Bitcoin Forum
June 29, 2024, 02:15:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: waves neden eth gibi olmasın hatta onu geçmesin  (Read 3152 times)
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
October 08, 2017, 10:51:26 AM

Waves asla Ethereum'un yerini dolduramaz çünkü Ethereum aynı Bitcoin'de olduğu gibi bir ilki gerçekleştirdi ve bize Altcoinlerin de başarılı olabileceğini gösterdi. Ben Ethereum'la $15'ken tanıştım ve yaklaşık elli adet stoklamıştım bozdurduğumdaysa $350'dı, hala yerini sağlam bir şekilde koruyorsa Ethereum'un arkasında medya desteği olmasındandır. O coinin bu sırada olmasının arkasında çok büyük oyunlar var. Waves değerlenir mi? Tabi değerlenir zaten buradaki herkes $50'a kesin gözüyle bakıyor sadece biraz sabretmekte fayda var ayrıca işletmeler için geliştirilmiş teknoloji olan Stratis'e de bir göz atın isterim.
samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
October 13, 2017, 08:07:09 PM

Eth ile kıyaslanamaz bile waves. Eth i geçmesi hayal olur. Yanına bile yaklaşamaz hele bu gidişle. Dibe vurdu resmen waves.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
October 14, 2017, 10:02:13 AM

Bana da Wavesin Ethyi geçmesi zor gibi geliyor. Ama 2018 yılının waves için iyi olacağını düşünüyorum. Smart Contract 2018 yılında başlayacak ve bu sayede daha çok kullanılıp reklamı yapılacak duyulacak. 

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 14, 2017, 11:15:33 AM

Waves ve eth yan yana söylenmesi bile garip bi tarafta üstün zeka vitalik diğer tarafta sasha var.Sasha nın wavesi eth ye taşıması için 40 fırın ekmek yemesi lazım.Sasha bu iş zor anca ekipte sağlam kişiler varsa ki hepsi sallanıyor wavestekilerin

ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
October 14, 2017, 02:28:38 PM

waves'i bizim türk toplu mu sanki biraz abartıyor, tamam güzel ve sağlam bir proje ama ethereum şu durumda nasıl geçsinki aralarında dağlar kadar fark var ve ethereum daha güçlü bence

stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
October 14, 2017, 02:34:12 PM

Waves neden ethereum gibi olsunki? Taklitler aslını yaşatır..

Bitcoin Gold nasıl bir Bitcoin olamayacaksa,

Ethereum Classic nasıl bir Ethereum olamayacaksa,

Stratis ve Waves'i ne kadar beğensekte asla Ethereum'un yerini alamayacaklar..
gry
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 14, 2017, 03:52:50 PM

Waves neden ethereum gibi olsunki? Taklitler aslını yaşatır..

Bitcoin Gold nasıl bir Bitcoin olamayacaksa,

Ethereum Classic nasıl bir Ethereum olamayacaksa,

Stratis ve Waves'i ne kadar beğensekte asla Ethereum'un yerini alamayacaklar..

Konuyu açan arkadaş fiyat ve marketcap olarak kıyaslamak istemiş yerini alacak diye değil. Ethereumda olsun problem değil 5000 dolar olsun isterse. Waves şu anki durumdan 5x 10x belki 100x yapar mı konunun açılış nedeni bu bence. Yani kısaca sormuş ki ne zaman 300$ olur Smiley
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 14, 2017, 04:47:16 PM

Bir eth olabileceğini asla düşünmüyorum, wavesi insanlar gözünde çok büyütüyor hele de bizim Türk yatırımcılar aha kaçıyor aha kaçacak diye diye milleti waves'e çekmeye çalıştıklarını düşünüyorum. Bakalım zaman gösterecek ne olacağını.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 14, 2017, 04:50:00 PM

Waves sağlam bi pump yemeli ki insanların gözü açılsın . Çok soğudu insanlar wavestan .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
October 14, 2017, 04:57:10 PM

Su turkce foruma waves bolumu acilmali
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 14, 2017, 05:04:09 PM

Waves sağlam bi pump yemeli ki insanların gözü açılsın . Çok soğudu insanlar wavestan .

Tek dileğim o olmaya başladı Smiley Karımızı arttıralım da çıkalım yeni projelere gelip geçiyor . Belli ki ekibin işi uzun sürecek Smiley O süreçte tekrardan kar ettiklerimizle waves '  e geçiş yaparız. Takıldık kaldık.
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
October 14, 2017, 10:18:52 PM

Ne wavesmiş arkadaş nedir bu coin aşkı kolunuza kadar bilekliğini  takıyorsunuz.Piyasada duygu yoktur yazıktır günahtır paranıza..
gusifb
Member
**

Activity: 64

View Profile
October 15, 2017, 03:04:47 AM

waves de fenerbahçe gibi. ikisi de kanser yapıyor.
ferhanaydin
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
October 15, 2017, 04:14:20 AM

Waves iyi güzel de abiciğim Waves tamamen çöp dolu adam gibi içinde sağlam coin yok. Nasıl Ethereum ile yarışabilir. ETH için oluşturulan EBTC bile Waves'i gömmesi için yeter.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 15, 2017, 05:39:17 AM

waves eth kadar olmasi yada gecmesini birakin tamamen batmasin bu gidisle. bircok destekleyecisi olmasina ragmen birsey cikmiyor uzun suredir. bu saatten sonra da alternatifler ve teknolojiler cok arttigi icin bu kadar hizli ilerlemesi imkansiz gibi. hala umudu olan varsa yatirsin beklesin bakalim ne zaman para kazandiracak benim umudum yok
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
March 14, 2018, 07:01:36 AM

Wavesin biraz yükseleceğini düşünüyorum ama etherum gibi bir yükseliş yapamaz bence etherumun önüne de gecemez diye düşünüyorum benim için en güven verici coin ethereum waves ise bir çöp diye düşünüyorum

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
March 14, 2018, 07:06:15 AM

Ethereum çok ayrı bir dünya waves daha bu dünyada çömez wavesin tek olumlu yani madenciliğinin olmaması ethereum da madencilik bitince uzaya çıkacak
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 14, 2018, 07:22:27 AM

Şartlar oluşursa ekip çalışırsa gerekli girişimler yapılırsa neden olmasın ? Ama şu anda ki durumda -evet bazı iştirakler yapıyorlar ama yeterli değil - eldeki verilere göre mümkün değil. Zaten bir 3 haneli rakamları görelim de ondan sonra eth falan zikredelim.
md-12
Member
**

Activity: 143

View Profile
March 14, 2018, 08:08:18 AM

Zamanla o seviyelere gelebilir fakat çok fazla yol var, bir de eth da madencilik de bitmedi, waves de de güzel destekçiler var güzel haberler olabilir ama yakalaması ve geçmesi çok zor. Waves o seviyelere gelene kadar etherium kimbilir nerelerde olacak
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
March 14, 2018, 09:49:01 AM

binance merkezsiz borsayı duyurması ile wavesin ruhuna el fatiha.
zaten bi bok olmayacaktıda bu saatten sonra hiçbir bok olmaz.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: