Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:00:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Güncel ICO Takvimi  (Read 1288 times)
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
October 03, 2017, 08:31:07 AM

güzel olmuş elinize sağlık, buralarda türklerin yaptığı herşeyi destekliyorum, hatta bizim ico'da çıkartmamız lazım artık.
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714676435
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714676435
Reply with quote  #2

1714676435
Report to moderator
1714676435
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714676435
Reply with quote  #2

1714676435
Report to moderator
kriptomadness
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
October 08, 2017, 08:43:37 PM

Güneş enerjisi sistemi ile ürettiğiniz elektriği satmaya yarayan ICO Power Ledger 34 milyon dolarlık yatırım aldı

https://kriptokoin.in/gunes-enerjinizi-satmayi-saglayan-icoya-34-milyon-dolarlik-yatirim/

Fikir harika bana kalırsa.

Senior / Full
kripton766
Member
**

Activity: 82
Merit: 13

View Profile
October 08, 2017, 08:52:49 PM

Hocam vallahi helal olsun, ciddi emek isteyen bir iş. Her an yeni bir ico çıkıyor zor bir kulvar seçmişsiniz ama dediğiniz gibi ICO'lar uzun süreli olduğu için güncelleme problemi pek yaşamazsınız. İlk gün olmasa bile 2. gün olur. Belki ileride yanınıza bir editör falan alırsınız bakarsınız iş büyür.
Afandoras
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 08, 2017, 08:57:15 PM

Ellerine sağlık, Çok fazla ico çıkıyor . Takibi zor ama çok faydalı olur

_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 16, 2017, 06:29:03 PM

Site güzel ama sanki sayısı az gibi geldi bana
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 06:34:07 PM

Açıkçası baya sağlam bir içerik olmuş ayrıca boş beleş ICO'larda yok gördüğüm kadarıyla eklenen ICO'ların hepsinin ekibi kaliteli mutlaka gözden kaçanlar olackatır ancak bununda kasten olmayacağını inanıyorum ben açıkçası. Bu şekilde devam ederseniz daha çok insanın sizi takip edeceğini düşünüyorum ben.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █