Bitcoin Forum
May 24, 2024, 12:07:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Bot Önerisi  (Read 1648 times)
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 10, 2017, 02:41:30 PM

gunbot,haasbot,GEKKO,CryptoTrader,C.A.T. isimlerini duyduğum trade botları ancak hiç birini kullanmadım. btctradebot diye Türklerin geliştirdiğu bir bot da duydum onu da hiç kullanmadım. çünkü piyasa bot kullanmak için hiç uygun değil şu sıralar. piyasalar bir durulsun, altcoinler kendilerine gelsin o zaman bot denemek istiyorum bakalım

oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
November 10, 2017, 03:50:59 PM

Zarar ettirme durumu oluyor mu yoksa sadece kar var ama az mı oluyor
haymatlos
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
November 12, 2017, 04:29:19 PM

Gunbot kullandım 2 aydır altcoin piyasası düştügü için satan kişiler harici kazanan yok . 3 haftadır da kapalı kullanmıyorum.
guclu
Full Member

Activity: 260
Merit: 102

View Profile WWW
December 23, 2017, 12:08:39 PM

Herkes bir fikir beyan etmiş yok trading bot kullanmıyorum, güvenmiyorum, bitcoin botlar şöyle böyle... Fakat ortada yanlış bildiğiniz bir durum söz konusu. Birilerinin yazıp sizin paranızı ya da kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışabileceği amatör branş botlarını bir kenara bırakırsak, piyasadaki bilinmiş tanınmış botların özelliği zaten sizi sizin yapabileceğiniz hatalardan koruması en başta. Örneğin cat bot. Ben aylardır bunu kullanıyorum, hatta satmaya da başladım. İnsanlara ısrarla şunu söylüyorum: bot sizin yerinize karar verip sizi zengin eden bir araç değildir. Bot kullanmanın mantığı, sizin bilgisayar başında değilken yapmak isteyeceğiniz alım satımları gerçekleştirmesi, ya da hızınızın yetmeyeceği işlemleri sizin yerinize yapmasıdır. O yüzden "bota güvenmiyorum" son derece içi boş bir argüman. Ben arabaya güvenmiyorum, ata bineceğim demek gibi bir şey.

İsteyen elbette istediğine biner... Ama ben herkesin zarar ettiğini söylediği aylarda bile ince ince de olsa para kazanmayı sürdürdüm. Eğer bitcoin bot ararken buralara yolu düşen varsa buyursun şuraya beklerim: www.catcryptobot.com
Ya da dilerseniz benimle direkt olarak da irtibat kurabilirsiniz. Aklınıza takılan, merak ettiğiniz bir şey olursa lütfen önce sorun. Forumdaki post sayınızı arttırmak için hurafeler yaymayın Cheesy

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: