğer 20 milyon kullanıcısınında Mingo'ya ilgisini arttıracaktır.

Ön Satış Ne zaman Başlayacak?

25 Eylül 2017 @ 15:00 GMT

Ön satış ne zaman sonlandırılacak?
2 hafta sonra

Ön satışın hedefi nedir?
2,000,000 €

ICO ne zaman yapılacak?
2018’in ilk çeyreğinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Token Ekonomisi

Hakediş
  • Ön satışa katılanlar, 3 ayda bir iki eşit taksitte 6 ay içinde tokenlerini alacaklar,
  • Takım/Danışmanlar/ve diğer çalışanlar yılda bir ödemeli 4 eşit taksitle 4 yılda alacaklar
Tcaret
MingoCoin'in bir dizi borsada listelenmesini sağlamaya çalışıyoruz. MingoCoin, piyasaya  CYFX aracılığıyla ticaret için kullanıma sunulacak.

Ödül Programı
Burdan ulaşabilirsiniz: https://medium.com/mingocoin/mingocoin-bounty-program-6413cea871cb

Tokenin Özellikleri
MingoCoin (MGC), Ethereum genel Blockchain'de yayınlanacak olan ERC223 ve ERC20 uyumlu bir token sözleşmesine sahiptir. Sözleşme, ICO'nun tamamlanmasından önce geliştirilecek ve gözden geçirilmek üzere kamuya açık hale getirilecektir. Tüm sözleşmelerimiz ve gelişimleri, Github hesabımızdan incelenebilir:  https://github.com/mingocoin

Paypal, stratejik ortaklıkları kullanarak dünyanın önde gelen çevrimiçi ödeme şirketleri arasında yerini aldı. Bu felsefe bizim de ana hedefimizdir.

Xunsion ile ilk 12 ayda 1.2 milyon kullanıcı getirecek, geri kalanına büyümeye devam eden yaklaşık 22 milyon kullanıcısına erişim sağlayan garantili bir ortaklığımız var. Ayrıca CYFX ile, tamamen sözleşmeye bağlanmış MingoCoin'nin ilk dönüşümünü sağlayacak olan, garantili bir ortaklığımız var. Hali hazırda Mingo ödeme kartları ve daha fazlası üzerinde planlama da yapılıyor.

LinkedIn URLS
Fran Rooney: https://www.linkedin.com/in/fran-rooney-6a9029104/
Joe Arthur: https://www.linkedin.com/in/joe-arthur-3228aa16/
Ken Anderson: https://www.linkedin.com/in/kenthejr
Dean Gammell: https://www.linkedin.com/in/dean-gammell-4078b015/
Ray Walshe: https://www.linkedin.com/in/raywalshe/
Ryan Leckey: https://www.linkedin.com/in/mehcode
Cathal Gacklin: https://www.linkedin.com/in/cathalglackin
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
September 28, 2017, 09:52:32 AM
Last edit: September 28, 2017, 10:18:45 AM by polat90

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
September 28, 2017, 09:58:00 AM

Presale Devam ediyor

Toplanan ETH tutarı : 3971,55

https://mingocoin.com/

Yauthitdar
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
September 28, 2017, 10:45:32 AM

Dünyadaki herkese kriptoyu öğreteceğiz , özgüven tabii gerekli ve önemli ama bu nasıl bir mottodur slogandır?
ilk cümlede nakavt edelim, indirelim demişler ama olmamış. yaptıkları basit bir messenger projesi,o kadar yazıdan anladıgım bu oldu.

hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
September 28, 2017, 07:00:58 PM

proje benim hoşuma gitti açıkçası başlık biraz iddalı ama adı üstünde başlık Smiley yapacakları sistemde mingocoin harici diğer coinlerinde transferi olacak mı? doğru anladıysam resim video ,mesaj gönderir gibi karşı tarafa coin göndereceğiz yani o kadar basite indirgemişler olayı.eğer tüm tokenlerin transferi kolaylıkla gerçekleşirse efsane olmaya aday proje bence.daha öncede yazmıştım halihazırda işleyen sistemlere yatırım bana daha mantıklı geliyor adamlarım uygulaması hazırmış apple ve androidde yani kullanılıyor şu anda.pre icoda fena değil toplanan rakam takibe aldım bende sağolun çeviri için

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
September 28, 2017, 07:10:50 PM

Aman yavas ogretin de saciniz basiniz dagilmasin.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
September 28, 2017, 07:17:38 PM

nasıl öğreteceklermiş peki bir de kripto  kısmı cok geniş bir tabir diye düşünüyorum. neyi kime nasil verecekler  nasil bir platform meydana getilecek acaba cok merak ettim. bunun takibini kim yapacak neyi öğrenip öğrenmedigim mesela  nerden anlaşilacak hoca mi tutulacak birileri mi ders vercek biz mi gidecez ne nerede ? bu tarz  soruların cevaplarını alabilirsem eğer belk projenin ilerleyen kesimlerinde belki daha yapici ve katilimci olabilirim bu  konda team'e. yine ne yapsakta ico yapsak para kazansak tarzı bişeye dönüşmüş gibi duruyor ama hayirlisi bakalim  nerelere varacak.
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
September 28, 2017, 07:25:52 PM

messenger gibi uygulamalarla piyasaya yayılmayı düşünüyorlar ondan sonra alışveriş ve ödemeler için kendi coinlerini kullanacaklar. fikir güzelde bunun için bir market ya da borsa tarzı bir platform gerekmez mi sanki biraz eksiği varmış gibi geldi bana.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
September 28, 2017, 07:42:08 PM

başlığa herkes takılmış hayret  Smiley adamlar ilgi çekmek için böyle bi motto seçmiş ve başardılarda,kendi abartımda var tabi biraz  Smiley şu an appstore ve playstoreda uygulama indirmeye hazır ve 50 binden fazla aktif kullanıcı olduğu söyleniyor. indirip deneyebilirsiniz. fikir benim hoşuma gitti aynı programda coin transferi ve dönüşümü yapılabilecek yani size arkdaşınız mingocoin gönderirse aynı platformda onu başka bir coine çevirip kullanabilirsiniz.pratiklik açısından bence çok iyi.
başlığı niye öyle attıklarını konuda anlatıyor aslında : Günümüzde dünya nüfusunun sadece % 0.05'i kripto para birimi kullanıyorken internet kullanıcılarının % 75'i mesajlaşma uygulamalarını kullanıyor.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 28, 2017, 10:03:35 PM

proje benim kafama yatıı valla iş yapacağını düşünüyorum kriptoların yaygınlaşması için önemli olaylardan biri, bu işler yaygınlaştıkça belki ileride birgün whatsapp bile böyle bir olay yapabilir ve diğer messenger uygulamaları.ben takibime aldım projeyi.bunun gibi işlerinde ileride çoğalacağını düşünüyorum ama ilkler herzaman iyidir bildiğim kadarıyla benzeri yok şu an. statuste böyle bir olay varmı ondan haberim yok ama oda buna benzer bişeydi sanırım
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 29, 2017, 05:28:09 AM

"Dünyadaki herkese adam nasıl dolandırılır, öğreteceğiz"

Başlık bu olsaydı bir miktar yatırım yapıp, ico' suna dahil olabileceğime emin olabilirsiniz. Fakat başlık "kriptoyu öğreteceği" olduğunda proje direkt olarak kafamda spam'e düşüp, scam yaftasını yedi.

Ben bu piyasada birinin birine kriptoyu öğretebileceğine inanmıyorum. Bir insan oturur kendi araştırırsa kriptoyu öğrenir. Ekosistemi anlamak için bireysel araştırma gerekir. 4 senedir boş gün geçirmeden bu sistemi araştırır, okur, görür, duyarım. Bitcoin' i kopyalayıp, yeni bir koin oluşturabilir ve bunu aklınıza gelen her platforma derleyebilirim. Havuz kurarım, mining yaparım. 100 üzerinden değerlendirmek gerekirse kendime tecrübe konusunda 20 puan veririm. Bu halimle bile kendimi hiç olarak görüyorum. Mingo mingo, yaş işler bunlar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
September 29, 2017, 05:39:32 AM

pre sale de 4k eth iyi sayılabilir bence şuan için ama böyle iddalı proje için 2 milyon dolarlık eth hemen dolması gerekirdi sanırım pek balinalar ile iş yapılmamış sanki.
ama bana göre iş yapabilir gibi en azından bounty olarak
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
September 29, 2017, 07:39:04 AM

presale iyi toplamış bence. bountyden 3-5 gelir takibe alalım
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
September 29, 2017, 09:15:20 AM

Getirin paranızı bir güzel ezelim olarak değiştirebiliriz . Mecra geniş anlaşılması zor bir alan . Kısa süreçte öğrenilecek birşey değil ki Kripto Piyasası . Al -sat yapmaktan harici çok fazla bir işlemim bilgim yok benim bile . Sadece fiyat analizi yapabiliyoruz . Bir de bu işin yazılım kısmı var ki orası daha zor . Tutmayacak bir proje .
Jakez
Legendary
*

Activity: 1218

View Profile
September 29, 2017, 04:36:08 PM

proje güzel bence messenger üzerinden coin alışverişi fikri mantıklı ve tutacağını düşünüyorum.daha önce görmemiştim bu projeyi sessiz sedasız iyi para toplamışlar yinede.son zamanlarda türkçe forum yabancı forumla yarışıyor her konu burayada açılıyor.ingilizce bölümü takibi bırakacağız bu gidişle
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
October 05, 2017, 06:44:55 PM

konu açıldığından bu yana pek ilerleme olmamış sanki satışta.adamların daha iyi toplamasını beklerdim ben hazırda kullanılan bi uygulama falan varmış çünkü iosta.belki icoda daha çok toplarlar takip ediyorum projeyi
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 05, 2017, 08:55:59 PM

Presale Devam ediyor

Toplanan ETH tutarı : 4099

https://mingocoin.com/

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 05, 2017, 09:35:36 PM

Bu proje bile bu kadar para toplamış vay arkadaş büyük bir yatırım desteği aldılar herhalde.Sonra ne yapacaklar önemli olan o.

bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
October 06, 2017, 06:22:51 AM

ilgimi cekti ve biraz incelemek istedim. presale in bitmesine 5 gun varken bir anda sayacta 19 gun kaldigini gorunce guvensizlik durumu basladi bende. one direction uyesi nial horan la reklam konusunda anlasmislar sanirim. canli yayin yapan elemanin şapkasini hic sevmedim ve konu mankeni bayan arkadasin rahatligini gorunce ne kadar acemi olduklarini anladim. ileriye goturemezler bu isi bence. once mgt veriyorlar ico ocak 2018 de ve mgtler mgc ile o zaman takas edilebilecekmis te yuzde 70 iymiste falan filan. olme essegim yaz gelir. goren de sifirdan blockchain uretiyorlar sanacak. 
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 06, 2017, 09:13:59 AM

İlginç bir iddaa ' yla orta çıktılar . Herkese kriptoyu öğreteceğiz demek gerçektten büyük bir iddaa .
Pre-sale kısmı da güzel gidiyor tabi kendi paralarını koymuyorlarsa Smiley Bakalım pre-sale kısmından sonra nasıl bir hareketlilik olacak . Böyle iddaa ' lı bir proje içinde açıkcası ekip az . Daha fazla destekçi ve sağlam bir sponsorla da anlaşmaları gerekiyor .
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: