Bitcoin Forum
May 18, 2024, 02:51:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Crowdwiz -İlk Merkezsiz, kendi kendini yöneten yatırım ekosistemi  (Read 2191 times)
Stavri (OP)
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
October 31, 2017, 08:14:15 PM

güzel proje bence. kripto dunyasinda nasil yatirim yapacagini bilmeyen cok insan var. olusuturulan fonlara katilarak fon yonetimi derdinden kurtuluyorsunuz. umarim basarili bir platform yayinlarlar. caliskan bir ekibe benziyor bu arkadaslar.

Aynı zamanda WizVote diye adlandırdıkları oylama yöntemi ile fonların ne zaman pozisyonlarını kapatacakları ne zaman devam edecekleri vesaire de katılımcıların oylarıyla belirlenecek. Bir nevi fonu çoğunluğun isteği yönde ilerletme gibi bir durum söz konusu.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 03, 2017, 01:00:15 PM

Token-as-a-Service (TaaS) fonu, Crowdwiz ile stratejik partnerliğini duyurmuştur.  TaaS projesinin başında olan Ruslan Gavrilyuk, benzer yapıda olan CrowdWiz ile teknoloji paylaşımı ve işbirliği sağlamak amacında olduklarını açıkladı.

Detaylar için kaynak: https://medium.com/@Crowdwiz.io/crowdwiz-announces-partnership-with-taas-fund-435282f235cf

torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
November 03, 2017, 01:40:08 PM

Token-as-a-Service (TaaS) fonu, Crowdwiz ile stratejik partnerliğini duyurmuştur.  TaaS projesinin başında olan Ruslan Gavrilyuk, benzer yapıda olan CrowdWiz ile teknoloji paylaşımı ve işbirliği sağlamak amacında olduklarını açıkladı.

Detaylar için kaynak: https://medium.com/@Crowdwiz.io/crowdwiz-announces-partnership-with-taas-fund-435282f235cf

,

ipneler ilk önce kar payını açıklasınlar Cheesy onu bekliyoz şuanda duruldu 1 geçtiğiden 10 gün bekletmeseler bari

cwapdwix iş yaparmı bilmiyorum ama ben artık fon şirketlerine yatırımm yapcam aq biz bir yaraktan anlamıoz belli oldu
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
November 03, 2017, 04:57:03 PM

valla öyle hocam. durduğumuz yerde eritiyoruz birikimimizi, bunlar yerinde bile saydırsa gene de başarıdır  Grin crowdwiz güzel reklam yaptı. pre-icodaki gibi icoda da çok iyi toplayacaklar bence.

turn the page
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 03, 2017, 06:00:44 PM

taas'ın partnerliği varsa girilebilir bence. yatırım fonları alanında iyi oluyolar genelde. sert düşüş ve yükselişlerde taş gibi durup nasıl para kazanacağını biliyorlar.

Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 03, 2017, 08:43:22 PM

taas'ın partnerliği varsa girilebilir bence. yatırım fonları alanında iyi oluyolar genelde. sert düşüş ve yükselişlerde taş gibi durup nasıl para kazanacağını biliyorlar.

Fırsattan istifade merak eden arkadaşlar için bilgilendirme yapayım tekrar  Smiley. Projenin Pre-Ico'su tamamlandı. 5.4 milyon dolar topladılar. Hardcapları 20 milyon dolar. ICO 20 Kasım'da başlayacak.

https://crowdwiz.io/
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
November 04, 2017, 02:06:30 PM

Fırsattan istifade merak eden arkadaşlar için bilgilendirme yapayım tekrar  Smiley. Projenin Pre-Ico'su tamamlandı. 5.4 milyon dolar topladılar. Hardcapları 20 milyon dolar. ICO 20 Kasım'da başlayacak.

https://crowdwiz.io/

20 milyon hardcap çok rahat bir rakam bence. Güzel reklam yaptılar. Taas ortaklığı da çok güzel bir gelişme olmuş. Eğer o zamana kadar bitcoinde sular durulursa çok hızlı bir ico süreci yaşayabiliriz  Smiley.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 04, 2017, 04:02:48 PM

CrowdWiz ekibi; Boston, Massachusetts ve Tel Aviv’de şubeleri bulunan PR ajansı olan Blonde2.0 nin CEO'su ve kurucusu olan Ayalet Noff'u da danışman kadrosuna kattığını duyurdu.
Blonde2.0'u araştırınca aşağıdaki haber çıktı karşıma, burada geniş bir şekilde değinilmiş. Projeyle ilgilenen arkadaşlar merak eder diye paylaşıyorum:
http://www.milliyet.com.tr/-siber-savas-a-karsi-beyaz-korsan-dunya-2274966/

alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
November 04, 2017, 05:45:05 PM

CrowdWiz ekibi; Boston, Massachusetts ve Tel Aviv’de şubeleri bulunan PR ajansı olan Blonde2.0 nin CEO'su ve kurucusu olan Ayalet Noff'u da danışman kadrosuna kattığını duyurdu.
Blonde2.0'u araştırınca aşağıdaki haber çıktı karşıma, burada geniş bir şekilde değinilmiş. Projeyle ilgilenen arkadaşlar merak eder diye paylaşıyorum:
http://www.milliyet.com.tr/-siber-savas-a-karsi-beyaz-korsan-dunya-2274966/

Sağolun paylaşım için bende bu crowdwizi araştırmaya başlamıştım.Proje ile ilgili olumlu düşüncelerim var ama yine de öncelikle araştırmak lazım.
rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

CrowdWiz

View Profile
November 04, 2017, 10:58:16 PM

icosunu çok uzak tarihe ertelediler. şimdiye bittiydi aslında ama bir bakıma da iyi oldu, bu segwit hardforku yüzünden para toplayamayacaktı. 24 kasım sanırım. hardcap yapacaktır bu ico . inancımız tam.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 05, 2017, 07:16:16 AM

icosunu çok uzak tarihe ertelediler. şimdiye bittiydi aslında ama bir bakıma da iyi oldu, bu segwit hardforku yüzünden para toplayamayacaktı. 24 kasım sanırım. hardcap yapacaktır bu ico . inancımız tam.

24 değil 20 kasımda başlayacak hocam. Sadece ilk 3 gün bonuslu olacak. Roadmapte ico tarihi harici bir oynama yapmadılar. Ürün releaseleri ico tarihine daha çok yaklaşmış oldu. Bir bakıma iyi oldu bile denebilir. Bizde inanıyoruz  Smiley İnşallah boşa çıkarmaz.
Uhde
Full Member

Activity: 616
Merit: 124

View Profile
November 05, 2017, 03:49:58 PM

Evet şeffaflık sağlaması açısından çok güzel bir video. Kurucuları Michael Golod aksanlı rusça konuşunca biraz daha araştırdım. linkedindeki cv'sinde ingiltere'de okumuş olup ileri derece ibranice bilmesi dikkatimi çekti. Farklı ve renkli bir kişilik ve güçlü bir ekiple çalışıyor. Proje de güzel. Global'de ne kadar ses getireceklerini hep beraber göreceğiz.

Projede bir yahudi ağırlığı var gibi. Son açıkladıkları danışman kızın ismi de ibranice zaten kurduğu şirketin merkezi de israildeymiş. Ha çok önemli mi? Bence hayır. Ama dikkatimi çekti burayada yazayım dedim  Cheesy
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
November 05, 2017, 09:35:52 PM

yahudiler iyi para çekiyor. herhalde para parayı çekiyor muhabbeti. ico çoktan başlamıştı şimdiye korkak davranmasalardı belkide bitecekti..
ayrıca proje güzel yönetiliyor. bounty kampanyalarıda. umarım icoyuda güzel bir şekilde noktalarlar.
Uhde
Full Member

Activity: 616
Merit: 124

View Profile
November 07, 2017, 10:38:56 AM

yahudiler iyi para çekiyor. herhalde para parayı çekiyor muhabbeti. ico çoktan başlamıştı şimdiye korkak davranmasalardı belkide bitecekti..
ayrıca proje güzel yönetiliyor. bounty kampanyalarıda. umarım icoyuda güzel bir şekilde noktalarlar.

Ertelemeleri iyi oldu, şu an önceye göre daha çok konuşuluyorlar ve bu arada Taas la ortaklık açıklamaları projenin albenisini artırdı. ICO çok uzun sürmeyecektir.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 07, 2017, 02:50:35 PM

Yahudi olmasının çok bir önemi yok bence. Crypto pazarında yahudi lobisi gibi birşey yok zaten bildiğim kadarıyla  Grin Ama dediğiniz gibi projeyi güzel yönetiyorlar özellikle Community Managerları çok ilgili ve çok aktif bir insan.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 10, 2017, 08:46:58 AM

Arkadaşlar CrowdWiz ekibi kadrosuna yeni bir danışman ekledi. Francisco Jo, Coinhills'in kurucusu. Coinhills, coinmarketcap benzeri altcoin/bitcoin kurlarının takip edilebileceği, icoların incelenebileceği popüler bir platformdur.

https://www.coinhills.com/

yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
November 11, 2017, 06:17:27 PM

Icosuna az kaldı. katılıp katılmamak konusunda kararsızım. büyük ihtimal ilk günden kapanacak ico. Ama böyle hızlı toplayıp sonra yerlerde sürünende çok ico oldu. sonradan borsadan toplamak bazen daha avantajlı olabiliyor.

turn the page
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
November 11, 2017, 06:24:29 PM

Bu proje çaktırmadan suyu götüren projelerden, hani hiç belli etmez kendini ama iyi yatırım toplar. Ön-satış sürecinin çok iyi geçtiğini hatırlıyorum, imzasına çok az kişi girmişti. Ödüllere katılamadım ama yatırım yapmayı düşünüyorum açıkçası.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 12, 2017, 10:17:07 AM

Bu proje çaktırmadan suyu götüren projelerden, hani hiç belli etmez kendini ama iyi yatırım toplar. Ön-satış sürecinin çok iyi geçtiğini hatırlıyorum, imzasına çok az kişi girmişti. Ödüllere katılamadım ama yatırım yapmayı düşünüyorum açıkçası.

bende öyle düşünüyorum hocam sessşz sedasız iyi topladı ön satışlarda bende girmeyi düşünüyorum banko iyi işler yapacak bence
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
November 12, 2017, 01:06:22 PM

arkadaşlar bakın böyle yorumları okudukça daha da çok icoya katılasım geliyor. gaza getirmeyin. Cheesy iyi proje inşallah sonuda öyle olur. hack olmasın, verilen sözlerden dönülmesi yeter ki . Wink

ico sayfası da çok iyi.  bireysel gerçek kullanıcıları baz alıyor.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: