Bitcoin Forum
July 02, 2024, 01:01:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: eBTC den sonra şimdide eBCSH airdropu çıktı piyasaya.  (Read 1213 times)
alikaya58 (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 07, 2017, 09:56:40 PM
Last edit: October 07, 2017, 10:14:35 PM by alikaya58

Evet ebtc den cogu kişi kaçırmışdı sımdıde e bitcoin cash çıkarttılar şuanda baya bi ilgi görüyor 4 bıne yakın kişi katıldı şuan sizde yerinizi alın.

EBCSH E BİTCOİN CASH AİRDROP:https://docs.google.com/forms/d/1ESAFelLPnIgo3kJHvCkXkUu_TGfcbHT4LQhQ7Rc7LxU/edit
Kontrol:https://docs.google.com/spreadsheets/d/16AbgoQz8sn0ASgGtcXBDSFNaiZj6jFbL7qyiq1CfInc/edit#gid=1429607332

Contract: 0x84C2c31C04339c9938Adfe3F8013315c8906f071
Symbol:  eBCSH
Decimals: 18

Grin

l3irsen
Full Member

Activity: 126

View Profile
October 07, 2017, 09:58:38 PM

İyide hocam sen bayagi bir geriden geliyorsun

Cikmayan kalmadi ki
alikaya58 (OP)
Full Member

View Profile
October 07, 2017, 09:59:31 PM

İyide hocam sen bayagi bir geriden geliyorsun

Cikmayan kalmadi ki

Çıkalı 3 4 saat oldu ne gerıden gelmesı  Grin
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 07, 2017, 10:06:14 PM

Katıldım ama göndermediler .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
l3irsen
Full Member

Activity: 126

View Profile
October 07, 2017, 10:07:49 PM

Exmr
Eeth
Edoge

Her yarim saatte 1 tane doguyor
Grand_Master
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 07, 2017, 10:09:56 PM

Hepsine katılıyorum.Bugün yabancı forum takip etmekten buraya bile bakamadım hala da bakıyorum şu an.Ancak nafile gönderen falan yok.30000 coin alanlar var ama bize gelmiyor.Kura çektiklerini düşünüyorum artık...

Gas ücreti her neyse ilk mesajda belirtirsin o da yok.Umarım o yüzden değildir.
alikaya58 (OP)
Full Member

View Profile
October 07, 2017, 10:16:35 PM

Valla en son adamlar 0.09 eth gönderene anında gönderecez dıyordu beklemeyecek dıyorlardı  Grin
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 07, 2017, 10:17:53 PM

Tutacak olan sadece eBTC diğerleri fasofiso adamların bir yolu doğru düzgün bir konusu bile yok.eBtc tutunca çakmasın çıkardılar.Hepsi çöp emin olun.

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 07, 2017, 10:20:34 PM

Asıl olan gerçek airdroplardan uzaklaştırıyolar milleti. Unuttum ne zaman neye başvurduğumu ne zaman dağıtılacağını  Sad Her dakika yeni bir tanesi peydah oluyo. Anlamadım amaçları neyse?

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 07, 2017, 10:53:42 PM

Daha durun arkadaşlar bu bir başlangıç. This is start.. daha ebtc değil cbtc de çıkacak. Sürekli Yen'i şeyler çıkacaklar ki insanlar paralarına para katacaklar bunlardan bizde ne kazanabiliyorsa kazanmaya bakacağız başka yolu yok bunun.. az çok demeden ne başlıyorsa başvurmakta fayda var diye düşünüyorum..
alikaya58 (OP)
Full Member

View Profile
October 07, 2017, 10:57:36 PM

Daha durun arkadaşlar bu bir başlangıç. This is start.. daha ebtc değil cbtc de çıkacak. Sürekli Yen'i şeyler çıkacaklar ki insanlar paralarına para katacaklar bunlardan bizde ne kazanabiliyorsa kazanmaya bakacağız başka yolu yok bunun.. az çok demeden ne başlıyorsa başvurmakta fayda var diye düşünüyorum..

Iyı guzelde bı dolandırıcılık olacagından ınsan tırsıyor private keyı ele geçirebılırler mı bı tane sının basına geldı ebtc den
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
October 07, 2017, 11:28:58 PM

eLTC ve eXRP yi de bugün gördüm aitdrop varmış diye. Birşey tutmaya görsün direk kopyaları(boku) çıkıyor
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 08, 2017, 12:03:56 AM

Valla bugün kaçtane google form doldurduğumu hatırlamıyorum , doldurduklarımın yarısınında hiçbirşeye yaramıyacağınıda biliyorum isteyen herkes 1 saatte eXXX coin çıkarabilir önemli olan bir değer yüklemek.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
October 08, 2017, 12:40:54 AM

adamlar işi basitleştirmişler sadece ether adresi istiyor
o da farkında klon dandik bir şey yaptığının ya tutarsa yada ne tutarsa kardır diye
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 08, 2017, 03:08:39 AM

Bu airdroplar ebtc'den önce de vardı ama bu kadar ilgi görmemişti. Şimdi herkes bi ebtc olur mu diye umutlanıyor ama zor denk gelir.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 08, 2017, 06:05:20 AM

Başvurdum yanlış adres verdim iyi mi Cheesy Adresi yeniden girip dahil olsam bu sefer duble başvuru sayacak göndermeyecekler. Bahtımız gülmedi eBCSH konusunda diyip bırakacağım artık. Sağlık olsun.

Bu arada bunun ebtc gibi ilgi görüp görmeyeceği konusunda hiç bir fikrim olmamakla birlikte bekleyip göreceğimiz kesin. Borsalara girer tutar yada tutmaz. Kesin olan borsaya girdikten sonra anlayacağımız.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
haymatlos
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
October 08, 2017, 06:23:17 AM

Keşke tüm airdroplar böyle kolay olsa neyse 5 sn lik birşey katıldık bakalım. Wink
mertroid
Newbie
*

Activity: 47

View Profile
October 08, 2017, 06:56:16 AM

Tutacak olan sadece eBTC diğerleri fasofiso adamların bir yolu doğru düzgün bir konusu bile yok.eBtc tutunca çakmasın çıkardılar.Hepsi çöp emin olun.
eBTC nin tuttuğu yok ve şuan eLTC(1 tanesi artık) verdiği 30k airdropu ile etherdeltada trade yapıyor. Güncel fiyat 0.00002 eth, daha airdrop bile bitmedi ve daha ilk günü şuan bozdurduğum halde bile 150-160 dolar veriyor daha ilk günden, kısa vadede pump dump yapacak kazandırıp tarihe karışacak gibi duruyor.
Fyilmaz
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
October 08, 2017, 09:22:51 AM

ebtc eltc exrp neler neler ''e'' moda oldu  Roll Eyes
Grand_Master
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 08, 2017, 09:35:00 AM

eBTC nin tuttuğu yok ve şuan eLTC(1 tanesi artık) verdiği 30k airdropu ile etherdeltada trade yapıyor. Güncel fiyat 0.00002 eth, daha airdrop bile bitmedi ve daha ilk günü şuan bozdurduğum halde bile 150-160 dolar veriyor daha ilk günden, kısa vadede pump dump yapacak kazandırıp tarihe karışacak gibi duruyor.
Hocam daha ilk gün form doldurup başvurdum ama gelmedi yine lanet ettim artık.Size nasıl geldi merak ediyorum sadece öğrensem yeter bir daha tekrarı olmasın bari.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: