Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:47:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: wavesgo değerlenir mi?  (Read 724 times)
hisalih (OP)
Jr. Member
*

Activity: 101
Merit: 2

View Profile
October 04, 2017, 12:58:46 PM

Merhabalar;

https://waveswallet.io/ üzerinde bulunan bir miktar waves boş durmasın diye ya kiraya veriyorum yada alternatif coin alım satımı yapıyorum. 0.012 waves kurundan aldığım wavesgoları bir süre sonra 0.019 kurundan satarak bu işlemi bir kaç defa yapıp artı olarak 2k kadar bir wavesgo elimde mevcut. waves için bir-kaç sene daha zaten bir yükselme beklemiyorum. bende bu şekilde alım satım yaparak biraz wavesgo ları 10-20k ya kadar yükseltmeyi planlıyorum. sizce ileride wavesgo 1 doları görme ihtimali olur mu?
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 04, 2017, 01:22:45 PM

Merhabalar;

https://waveswallet.io/ üzerinde bulunan bir miktar waves boş durmasın diye ya kiraya veriyorum yada alternatif coin alım satımı yapıyorum. 0.012 waves kurundan aldığım wavesgoları bir süre sonra 0.019 kurundan satarak bu işlemi bir kaç defa yapıp artı olarak 2k kadar bir wavesgo elimde mevcut. waves için bir-kaç sene daha zaten bir yükselme beklemiyorum. bende bu şekilde alım satım yaparak biraz wavesgo ları 10-20k ya kadar yükseltmeyi planlıyorum. sizce ileride wavesgo 1 doları görme ihtimali olur mu?

İhtimaller içersinde . Waves altyapısı geniş . Üzmeyecektir seni WavesGo . Arayüzü geldikten sonra da artış sağlayacağından eminim . Hatta Waves üzerinden Top10 assestleri de değerlendirebilirsin. Waves bu yüzden akılcı ilerliyor . Birden parlamasının lüzümu yok . Zamana bıraktığın zaman sevineceksin .
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 04, 2017, 02:27:48 PM

Merhabalar;

İhtimaller içersinde . Waves altyapısı geniş . Üzmeyecektir seni WavesGo . Arayüzü geldikten sonra da artış sağlayacağından eminim . Hatta Waves üzerinden Top10 assestleri de değerlendirebilirsin. Waves bu yüzden akılcı ilerliyor . Birden parlamasının lüzümu yok . Zamana bıraktığın zaman sevineceksin .

DeepCoin'in dediklerine aynen katılıyorum.

http://dev.pywaves.org/top25assets/ bu listeden ilk 10'da olanlar gözü kapalı alınabilir. İlla içlerinde parlayan olacaktır. Tabi kısa vadeci iseniz yaramaz ama uzun vadede mutlaka kazandırır.
safak139
Jr. Member
*

Activity: 123
Merit: 1

View Profile
October 04, 2017, 02:33:21 PM

Bende bir miktar elimde bulunduruyorum. Bence kesinlikle değerlenecek

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
hisalih (OP)
Jr. Member
*

Activity: 101
Merit: 2

View Profile
October 04, 2017, 03:03:06 PM

yorumlar için teşekkür ederim. uygun fiyattan alıp sattığım her 750 waves go bana ortalama 3-4 waves kazandırıyor. Bu bazen gün içinde kazandırdığı bazen ise bir kaç gün içinde kazandırdığı, benim endişe ettiğim örnek 750 wgo yerine elimde bulunan tüm wavesler ile sözleşme yerine wavesgo alım satımı yapmak istiyorum ama waves birden yükseldiğinde onun ile birlikte eşit şekilde wavesgo yükselmez ise tüm wavesler elimde wavesgo olarak kalması gerekecek. bir-kaç sene içerisinde waves 'in belki 50 dolar seviyelerini görme ihtimali olabilir ise eğer sizce bu artışın karşısında wavesgo değeri 1 doları görme ihtimali olabilir mi?
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 04, 2017, 03:50:34 PM

Arkadaslar bunlar nasil sorular su degerlenirmi bu degerlenirmi kim nereden bilsin neyin nezaman nekadar degelernecegini Huh 
anu
Legendary
*

Activity: 1218

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 04, 2017, 03:58:08 PM

Bu resmi waves node' unun resmi tokeni. Sadece http://wavesgo.com' un Lpos pool' unda 3P2HNUd5VUPLMQkJmctTPEeeHumiPN2GkTb adresi üzerinden yapacağınız leasing işlemlerinde normalde gelecek MRT tokenlerin yanında bir miktar hediye olarak dağıtılıyor. Dağıtımı sanırım bir müddet sonra bitecekti. Bu aşamadan sonra arzı da uygun olduğu için 10 kata kadar değerlenebileceğini düşünüyorum. En kötü şartta 0.60 cent dolaylarına kadar pump görebilir bir vakitte. ytd.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
suitcoin
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
October 04, 2017, 07:14:15 PM

bu kiralama olayı nasıl ooluyor benim elimde de waves var ama exchange de duruyor bunları kullanarak nasıl wavesgo elde edebilirim anlatabilir misiniz lütfen?
nessbuy
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
October 04, 2017, 07:35:15 PM

bu kiralama olayı nasıl ooluyor benim elimde de waves var ama exchange de duruyor bunları kullanarak nasıl wavesgo elde edebilirim anlatabilir misiniz lütfen?
çok güzel soru, cevabını bilenler yanıtlarsa seviniriz.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 04, 2017, 08:45:47 PM

bende waves go kiraya vermişim sanırım ilerde reklamla ilgili bir çalışması vardı reklam ücretini waves go alma zorunluluğu getirecekti buda waves go alımı talebi olunca değeride artar  diye düşünüyorum

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Exelean
Member
**

Activity: 83
Merit: 11

Computer Engineer

View Profile
October 04, 2017, 08:47:57 PM

Bende kiradan gelen wavesgo ları satmıyorum
Waves 100 dolar olduğunda 1 dolar olur herhalde wavesgo da  Smiley

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 04, 2017, 08:55:32 PM

Wavese bağlı olarak artacaktır tabiki. Hatta wavesgonunda kendi artışını düşünürsek waves 25 dolarken wavesgo 1 doları görebilir.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 04, 2017, 09:50:09 PM

çok güzel soru, cevabını bilenler yanıtlarsa seviniriz.

Arkadaşlar cevabını bu sitede bulabilirsiniz. Bizden biri yapmıştı sanırım bu siteyi de ellerine sağlık onun da. Haftalık kiraya veriliyor sanıırm, pek fazla getirisi de yok, yani yok denecek kadar az. Elinizdeki miktara bağlı tabi.
http://wavesturkiye.com/2017/05/waveslerimizi-lite-client-uzerinden-kiraya-vermek/

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 05, 2017, 07:06:09 AM

waves tabanlı coinler waves cüzdanında saklanabiliyor mu arkadaşlar ?

ayrıca Ripto Bux (rbx)  hakkında ne düşünüyorsunuz  ? aşırı ucuz waves tabanlı
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
October 05, 2017, 02:10:56 PM

waves tabanlı coinler waves cüzdanında saklanabiliyor mu arkadaşlar ?

ayrıca Ripto Bux (rbx)  hakkında ne düşünüyorsunuz  ? aşırı ucuz waves tabanlı

İleriye yönelik çok güzel waves dex de coinler mevcut . Riptobux , $ocean lab , waves go bunlar 1 sene sonunda 1 dolar olsa yüzümüzde güller açar . WCT ' de düşünebilirsin onunda fiyatı bayağı yükselecektir . Çıkan projeleri de takip etmek lazım içlerinden cevval çıkacaktır .
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
January 06, 2018, 07:19:30 AM

WavesGo hakkında maalesef Türkçe bir kaynak mevcut değildi. Potansiyeli ve coinin geleceği hakkında bir makale yazdım. Yatırım yapmayı düşünenler öncesinde okuyabilirler.

https://steemit.com/tr/@alyattes/alyatteslydia-tavsiyesi-wavesgo-ile-ucusa-hazir-olun
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 06, 2018, 07:44:38 AM

WavesGo hakkında maalesef Türkçe bir kaynak mevcut değildi. Potansiyeli ve coinin geleceği hakkında bir makale yazdım. Yatırım yapmayı düşünenler öncesinde okuyabilirler.

https://steemit.com/tr/@alyattes/alyatteslydia-tavsiyesi-wavesgo-ile-ucusa-hazir-olun

Ellerine sağlık güzel bir yaza olmuş.  Yazı bir güzel okudum vote mi de verdim. Teorikte çok iyi bir fikir sayılabilir. Ancak bunların hepsinin olabilmesi waves platformunun işlem hacminin artmasına bağlı. Waves dex te ki hcmin artmamasının bir nedeni de bu gateway meselesi için assetsler dışında 3-5 koinini olması kaynaklı bu gatewayler halledilirse bu hacim işi daha rahat aşılır.
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
January 06, 2018, 08:00:36 AM

Ellerine sağlık güzel bir yaza olmuş.  Yazı bir güzel okudum vote mi de verdim. Teorikte çok iyi bir fikir sayılabilir. Ancak bunların hepsinin olabilmesi waves platformunun işlem hacminin artmasına bağlı. Waves dex te ki hcmin artmamasının bir nedeni de bu gateway meselesi için assetsler dışında 3-5 koinini olması kaynaklı bu gatewayler halledilirse bu hacim işi daha rahat aşılır.

Teşekkürler, ben de sizi takibe aldım. Evet söylediklerinize aynen katılıyorum. Waves DEX'de daha fazla hacim lazım, bunun için de daha fazla coin lazım. Buradaki fazlalık çöp coinlerden değil, şuan zaten halihazırda, işlem hacmi büyük olan coinlerden giriş yapılması lazım. Aslında önümüzde Binance gibi bir örnek var, çok kısa sürede çok büyük bir işlem hacmine sahip oldular. Benzer reklam stratejilerini ve alınması gereken coinleri Waves Dex'de yapmalı diye düşünüyorum. Eğer bunlar yapılırsa, WavesGo kendini oldukça iyi fiyatlandıracaktır.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
January 06, 2018, 08:07:19 AM

bunlar platform üzerinde ico duyuruları vs.. reklam alıp platformun kazancını wavesgo token sahiplerine dağıtacak diye bir muhabbet hatırlıyorum ben ama? yol haritalarından mı şaştılar? proje değişikliğine mi gidildi?
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
January 06, 2018, 11:12:39 AM

Belki seneye degerlenir okadar kotu benim gozumde wawes ole diyim.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: