Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:47:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: LINK ilerde adını çok duyacaksınız ilk 10 koin içinde  (Read 3719 times)
kordsa (OP)
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 28, 2017, 09:13:17 PM
Last edit: September 28, 2017, 09:26:11 PM by kordsa

ChainLink bugün binance da işlem görmeye başladı bu coinin amacı gerçekten çok çok ilginç fiat para dediğimiz usd trl euro ile smartchain teknolojisinin arasındaki iletişimi direk olarak sağlıyor adı bu yüzden link zaten ilerde blockchain bir çok yerde kullanılmaya başlayınca ne olduğunu çok iyi anlabileceksiniz. linki aşağıda inceleyin gerçek kullanımı olan 2014 ten beri geliştirilen bir coin bugün binance a geldi.
linki iyi inceleyin gerçek hayatta kullanımını anlayacaksınız.bu yeni bir wtc vakası olacak gibi.

bunu ripple a benzer buluyorlar ve piyasa değeri şuanda rippleın 100 de 1 i .potansiyeli anlamanız için söylüyorum.

https://link.smartcontract.com/

aşağıdaki yazıyıda redditten kopyalıyorum inceleyin

For those of you who don't know what chainlink is: It solves the oracle problem, allowing smart contracts to access external apis.

Facebook's director of engineering Evan Cheng joined ChainLink as a technical adviser recently
It's at Sibos, October 16th. Massive financial conference in toronto
https://www.sibos.com/conference/conference-programme/bridging-dlt-and-swift-messaging-smartcontractcom-innotribe-industry

kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
September 28, 2017, 09:23:39 PM

Bilgilendirme için saol . ICO da haberimiz olsaydı keske . ICO fiyatı 1 ETH = 2275 miş 1 hafta . Şu anda %80 primli gözüküyor ETH bazında.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
September 28, 2017, 09:30:26 PM

2 gün önce çok düşüktü elim gitti gitti geldi ama almadım aklıma tüküreyim mal gibi monethada takılı kaldım keşke buna girseydim şu an çok pişmanım gerçekten. inş bi dump daha terde ucuzdan toplarım yoksa, aslında bu seviyeler bile yatırım için iyi ama daha düşük haldeyken almadığım coini yüksekken almak gelmiyor içimden nedense bi dump bekliyorum inş olur

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
September 28, 2017, 09:31:02 PM

Link en sevdiğim coinler arasında yerini aldı Smiley Bu sistemi iyi anlatabilirlerse kısa zamanda bile hızlı tırmanışlar görebiliriz. Yatırım tavsiyesi değil tabii ki.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
September 28, 2017, 09:32:51 PM

Bilgilendirme için saol . ICO da haberimiz olsaydı keske . ICO fiyatı 1 ETH = 2275 miş 1 hafta . Şu anda %80 primli gözüküyor ETH bazında.

ICO fiyati 1 ETH başına 2600 LINK'ti. %90'ı ico öncesi satıldığı için, ico dakikalar içinde bitti. Whitelist ile kayıt yapanlar bile giremediler.
kordsa (OP)
Full Member

View Profile
September 28, 2017, 09:36:08 PM

ayrıca alttaki linktede detay var okuyun fiyat kaçmış değil binanceta açılışta 9000 satstı 4500e indi şimdi 6000 de ayrıca daha etherwalletla başladı bugun binance a girdi ilerde bittrexe liqui diğer büyük exchangelere de gelince fiyat çok daha da yukarı yapabilir

aşağıdaki yazıda çok güzel anlatmış

http://hudsonjameson.com/2017-08-06-advising-status-smartcontract/
thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
September 28, 2017, 09:45:27 PM

Binance de hiç işlem yapmadım. Ama bu coin için hesap açabilirim.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 28, 2017, 09:49:18 PM

bende takibime aldım şu an aşırı primli bi düzeltme yerse uygun bi yerden uzun vade olarak girmeyi düşünüyorum.1-2 yıl için de çok farklı yerlerde görebiliriz bence bu coini. belkide bi waves performansı bile görebiliriz diye düşünüyorum 20 centlerden 5-6 dolarlara doğru
kordsa (OP)
Full Member

View Profile
September 28, 2017, 09:57:24 PM

Binance de hiç işlem yapmadım. Ama bu coin için hesap açabilirim.

Bende yapmamıştım bugun hesap açtım 2 dakikada açıldı sadece 2 onayda btc hesaba geçiyor ve onaysız günde 2 btc çekebiliyorsun BTC yatırma da limit yok.
kordsa (OP)
Full Member

View Profile
September 28, 2017, 10:04:13 PM

buda SWIFT ile olan ilişkileri ve bu 16 Ekimdeki SIBOS kongresinde iyice açıklanacak ve hemen herkesin haberi olacak

https://www.slideshare.net/slideshow/embed_code/key/HJglipax9KmMPx
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
September 28, 2017, 10:06:08 PM

Uzun süre sonra binance a para yatırmama sebep oldu. Fiyatının biraz düşmesini bekleyeceğim bir süre beklerim düşmesse en uygun yerden girerim. Girdiği borsalar arttıkça prim yapacaktır.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
September 28, 2017, 10:41:00 PM

Satın almak için bir yere kayıt etmiştim hatırlamak için ama yogunluktan unuttuk gitti. Hayırlısı olsun artık başka sefere.

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 28, 2017, 11:45:48 PM

ChainLink bugün binance da işlem görmeye başladı bu coinin amacı gerçekten çok çok ilginç fiat para dediğimiz usd trl euro ile smartchain teknolojisinin arasındaki iletişimi direk olarak sağlıyor adı bu yüzden link zaten ilerde blockchain bir çok yerde kullanılmaya başlayınca ne olduğunu çok iyi anlabileceksiniz. linki aşağıda inceleyin gerçek kullanımı olan 2014 ten beri geliştirilen bir coin bugün binance a geldi.
linki iyi inceleyin gerçek hayatta kullanımını anlayacaksınız.bu yeni bir wtc vakası olacak gibi.

bunu ripple a benzer buluyorlar ve piyasa değeri şuanda rippleın 100 de 1 i .potansiyeli anlamanız için söylüyorum.

https://link.smartcontract.com/

aşağıdaki yazıyıda redditten kopyalıyorum inceleyin

For those of you who don't know what chainlink is: It solves the oracle problem, allowing smart contracts to access external apis.

Facebook's director of engineering Evan Cheng joined ChainLink as a technical adviser recently
It's at Sibos, October 16th. Massive financial conference in toronto
https://www.sibos.com/conference/conference-programme/bridging-dlt-and-swift-messaging-smartcontractcom-innotribe-industry

Bilgilendirme icin tesekkurler listemde 10 coin var yatirim yapacagim buda eklendi 11 oldu nasil cikacagiz isin icinden bilmiyorum.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 29, 2017, 03:32:51 AM

Proje nedir takim kimdir neden bukadar guveniyorsunuz binlarla ilgili ufak bir on bilgi verebilir misiniz hocam
kordsa (OP)
Full Member

View Profile
September 29, 2017, 06:55:45 AM

Bu proje geleceğin teknolojisi blockchainin gerçek dünyada kullanilan para ile bağlantı kurmasini sağlıyor link zaten bağlantı demek ve ilk aşamada herkesin kullandigi swift para transferi.swift ile bağlantılari 16 ekimde sibos adinda dünyaca ünlu torontoda düzenlenecek bir zirvede açıklanacak ki crypto takip edenler biliyor, web sitesinde var ama bilmeyen bircok zengin ve buyuk finans kurulusu bundan haberdar olacak.

Bu proje btc,ethnin gunumuz iş dünyasında kullanilmasi icin gerekli ve daha pazarlamasina başlanmadi bile binance a dün geldi diger borsalarada gelecek.

Su anda piyasa degeri olarak elinde urun olmayan bircok coinden dusuk seviyede banka baglantili olan ripplein yüzde biri seviyesinde ve urun ortada 3 yildir gelistiriyorlar.

Sizde arastirin daha cok yeni olduğundan turkce kaynak bulamadim ben ama ingilizce bulabilirsiniz.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 29, 2017, 07:21:01 AM

Biraz yatırım yapmakta fayda var.
Elime hangi coini aldıysam patladı.
Artık bu diyarlardan gidip hepsini unutmak istiyorum
1 sene sonra belki zengin olurum
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
September 29, 2017, 07:58:22 AM

guzel bir proje ico dan girilmesi zordu listedekiler dahi giremediler fakat dusuk seviyelere geldi baya. suna binance de oldugu icin yukseliste fakat tekrar duserse biraz alinabilir.

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
September 29, 2017, 08:11:55 AM

Biraz yatırım yapmakta fayda var.
Elime hangi coini aldıysam patladı.
Artık bu diyarlardan gidip hepsini unutmak istiyorum
1 sene sonra belki zengin olurum

Cüzdanı olduğu gibi bırakıp rahat bir nefes almanda fayda var . Senelik süreçte illa ki yapmış olduğun sepetin 2-3 tanesinden güzel bir şekilde verim almış olursun . Psikolojik olarak zorlanıyoruz illa ki bu süreçte . Sabır sabır diye diye yaşlandık . Smiley
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 29, 2017, 08:14:38 AM

Bu proje geleceğin teknolojisi blockchainin gerçek dünyada kullanilan para ile bağlantı kurmasini sağlıyor link zaten bağlantı demek ve ilk aşamada herkesin kullandigi swift para transferi.swift ile bağlantılari 16 ekimde sibos adinda dünyaca ünlu torontoda düzenlenecek bir zirvede açıklanacak ki crypto takip edenler biliyor, web sitesinde var ama bilmeyen bircok zengin ve buyuk finans kurulusu bundan haberdar olacak.

Bu proje btc,ethnin gunumuz iş dünyasında kullanilmasi icin gerekli ve daha pazarlamasina başlanmadi bile binance a dün geldi diger borsalarada gelecek.

Su anda piyasa degeri olarak elinde urun olmayan bircok coinden dusuk seviyede banka baglantili olan ripplein yüzde biri seviyesinde ve urun ortada 3 yildir gelistiriyorlar.

Sizde arastirin daha cok yeni olduğundan turkce kaynak bulamadim ben ama ingilizce bulabilirsiniz.

Sagolun hocam, arastiralim guzele benziyor bence de. Bu tarz ornek projeler var mi takim kimdir incelemek lazim. Takimda sadece 2 kisi gordum advisorlar haric, ondan bir guvenemedim dun baktigimda
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
September 29, 2017, 08:25:28 AM

Ben de Binance den aldım biraz. Twitterda çok umutlu konuşuyorlar bu proje hakkında. Uzun vade tutulacak koinlerden. Biraz daha btc boşa çıkarsa biraz daha alacağım.

Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: