Bitcoin Forum
June 24, 2024, 05:09:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitrexx'den Myetherwallet'e 1 gündür eth yollanmadı?  (Read 342 times)
The Management (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 04, 2017, 01:12:26 PM
Last edit: October 04, 2017, 04:19:42 PM by The Management

Myetherwallet komisyon olarak 0.01 eth kesiyormuş bende yoktu o yüzden bittrex'den yollayayım dedim. 1 Gündür bekliyorum. Acaba bir sıkıntı falan mı var? Yoksa yavaş olması normal mi

Edit = arkadaşlar mail onayı istiyormuş yeni öğrendim. Şimdi deneyeceğim bakalım

Edit 2 = 2 dakikada yollandı hesaba. Teşekkür ederim
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
October 04, 2017, 01:46:49 PM

myetherwallet kesmiyor. Işlem yaparken gas ucretleri için en az 0.002 eth olması gerekiyor Normalde 5-10 dakikada gelmesi lazımdı eth adresinizi yazar misiniz bir bakalım

yobit.net is banned from signatures
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 04, 2017, 01:49:49 PM

myetherwallet kesmiyor. Işlem yaparken gas ucretleri için en az 0.002 eth olması gerekiyor Normalde 5-10 dakikada gelmesi lazımdı eth adresinizi yazar misiniz bir bakalım

Öncelikle merak edilecek birsey yok kouyu acan arkadas adina. Bir keresinde benimde ethleri almam 12 saati geckin surmustu(uyudum uyandim anca gelmisti tam kac saat surdu kestiremiyorum Smiley Myetherwallettan gas ucretini ayarlyabilirsin bu dogru ama bittrexin 5-10 dakikada islem yaptigii hic gormedim bircokkere oradan islem yapmis olmama ragmen.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
October 04, 2017, 03:21:48 PM

Öncelikle merak edilecek birsey yok kouyu acan arkadas adina. Bir keresinde benimde ethleri almam 12 saati geckin surmustu(uyudum uyandim anca gelmisti tam kac saat surdu kestiremiyorum Smiley Myetherwallettan gas ucretini ayarlyabilirsin bu dogru ama bittrexin 5-10 dakikada islem yaptigii hic gormedim bircokkere oradan islem yapmis olmama ragmen.

Ben eth transferi için demiştim.Çok borsadan myetherwallete eth yolladım hep 5-10 dakikada geldi.

yobit.net is banned from signatures
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 04, 2017, 03:36:33 PM

Ben eth transferi için demiştim.Çok borsadan myetherwallete eth yolladım hep 5-10 dakikada geldi.

dogrudur hocam ama bittrex o hiza erisemedi henuz Smiley
The Management (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 04, 2017, 04:13:23 PM

.. arkadaşlar sorunu çözdüm galiba
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 04, 2017, 04:13:54 PM

Bittrex ten ne zaman işlem yapsam 5-10 dakika içinde işlemimin gerçekleştiğini hiç görmedim nerden baksan 2 saat bekletiyor. Korkulacak bir şey yok biraz geç gelebilir bekle. Sadece sabır bu işin altın kuralı diye boşuna demiyorlar.

Bitrrex' de nasıl böyle bir sıkıntı yaşıyorsunuz anlamadım ben! Benim her isteğim en geç 2 dakika içerisinde onaylanıyor. Çok küçük miktarlarda mı çekim işlemi yapıyorsunuz ? Yoksa Bittrex üyeliğe göre mi davranıyor ?

Çekim isteklerini en hızlı ve sorunsuz onaylayan borsadır Bittrex, Hatta sistemine güvendiği bazı koinleri direkt olarak otomasyona bile bağlamıştır. Emin olmamakla birlikte Ethereum, Waves, Stratis gibi coinler' de çekim istekleriyle blockchain arasında operatör bile yok. Yok diyorum çünkü işlem anında onaylanıyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol