Bitcoin Forum
May 23, 2024, 06:23:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: kötü enerji nazar  (Read 2376 times)
TURCAN
Full Member

Activity: 230
Merit: 100

View Profile
November 24, 2017, 08:27:45 PM

Nazar var olan birşeydir...İnsanlar birşeye kötü gözle iç geçirerek bakıyorsa nazar olma ihtimali vardır..insanlar herzaman pozitif enerji yayarlarsa hayat daha güzel olur..
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 08:43:43 PM

Olumsuz dusundugumde çokça defa olumsuz şeyler yaşadim uzun süredir pozitif bir insanim Allah'a sukur olumsuz hicbir sey yasamiyorum. Nazara inaniyorum ayrica.
Ackerlei
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
November 24, 2017, 09:04:13 PM

nazar degmesı dıye bısey vardır arkadaslar bunun etkısı kıden kısıye gore degısır hersyeın ozu enerjı kotu enerjı dedgımız olayda nazardır bı nevı. korunmak ıcın dua okunulması tavsıye edılır
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
November 25, 2017, 07:14:49 PM

Sanırsam kötü enerjinin bir bilimsel açıklaması var fakat batıl inanç olan nazara ben inanmıyorum
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
November 25, 2017, 07:30:06 PM

bundan yıllar önce gergin bir insandım. bildiğiniz sinirli. olur olmadık şeylere sinirlenirdim buda tabi hayatımı yaşadıklarımı ilişkilerimi etkilerdi. sonra yavaş yavaş duruldum o şekilde mutlu olmadığımı iletişim kuramadığımı anladım.

artık iyi düşünüyorum, iyi tarafından bakıyorum olaylara. gereken dersleri çıkartıp yoluma devam ediyorum.

görüyorum ve biliyorum. kötü gözle mi baktın, kötü mü düşündün bundan hem sen zarar görürsün hem karşındaki. adı nazar veya başka birşey var ve inanıyorum.

NEJLA
Member
**

Activity: 179
Merit: 10

View Profile
November 29, 2017, 07:03:06 PM

Nazara inanırım o yüzdende dikkat ederim...kıskanç insanlardan uzak dururum..Her işime besmele ile başlamaya çalışırım..
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 29, 2017, 09:17:17 PM

nazara inanıyorum ama her olayı da nazara bağlamak çok saçma geliyor ama şu bir gerçek olumsuz düşünenler cidden sürekli olumsuzlukla
karşılaşıyor yada iyi düşünenler hep iyi düşündüğü için takmıyor da olabilir tam emin olamadım. Grin

akm3535
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
November 29, 2017, 11:11:59 PM

Kötü düşünürsen kötü olur iyi düşünürsen iyi olur beyin ona göre hareket eder istemsiz bence

fa0ti2h
Member
**

Activity: 854
Merit: 20

View Profile
November 30, 2017, 12:37:41 AM

valla benim tanıdığım adamlar var maşallah dedikleri 3 gün yaşıyor  nasıl gözleri varsa alçakların Smiley
işini sağlama alacan paranı malını işini kimseye demeyecen yoksa sakata geliyon benim coin artmış diyon batıyon Smiley
en temizi 3 ihlas bi nas tamam Smiley
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
November 30, 2017, 04:48:42 AM

nazara inanırmısınız yada birini kötü aurası olduguna herşeyin kötü olacagına inana birinin hayatında ciden hep kötü şeylermi olmaya başlar yada tam tersi herşeyin iyi olucagına inanan birinin hayatında hep iyi şeylermi olur Huh düşünceleriniz nelerdir .

Valla evet pozitif dusunmek iyidir fakat bende hic ise yaramadi simdiye kadar sanki. Hep pozitif dusunuyorum fakat olan biten bir sey yok. Ne bileyim. 

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
marsev2lw
Newbie
*

Activity: 76

View Profile
November 30, 2017, 07:00:10 AM

Nazara inanırım ama insanın kendine nazar edeceğini düşünmezdim ta ki bir gün aynada dişlerime bakıp "allahım ne güzel ya dişlerim" diyorum aynı gün telefonda fotoğraflara bakarken yine "dişlerim gerçekten güzel benim yaaa" diye diye bir hal oldum ve fazla gecikmeden hemen akşama dişim kırıldı.hem de lokum yerken kırıldı. allah'tan ön dişte olmadı kırık. ufak bir şok geçirdikten sonra sabah dişçiye koştum. dişimin yarısı yüzeyden kırılmış kök sağlam olduğu için bir dolgu ile halledildi.
tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
November 30, 2017, 03:57:13 PM

gerçekten nazara inanıyrm ben insan kendi kendine de nazar edebiliyor bu arada pozitif enerjili birisi olmak istrym ama hep olumsuz şeyler düşünmekten kendimi alıkoyamıyrm kuşkucuyum biraz ayrıntılara taklıyrm vs kendimi düzeltmeye calsıyrm ama inş başaırırım. bazen hayatımı alt üst ettiği oluyor.
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
November 30, 2017, 03:58:50 PM

Nazara inanırım ama insanın kendine nazar edeceğini düşünmezdim ta ki bir gün aynada dişlerime bakıp "allahım ne güzel ya dişlerim" diyorum aynı gün telefonda fotoğraflara bakarken yine "dişlerim gerçekten güzel benim yaaa" diye diye bir hal oldum ve fazla gecikmeden hemen akşama dişim kırıldı.hem de lokum yerken kırıldı. allah'tan ön dişte olmadı kırık. ufak bir şok geçirdikten sonra sabah dişçiye koştum. dişimin yarısı yüzeyden kırılmış kök sağlam olduğu için bir dolgu ile halledildi.

Denk gelmiştir reis, nazar mazar bana kalırsa fasa fiso inanmayın böyle hurafelere arkadaşlar kendinize gelin. Bunlara inannan büyücülere de inanıp para verir.
minionstar
Member
**

Activity: 196

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
November 30, 2017, 04:01:56 PM

Nazarı bilmiyorum ama kötü düşüncelerimizle olumsuzu çektiğimizi düşünüyorum. İyi düşününce her zaman iyi şeyler yaşanılacağı anlamına gelmiyor ama olumsuz düşünceler zincirleme olarak olumsuz yaşantıları doğuruyor bence  Smiley

mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
November 30, 2017, 04:10:29 PM

Ben bu nazar kelimesinin özellikle cahil cühelaların uydurması olduğunu düşünüyorum. Akılsızsındır, başına bir iş gelir ve sonrasında o dertten ne yaparım da kurtulurum diye enerji harcamak yerine halinden şikayet eder durursun adına da nazar dersin

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
November 30, 2017, 04:24:35 PM

"Bedenimizde üretilen elektromanyetik akımların üç tane çıkış noktası bulunur. Bunlar ellerin içi, ayakların altı ve üçüncüsü gözler. Ellerden ve ayaklardan çıkan akımlar dozajı frenlenmiş akımlardır. Bu akımların dozajı ellere ve ayaklara ulaşıncaya kadar bedenimizdeki dokular tarafından hafifletilir. Gözlerden çıkan akımlar ise herhangi bir engel ile karşılaşmaz, bir kişinin beyninde biriken kin, kıskançlık gibi negatif ve zarar verici enerji beyindeki üretim noktasından direk dışa akar. Gözleri ama ölümcül bir silaha dönüştüren bu değil, gözleri farklı kılan; (1) göz siniri, (2) gözümüzün içindeki sıvı oyukları ve (3) gözlerimizin lensi. Göz siniri bu zararlı akımların akışını bir hat üzerinde toplar. Göz oyukların içindeki sıvı ise o enerji akımların dozajını güçlendirir, bi' nevi elektronik cihazlardaki sinyal güçlendiricisi gibi akımların dozajını artırır. Gözlerinizdeki lenste bu akımları ölümcül bir lazer ışını gibi bir noktaya odaklar. Not: beyin ne kadar negatif düşünürse o akımların frekans boyutu o kadar zararlı olur!" Şu makalede nazarı bilimsel olarak açıklamışlar Cheesy

sahipsiztekne
Member
**

Activity: 110

View Profile
November 30, 2017, 06:38:27 PM

Uzerinizdeki kotu enerjiyi atmak icin selcuk sirince de bir abi abla var muhabbetleri harika ve harika insanlar. Mutlaka yolunuz duserse ugrayin yararini goreceksiniz
Sarefare
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
November 30, 2017, 07:47:16 PM

Nazarın olduğuna kesinlikle inanıyorum.Kötü enerjiden kaçınmak veya korunmak için dua okuyorum.
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
November 30, 2017, 08:03:14 PM

nazar denen şey, yeni tanımıyla enerjinin boyutları bizim algılamakta zorlandığımız başka etkenler vs, varlar. muhtemelen bir 20 yıl civarı dünya çok başka bir yer olacak. bu enerji boyutları vs, tüm insanlığın gidişini değiştirecek şeylere neden olacak. bildiğimiz çok şey baştan aşağı yıkılacak çünkü.

madde diye katı sandığımız şeylerin hepsinin titreşimden ibaret bir nevi yanılsamalar olduğunu yeni yeni keşfetmemiz gibi. bir bilgisayar oyununun içindeyiz fakat pixelleri ayıramayacak kadar üstün yapılı bir tasarım. işte bazı şeylere biraz daha yaklaştıkça görücez ki gerçeklik denen şey bambaşka bir şey. ve her birimiz düşüncelerimizle sonsuz olasılıklı bir döngünün içinde kendi etkilerimizle oluşturuyoruz. Smiley

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 01, 2017, 08:24:33 PM

Nazar hayatımın heryerinde fakat hiçbir zaman bir olayı nazar diye adlandırmadım. Ben nazarın metafiziksel maddelerle olduğuna inanıyorum felak ve nas cinlere karşı okunan bir sure bunlarla bağlantısı olduğunu üşünüyorum doğruluğunu yanlışlığını bilemem

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: