Bitcoin Forum
June 29, 2024, 09:04:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: LINK ilerde adını çok duyacaksınız ilk 10 koin içinde  (Read 3719 times)
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
September 30, 2017, 12:13:10 AM

arkadaşlar ben bu infchain coinden almak istiyorum ama binance demişsiniz google da bişey bulamadım

şu adresi buldum:
http://www.btc38.com/trade_en.html

bu site üzerinden mi alacağız ?

cüzdan uygulaması var mı yoksa bi süre sitedeki hesabımızda mı kalacak coinler ?

Hayır orada satılmıyor. https://www.binance.com buradan alacaksınız. Ayrıca şu linkten hangi marketlerde satıldığına bakabilirsiniz tüm coinler için söylüyorum bunu https://coinmarketcap.com/currencies/chainlink/#markets

Borsada da tutabilirsiniz uzun vadeli düşünüyorsanız myetherwallet cüzdanı açın orada tutun.

hocam çok teşekkür ederim cevap verip ilgilendiğiniz için

coinmarketcap.com adresinde

chainlink (link) coini için binance.com
 InfChain (INF)  coini içinse bt38.com adresi gösteriliyor

konuda bahse konu olan coin bu ikisi mi yoksa chainlink mi?
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
September 30, 2017, 12:18:11 AM

hocam çok teşekkür ederim cevap verip ilgilendiğiniz için

coinmarketcap.com adresinde

chainlink (link) coini için binance.com
 InfChain (INF)  coini içinse bt38.com adresi gösteriliyor

konuda bahse konu olan coin bu ikisi mi yoksa chainlink mi?

Bir önceki mesajımı editledim oradan bakabilirsin senin farklı coinden bahsettiğini anlayınca.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 30, 2017, 08:11:05 AM

bu super olmus baya kazandirmis fena artmis bugun 1 saattir dususe gecti ama 1 saat once bozan iyi fiyata bozmus. baya volume de var baktim sitesinden binance dediginiz
thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
September 30, 2017, 08:42:53 AM

İleride ripple' ın rakibi olacak olacak herhalde. Sadece binance de olmasına rağmen hacim çok iyi.
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630

View Profile
September 30, 2017, 08:55:23 AM

twitter adresi falan varmı bunların aldık bari haber  olursa bilgimiz olsun

yanlız dolaşımda olan ico toplam iconun 3te 1i orası biraz düşündürdü beni okadar
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
September 30, 2017, 09:48:35 AM

ilk 10’a gireceği konusunda tam emin değilim ancak iyi işler çıkaracaktır. şuan zaten 51. sıra da ve bugün güzel bir pump yemiş ilk 20 garanti gözüküyor bu hızla ancak ilk 10 konusu çok farklı, ilk 10da da en az ChainLink kadar sağlam coinler var o yüzden bir şey söylemek zor olur şu aşamada.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
September 30, 2017, 10:13:14 AM

Bugünde fiyatı çok güzel yükseldi, bu hızla giderse sanırım dediğiniz gibi ilk 10'da kendisine yer bulması kolay olacak. Zaten projenin ekibi de kaliteli insanlardan oluşuyor gördüğüm kadarıyla boş bir ekip yok karşımızda. Proje de güzel olunca ve ICO yöneticileri de network sahibi olunca fiyat otomatik olarak yükseliyor zaten.

Yatırımımı yaptım 1 hafta önce şuan beklemedeyim.
soilwork79
Full Member

Activity: 252

View Profile
September 30, 2017, 10:51:04 AM

Çok güzel yükseliyor al-sat yapmıyorum uzun vadeli düşünüyorum. 6000 satoshilerden yakaladım yine de süper kar yaptım. Boşa btc çıkarsa 9000 lerden bile alırım geç kalınmış değil ilerde bu değerleri mumla ararız gibi geliyor. Bittrexe gelirse hemen oraya göndereceğim binance de içim rahat değil.
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
September 30, 2017, 11:38:15 AM

Geç kaldık girilmez dedikçe yükseliyor meret bi cesaret bi yerlerden giriş yapıcam inşallah, bilgilendirme için teşekkürler
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
September 30, 2017, 11:50:47 AM
Last edit: September 30, 2017, 01:18:12 PM by Hc01

Bugünde fiyatı çok güzel yükseldi, bu hızla giderse sanırım dediğiniz gibi ilk 10'da kendisine yer bulması kolay olacak. Zaten projenin ekibi de kaliteli insanlardan oluşuyor gördüğüm kadarıyla boş bir ekip yok karşımızda. Proje de güzel olunca ve ICO yöneticileri de network sahibi olunca fiyat otomatik olarak yükseliyor zaten.

Yatırımımı yaptım 1 hafta önce şuan beklemedeyim.

Hocam ben takımla ılgılı kafama hala yatmadıgı ıcın gırmıyorum 2 gundur. 2 tane genc cocuk var team dıye paylastıkları yerde, onun dısında advısor dıye yazdıklarının hıcbırı bunlara advısor olduguna daır bısey yazmamıs, ne lınkedınde ne baska bıyerde. Sadece bıtanesı blogundakı bır yazıda bahsetmıstı o da yukardakı lınklerden bırınde vardı. Hal boyle olunca bu takıma guvenemedım ben, bızım gormedıgımız bırılerı mı var nasıl yatırıldı ıco'da 32 mılyon dolar anlamıs degılım. Proje ıse cok saglam, ben almayınca patlar zaten orası kesın de sunlardan emın olsam dustugu yerden alıcam ben de. Yok mu su takımı ıyıce arastıran bırı, ben bulamıyorum haklarında dogru yanlıs bısey:))

Edit : Sitelerınde yazan yatırımcılarımız kısmındaki Data Collective'e mesaj attım yatırımcıları olup olmadıgıyla ılgılı, evet yatırımcılarıyız dedıler. Yatırımcı kısmıyla ılgılı soru ısaretı kalmadı kafamda, suan ekıbe bıraz daha guvenmeye basladım:) bıraz daha baktıktan sonra, dustugu yerden yakalama dusuncesı ıcındeyım
paladium
Sr. Member

Activity: 448

CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR

View Profile
September 30, 2017, 12:50:24 PM

Çok güzel yükseliyor al-sat yapmıyorum uzun vadeli düşünüyorum. 6000 satoshilerden yakaladım yine de süper kar yaptım. Boşa btc çıkarsa 9000 lerden bile alırım geç kalınmış değil ilerde bu değerleri mumla ararız gibi geliyor. Bittrexe gelirse hemen oraya göndereceğim binance de içim rahat değil.

6K sat tan çok iyi yakalamıssınız .Tekrar o seviyelere gelmesi zor gibi . Sadece binancede işlem görmesi beni düşündürüyor. ( Etherdeltayı saymadım ) .

▄▄
          ▄▄████▄▄
       ▄▄████▀▀████▄▄
    ▄▄████▀      ▀████▄▄
 ▄▄████▀            ▀███▀
████▀                  ▀  ▄▄
███                      ▄██
███                      ███
███   ███▄        ▄███   ███
███   █████▄    ▄█████   ███
███   ███▀███▄▄███▀███   ███
███   ███  ▀████▀  ███   ███
███   ███    ▀▀    ███   ███
███▄  ███          ███  ▄███
 ▀███▄███          ███▄███▀
   ▀█████          █████▀
     ▀███          ███▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████████████████▀▀▀███
███████████▀▀▀      ███
█████▀▀▀       ▄    ███
██▄         ▄█▀    ████
█████▄    ▄█▀      ████
████████▄█▀       █████
██████████  ▄     █████
██████████ ███▄  ██████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
██████████████▀▀▀██████
████ ▀███████     ▀▄███
████   ▀▀█▀▀      ▄████
█████              ████
██████             ████
███████▄          █████
███████▀        ▄██████
███▀▀        ▄▄████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████▀▀▀▀███████
██████████▀     ███████
██████████   ██████████
████████▀▀   ▀▀████████
████████       ████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
█████▀▀         ▀▀█████
███    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███
██   ████▀▀▀▀▀██▀▀   ██
██  ███▀       ▀  █  ██
██  ██▀  █████  ▀██  ██
██  ██  ███████  ██  ██
██  ██▄  █████  ▄██  ██
██  ███▄       ▄███  ██
██   ████▄▄▄▄▄████   ██
███    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ███
█████▄▄         ▄▄█████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
██████████████▀████████
████████████▀ ▄ ▀  ▀███
███████████ ▄███▄  ▄███
███████████ ███████████
██▀  ▀█▀▀     ▀▀█▀  ▀██
██     ▄▄     ▄▄     ██
███▄  ████   ████  ▄███
████   ▀▀     ▀▀   ████
█████  ▀▄▄   ▄▄▀  █████
███████▄▄ ▀▀▀ ▄▄███████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████████▄
███████████████████████████
████▀▀▀▀███████████████████
███      ██████████████████
████▄▄▄▄███████████████████
████    ██    █▀    ▀██████
████    ██            █████
████    ██    ▄███▄    ████
████    ██    █████    ████
▀█████████████████████████▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
September 30, 2017, 12:52:39 PM

dump yediğinde gireyim diye düşündüm ama eşek kafam girmedim işte gittik plr aldık.şimdi fly to moon olmuş.yine eski seviyerini görürse alacağım galiba şu an fazla primli gibi. illa ki alım fırsatı varecek bu seviyelerden girmeyi düşünmüyorum
ugr_erkn92
Sr. Member

View Profile
September 30, 2017, 01:43:39 PM

6K sat tan çok iyi yakalamıssınız .Tekrar o seviyelere gelmesi zor gibi . Sadece binancede işlem görmesi beni düşündürüyor. ( Etherdeltayı saymadım ) .

düşündüren tarafı olumlumu olumsuzmu onuda açıklarmısın detaylı bilgi yokken girdik şans ya tutarsa hesabı bari birbirimizi bilgilendirelim
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 30, 2017, 03:27:29 PM

Dün alacaktım %40 artmış bile...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 30, 2017, 06:54:15 PM

İleride ripple' ın rakibi olacak olacak herhalde. Sadece binance de olmasına rağmen hacim çok iyi.

Biancenin genelde volume cok iyi fee ucretleri dusuk diye alim satimda cok kaybetmeden trade yapiliyor buda volume artisina sebep oluyor sanirim yoksa tam sayiyi bilmemekle birlikte cok fazla kayitli kullanicilari oldugunu sanmiyorum.
ugr_erkn92
Sr. Member

View Profile
September 30, 2017, 07:38:51 PM

Biancenin genelde volume cok iyi fee ucretleri dusuk diye alim satimda cok kaybetmeden trade yapiliyor buda volume artisina sebep oluyor sanirim yoksa tam sayiyi bilmemekle birlikte cok fazla kayitli kullanicilari oldugunu sanmiyorum.

exchange listesinde bugun ilk 8e girdi bilmiyorum biliyomusunuz
Hc01
Sr. Member

View Profile
September 30, 2017, 07:45:33 PM

2 gun arastirayim takimdan da emin olayim derken %60 arttı degeri, coinmarkette 41.siraya oturdu:)) daha cok uzun ve saglam yol alicana inaniyorum guzel ekip ve proje. YTD.
kordsa (OP)
Full Member

Activity: 154

View Profile
September 30, 2017, 08:02:16 PM

@vitalikbuterin 22 eylülde aşağıdaki tweeti atmış linki kastediyor oracle firması zaten 32 mil dolar değeriyle arz olmuştu bu fiyat fazla diyor kısaca şu anda piyasa değeri 150 mil dolar oldu açıkçası ben portfoyümü bu tweeti gördükten sonra boşalttım sizde kendi kararınızı verin.benim ümidim kalmadı artık.

"Endorse" is such a strong word. Oracles are awesome. Much harder to argue oracles are worth $32m.
Hc01
Sr. Member

View Profile
September 30, 2017, 08:39:51 PM

@vitalikbuterin 22 eylülde aşağıdaki tweeti atmış linki kastediyor oracle firması zaten 32 mil dolar değeriyle arz olmuştu bu fiyat fazla diyor kısaca şu anda piyasa değeri 150 mil dolar oldu açıkçası ben portfoyümü bu tweeti gördükten sonra boşalttım sizde kendi kararınızı verin.benim ümidim kalmadı artık.

"Endorse" is such a strong word. Oracles are awesome. Much harder to argue oracles are worth $32m.

Toplanan 32 milyon icin mi fazla diyor ozamanlar daha ico yeni bitmisti heralde. Neye gore bu karara varmis vitalik anlamadim, daha yeni basliyor adamlar:) vitalik soyledi diye umit etmemezlik olcani sanmam proje iyiyse ekip iyiyse feristahi konussun nolcak sanki, baska durumlar varsa bilemem
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 30, 2017, 11:17:23 PM

ben bugün kar ile çıktım düşerse yine girerim ama bugün sağlam arttı Cheesy
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: