Bitcoin Forum
June 03, 2024, 05:21:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN] Bonpay [ICO] Ekonomik Özgürlük için Global Çözüm  (Read 414 times)
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
October 10, 2017, 07:59:05 AM

Bonpay takımı, asıl amacı kripto para birimlerinin kullanımı artırmak, kripto işlemleri kolay, hızlı ve güvenli yapmak için bir araya gelmiş profesyonellerden ve kripto dünyasının fanatiklerinden oluşmuştur Piyasadaki durumu analiz ettiğimizde görüyoruz ki; uzun işlemler ve doğrulama süresinin uzunluğu yanı sıra yüksek dönüşüm maliyetleri ve piyasadaki süreçlerin genel karmaşıklığı, işletmeler ve bireyler için Blockchain varlıklarını kullanmayı zorlaştırdı.

Kripto topluluğunun sistemin istikrarlı ve hızlı çalışmasından yararlanmasını sağlamak için durumun değiştirilmesi ve bu engellerin kaldırılmasında kararlıyız.

Our Key Features

Bonpay bunu, birkaç denk katılımcı arasındaki emniyetli etkileşime dayanan yeterli  likidite sağlayarak ve tek bir merkezi olmayan şebeke içinde farklı Blockchains'in bağlantısını yaparak yapabilir. Halkın fonlarıyla ilgili olarak şeffaflık, makul oranlar ve para başına en iyi değer konularına uymak ilk ilkelerimizdir. Bonpay, çalışmalarını sadece bu amaçlar üzerine kuruyor.

Bonpay, yakın gelecekte, kullanıcıların düşük dönüşüm ücretleri ve daha düşük işlem süresi ile çok sayıda kripto para birimi ve ERC20 tokenlerini güvenli bir şekilde depolamasına ve çekmesine izin verecek. Bonpay Cüzdan hem iOS hem de Android uygulamalarında ve halihazırda calışan web sürümünde sunulacak. Tüm bu seçeneklerin eklenmesi, global bir Blockchain çözümü olarak, tüm kullanıcılarımıza maddi özgürlük sağlamamızı sağlayacaktır.

Ayrıca, müşterilerimize geleneksel para birimi olan Bonpay Card ile dijital para birimi dünyasını sorunsuzca bağlayacak uygun bir çözüm sunuyoruz. Kullanıcılarımız Bonpay Cüzdan'dan kartlarını anında yükleyebilir, çevrimiçi ve sanal ödemeleri sanal ve kredi kartlarınızla yapabilirsiniz. Bonpay Card'tan para çekme işlemi tüm dünyada 30 milyonun üzerinde ATM ile sağlanacak.

Bonpay’da şimdi Token Satışı ilan ediyoruz: Ekim 2017

(Kesin gün daha sonra duyurulacaktır)

Neden bir Token Satışına ihtiyaç duyuyoruz?

Bonpay ekibi, gerçek ve çok kaliteli bir ürün geliştirmek için çok çalşıyor. Ama durmayacağız da. Gerçekçi hedeflerimize sıkı sıkı sarılıyoruz ve herkese her yerd erişilebilen, güvenli ve karlı kripto ticaretini sağlamayı beyan ve taahhüd ediyoruz. Bu nedenle ekibimizi genişletmeliyiz, en iyi geliştiricileri ve pazarlama uzmanlarını ekibe katmalıyız, en iyi akılları ve kaynakları kısa sürede birleştirmeliyiz. Açıkçası, fikirlerimizin pratikte uygulanması, ürün geliştirilmesi ve ilerlemenin sağlanması için ilave fonlar gerekecektir.

İlk Token Satışı, bunu yapmak için en verimli, basit ve en hızlı yoldur. Kripto topluluğu bizim için çok önemlidir, bu nedenle herkesin kripto tarihinde olacak bu büyük dönüşümün ve gelişimin bir parçası haline gelmesini sağlamak istiyoruz. İlk Token Satışı, sadece herkesin başarıya ulaşmasını sağlamak için değil, topluluğun Bonpay Сards'ı kullanarak, vereceği mükafatları elinde bulundurarak ve çeşitli ödüller kazanarak yararlanmasına izin vermek için şeffaf bir yöntemdir.

You are welcome to check all project details in our Whitepaper.

Bağlantılar:
Website: https://bonpay.com/
Teknik Rapor: https://bonpay.com/whitepaper
Slack: https://bonpay.herokuapp.com/
Twitter: https://twitter.com/Bonpay_com
Facebook: https://www.facebook.com/bonpaycom
LinekedIn: https://www.linkedin.com/company-beta/24782708/
Reddit: https://www.reddit.com/r/Bonpay/
Medium: https://medium.com/@bonpay
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
October 10, 2017, 07:59:32 AM

Bu mesaj güncellemeler ve duyurular için ayrılmıştır
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
October 10, 2017, 09:18:50 AM

Kart projelerinin bir bitmeden biri meydana çıkmaya başladı . İleride hepsininde iş yapma potansiyeli var. Kripto piyasası son kullanıcıya kadar gelince.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 10, 2017, 01:19:41 PM

sanırım ilk çalışan kartı yapan kazanıcak gibi oldu her çıkan diğerinin boşluğu dolduruyor yada eksik gördüklerini artırarak yenisini çıkarıyor baklım şuanda tenx yada centra kart en üst sekment resimdeki tanıtıma göre buda ondan daha iyi olucak kısmında tüm erc20 desteklice paypal falan girmiş ama bakalım ne olacak benim girdiklerimde sikiyorlar Cheesy girmediğim kart projeleride 2 - 3 yaptı aq şansımı buna girmicem duyurulur çok kazanan donate yapsın bana Cheesy
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
October 10, 2017, 06:20:29 PM

kart projeleri gerçekten çok arttı son zamanlarda fakat bu projede benim dikkatimi projenin kendisinden çok sitesindeki partnerler kısmı çekti.tüm nüyük borsaları partnerler arasında göstermiş buda demektirki (eğer gerçekse) tüm büyük borsalarda listelenecek bonpay.,
projeyş takibime aldım gelişmeleri takip edeceğim

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 11, 2017, 03:40:33 PM

valla artık, projeyi görünce önce bounty programına bakmıyorum gayri ihtiyari😂, o tatmin ederse içeriğe bakıyorum, kampanya linki göremedim, yokmu yoksa
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 11, 2017, 03:57:25 PM

kart projeleri gerçekten çok arttı son zamanlarda fakat bu projede benim dikkatimi projenin kendisinden çok sitesindeki partnerler kısmı çekti.tüm nüyük borsaları partnerler arasında göstermiş buda demektirki (eğer gerçekse) tüm büyük borsalarda listelenecek bonpay.,
projeyş takibime aldım gelişmeleri takip edeceğim

öyle diyoruz ama etrafta zaten halihazirda cok cok daha fazla kart yokmu kripto olmayan? BU projeler ortami cesitlendiriyor ve rekabeti arttiriyor ben sakincali bulmuyorum. Bu na katilmayacagim ama katilanlara bol sans dilerim.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
October 11, 2017, 05:20:45 PM

Hard Cap ne kadar acaba . İyi yatırım almayan kart projesi yok nerdeyse. Ben bununda alabileceğini düşünüyorum.

Yauthitdar
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
October 11, 2017, 05:32:57 PM

daha çok kart projesi gelecek belli oldu.
çünkü hemen hemen yatırım toplamayan card projesi yok tenx-centra-monaco ilk aklıma gelen ve en fazla toplayanlar sanırım.bu arkadaşlarda hardcapi 200.000 ethereum olarak belirlemişler. takımla ilgili herhangi bir bilgi yok sitesinde de Our Partners and Investors bölümünde 3 büyük borsa (polo,bitfinex,bittrex) var ama nasıl bir ortaklık ya da yatırım aldıkları konusunda bir bilgi yok.
ben kendim bir ico projesi oluştursam ve bu 3 ünden en az 1iyle ortaklık vs yapmış olsam bunu sayfalarca anlatırdım.bu adamlar bunu sitenin boş yerini tamamlasın diye yazmışlar. sırf bu yüzden işin içinde bir hinlik olabilir hissine kapıldım.

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
October 11, 2017, 11:46:31 PM

Her kart projesi gibi bunlarda iyi yatırım toplayacaktır. Her çıkan bir yenilikle geliyor güzel tarafı da o.

yobit.net is banned from signatures
Afandoras
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 12, 2017, 12:29:52 AM

Kart projeleri çok artmaya başladı. İleri zamanda artık sık sık göreceğiz

Pages: [1]
  Print