Bitcoin Forum
July 06, 2024, 06:31:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Crowdwiz -İlk Merkezsiz, kendi kendini yöneten yatırım ekosistemi  (Read 2200 times)
Stavri (OP)
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
November 12, 2017, 06:05:46 PM

Arkadaşlar CrowdWiz https://icohotlist.com sitesinde de çıkışta olan icolar arasında listelendi. 1 ay sürecek olan ICO'nun başlamasına 8 gün kaldı.  İlk 3 gün yüzde 15 bonus verilecek.

Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 13, 2017, 03:10:50 PM

Arkadaşlar CrowdWiz ekibi sürpriz bir şekilde 2 günlük bir satış duyurusu yaptı. Şu anda web sitelerinden WIZ token alabiliyorsunuz ve %20 bonus veriyorlar.

yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
November 17, 2017, 05:28:31 PM

Proje dendildiği gibi alttan alttan iyi gidiyor. twitterdan bounty havuzunun oranını artırdıklarını duyurmuşlar. Gayet güzel bir gelişme. Ancak son açtıkları yüzde 20 lik satışta pek bir şey toplayamamışlar sanırım.

turn the page
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 17, 2017, 05:48:05 PM

CrowdWiz ekibinin arza açtığı WIZ Token Satışının başlamasına sadece üç gün kaldı. Kayıt olun ve finansal devrimin bir parçası olma fırsatını kaçırmayın!
Link: https://crowdwiz.io/

Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
November 17, 2017, 05:48:23 PM

Bu projenin Genesis Vision gibi sonradan değerlenen ve yatırımcısına kazandıracak bir proje olacağına inanıyorum çünkü onlarda bu ışığı görüyorum. Projede mesaj başı ödeme yapıldığı için çok fazla katılımcı olmadı yinede yeterli bir reklam kampanyasıydı.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 20, 2017, 04:11:37 PM

Arkadaşlar, CrowdWiz icosu bugün itibariyle başladı. 3 gün boyunca yüzde 15 bonuslu satışlar devam edecek. 
Şu ana kadar toplanan toplam yatırım miktarı 5,575,713 USD.

Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 23, 2017, 09:29:50 AM

CrowdWiz projesi kapsamında WIZ Tokenlarının satışı devam ediyor. ICO da yüzde 15 bonus için son bir kaç saat kaldı. Sonrasında bonus oranı yüzde 10 a düşecek.

Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
November 25, 2017, 04:30:32 PM

ico biraz sönük kaldı. halbuki pre ico da büyük sürpriz yapmışlardı. TAAS la partnerlik açıklamalarına rağmen pek olumlu yansıma olmamış gibi duruyor. Bakalım sonlara doğru sıçrama yapabilecekler mi.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 25, 2017, 04:36:50 PM

Herkes ön-satıştan alım yaptığı için icoda pek fazla satın alım olmamış ben bu projenin borsaya çıktıktan sonra değerlenebileceğini düşünüyorum. Bu şekilde düşük hard caplı projelerin değeri genelde sonradan anlaşılıyor.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 25, 2017, 04:45:15 PM

Yüzde 10 bonus oranı ile ICO devam ediyor. Toplam 5,737,219 USD toplandı. ICO 20 Aralığa kadar devam edecek. Son durumla alakalı detayı ve güncel prgresi aşağıda görebilirsiniz.

Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 25, 2017, 04:51:01 PM

Herkes ön-satıştan alım yaptığı için icoda pek fazla satın alım olmamış ben bu projenin borsaya çıktıktan sonra değerlenebileceğini düşünüyorum. Bu şekilde düşük hard caplı projelerin değeri genelde sonradan anlaşılıyor.

Katılıyorum. 5 dakikada hardcap yapan, dünyanın parasını toplayan projeler ortada. Para toplaması da önemli ama ekibin ico öncesi aktif olması ve ico bittikten sonra daha da aktif olması önemli. Daha iconun bitmesine 3 hafta var hep beraber yaşayıp göreceğiz ne kadar toplayacaklarını ve neler yapacaklarını.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
November 25, 2017, 09:05:29 PM

Katılıyorum. 5 dakikada hardcap yapan, dünyanın parasını toplayan projeler ortada. Para toplaması da önemli ama ekibin ico öncesi aktif olması ve ico bittikten sonra daha da aktif olması önemli. Daha iconun bitmesine 3 hafta var hep beraber yaşayıp göreceğiz ne kadar toplayacaklarını ve neler yapacaklarını.
imzaya devam o zaman. böyle sağlam projeler neden talep görmüyor anlamıyorum. takım bilerek yapıyor sanırım bunu balinalara söylüyorlr borsaya girdiğinde pumplayın sonrası bizde diyorlar sanırım. bilmiyorum ama bittrex ve liqui girecek coin gibi gözüküyor. Smiley
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
November 26, 2017, 02:15:53 AM

Proje sağlam ama icosu ne olur bilmem.Düzgün birkaç borsaya girsin. Kısa sürede değerlendir diye düşünüyorum.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 27, 2017, 10:36:18 PM

Projeyi takibe aldım şuana kadar ki çalışmaları güzel geldi gözüme. Fiyat yapacağa benziyor ileride. Güçlü proje bulmak zor. Crowdwiz liqui gibi bir borsaya girerse alır yurur gibi.
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
November 29, 2017, 12:14:31 AM

Proje gayet gerçekçi duruyor farklı bir imza kampanyasından çıktım ve Crowdwiz'e katılmaya karar verdim. Şuana kadar güzel para toplamış, 10 milyon doları bulacağa benziyor.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 29, 2017, 12:19:49 AM

Proje gayet gerçekçi duruyor farklı bir imza kampanyasından çıktım ve Crowdwiz'e katılmaya karar verdim. Şuana kadar güzel para toplamış, 10 milyon doları bulacağa benziyor.

On milyon dolar toplamasi imkansiz ayrica projede attiginiz mesaj sayisina gore odul kazaniyorsunuz, yuzlerce mesaj atmis olan legendaryler varken pek token dusmez
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
November 29, 2017, 08:05:15 AM

Zor gibi görünüyor. Toplayacaklarını pre-ico'da toplamışlar. Belki sonlara doğru pazarlıkla veya ekstra bonusla yatırımcı çekebilirler ama dediğim gibi zor. Yalnız ne kadar yatırım alırlarsa alsınlar proje çok parlak bir proje. İleride kendinden söz ettirecektir.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 01, 2017, 07:46:53 PM

proje yatırım tutarı bklenilen miktardan az görünüyor ama bu proje ses getirebilecek bir potansiyele sahip. tabi bu alanda ilk olduğu için biraz avantajlı konumda olabilir ama eminim yakın zamanda farklı alternatifleri çıkacak ve o zaman belki daha iyi çıkış yapabilecek projeler ile karşılaşırız.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌