Bitcoin Forum
June 15, 2024, 02:02:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: AltCoinlere ne zaman girmeli ?  (Read 4495 times)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 12, 2017, 09:17:36 PM

üstadların yazdıklarından çıkardığım sonuç en geç 20 ekime kadar altlara girmek gerekli...

mevcut miktarı az olan (supply) coinlere baktığımda gözüme çarpan shift,unify,elixir,lbry(belki)...bunların miktarı az olduğu için değerlenme ihtimali olduğu söyleniyor...

bunun haricinde 2-3 yıldır piyasada olan ve pek hareket halinde olmayan sia verge ama supply milyar adetlerde dolandığı için 50 centleri bile göremez deniyor
Sia verge felan onermem de, unify tadindan yenmez sonda baya dustu az once biraz daha aldim. Elixir ben de kucuk miktar yatirip risk alacagim aklımda, oax ve mth a bakmani da onerebilirim. Yatirim tavsiyesi degildir tabi.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
October 12, 2017, 09:18:55 PM

Herkes 20si civarı altcoinlere geçiş yaparsa bitcoinin de fiyatı düşüp altcoinler zaten yükselmeyecek mi?
Bence bu sefer herkes bunları bildiği için bir ters köşe durumu olabilir gibi geliyor
Bitcoinden usdtye geçiş olmadığı sürece bitcoinin fiyatının düşeceğini sanmıyorum. Altlar toparlayacaktir.

BTC artışı üstüne altlardan voleyi vurmak ballı lokma tatlısı olur, ayrıca insanları altlara çekmek için bu artış şart, aksi taktirde balinalarla uygun adım ilerleyen bir topluluk olur, şu anda altlara geçmekte kararsız insanlar, bunu kullanıp balinaların önde olması lazım, önce altlara çekmeliler sonra altları düşürüp ikilemde kaldıklarında btc'yi düşürürler, btc düşünce de altlar yine düşer, olan gene garibana olur üç katmanlı zarar eder.

devreler yanarken şu şarkı iyi gider  Smiley https://www.youtube.com/watch?v=n2fg2VLnR1A

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Afandoras
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 12, 2017, 09:34:32 PM

25 inden önce btc de dump olacaktır.tahminim 4 bin $ a düşecek tekrar tırmanacak .Her yükselişten sonra sert inişler oldu. USD de kalmakta fayda var zirveden btc alımı yapmayalım.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 12, 2017, 09:38:38 PM

Kim ne diyorsa tersini yaparım piyasa her zaman ters bir şekilde yanıltmaya çalışır.
Eğer son gün girin diyorlarsa bana göre altlar 25 ekim öncesi yavaştan hareketlenecektir 25 ekim sonrası ise btc düzeltme yapacak altlar tam anlamıyla uçacak Smiley
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
October 12, 2017, 11:03:27 PM

Şu an yaşanan BTC yükselişi bana dışarıdan taze para girmesi ile alakalı değilde altcoin'lerden BTC geçiş ile ilgili geliyor çünkü BTC arttıkça onlar düşüyor bunun tek mantıklı açıklaması bu olmalı. Bu sebeple diyorum ki bölünme sonrası gelecek diğer btc türevleri bozdurulacak ve ve hazır bu kadar düşük fiyatlardayken deli gibi altcoin alımları başlayacaktır. Bende alacağım herşeyi aldım aslında ama stratis bir 3 dolar altını görürse sağlam bir alım yapmak için bütçemi bayağı bir zorlayacağım.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 12, 2017, 11:14:57 PM

Bence çok uygun bir zamandayız girmek için . Neler neler yerlerde . 25 Ekimden sonra hadi 1 aralık diyelim altcoinlerin çıkışı başlar .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
October 12, 2017, 11:29:20 PM

bitcoin durulmadan girilmez altcoine falan. ha sezgilerine ve analizlerine güveniyosan dip noktadan altcoin alıp %5 üstüne satarak güzel kar edebilirsin ben öyle yapmaya çalışıyorum

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
October 13, 2017, 02:28:48 AM

şundan artık emin oldum ki: rüzgâr altcoinlerden yana esiyor, btc'yi bir silah gibi altcoinlere doğrultmaları bundan...biz altcoindekiler nasıl pump bekliyorsak onlar da bizim btc'ye geçişimizi bekliyor, çok beklersiniz Cheesy

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 13, 2017, 04:13:09 AM

Ben altcoinlere giriş yaptım geçtim artık  kafam rahat. Fork öncesi bitcoin düşsede düşmese de çıksa da umrumda değil. Altların fiyatları bana göre gayet düşük. Daha da düşerlerse kısmet derim.

hangi coinleri aldınız hocam ?
Hc01
Sr. Member

View Profile
October 13, 2017, 04:46:50 AM

Ben altcoinlere giriş yaptım geçtim artık  kafam rahat. Fork öncesi bitcoin düşsede düşmese de çıksa da umrumda değil. Altların fiyatları bana göre gayet düşük. Daha da düşerlerse kısmet derim.
Ben de aynen boyle diyip unify aldim, strat waves zcl alicam insallah. Btcye bu fiyattan girmek cok koyuyor ama dususler kat kat fazla oyuzden dusunmeye cok gerek kalmıyor.
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
October 13, 2017, 06:13:42 AM

Btc alıp yüzde 5 kar peşinde koşmaktansa ana parayı 10-20 duruma göre daha fazla altcoine bölüp karda olanları toplasanız günlük haftalık harçlığınız çıkar. Btc nin daha çok yükselebilmesi şuan altcoinlerin çok daha fazla zararlı çıkışı ve btcnin cidden 6000 dolardan alıcı bulmasıyla gerçekleşebilir. şuan altcoin yatırımcısı ciddi anlamda %50+ zararda burdan çıkıp 5750 dolardan btc alıp %10 kar beklemektense yerinde bekleyip altcoinin %10 artmasını daha olağan bulması kaçınılmazdır. Şahsen böyle yapardım olan oldu tren kaçtı ama zaten 3-4 aya bir tren gelip gidiyor biraz sabretmek şart bence
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
October 13, 2017, 06:31:24 AM

Şu an tam sırası çok fena düştü piyasa, btc'nin yükseldigi hızdan çok daha hızlı düşüyorlar
BTC düşerkende toparlayamıyorlar. BTC olsa alırım ama oda yok, dımdızlak kaldık
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 13, 2017, 06:42:46 AM

Şu an altlar baya düştü ama ben korkuyorum girmek için hala çok erken bence. 25 ekime kadar çok daha fazla düşecektir. Ben btc gold almak yerine altlara girmek istiyorum btc gold dağıtıldıktan hemen sonra altlar kendine gelecektir. Bu arada kasımdaki fork ne olur nasıl etkileri olur bilmiyorum yani 25 ekimden sonra önümüz tertemiz diyemiyorum.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 13, 2017, 06:50:58 AM

Altlara geçiş için önce takvime bir bakmak gerek herkes 25 Ekim tarihine yoğunlaşmış ama bir kafa karışıklığı var tahminim. 25 Ekim de BTC Gold un lansmanı gibi bir şey yapılmayacak mı elinde olanlara bunlardan mı verilecek segwit zamanın da ki gibi? Ama BTC Gold aktif olarak  Kasım ayında piyasaya girecek . Yani 2 tarih var 25 Ekim de bir hareket olacak ancak belki de asıl büyük hareket Kasım da olacak çünkü yeni çıkan koin i pumplayacaklar artı altlara geçiş çoşkusu başlayacak.
browland
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
October 13, 2017, 07:42:07 AM

Altlar düşmeye devam edecek bence, 2 gün önce 17700 TL den btc aldım, şimdi 20 bin btc de tutuyorum,

Altlar için biraz daha düşmesini bekliyorum,

Bts 990 da zararla sattım, şuan 850 lerde daha da düşecek sabah 810 Du, bence biraz daha beklemeli elde tutmak için, ancak al sat yapılabilir aradaki farklarını yararlanarak,

Satacak bir şeyinm olsa satar btc alırdım, 13000 den almadığıma yanıyorum zaten
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
October 13, 2017, 08:05:11 AM

biz bittik beyler bittik biz. neyse rakam aldatmacasında psikolojilerimizi iyi korumamız lazim. elimizde sabit altcoin olduğu gerçeğini asla unutmadan devam. düşüş başladığında bütün stop losslar çalıştı. hepsini daha alttan daha fazla aldim. şimdi daha da düşmüşler. biraz bakiye eridi tabi ama dönüşü iyi olacaktır.
Joshuar
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

eidoo wallet

View Profile
October 13, 2017, 09:21:57 AM

Kâr yapabileceğin pozisyona uğradığında girilmeli yani topun sana gelmesini beklemelisin. Buda demek oluyorki bir token dip fiyatı gördüğünde satın alınmalı. Şu anki piyasa çok dalgalı olduğundan dolayı mutlaka dibin dibi yaşanıyor ve bundan dolayı alım seviyelerine dikkat etmek gerekiyor. Yükseliş trendindeki bir token eğer tam olarak yükselmediyse alınabilir fakat düşüş trendindeki bir tokeni sakın almayın.

██
█║█
║║║
║║║
█║█
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
e i d o o
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
██
█║█
║║║
║║║
█║█
██
Hc01
Sr. Member

View Profile
October 13, 2017, 12:11:28 PM

Btc 21bin lirayken btc'ye gırıp, 53kya strat, 64kya waves aldım. Bu is icin biraz manyak olmak lazım, biraz da cesaret sanırım. Hakkımızda hayırlısı dıyorum.Smiley Yukarıda dedıgım gıbı beklemekle olmaz bu, her zaman dıbın dıbı de olucaktır, btc artıyor duser mı acaba dıye dusunen ınsanlar da olucaktır. Harekete gecen kazanır veya kaybeder, bu da dogru yer ve zamanda gırmesıne baglı. Stratı oncekı alısımın yarı fıyatına aldım resmen, daha neyını beklıyım:)
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
October 13, 2017, 12:21:14 PM

Tam girme zamanı agalar. Önceki btc bölünmesinde tüm piyasa 2 3 5 x yaptı. Daha altlar uykudan uyanmadan almak faydalı olabilir ytd.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 13, 2017, 12:29:34 PM

Altcoin almak için bu iki hafta en iyi fırsat. Bazı coinlerde bu fiyatları bir daha asla göremeyeceğimiz kesin. Btc ye geçen insanlar çok güzel para kazandılar, bu kişilerin çoğu piyasadan çıkmayı düşünmeyen kişiler. 25 ekim sonrası alt coinlere dönecekler ve alt coin piyasası fırlayacak

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: