Bitcoin Forum
June 18, 2024, 01:06:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Boğaziçi Üniversitesi Blockchain Konferansı  (Read 2125 times)
varole (OP)
Full Member

Activity: 151
Merit: 100

View Profile
October 02, 2017, 11:56:11 AM

Boğaziçi Üniversitesi akademik dünyadan ve iş dünyasından birçok önemli ismin katılımıyla 5 Ekim'de blockchain zirvesi düzenleyecekmiş.

Akademisyen, öğrenci ya da haberciyseniz katılım ücretsiz. Bireysel katılım biraz pahalı ama güzel bir konferans olacağa benziyor.

Katılımcılar arasında SPK eski başkanı Vedat Akgiray, Pribu kurucularından Yasin Oral, BTCTürk sahibi Ozan Yurtseven ve daha birçok önemli akademisyen katılıyor. En ilginç tarafı da İş Bankası, Bloomberg, Akbank ve Microsoft gibi kapitalizmin kaleleri de katılımcı yollamış. Para kazanma hırsı insanı ne hallere sokuyor. Smiley

twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
October 02, 2017, 12:20:33 PM

Bende katılacağım başarılı bir konferans olacağından pek bir şüphem yok zaten Türkiye de blockchain alt yapısından sorumlu ve bilgili herkesin katıldığı bir konferans olacağa benziyor.

Katılmayan arkadşalar için konferanstan ufak anekdotlar paylaşabilirim.
kriptokoin
Member
**

Activity: 158
Merit: 11

UCY

View Profile
October 02, 2017, 12:33:45 PM

Ben de izin koparabilirsem işten katılacağım, katılmayı düşünenler ile buluşabiliriz etkinlik gününde.

Epey faydalı olacağa benziyor etkinlik, Boğaziçi'ni de özledim umarım gelebilirim Smiley

varole (OP)
Full Member

Activity: 151

View Profile
October 02, 2017, 02:17:29 PM

Ben maalesef bazı nedenlerden dolayı katılamayacağım her ne kadar haberini yapsam da  Sad

Bende katılacağım başarılı bir konferans olacağından pek bir şüphem yok zaten Türkiye de blockchain alt yapısından sorumlu ve bilgili herkesin katıldığı bir konferans olacağa benziyor.

Katılmayan arkadşalar için konferanstan ufak anekdotlar paylaşabilirim.

Konferanstan sonra izlenimlerinizi bizimle de paylaşırsanız çok güzel olur.
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386
Merit: 250

View Profile
October 02, 2017, 03:08:17 PM

Geç kalınmış bir konferans ama güzel bir adım. Dersim olmazsa ben de katılacağım, başvurumu yaptım Smiley
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 02, 2017, 04:27:24 PM

Bu yüzden sayılı üniversite işte boğaz içi.Yeniliğe açık dünyayı takip eden gençliğe değer veren .Diğer üniversiteler gibi ezbere dayalı hiç bir faydası olmayan geçmişte yaşananları anlatan alışılagelmiş olayları tekrarlayan,süreki aynı kafada gidecek bir üniversite değil bu yüzden boğaziçi konferansında baya güzel olacağını düşünüyorum katılacağım

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
October 03, 2017, 03:18:18 PM

Gitmeyi çok isterdim fakat ev taşıma işlerim olacak gidecek arkadaşlar öğrendiklerini burada paylaşırlarsa gerçekten çok iyi olur bizim için.

wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
October 03, 2017, 03:20:04 PM

Bu yüzden sayılı üniversite işte boğaz içi.Yeniliğe açık dünyayı takip eden gençliğe değer veren .Diğer üniversiteler gibi ezbere dayalı hiç bir faydası olmayan geçmişte yaşananları anlatan alışılagelmiş olayları tekrarlayan,süreki aynı kafada gidecek bir üniversite değil bu yüzden boğaziçi konferansında baya güzel olacağını düşünüyorum katılacağım

boğaziçinde okumadıysanız boğaziçininde ortamını bilmiyorsanız bence peşin konuşmayın hiçte öyle bir ortam yok, memleketin zeki çocukları burada it kopuk olup çıkıyor özellikle anadoludan boğaziçine giden çocukları kastediyorum.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
October 03, 2017, 03:36:30 PM

boğaziçinde okumadıysanız boğaziçininde ortamını bilmiyorsanız bence peşin konuşmayın hiçte öyle bir ortam yok, memleketin zeki çocukları burada it kopuk olup çıkıyor özellikle anadoludan boğaziçine giden çocukları kastediyorum.

katılıyorum orada ki zeki öğrenciler vakitlerini boş boş eğlenceyle gır gır şamatayla geçiriyor, üniversitelidir yapmalıdır derseniz hak veririm ancak boğaziçinde bunun aşırıya kaçtığını görüyorum zaten dikkat ederseniz üniversite öğrencilerinin mezunluk sonrası kariyerlerine durumu daha net göz önüne dökebilirsiniz.

özel üniversiteler bu konuda baya iyi, fakir olarak girsenizde donanımlı olarak çıkıp burs bulup yurtdışında kariyer yapma fırsatı sunabiliyorlar.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
October 03, 2017, 10:02:43 PM

Fiyatlar ne kadar aşağı yukarı, ben katılmayı düşünürüm, eğer öğrencilere yönelik, öğrenmek isteyen hevesilire yönelik 10-20 tl gibi bir şey ise...

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 03, 2017, 10:12:09 PM

Fiyatlar ne kadar aşağı yukarı, ben katılmayı düşünürüm, eğer öğrencilere yönelik, öğrenmek isteyen hevesilire yönelik 10-20 tl gibi bir şey ise...

Öğrenci, öğretim görevlisi veya girişimci iseniz bedava. Değilseniz 500 lira. 5'den fazla davetiye alırsanız 450 lira.
İşte bu kadar saçma Smiley
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
October 03, 2017, 10:21:09 PM

öğrencilerin başvurusu ücretsiz ama katılım için son kararı yönetim veriyor. gördüğüm kadarıyla bireysel katılım ise 500TL.
mantarman
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
October 04, 2017, 10:18:19 AM

Fiyatlar sanırım katılınMASIN diye seçilmiş.. bireysel katılım 500+kdv nedir? Gördüğüm kadarıyla da konferansta bu teknolojinin en önemli parçalarından birisi olan madencilere yer verilmemiş.. işçi sınıfı gene atlanmış ve ezilmiş.. Smiley
İçerik olarak güzel bir konferans. Bir sonraki konferansta madencilere de hem konuşma şansı, hem de katılım için ücretsiz kontenjan hakkı tanınırsa güzel olur.
xubar72
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
October 04, 2017, 03:46:24 PM

Boğaziçi Üniversitesi akademik dünyadan ve iş dünyasından birçok önemli ismin katılımıyla 5 Ekim'de blockchain zirvesi düzenleyecekmiş.

Akademisyen, öğrenci ya da haberciyseniz katılım ücretsiz. Bireysel katılım biraz pahalı ama güzel bir konferans olacağa benziyor.

Katılımcılar arasında SPK eski başkanı Vedat Akgiray, Pribu kurucularından Yasin Oral, BTCTürk sahibi Ozan Yurtseven ve daha birçok önemli akademisyen katılıyor. En ilginç tarafı da İş Bankası, Bloomberg, Akbank ve Microsoft gibi kapitalizmin kaleleri de katılımcı yollamış. Para kazanma hırsı insanı ne hallere sokuyor. Smiley

öğrencilere ücretsiz olması iyi oldu öyle bir şey görmemiştim duyuruda
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
October 04, 2017, 05:28:07 PM

Katılacak arkadaşlar konferansı kayıt altına alabilirlerse gerçekten çok iyi olur. Türkiye'de bu işlerle uğraşan önemli isimler katılacaktır ve bizim gibi gidemeyen arkadaşlar için büyük bir kayıp olacaktır.
Konferansa katılıp tecrübelerini bizimle paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386

View Profile
October 04, 2017, 06:11:17 PM

Geçen gün başvurdum hatta yukarıda başvurduğum zamanki postumda duruyor, bugün mail geldi ücretsiz kontenjanı doldu diye, başvurumu reddetmişler anlayacağınız. Başvuru için ümitlenmeyin yani Smiley
ruru
Full Member

Activity: 139

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 04, 2017, 07:34:16 PM

Geçen gün başvurdum hatta yukarıda başvurduğum zamanki postumda duruyor, bugün mail geldi ücretsiz kontenjanı doldu diye, başvurumu reddetmişler anlayacağınız. Başvuru için ümitlenmeyin yani Smiley

Elitler yine kendi kendilerince takılıyor desenize, 500 liraymış peh. Ne vereceklermiş bir konferansta onu anlamadım ben Dünya'yı felan mı değiştireceklermiş orada konuşulanlarla.

Fakir ölsün zaten...

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
October 05, 2017, 09:14:54 AM

olay su an gerçekleşiyor 500 liraya dünyayı kurtarıyorlar isteyenler twitterdan takip edebilir hastek Smiley  #BCSummit17
https://twitter.com/hashtag/BCSummit17?src=hash

katılımcılar 500 lira vermiş görünmüyor bana ama neys . umarım güzel fikirler güzel anlatımlar olurda türk insanlarına blockchain tek. anlatabilirler.
andromed22
Sr. Member

Activity: 346

View Profile
October 05, 2017, 09:18:19 AM

olay su an gerçekleşiyor 500 liraya dünyayı kurtarıyorlar isteyenler twitterdan takip edebilir hastek Smiley  #BCSummit17
https://twitter.com/hashtag/BCSummit17?src=hash

katılımcılar 500 lira vermiş görünmüyor bana ama neys . umarım güzel fikirler güzel anlatımlar olurda türk insanlarına blockchain tek. anlatabilirler.

Hocam emin olun, 500 lira verip bu saçma salak şeye katılan insanlar vardır orada. Bizim memelketin adamı sırf elit görünmek için bile 500 lira verip o sempozyuma katılır. Umarım video kaydı yapılır da ne anlattıklarını görürürüz
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
October 05, 2017, 11:22:08 AM

Blockchain zirvesini zaman ayırıpta katılan arkadaşlarımızdan takip edeceğiz artık, merakla bekliyorum şahsen neler konuşulmuş. Katılımcı kurumlar baya iyi bankalarımızın bu konularla ilgilenmeleri umut verici.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: