Bitcoin Forum
June 15, 2024, 01:08:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Boğaziçi Üniversitesi Blockchain Konferansı  (Read 2123 times)
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
October 12, 2017, 07:30:17 PM

Üniversite'de istense bu tür forum, söyleşi, sepmozyum... ların  birkaç başvuru ile ücretsiz yapılmasının mümkün olduğunu biliyoruz. Gelen konuşmacılar para istese dahi bu fiyata sadece oha diyorum. Bir engel olarak mı koyuldu yoksa milleti kazıklamak için miydi bilmiyorum ama çok yanlış.
   Şahsımca konuşmacıların para ile alakalarının olduğunu düşünmüyorum. İhtiyaç duyduklarınıda Smiley Tam tersine bu konuşmacılar kendilerine daha fazla müşteri kitlesi katmak için tüm ülkeye bedava yayın bile yapar. Yeterki öğrensinler şu blockchain i diye.

Bu olay ve izmir'de gözüme çarpan otelde sertifikalı eğitim veren biri (bilet fiyatı 200 tl) yüzünden bu sistemin ülkemizde yanlış ellere geçtiği konusunda  beni endişelendirdi. Zaten her olayın arkasında devlet veya bir başka kurum, şahıs tarafından sömürülen insanlarımız. Devrim yaratacak dedimiz sistemle bu şekilde tanışıyor.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 12, 2017, 09:08:11 PM

Valla istanbulda olsam kaçırmazdım ama değilim . Üzüldüm açıkcası Sad

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 12, 2017, 10:20:22 PM

ülkemizdeki sayili bitcoin uzmanlari bulusmus internetten videolarini izledim guzel bir etkinlik olmus.
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
October 13, 2017, 08:48:00 PM

Şu öğrenciliğin 40 yılda bir hayrını görüp bedava gidecektim. Kaçırdık bari videoları izleyim bakalım 500 lira verip gitmeye değer miymiş yoksa keriz mi silkelemişler

afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
October 16, 2017, 04:57:43 AM

Böylesi konferansları neden canlı yayın yapmazlar. Anlaşılan sektörün gelişmesinden ziyade maddi kaygılar ön planda tutuluyor. İstanbul dışındaki kişiler için sadece bir konferans var haberinden öte bir anlam taşımıyor.

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: