Bitcoin Forum
May 28, 2024, 04:45:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: SONM, Sisli Süper Bilgisayar Projesi!  (Read 1342 times)
aalkan (OP)
Member
**

Activity: 64
Merit: 10

View Profile
September 29, 2017, 05:36:45 PM

ONM, Sisli Süper Bilgisayar Projesi! – SONM, Sisli Süper Bilgisayar Projesi ile bilgisayarınızı kiraya verebilir, SNM ile dünya’nin en büyük süper bilgisayarı yapılacak. Dünya’da yeni bir çığ açmaya hedefleyen projeye yatırım yapabilirsiniz.

Merhaba değerli arkadaşlar, Bildiğiniz gibi çin BTC desteklerini vs borsalarını kapatıyor. Fakat çinliler BTC’den vazgeçmiyor, Eski çin yeni dünya borsaları ise halen revaçta ve gerçekten iyi işler yapıyor. Bu borsalarından biride Binance!

Binance’de yeni eklenen $SNM tanıtmak istiyorum. SONM Cloud Bilgisayar pazarında yeni bir çağ açacak. Bilgisayarınız bekleme modundayken SONM aracılığı ile CPU’nuzu kullanıma sunuyorsunuz ve SNM dünya’nın en büyük süper bilgisayarını oluşturmayı hedefliyor.

Tabi sadece bilgisayarlar değil telefon
tablet ve iWatch’nizi dahi kullanabileceksiniz. Kısaca Bilgisayar olan herşeyi birleştirecek ve Dünya’nın en büyük süper bilgisayarını oluşturmayı hedefleyen SONM’un tek bir rakibi var şuan Golem, Ama Golem makine öğrenimini ve görüntü oluşturma gibi özel hesaplama görevlerinin üstleneceği bir sistem oluşturmayı hedeflerken SONM, Genel bilgisayar kullanımı hedefleyen devasa bir projedir.

Projenin gelişmesi ile artık cloud teknolojisinde yeni bir çağ açılacak. Şuan alfa sürümle ile bilgisayarınızın kiraya verebiliyorsunuz.  Ayrıca Sunucu kiralayarak sunucuya SONM programını çalıştırabilirsiniz. ,

Bulut Teknolojisinde yeni bir çağ atlacak bu projeye yatırım yapabilir,  yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz. Unutmayınız ki yeni coinlerde trade yapma gibi bir durum olmaz. Yeni coinlerin projelerine yatırım yapılır ve yol haritasına göre projenin ilerleyip ilerlenmediği görülebilir.

Amazon sunucuları bu teknolojiden nasıl etkilecek?
SONM’un rakibi yok. Golem’in işleyiş tarzı tamamen farklıdır.
Şuan dolaşımda 331,360,000 SNM bulunmaktadır.
Şuan ki Değeri, 0.00002191 BTC  $0.092272
SNM İco’dan 42 Milyon Dolar topladı.

Riski siz alacağız için kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ediyorum .

Son websitesi:https://sonm.io/

Son teknik haritası

BTC:18J66UMDxtRsqRosYF1JpNDcj79N97VcYW

Kaynak ve daha fazla bilgi için https://www.e-kredi.net/sonm-sisli-super-bilgisayar-projesi/
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 29, 2017, 05:42:59 PM

Sonm öncelikle emeğin için teşekkürler konusu gerekiyordu  benimde takibimde olan bir coin binance girdiğinde hareketledi ama sonrasında düştü
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
September 29, 2017, 06:03:02 PM

Pre Ico cularına ve ICO cularına çok zarar ettirdiler. Hatta Pre ICO culara çok büyük kazık attılar . O yüzden ben yatırım yapmamayı tercih ederim.

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
September 29, 2017, 08:20:01 PM

snm çok para topladı.bende ona ve projeye güvenerek borsaya girince elimdeki paranın çoğuyla aldım ha aldım.sonra bir başladı düşmeye benide dibe çekti şu ana kadar en büyük zararım snm'den oldu o yüzden nefret ediyorum bu coinden.bi daha aya çıkacak deseler girmem o derece soğudum girenlere hayırlı olsun
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
September 29, 2017, 08:34:24 PM

Bence sonm ilerleyen yıllarda, şu ico'dan bu yana coinlerin ne kadar arttığını gösteren tablolarda 1 numara olacak.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
September 29, 2017, 08:49:14 PM

Bilgisayarı veya sunucuyu kiraya versek getirisi nasıl olacak onuda geçtim bilgisayarımızda coin kazımı mı yapacaklar?
Exelean
Member
**

Activity: 83
Merit: 11

Computer Engineer

View Profile
September 29, 2017, 08:52:36 PM

Bana mantıklı ve güvenilir gelmedi.
Herkesi tokatlayıp wallet ları ele geçireceğe benziyorlar. Kaç kaç kaç Shocked

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 30, 2017, 06:19:20 AM

Her şey iyi güzel de, binance' ye de dahil oldu da tek yapamadığı ico fiyatını geçmek oldu. Bu projeye ico'dan katıldık. Token başı yaklaşık 11 cent maliyetimiz oldu. Sonra borsalara düştü 3 cent seviyelerine kadar geriledi. O dönemde projeye güvenen bizim mislimizle toparladı, neredeyse ico katılımcısının 4 katı avantajla stok yapanlar oldu ve bu adamların karı şu an x3. Ha arz uygun yarın 15-20 cent fiyatlara da çıkabilir. Proje işletilmeye başlandığında 30-40' ları bile görebilir fakat bu kadar ilgisizlik abes. Zaten ico fiyatı altına gerilerken de bir çok yatırımcısını küstürdü, insanlar ellerindeki sonm'ları zararına ellerinden çıkarttılar. Benim de ico bazında yaşadığım en büyük hezimet oldu bu proje.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
September 30, 2017, 08:59:14 AM

Gerekli ilgiyi yatırımı toparladığı halde fiyatlara yansımaması garip . Proje ilk mevzusundan bu yana gayet cazip . Bittrex ' e girme gibi bir durumu yok mudur ? Eğer ki girebilitesi varsa halen alım için uygun fiyatları taşıyor diyebiliriz . 1 sene kadar coini tutabilecek arkadaşlar varsa ileride gayet geçerli bir kar bırakacaktır.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 30, 2017, 09:04:40 AM

Geçen haftalarda 1 btc kadar yatırım yaptım buraya.
Projesi çok hoşuma gitti.
Ayrıca Bittrex'te borsası olmadığı halde, bittrex eth cüzdanında yüklü miktarda mevcut olduğunu gördüm.

Bu gibi sebeblerle güveniyorum. Süper bilgisayar!

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370

View Profile
September 30, 2017, 09:37:58 AM

SONM'nin uzun vade de kaliteli işler çıkaracağını düşünenlerdenim bunu düşünürken herhangi bir kayırma ya da kaznaç beklentim yok, sadece ekibin gerçekten kaliteli bir şekilde çalıştığını düşünüyorum. Boş oturmuyorlar bir şeyler çıkarmaya çalışıyorlar ortaya.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
September 30, 2017, 06:44:13 PM

maliyet düşüre düşüre bi hal olduk 150k yı geçti elimdeki miktar projeye bende güveniyorum aslında taşaklı bir kaç borsa haberi daha gelse fiyata etkisi olur binance listelemeleri  pek bir etki yaratmıyor artık
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 30, 2017, 06:49:23 PM

Bu proje ve Golem arasindaki farklar nedir? Fikir olarak fena degil aslinda ama gorunuse bakilirsa communityi baya kusturmusler yatirim yapmayi 2 kez dusunduruypr buda.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 30, 2017, 06:50:56 PM

Uzun vadeli tuttuğum token sepetinde yer alıyor fakat çok inanmadığım için bol bol trade yaparak maliyeti bende düşürdüm şansıma ters kalmadım. Bayağı bi var elimizde bakalım 3x görse yeter Smiley
aalkan (OP)
Member
**

View Profile
October 04, 2017, 05:20:43 AM

yayınladığım zaman fiyat 0.00002191 BTC iken bugün itibari ile 0.00005925 BTC olmuş. 3x kadar değerlenmiş bile
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
October 04, 2017, 05:33:51 AM

bizi baya surundurdukten sonra simdi artar tabi Smiley biz sattik nasil olsa

carlison
Sr. Member

Activity: 302

View Profile
October 04, 2017, 05:59:45 AM

Anlaşılan forumun abilerinde yüklü miktarda var inşallah erken satmamışsınızdır  Cheesy
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
October 04, 2017, 06:56:55 AM

Az miktar bounty gelen vardı . Az diye satmamıştım . Ama bugün dayanamayıp sattım .
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
October 04, 2017, 07:33:17 AM

Fiyatının artmasının asıl sebebi ne ? Detaylı bir bilgi mi paylaştılar yoksa kendiliğinden süper bilgisayar diyip arkası mı sıvazlandı ? ICO ' sundan girmiş olduğum bir 5 K ' lık sonm mevcut . 2 usd yi görene kadar sabırla itinayla tutacağım . SONM ' uz hayırlara vesile olsun .
aalkan (OP)
Member
**

View Profile
October 04, 2017, 07:41:01 AM

Fiyatının artmasının asıl sebebi ne ? Detaylı bir bilgi mi paylaştılar yoksa kendiliğinden süper bilgisayar diyip arkası mı sıvazlandı ? ICO ' sundan girmiş olduğum bir 5 K ' lık sonm mevcut . 2 usd yi görene kadar sabırla itinayla tutacağım . SONM ' uz hayırlara vesile olsun .
iki gün önce https://blog.sonm.io/sonm-monthly-report-72b05fd9bfc8 aylık raporu yayınladılar. Şahsen ben çok beğendi şeffaf ve geçmiş ve gelecekle ilgili çok güzel bilgiler vermişler.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: