Bitcoin Forum
June 25, 2024, 08:55:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: DeepOnion lokalni podforum za Balkance  (Read 3261 times)
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
November 02, 2017, 06:29:17 AM
 #61

Da, vrlo je lepo sto smo dobili podforum, bice daleko lakse za komunikaciju i bice vise materijala
za razmenu znanja.
Sve se lepo odvija na ovom coinu, mozda jos cena malo da ode na bolju i bice savrseno.

ataki
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 100



View Profile
November 02, 2017, 07:04:39 AM
 #62

Bravo za podforum Smiley Malo biće nam lakše Wink
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
November 02, 2017, 12:28:20 PM
 #63

Neka pripaze svi koji učestvuju u airdropu da ne smanjuju broj Oniona u Walletu danas jer će biti isključeni iz ovog airdropa. Svaki četvrtak će se provjeravati stanje i ako neko proda ili prebaci coine sa airdrop računa i bude imao manje nego što je prvobitno utvrđeno isključuje se iz airdropa za tu sedmicu.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
zaja6799
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 39
Merit: 0


View Profile
November 02, 2017, 02:24:43 PM
 #64

Predlagao sam to vise puta i razmisljao o tome,drago mi je da napokon nesto poduzeto povodom toga,glasao sam i podrzacu sve dalje akcije vezane za ovo  Grin
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
November 02, 2017, 06:57:59 PM
 #65

Veoma lepa desavaja oko deeponiona, narocito ovo sa berzom i sa domacim podforumom.
Sada treba razgranati sto vise tema i moglo bi preseliti ove sto su ovde popularne tamo da pisemo.

Treba da promenis signature jer je doslo do promena zbog toga sto sad u potpisu imas drugu berzu tj cryptopiu pa pripazi na to do sutra.
Nadam se da nisu tako strogi jer i taj sto imas je novi, al izasao je i noviji pa da posle ne bude da si za takvu sitnicu izbacen iz airdropa.

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
Miner4ever
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 101


View Profile
November 02, 2017, 07:14:11 PM
 #66

Veoma lepa desavaja oko deeponiona, narocito ovo sa berzom i sa domacim podforumom.
Sada treba razgranati sto vise tema i moglo bi preseliti ove sto su ovde popularne tamo da pisemo.

Treba da promenis signature jer je doslo do promena zbog toga sto sad u potpisu imas drugu berzu tj cryptopiu pa pripazi na to do sutra.
Nadam se da nisu tako strogi jer i taj sto imas je novi, al izasao je i noviji pa da posle ne bude da si za takvu sitnicu izbacen iz airdropa.

Hvala drugar ne bih to tako lako provalio, kad tad bi me zbog toga izvacili iz airdropa.
Stavio sam sad ovaj jednostavan gde nema tih informacija pa se nadam da ga uskoro oped nece
menjati.
Al u svakom slucaju hvala jos jednom.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
November 02, 2017, 07:17:56 PM
 #67

Može li netko kad stigne Airdrop napisati koliko je dobio Oniona na 100 Oniona koje ima. Baš me zanima kolika je dividenda. Gledam razmišljam i važem već neko vrijeme Onion zajednicu ali mi je mrsko kupovati coine kad moram mijenjati BTC koji raste za Onion koji pada. Smiley
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
November 02, 2017, 09:46:34 PM
 #68

Bice nesto oko 10% od tvog iznosa u walletu u to sam siguran. Ja očekujem mnogo veći dobitak u ovom sekundarnom airdropu koji se dobija za DeepPointse.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
November 03, 2017, 05:10:36 AM
 #69

Bice nesto oko 10% od tvog iznosa u walletu u to sam siguran. Ja očekujem mnogo veći dobitak u ovom sekundarnom airdropu koji se dobija za DeepPointse.

Nadam se da si u pravu, al mi malo nerealno ista ocekivati ako se zna da se 25.000 koina deli na preko 4000 ljudi.
Moderatori su vrlo aktivni pa ce oni sigurno tu puno dobiti, a za nas sitnu boraniju ce verovatno biti samo po
par komada svake sedmice.
Al dobicemo ih za free pa sta god da bude u neku ruku je dobro.

fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
November 05, 2017, 03:12:53 AM
 #70

meni je žao što nisam pratio deeponion forum od početka i sudjelovo u airdropu, tek sam se nekidan ponovno zainteresiro za ovu valutu, kupio sam ju slučajno, na novi sam vidio da je izašla i bila mi je zanimljivo zbog imena, pogledo sam njihovu stranicu i reko si to je to i razmjenio za 0.1btc, drago mi je što ima balkanski podforum na onion forumu, vjerujem u ovaj coin

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Miner4ever
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 101


View Profile
November 05, 2017, 08:40:35 AM
 #71

Koin ima potencijala, al jako mnogo to zavisi od ponasanja devova za koje se nista ne zna.
Kad se zavrsi airdrop i prodje neko vreme tek onda se moze stabilizovati coin, a kolko ce da vredi to je tesko znati.
Ako bude i dolar to nije mala svota koja treba da udje u coin.
MetaSk (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
November 05, 2017, 08:58:21 AM
 #72

Slažem se da, morat cemo sacekati da prodje neko vrijeme od airdropa pa da vidimo kako ce se razvijati coin.
Dobra stvar je sto POS daje 10% i to je vrlo fina cifra za nekoga ko ima vece kolicine.

Mene najvise brine ovaj trenutni pad na o.6$nakon novih pravila i nikako da se oporavi cijena.
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
November 05, 2017, 09:33:47 AM
 #73

Upravo broje DeepPointse na forumu.
Ovo je poruka koja se dobije kada pokušaš da otvoriš nešto: Sorry, we're currently unavailable. Please check back later. We count DeepPoints will last few minutes.
Uskoro ćemo da vidimo šta će da bude od toga.
Imam osjećaj da će sledeće sedmice aktivnost na forumu biti bar uduplana. Zakrčiće forum spamom samo da se dođe do što više bodova.


DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
bujtar
Member
**
Offline Offline

Activity: 108
Merit: 11


View Profile
November 05, 2017, 09:44:48 AM
 #74

jel ima kakve sanse da njubara kao ja upadne u deeponion?
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
November 05, 2017, 09:52:43 AM
 #75

Trenutno ti je account previše "mlad" da bi bio primljen. Trenutno se prihvataju accounti sa ovog foruma koji su registrovani prije 1. Oktobra. Ali taj limit su već nekoliko puta pomijerali tako da možeš da se nadaš da će za mjesec-dva da to opet pomjere pa ćeš onda imati mogućnost da upadneš.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
maka53
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
November 05, 2017, 09:54:46 AM
 #76

Dobio je neko te poene?
BobBoulder
Member
**
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 16


View Profile
November 05, 2017, 10:47:41 AM
 #77

Poeni se upravo preracunavaju. Sada kada bi otisao na sajt video bi da su tvoji poeni vec resetovani.
Ukupno je prikupljeno 10.5 poena na 1045 ucesnika. Spominje se da ce 1 poen biti 2380 Oniona.
Koja je dalja matematika to cemo videti uskoro.
MetaSk (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
November 05, 2017, 10:48:13 AM
 #78

jel ima kakve sanse da njubara kao ja upadne u deeponion?

Možes upasti u drugi airdrop koji se bazira na DeepPointsima - bodovima koje skupljaš na njihovom forumu.
Bodove skupljaš saktivnošcu na određenim dijelovima foruma,a taj airdrop se odrzava nedjeljom, danas ide prvi.

Dosta ekipe ce dobiti vise oniona u tom airdropu nego u glavnom koji je petkom.
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
November 05, 2017, 12:02:19 PM
 #79

I ovaj fazon sa DeepPointsima će se pretvoriti u farsu. Ljudi masovno pokušavaju nabiti broj postova da bi dobili što više poena.
Upravo sam prijavio lika koji je u posljednja 3 dana naspamovao 245 postova!!! Samo u posljednjih sat vremena 20 komada.
Ovdje će moderatori morati da reaguju i da počnu oštro da kažnjavaju takve pokušaje ili će relativno dobar sistem da ode u tri lijepe...

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
KriptoCoder
Member
**
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 17


View Profile
November 05, 2017, 04:53:30 PM
 #80

I ovaj fazon sa DeepPointsima će se pretvoriti u farsu. Ljudi masovno pokušavaju nabiti broj postova da bi dobili što više poena.
Upravo sam prijavio lika koji je u posljednja 3 dana naspamovao 245 postova!!! Samo u posljednjih sat vremena 20 komada.
Ovdje će moderatori morati da reaguju i da počnu oštro da kažnjavaju takve pokušaje ili će relativno dobar sistem da ode u tri lijepe...

Upravo sam pogledao Richest DeepPoints listu i sada vec ima ljudi koji imaju cetiri puta vise od onoga sto sam ja uspeo normalnim postovanjem da sakupim za prethodnih 7 dana.
Mislim da bi se aktivnost morala nekako limitirati na slican nacin kao na bitcointalk forumu, Ovako ispada da je sve ovo stvarno farsa. Ja sam sretan jer sam uspeo da dobijem 15 Oniona.
Kako ste prosli vi?

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord   ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!