Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:53:42 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  
Author Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın  (Read 35174 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 11, 2017, 10:21:23 PM

Son zamanlarda Türk borsalarının çok fazla kötülendikten sonra herkesin Digilira'yı tavsiye ettiğini görüyorum eğer bu bir reklam çalışmasıysa gerçekten çok kötü bir reklam çalışması çünkü bana göre Digilira hakkında olumsuz bir izlenim bırakıyor, umarım tahmin ettiğim gibi değildir. Digilira'yı bende merakla bekliyorum gerçekten işlevsel bir borsa olacağını düşünüyorum. Şimdiden başarılar.

Reklam çalışması yoktur en azından olduğunu düşünmüyorum övenler, beklenti içinde olanlar haliyle yazıyorlar ona bir şey diyemeyiz ama site zaten aşırı yoğunluktan çöktü 1000 üstü hesap açıldı, waves adresinden zaten bunu görebiliyorsun çok fazla yığılma oldu hit olarak. Daha burada çoğu kişi girip yazmıyor bile, reklamı zaten gönüllü yapanlar var onlarda sözlükte falan paylaşıyorlar destekledikleri için. Bunun haricinde tek tük var mıdır bilemeyiz bilemediğimiz için de düşüncemizi yazsak bile aynı karalamayı biz digilira için yapmış oluruz. 
bitpazari
Hero Member

View Profile
December 11, 2017, 10:35:30 PM

2 gün sonra güncelleme geliyor görünüm komple değişecek.

@bitpazari

haber nereden bilen var mı? kesin midir? internette böyle bir şey bulamadım

Allah bilir kesin olanı biz nereden bilelim. Cheesy Açılır bugünlerde alıyorsanız alın yoksa eski trenlerden değil hızlı elektromanyetik tren kaşarak yetişemezsiniz. Grin
obbule
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 10:48:29 PM

@bitpazari

Allah bilir kesin olanı biz nereden bilelim. Cheesy Açılır bugünlerde alıyorsanız alın yoksa eski trenlerden değil hızlı elektromanyetik tren kaşarak yetişemezsiniz. Grin

Smiley kullanıyorum zaten ama merak ettim. gerçekten waves'in bir güncellemeye ihtiyacı var.
bitpazari
Hero Member

View Profile
December 11, 2017, 10:55:20 PM

@bitpazari

Smiley kullanıyorum zaten ama merak ettim. gerçekten waves'in bir güncellemeye ihtiyacı var.

Tamam geliyor işte az kaldı, şu an zaten kapalı beta testi devam ediyor ben kullanıyorum, test ediyorum, eskisine göre çok daha iyi. 15 doları kısa sürede görecek hatta 20 doları görmesi kaçınılmaz. 30 dolarda gelir yakında. Tabii ki fiyat olarak bakmıyorum hacim artacak kullanım oranı epey yükselecek doğal olarak fiyatta artmalı. Doğal ve güçlü bir artış bekliyorum. 
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253
Merit: 10

View Profile
December 11, 2017, 10:55:37 PM

güzel bir fikir bence. bu tip türk projelerini destekliyorum. şuan için borsalarda bitcoin alıp satabiliyoruz. btcturkte eth de var ama hacmi çok düşük. bu projeyle daha çok işlem yapılabilir diye düşünüyorum
emrah.b
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
December 11, 2017, 10:59:17 PM

Merhaba arkadaşlar. Digilira için waves cüzdan açtım. Doğrulama için 0,004 waves gönderebilecek yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Sanırım toplam bu kadar gerekiyor. Teşekkürler şimdiden.

waveswallet io adres aşağıdaki gibi.
3P3uH5Z6qEjodS2dkZyTL9CLrpKXxFMohGb

NOT: Yukarıda yazdığım adres giriş yaptıktan sonra sayfanın en üstünde yazan adres. Doğrusu bu değilse uyarın lütfen. $ € ETH Waves vesaire birden çok para birimi ve coin var. Tamamı için bu adresi kullanacağım sanırım. Değilse her biri için farklı adresler kullanmalıysam aydınlatırsanız sevinirim.
bitpazari
Hero Member

View Profile
December 11, 2017, 11:07:33 PM

Merhaba arkadaşlar. Digilira için waves cüzdan açtım. Doğrulama için 0,004 waves gönderebilecek yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Sanırım toplam bu kadar gerekiyor. Teşekkürler şimdiden.

waveswallet io adres aşağıdaki gibi.
3P3uH5Z6qEjodS2dkZyTL9CLrpKXxFMohGb

NOT: Yukarıda yazdığım adres giriş yaptıktan sonra sayfanın en üstünde yazan adres. Doğrusu bu değilse uyarın lütfen. $ € ETH Waves vesaire birden çok para birimi ve coin var. Tamamı için bu adresi kullanacağım sanırım. Değilse her biri için farklı adresler kullanmalıysam aydınlatırsanız sevinirim.

Site açılmıyor ki nasıl doğrulama yapacaksınız.
obbule
Newbie
*

View Profile
December 12, 2017, 01:58:01 AM

Digilira nedir?

Digilira, Türk Liranızı kripto para birimine dönüştürerek uluslararası piyasalarda Türk Lirası ile işlem yapmanızı sağlayan bir platformdur.

Nasıl Çalışır?

Digilira, Waves Platform üzerinde çalışacaktır. Digilira Teknoloji A.Ş'nin hesabına gönderilen Türk Lirasına karşılık olarak üretilmiş olan sanal lira adresinize gönderilecektir ve Türk Lirası ile önce Bitcoin alma ve yüksek komisyon ödeme sorunlarına çözüm sunacaktır.

Reel Türk Liralarının sanal karşılığı her zaman 1:1 olacak ve digilira her ikisi arasında geçit görevini üstlenecektir.

---AVANTAJLAR---

Yüksek Komisyonlardan Kurtulun

Bugün merkezi bir borsada ortalama %0.4 komisyon ödenmektedir. 10Bin lirası olan bir kişi yerel borsalardan Bitcoin aldığında 40 Türk Lirası komisyon ödemektedir. Alınan Bitcoinlerin başka bir altcoine dönüştürülmesi, sonrasında tekrar Bitcoin ve Türk Lirasına dönüştürülmesi süreci boyunca yaklaşık 200 Türk Lirası komisyon ödenmektedir.

digilira.com aracılığı ile Waves Platform'un sunduğu merkezsiz borsada işlem yapıldığında işlem başına sadece 0.003 WAVES, yaklaşık "5 kuruş" ödenmektedir.

Bitcoin'e Bağımlı Kalmayın

Bugün yerel borsalardan Türk Lirası ile Bitcoin dışında alım/satım yapabileceğiniz sınırlı kripto para birimi vardır.

digilira.com aracılığı ile Türk Lirasını kullanarak Bitcoin, Ethereum, Waves, Litecoin, Zcash, MobileGo, WavesGo, Encryptotel, Primal Base gibi dolaşımdaki bir çok kripto para da Türk Lirası ile alınıp satılabilecektir.

Türk Lirasını kullanarak derken önce waves alınması gerekiyor.
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
December 12, 2017, 03:05:00 AM

Son zamanlarda Türk borsalarının çok fazla kötülendikten sonra herkesin Digilira'yı tavsiye ettiğini görüyorum eğer bu bir reklam çalışmasıysa gerçekten çok kötü bir reklam çalışması çünkü bana göre Digilira hakkında olumsuz bir izlenim bırakıyor, umarım tahmin ettiğim gibi değildir. Digilira'yı bende merakla bekliyorum gerçekten işlevsel bir borsa olacağını düşünüyorum. Şimdiden başarılar.

ben de tam tersi şöyle düşünüyorum. acaba borsalar saldırı falan yapmış olabilir mi ilk günden Smiley çünkü söylenen şekilde bir hizmet vermeleri demek diğer borsalara girecek nakit akışını yüksek oranda düşürecek demektir. o borsaların değirmenini döndüren kitle bir seferlik para yatırıp bitcoin alan kişiler çoğunlukla. o kitleyi kaybederlerse artık traderlar kendi aralarında birbirlerini düdüklerler. borsalar da yüksek fiyattan ülkeye bitcoin getirip satma olayının kaymağını yiyemez olur.

umarım ciddi saldırı ve baskı altında kalmaz digilira. görünüşe göre kurucu arkadaşlar kendi hallerinde naif insanlara benziyorlar. bu çakallar sofrasında umarım zor durumda bırakmalar onları.

teknodunya
Member
**

Activity: 180
Merit: 11

View Profile
December 12, 2017, 06:32:33 AM

Server sorunu ne zaman çözülecek hala sistem aktif değil?
mrproblem
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
December 12, 2017, 07:08:03 AM

waves wallet hesabımı girdim, istenen ücreti yatırdım fakat yatırırken açıklama yazılacak bir yer hesabımda mevcut değil.
Bu tip cüzdanlar düşünülmedi sanırım ya da waves de çok mu acemiyim sitede anlatılması gereken ya da benim bilip de gelmem gereken birşeyler mi eksik ? YA da sitede kurgulanmayan birşeyler ?
Bu konu ile ilgili destek ekibi ile yazıştık.
yoğun olmalarına rağmen kendileri hızlı geri dönüş sağlamakta.
Waves wallet tanımlaması yaparken online cüzdanın tanımlanmaması gerektiği belirttiler.
Lite client kullanarak edinilen bir cüzdan ile ilgili üzerine açıklama yapılarak tanımlamanın yapılacağını belirttiler.
Özetle soruna çözüm ürettiler fakat bu çözümün yükleme esnasında bir bilgi olarak siteye konulması gerektiğini şiddetle öneririm, gönderdiğim waves boşa gitti minimum miktarın az biraz üzerinde bir miktar göndermiş de olsam.
Kaydadeğer bir mebla gitmemesine sevinmekten ziyade bu kadar zaman kaybı hem bana hem destek ekibine yaşatmak yerine cüzdan tanımlama kısmında bir not olarak bu durumun özellikle belirtilmesi iyi olacaktır.
Bu yazımı dikkate alarak sitenizde bu uyarıda bulunmanızı hem destek ekibi verimliliği hem müşterilerinize zaman kaybı yaşatmamanız açısından öneririm.
huso_2002
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 12, 2017, 08:14:13 AM

çökmesi çok kötü oldu,
waves almayı planlıyordum, dün 10 dolardı, şimdi 12$ oldu, kredi kartı ile de alamıyorum, btc leri de oraya çevirmek istemiyorum.
waves alımı için bana bir yol gösterin lütfen Sad
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
December 12, 2017, 09:02:36 AM

çökmesi çok kötü oldu,
waves almayı planlıyordum, dün 10 dolardı, şimdi 12$ oldu, kredi kartı ile de alamıyorum, btc leri de oraya çevirmek istemiyorum.

bittrex de var ordan alabilirsiniz. Su linkte ayrintili hangi borsalarda islem gordugu de yaziyor. Elinizdeki nakiti bir sekilde btc ye cevirip almak tek yol gibi gorunuyor digilira duzelene kadar.

https://coinmarketcap.com/currencies/waves/#markets
huso_2002
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 12, 2017, 10:00:08 AM

çökmesi çok kötü oldu,

bittrex de var ordan alabilirsiniz. Su linkte ayrintili hangi borsalarda islem gordugu de yaziyor. Elinizdeki nakiti bir sekilde btc ye cevirip almak tek yol gibi gorunuyor digilira duzelene kadar.

nakitten btc ye, oradan yurtdışı borsaya göndermek çok masraflı, sanırım digilira yı bekleyeceğim, umarım bu süre zarfında waves uçmaz Smiley
binance de bi miktar btc ve iota mevcut ama oradan da waves alamıyorum.
neyse bekleyelim bakalım.
obbule
Newbie
*

View Profile
December 12, 2017, 10:12:31 AM

çökmesi çok kötü oldu,

nakitten btc ye, oradan yurtdışı borsaya göndermek çok masraflı, sanırım digilira yı bekleyeceğim, umarım bu süre zarfında waves uçmaz Smiley

binance'a waves gelse her şey tamam da.. bakalım
c-none
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 12, 2017, 10:15:30 AM

çökmesi çok kötü oldu,

Waves uçmasa da digilira zaten 1.25 katına satıyor.
Dün waves 10 dolar iken 50 TL'den satışa sundular sonrada bir kaç saat içinde site kapandı.

Fiyatlar böyle olursa BTC her halukarda karlı olacak zira 0.0005 fee ile 40 dakikada gönderiyor Paribu.

Mantıklı fiyatlara satış açarlarsa hepimiz çok daha iyi paralar kazanabiliriz. Şu an şirket "çok daha iyi paralar" kazanıyor. Biraz bizimle paylaşması lazım ki alım yapalım.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
December 12, 2017, 10:24:55 AM

çökmesi çok kötü oldu,

Dün waves 10 dolar iken 50 TL'den satışa sundular sonrada bir kaç saat içinde site kapandı.

Fiyatlar böyle olursa BTC her halukarda karlı olacak zira 0.0005 fee ile 40 dakikada gönderiyor Paribu.

Mantıklı fiyatlara satış açarlarsa hepimiz çok daha iyi paralar kazanabiliriz. Şu an şirket "çok daha iyi paralar" kazanıyor. Biraz bizimle paylaşması lazım ki alım yapalım.

Satış yapan Digilira değil dostum. Senin benim gibi satıcılar. Cüzdanlarındaki Waves'i WTRY kurundan satışa çıkarıyorlar. Paribu'da nasıl TL ile almak istediğinde pahalıysa burada da aynı şey söz konusu.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
December 12, 2017, 10:26:30 AM

yanlışınız var digilira 1:1 oranında alıyorsunuz hep.
waves dex de fiyat 50 tl idi.onun digilira ile bir alakası yok.
hacim cok cok iyi olursa ancak uygun fiyata alınabilir zaten digilira ile ki cok zor görünüyor su anki haliyle.
obbule
Newbie
*

View Profile
December 12, 2017, 10:31:27 AM

çökmesi çok kötü oldu,

digilira satmıyor fiyatı gösteriyor. digiliranın amacı aracılık etmek, kendisi bir borsa değil. wavedex'e gelirsek evet biraz pahalıya satıyor.

yalnız biri 0.0005 btc  diğeri 0.003 waves aynı fiyat mı??
c-none
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 12, 2017, 10:41:30 AM

çökmesi çok kötü oldu,

digilira satmıyor fiyatı gösteriyor. digiliranın amacı aracılık etmek, kendisi bir borsa değil. wavedex'e gelirsek evet biraz pahalıya satıyor.

yalnız biri 0.0005 btc  diğeri 0.003 waves aynı fiyat mı??

Borsada (Bittrex 10 USD idi) 40 TL değerinde alabileceğin bir ürünü 50 TL'den (Digilira'da) alınca (450 adet için hesaplamıştım) BTC çok çok daha karlı geldi açıkçası. 4 bin 500 TL aldığın Waves'i borsaya attığında zarar ediyorsun Digilira'dan alınca.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  

Jump to: