Bitcoin Forum
May 25, 2024, 02:39:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ATM'leri hızla yayılıyor  (Read 1994 times)
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
October 08, 2017, 03:56:27 AM

Atatürk Havalimanına gidince ben bir bakacağım bu ATM çalışıyor mu halen ama hep yurtiçi uçuyorum, ama   bence çalışıyordur niye kapansın,  2013 yılında açıldığı bilgisi haberlerde var, yok mu yakın zamanda yurtdışına çıkacak bir Bitcoin sevdalısı arkadaşımız, konu netleşsin artık.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 08, 2017, 06:57:12 AM

Ethereum ATM' si kursalar daha iyi olmaz mı ya ? Yada bu Bitcoin ATM' lerine bu özelliği de ekleseler ? Daha hızlı işlem onayı olduğu için daha rahat olurdu kullanım. Bitcoin' in 1 onay almasını sağlamak için beklenen süre göz önüne alındığında ETH kullanmak daha mantıklı geliyor. Rusyada ETH ATM' leri kurulabilir yakın zamanda.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
October 08, 2017, 10:04:20 AM

Özellikle İstanbul gibi kalabalık ve gelişmiş bir şehirde bazı büyük semt veya meydanlarda kullanıma açmaları lazım artık. Ülke olarak yavaşça başlamak lazım böyle şeylere. Diğer ülkeler güzel şekilde ilerliyor özellikler Avustralya çok iyi bu konuda. Örnek almamız şart.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 08, 2017, 12:39:54 PM

Yayılıyorda sanki Türkiye'de mi yayılıyor. Türkiyeye iş işten geçtikten sonra gelir bu atmler.

Türkiye de yaygınlaşsa olabilecek sonuçlar eski bir haberi gözümde canlandırdı .

"sabah
01:26 atm'yi minibüse yüklerken yakalandı

bağcılar'da, söktükleri otomatik para çekme makinesini (atm) minibüse yüklemeye çalışan 3 kişiden 1'i, kovalamaca sonucu yakalandı.
alınan bilgiye göre, mahmutbey mahallesi taşocağı caddesi'ndeki atm'nin önünde duran minibüsten kuşkulanan polis ekipleri, aracın yanına gitti. polisleri gören minibüsün yanındaki 3 kişi kaçmaya başladı.
söktükleri atm'yi minibüse yüklemeye çalıştıkları anlaşılan bu kişilerden y.a.k., polis tarafından kovalamaca sonucu yakalanarak gözaltına alındı. "

Minvalinde olaylar yaşanacağı kesin Smiley
exotr
Member
**

Activity: 113
Merit: 20

View Profile
October 08, 2017, 04:53:44 PM

Ülkemizde de görmek isterim ve ATM si çok iyi olur istediğin yerde istediğin an çekme ve yatırma işlemi bence muhteşem fikir inşallah gelir sabırsızlanıyorum.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 08, 2017, 07:18:18 PM

Çok ilginç ben de bitcoin atmlerinin hepsine bitcoin satım işlemi yapıldığını düşünüyordum acaba sadece %40 ında bu işlemin yapılabilmesinin sebebi nedir merak etmeye başladım Huh
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 08, 2017, 07:45:16 PM

Çinin japonyanın da ilk 3lerde olması lazım gibi geliyor bana yanlış mı düşünüyorum. ABD nin ilkte olması şaşırtıcı değil ama çinin ve japonyanın daha fazla olmasını beklerdim. Türkiye ise son sıralarda seyreder atm işini biraz daha bu konulara yoğunlaşmalıyız ilk önce tabi ki blockchain teknolojisine ardından bu konuya.
sakebtc
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
October 09, 2017, 01:39:24 PM

Bence türkiye de başlarsa süper olur ve atmlerini de ülkemizde görmek isterdim coin çekme ve coin yatırma sıkıntı olmazdı paraya çevirme inşallah gelir.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
October 09, 2017, 05:10:54 PM

Atmler'in işlevinden daha çok insanlara duyurulması çok daha güzel bu sayede hem geniş bir kitleye gerçekten güvenebilecekleri bir para birimi olduğu hemde işlevi yanı sıra reklamı yapılıyor.

Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
October 09, 2017, 06:15:22 PM

antalya civarında atm yapmak istiyen varsa bana ulaşabilir gerekli yatırımları yaparsa tüm sistemin yazılımını ve donanımını sağlıyabilirim.
CoinMin3r
Hero Member

Activity: 571
Merit: 504

Enterapp Pre-Sale Live - bit.ly/3UrMCWI

View Profile WWW
October 10, 2017, 05:55:35 PM

Aslında havaalanlarıyla anlaşıp her hava alınana veya turizm kentlerindeki avmlere eklemek lazım. Güzel döviz getirisi olur.

█████████████████████
█████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀▀▀█████████
██████▀███████████▀██████
█████▀███▄▄▄▄▄▄▄███▀█████
████████▀▀▀▀▀▀▀▀▀████████
█████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█████
██████▄███████████▄██████
█████████▄▄▄▄▄▄▄█████████
█████████████████████

CRYPTO WEBNEOBANK    
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄██████░░░░░░░░░░███▄
▄████▄▄███████▄▄░░░██▄
▄█████████████████░░░██▄
████░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░██
████░░██████████░░░░░░░██
████░░▀▀▀▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░██
▀█████████████████░░░██▀
▀████▀▀███████▀▀░░░██▀
▀██████░░░░░░░░░░███▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 10, 2017, 07:49:56 PM

Bu ATM'lerde onay süresi nasıl oluyor onu anlamadım ben . Bir onay 5 6 saat hatta üstü aldığı zamanlar oluyor o zaman ne oluyor ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
recepivedik
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
October 12, 2017, 07:17:15 AM

birkac kabul eden yer var yakinlarda aslinda ama hic kullanmadim sanirim hard wallet gerekiyor emin degilim nasil oluyor
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
October 13, 2017, 10:16:33 PM

Bitcoin atmlerinin yayılması çok güzel bir şey ve bu şekilde giderse katyacaktır atm sayısını.Atatürk havalimanındaki muhtemelen uluslararası tarafında falandır.Ülke içi atm kurmak özellikle btc atmsi kurmak çok zordur.Büyük bir prosedür ve izin silsilesinden geçilir.

TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308

View Profile
November 03, 2017, 05:18:06 PM

Ülkemizde var mı bilmiyorum ama olması gerektiğini düşünüyorum.Bitcoin böyle gelişirken böyle adımlar atmak çok doğru olacaktır.
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 03, 2017, 06:04:24 PM

Bitcoin ATM'lerinin yaygınlaşması iyi bir şey. Atatürk havalimanında bir ara vardı ama sanırım kaldırdılar onu. Bitcoin ATM'lerinin bir avantajı da gittiğiniz yabancı ülkelerde para çekebilirsiniz.

ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
November 03, 2017, 06:07:53 PM

Dünya genelinde atmler hızla yayılıyorken türkiyede atmlerin olmaması çok üzücü bildiğim kadarıyla tek atm atatürk havalimanında vardı oda kaldırıldı inşallah kısa zaman içinde türkiyede de atm kurulmaya başlanır.

TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 03, 2017, 06:21:29 PM

Hızla artmaya devam edeceğini düşünüyorum .Bitcoin atmleri kullanıcıları için çok büyük bir ihtimal umarım yakında ülkemizde de oluşur bize de bir avantajı olur.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
November 04, 2017, 06:54:52 PM

Dünya genelinde atm ler artarken Türkiye'nin de buna kayıtsız kalacağını zannetmiyorum gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra özellikle turizm bölgelerinde bizimde göreceğimizi düşünüyorum.

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
kaysersozee
Full Member

Activity: 367

View Profile WWW
November 04, 2017, 07:34:55 PM

Btm ler nasıl çalışıyor daha önce deneyen var mı? Kayıt alıyor mu? Bazen bankaların yüksek miktarda para transferlerinde hesapları dondurduğunu duyuyoruz. Eğer Btm' lerden kayıt olmadan doğrudan para çekilebiliyorsa bu özelliği kullanılabilir.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: