Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:16:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Amerika Vize Engeli  (Read 1769 times)
emirkalyoncu (OP)
Full Member

Activity: 256
Merit: 114

View Profile
October 09, 2017, 06:18:48 AM

Selam arkadaşlar,

Amerikan vizem 2020 yılına kadar devam ediyor ay sonuna da bilet aldım sizce giderken sorun olur mu?
1714670172
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714670172
Reply with quote  #2

1714670172
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
eginer
Member
**

Activity: 84
Merit: 11

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 09, 2017, 11:20:50 AM

Sorun olmayacaktır. Çünkü askıya alınan "vize görüşmeleri". Hali hazırda vizesi bulunanların ABD'ye giriş çıkışlarında sorun olmayacaktır.

erdinger45
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
October 09, 2017, 11:25:46 AM

Sıkıntı olacağını sanmam dostum. Üstteki arkadaşın açıklaması yeterli bir cevap soruna..
murtezza
Full Member

Activity: 226
Merit: 100

View Profile
October 09, 2017, 11:43:20 AM

Sorun olmayacaktır. Çünkü askıya alınan "vize görüşmeleri". Hali hazırda vizesi bulunanların ABD'ye giriş çıkışlarında sorun olmayacaktır.

sanki vizesi olanin hic mi visezinin süresi bitmeyecek .. elinde sonunda vize gerek olcak tekrar
bence ufak tefek bisey degil bu .. Amerika türkiye yi gözden cikardi .. coniler türkiye büyükelcisini tutuklarlarsa sasirmam Cheesy
erdinger45
Newbie
*

Activity: 47

View Profile
October 09, 2017, 11:44:40 AM

sanki vizesi olanin hic mi visezinin süresi bitmeyecek .. elinde sonunda vize gerek olcak tekrar
bence ufak tefek bisey degil bu .. Amerika türkiye yi gözden cikardi .. coniler türkiye büyükelcisini tutuklarlarsa sasirmam Cheesy

Zaten 2020'ye kadar sorun olmayacaktır. Ama dediğin doğru ABD, Türkiye'yi gözden çıkarttı.
Lcturkey
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
October 09, 2017, 12:27:47 PM

Ben de geçenlerde ABD vizesi almıştım ve henüz kullanmadim. Vizesiz olsa dahi ülkeye girişte geri çevrilebilirsiniz arkadaşlar. Çünkü ABD kapıda kalacağımız süre kadar ayrıca vize veriyor bildiğim kadarı ile.
emirkalyoncu (OP)
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 08:12:03 AM

Ben de geçenlerde ABD vizesi almıştım ve henüz kullanmadim. Vizesiz olsa dahi ülkeye girişte geri çevrilebilirsiniz arkadaşlar. Çünkü ABD kapıda kalacağımız süre kadar ayrıca vize veriyor bildiğim kadarı ile.

Benimde korktuğum şey o gümrükte sorun yaşamak
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 10, 2017, 09:06:55 AM

Bence beklemeniz oraya kadar gidipte geri çevrilme olasılığınız var işler yoluna girince gidin.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
October 10, 2017, 09:10:05 AM

bu vize işi sıkıntı oldu gerçekten. ama sizin bir sorun olacağını sanmıyorum hocam. yıl sonuna kadar değişiklik olur. bi bakmışı iki hafta sonra kalmış. vize bile istemeyebilirler. Cheesy

coininiz bol olsun.
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
October 10, 2017, 09:13:02 AM

doların bi anda fırlamasını sağlayan olay Sad ülkede çok büyük kıriz başlayabilir Sad
emirkalyoncu (OP)
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 09:46:25 AM

Bugün randevusu olanları konsolosluk kapısından çevirmişler olaylar değişiyor
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
October 10, 2017, 10:04:09 AM

Kardeş tabii çevirecekler.ne bekliyordunki.bizimkiler şimdi dikkat et kimsenin ağzını bıçak açmıyor. Huh
eyyyyyyyy israil diye bağıran reis nedense eyyyyyyyyy amerika diyemedi daha doğrusu dedirtmezler derse kısaca öyle bir ekonomik kriz çıkarırlarki inan buhran olur buhran.Zaten burdaki yabancılar paraları yatırımları borsadan fonlardan çekerse dolar olur 4 tl değil kafadan 5 tl ondan sonrada milletçe mokumuzla oynarız.

Bazısı bilip bilmeden partizanca değişik forumlardada yazıyorda işte araştırma yok o yok bu yok.Senin sanayin ithalata dayalı buraya mal gelir burda ara üretim yapıyorsun yada montaj de onuda iharaç ediyorsun olay bu.Görünen böyle zaten işte usd fırlarsa ithalat yapamazsın birde avrupaya ihracat %90 dan fazlası almanya ve avrupa ülkekerli zaten onlarlada aramız çok iyi demi herkes görüyor. Cry

ekimde türkiyeyi ab ülkeleri masaya yatıracak deniyor merkel kafaya taktı belkide şantaj yapacak diğerlerine türkiyeyi  askıya alalım yoksa size ekonimik yardımları durdurum diye ozaman ne olacak.Ab fonlarının yardım fonlarının çoğunun parası almanyadan çıkıyor.Yunanistanı hatırlayın gidip merkele görüşmedimi komünist başbakanları  niye gitti paraları yedi borçlu fonlara parayı veren almanya niye hollanda başbakanına yağ çekmedide alman başbakanına yağ çekti. Grin
Sonumuz ALlah hayr etsin diyelim.Ama devleti yöneten kafa eyyyyy diye başlarsa mantara gelecez hemde sağlam şekilde.. Roll Eyes
emirkalyoncu (OP)
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 10:36:07 AM

Kardeş tabii çevirecekler.ne bekliyordunki.bizimkiler şimdi dikkat et kimsenin ağzını bıçak açmıyor. Huh
eyyyyyyyy israil diye bağıran reis nedense eyyyyyyyyy amerika diyemedi daha doğrusu dedirtmezler derse kısaca öyle bir ekonomik kriz çıkarırlarki inan buhran olur buhran.Zaten burdaki yabancılar paraları yatırımları borsadan fonlardan çekerse dolar olur 4 tl değil kafadan 5 tl ondan sonrada milletçe mokumuzla oynarız.

Bazısı bilip bilmeden partizanca değişik forumlardada yazıyorda işte araştırma yok o yok bu yok.Senin sanayin ithalata dayalı buraya mal gelir burda ara üretim yapıyorsun yada montaj de onuda iharaç ediyorsun olay bu.Görünen böyle zaten işte usd fırlarsa ithalat yapamazsın birde avrupaya ihracat %90 dan fazlası almanya ve avrupa ülkekerli zaten onlarlada aramız çok iyi demi herkes görüyor. Cry

ekimde türkiyeyi ab ülkeleri masaya yatıracak deniyor merkel kafaya taktı belkide şantaj yapacak diğerlerine türkiyeyi  askıya alalım yoksa size ekonimik yardımları durdurum diye ozaman ne olacak.Ab fonlarının yardım fonlarının çoğunun parası almanyadan çıkıyor.Yunanistanı hatırlayın gidip merkele görüşmedimi komünist başbakanları  niye gitti paraları yedi borçlu fonlara parayı veren almanya niye hollanda başbakanına yağ çekmedide alman başbakanına yağ çekti. Grin
Sonumuz ALlah hayr etsin diyelim.Ama devleti yöneten kafa eyyyyy diye başlarsa mantara gelecez hemde sağlam şekilde.. Roll Eyes

Reis güzel yazmışsın eyyy dönemi bitti uzlaşmak lazım gücümüzün ne kadar az olduğunun farkına varalım
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
October 10, 2017, 11:58:07 AM

eyyyyyyyyyy amerika ayağını denk al.Bak kafamın tasını masını attırma derse. Cry Cry
Ondan sonra artık işimiz Allah'a kalır. Shocked
Çünkü bizi gözden çıkaralı çok oldu öylede böylede uğraşıyorlar bizimle görünen o.

XxX
emirkalyoncu (OP)
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 12:00:50 PM

eyyyyyyyyyy amerika ayağını denk al.Bak kafamın tasını masını attırma derse. Cry Cry
Ondan sonra artık işimiz Allah'a kalır. Shocked
Çünkü bizi gözden çıkaralı çok oldu öylede böylede uğraşıyorlar bizimle görünen o.

Zaten işimiz Allaha kaldı bile bence o dönem de geçti hayırlısı
Pascal04
Full Member

Activity: 135

View Profile
October 10, 2017, 12:01:08 PM

Söz konusu green card başvuranları etkileyecek mi acaba bence etkileyeceğini düşünmüyorum tabiki ama bellide olmaz.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
October 10, 2017, 12:03:32 PM

göçmen vizeleri hariç diyordu açıklamada green card sanırım göçmen vize olayı olması lazım.
zirtlan
Jr. Member
*

Activity: 75
Merit: 3

View Profile
October 10, 2017, 12:54:59 PM

Üniversitenin yarısını burda yarısını orda okuyanlara ne olacak bilgisi olan var mı
murtezza
Full Member

Activity: 226

View Profile
October 10, 2017, 03:31:52 PM

bence gene az cikti dolar , euro , borsa felan filan
eee bosuna katari yalamiyor bu erdogan ve ekipi
borsaya baktim birileri borsadan cikarken .. baskalari para girisi yaparak bu cikanlarin yerini doldurmaya calisti ..
sorun degil  Cool Cool sonunda katara da dayarlar Cool Cool
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
October 10, 2017, 03:51:38 PM

Yeniler yasaklandı devam edenler duruyor diye biliyorum
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: