Bitcoin Forum
June 26, 2024, 09:47:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bugüne kadar yaşadığınız en acı olay?  (Read 1410 times)
awesome31312 (OP)
Hero Member

Activity: 826
Merit: 504

View Profile
October 12, 2017, 07:52:40 AM

Arkadaşlar herkese merhaba ben buraya yazmaya karar verdim sizde yazarsanız bir nevi rahatlama olacaktır diye düşünüyorum.
Ben motorcuyum ve motorcu grubumuz var 130 kişiye yakın whatsapp olsun buluşmalar olsun sürekli aktifiz. Kış aylarında hava ve yerlerin durumuna göre buluşmalar devam ediyor ama katılım hali ile az oluyor neyse. Mevzuya gelecek olursak, geçen sene bu zamanlarda yine bir geziye çıktık 10-15 motorcu Kızılcahamam - Kargasekmeze gidiyoruz viraj yapmaya. Gittik giderken bir arkadaşımızın motorunda sorun çıktı otabandan geri dönmek zorunda kaldı. Neyse yedik içtik (alkol yok) Geri dönüş yoluna çıktık. Her şey çok güzeldi yerini tam hatırlamıyorum Kızılcahamam da virajdan dönüyoruz 1000rr repsol kullanıcısı bir arkadaşımız  viraji alamadı hiç bir sebep yoktu ortada ve şarampole yuvarladı, ve bu kişi bana motoru sevdiren kişiydi. Onun arkasında defalarca yolculuk etmiştim. Kafasında kask olduğu halde çarptığı kaya kaskı parçalamış ve kafasına darbe almasını sağlamıştı. Fazla detaya girmek istemiyorum çok üzülüyorum. Her taraf kan gölü olmuştu resmen. Hemen hastaneye kaldırıldı fakat yapılan tüm müdahalelere karşı kurtaramadık kendisini. Daha 4-5 gün önce 1.yılı oldu ölümünün. Nur içinde yat UTKU abim. Daha 24 yaşında hayatının baharında bırakıp gitti bizleri...

Account recovered 08-12-2019
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
October 12, 2017, 10:11:10 AM

köpeğim febüsün ölmesi tabi aq ne üzülmüştüm en değerli dostum beraber büyümüştük resmen Sad
NemeSisdizy
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
October 13, 2017, 08:04:34 AM

Benim de TUNGA diye bir köpeğim vardı. müstakil evimizden taşınmak zorunda kalınca kiraya bir apartman dairesine cıktık onu balkonda beslmeye çalıştık 2 ay besledik sonra apartman kabul etmedi onu, ayrılmak zorunda kaldık. onu başkası sahiplendi ailecek çok zordu bizim için
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 13, 2017, 10:39:57 AM

Sevmekti bilader... sevgimi yanlış kişilerin ellerinde yoğurtmaktı belkide neler çektik be ...

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
October 13, 2017, 10:57:41 AM

bundan 2.5 ay önce kız arkadaşımla ayrılmıştık. kız arkadaşım dediğimde benimle aynı çevredendi antalya da ki arkadaşlarımın çoğu bizim ortak arkadaştı. hatta ev arkadaşım kızın kuzeniydi. o kadar yakın bir çevre.

yavaş yavaş alışıyordum ayrılığa. geçen hafta bir iş için antalya'ya dönmüştüm. işte ilk gün arkadaşlarla takıldık muhabbet falan işimide görüyorum bir taraftan gece oldu. ev arkadaşım dedi sana bir alkol hazırlayayım ben. işte vodka falan hazırladı beraber içmeye başladık 3 kişiyiz muhabbet muhabbet. biri sordu dedi görüşüyormusunuz hiç onunla? yok dedim biliyorsun beni gururum vardır ayrılınca konuşmam yazmam aramam. hım  tamam dedi de bunu sorması bile benim modumu düşürdü hele ki alkol de var işin içinde konuyu kapattım ben.

sonra muhabbet koyulaştı konuşuyoruz devamlı bende daha hızlı içiyorum artık. işte kardeşim nişanlanmış konu anlamadığım bir şekilde oraya geldi bir anda en yakın arkadaşım dedi

"yarın nişan var. nişanlanıyor" vurulmuşa döndüm. bi anlamsız düşünce kafamda bi ağırlık sonra sustum o içkiler bitti ben gittim yenisini hazırlamak için diyorlar yeter. yok yetmez bugun ben içeceğim sabahlara kadar hemde.

diğer gün aksam oldu saat 8 yine bizim cocuklarla beraberiz. dediler bugun plan yapmayalım bizim işimiz var. tamam dedim yanında olun kızın. saat 1 e kadar nişandaydılar. bende düşünceli. gece yine içmeye başladık dertleştik sabaha kadar biralar bitti aradık bakkalı getirdi bitti tekrar getirdi. içimi döktüm tamamen.

benim en acı olayımdı bu. 2 bucuk ay boyunca antalyaya gitmemişim rasgele gittiğim bir gün eski sevgilimin nişanlandığı güne denkgeliyor. ama en güzel günümdü de. benim her an yanımda olduğunu gördüğüm 2 tane kardeşim varmış onu gördüm beni çekip aldılar o düşüncelerden. şimdi çok daha rahatım.
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
October 13, 2017, 11:00:35 AM

Ailevi vefatların dışında çocukluğumu birlikte geçirdiğim 11yıl ailemizin ferdi olan bunyy bembayaz kırmızı gözlü tavşanımdı. Hayatımın en ağır acısını o gün yaşadım parka ot çimen yemesi için hergün çıkarırdım kedi kovaladı koştu koştu yolda arabanın altında kaldı. Pamuk gibi karbeyaz masum canlı heryeri kıpkırmızı olmuştu. o zamanlar çocuktum 16 yaşındaydım şuan 27 yaşındayım. Tavşanımı ezen adamla aynı mahallede oturuyoruz cezasını çok güzel kestim geçen sene sarhoşken; adama saldırdım ağzında diş kalmadı kafası gözü elmacık kemikleri heryeri yarıldı. kolu ve parmakları kırıldı arabasınada 15 20 bin liralık masraf açtım. Öcümü aldıgım için huzurluyum rahat uyu bunny Undecided
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 13, 2017, 09:59:52 PM

her seferinde söylimicem diyorum yine napıp ne edip söylüyorum.
bigün balık tutmaya gitmiştim. kıbrıs yani kefal oltası dediğimiz olatlar yani bir sürü kancası olan oltalarla tutarken olta takıldı. çektim çektim gelmedi. sonra birden takıldığı yerden kurtuldu. ve olanca hızıyla hiç olmıcak bi yere geldi. bir erkek için çok acıklıydı neyseki bi şekilde çıktı. daha da balığa gitmem. Smiley
miraekiz
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 13, 2017, 10:32:45 PM

Sevdiğime güvenmekti. hayatımın en acı olayı o güvenin boşu boşuna olduğunu gördüğümde..

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
eginer
Member
**

Merit: 11

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 14, 2017, 12:12:33 AM

Teyzemin ölmesi benim yaşadığım en acı olaydı. Seninki de kötüymüş senin hayatında muhtemelen önemli bir yere sahip olan motoru sana sevdiren kişinin ölmesi baya üzücü olmalı..

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 14, 2017, 07:35:14 AM

Başınız sağolsun...

Bir kaya kaskı nasıl parçalayabiliyor ben onu çözebilmiş değilim. Bunun 2 yolu var. Ya çok yüksek hızda kaza yapıldı. Ya da kask ucuz ve kalitesizdi. Bu konu hakkında bilginiz var mı ? Çünkü 80-120 km/s hızla yapılan bir kaza da, çarpma gerçekleşene kadar yapılan freni de hesaplarsak, bir kask parçalanması yaşanması pek olası değil.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
October 14, 2017, 10:04:59 AM

Gösterdiğiniz kask birçok kişide gördüğüm ve kaliteli olduğunu düşündüğüm bir kasktı. Fiyatı da çok ucuz değilmiş, kaliteli kask gerçekten çok çok önemli...
Başınız sağ olsun

zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
October 14, 2017, 04:00:29 PM

Yakın zamanda benim için annemden öte olan babanemi kaybettim şuana kadar yaşadığım en acı olay ve kayıp budur benim için ışıklar içinde uyusun sevgili babanem..
kribati7
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
October 14, 2017, 04:52:31 PM

Örümcek maymunum vardı onu kaybettim ve benim için ciddi bir travma oldu. Üniversiteye gittiğim ilk sene almıştım küçüktü falan baya zaman geçirmiştim onunla. Bir hayvanın tırnaklarını kesebileceğimi asla düşünmezdim ama şerefsiz o kadar sevimliydiki resmen çocuk gibi büyüttürüyordu kendini. Velhasıl bir gün uyandığımda o uyanık değildi...
Bu da böyle bir anım şimdi tövbeliyim bir hayvan beslemeye....

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
October 14, 2017, 05:11:35 PM

Bu güne kadar yaşadığım en acı dönem son 2 yıldır.
Önce beyin kanaması geçirmiş olduğumu öğrendim hemen akabinde terk edildim boşandım. evimi kapattım babamın ablamın yanına taşındım.
bir yıl olmadan babamı kaybettim. Geçen gün babamın senesi idi. Hayat çok acımasız. Kayıplar insanı çok yıpratıyor.
Size tavsiyem,
Yarın ölecekmiş gibi bu günün tadını çıkarmaya bakın.
Kimseye küsmeyin, kimseyle küs kalmayın.
Başta anne babanız olmak üzere sevdikleriniz ile bolca zaman geçirmeye çalışın.
Yaşınız gelir seviyeniz eğitim düzeyiniz ne olursa olsun. Amacınız bu hayata bir eser bırakmak olsun.
Bu hayata eser bırakmak sadece üremek çocuk yapmak mal mülk edinmek onlara bırakmak değildir.
Mesleğin ne olursa olsun işini iyi yapmaktır işin özü. insanlar sizi yaptıklarınızla hatırlar.
YumukluSucurta
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 100

View Profile
October 14, 2017, 05:49:32 PM

Hepinizin başı sağolsun okudukça duygulandım  Sad benim en büyük acım 7yıldan fazla ömürleri olmayan muhabbet kuşumu 10 seneden fazla sağlıklı besleyerek yaşattım, onu kaybedince dünyam başıma yıkıldı  Sad
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 14, 2017, 06:41:21 PM

Karsılıksız sevgı dunyanın en sansız kişisı hissetmek ver her gırdıgım alt ocınlerın dahada dibe batması  Roll Eyes
Levazimatci
Member
**

View Profile
October 14, 2017, 06:58:23 PM

Yakın bir arkadaşımın 6 yıllık bir ilişkisi vardı. Çok mutlulardı artık evlenmeye karar verdiler. Çoçuk istemeye gitti. Babası ben kürt'e kız vermem dedi. Bununlada kalmayan örümcek beyinli yaratık kızını zorla evlendirdi. Arkadaşımın çektiği acı az kalıcak daha sonra ola olayın yanında. Bu kız bu zorla evlendirildiği adamla aynı yastığa baş koymadı. Neyse bu herif hergün arkadaşımı arayıp sövüp sayıyordu. Bir gün bi haber geldi. Kız kendini asmıştı. Bundan daha acı bir olay daha görmedim. Bunu yapan kız ilahiyat okuyordu. İnancı gereği insanın kendini öldürmesinin cezasının ağır olduğunu bilen bir insanın bu raddeye geldiğini bi hayal edin. Ve arkadaşım göümün önünde hergün erimeye devam ediyor.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
October 14, 2017, 07:06:53 PM

Beklediğim gibi çoğu kişi sevda işlerinden çekmiş. Bitcoin derdine düştük diye duygularımızı kaybetmemişiz çok sevindim buna  Grin     Ben de acı bir olay yaşamaktan çekindiğim için sevdiğime açılamayan süzme salak bir arkadaşınızım bu arada  Cheesy

LosPollosHermanos
Member
**

Activity: 112

View Profile
October 18, 2017, 05:30:36 PM

Hocam benim şu ana kadar yaşadığım en acı olay tabii sizinkinin yanında bir şey değil ama anlatmak istedim. Tüm arkadaşlarının önünde sevdiğim kıza açılmak ve kızın bana verdiği salak mısın? seninle ne işim olur diyip arkasına dönüp gitmesi oldu. Umarım hayatım boyunca en acı yaşadığım olay bu olur.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
October 18, 2017, 05:44:58 PM

Bugüne kadar yaşadığım en buyuk acı 15 yıl önce aniden babamı kaybetmiş olmam ,Allah kimseye bu acıyı erken yaşta yaşatmasın isterim ve buradan da rahmetli babamı rahmetle  anmak isterim mekanı cennet olsun!
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: