Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:31:26 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Fork’a nasıl hazırlanıyorsunuz ?  (Read 5593 times)
alidogan94 (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
October 12, 2017, 04:53:23 PM

yeni olunca , ilk defa böyle bir olaya şahit olucam. Bitcoin imi offline cüzdanda tutma şansım yok. Ben blockchain.info da tutuyorum. Demin https://bitcoin.org/en/alert/2017-10-09-segwit2x-safety böyle bir yazı gördüm. Terimlerden hiç bir şey anlamadım. Bunu açıklayan biri bu sitelerde bitcoini olanın , bitcoinin sw2x zımbırtısına dönüşeceğini söylemiş . Biri yardımcı olabilir mi
ToeX
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
October 12, 2017, 04:55:23 PM

Şu alt coinler şu bitcoinden bir etkilenmese umrumda bile değil btc
Cptdeniz
Member
**

Activity: 195

View Profile
October 12, 2017, 05:06:22 PM

Olabildiğince elimde btc tutup altcoinleri diplerden topluyorum

Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
October 12, 2017, 06:39:02 PM

İsterse her gün 2-3 kat artacağınıda bilsem kesinlikle altcoin almıyorum.Sadece btc tutuyorum.Yarın btc 6000 olur en kötü 1000 dolarda Goldtan gelir 7000..3000 dolardan girmiştim zaten eylül 15 te kısa zamanda %150 güvenli kazanç benim için çok iyi..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
paulkeres
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
October 12, 2017, 09:12:06 PM

izleyici olarak heycanla bekliyorum bakalım.
Afandoras
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 12, 2017, 09:24:39 PM

Paranı cüzdandamı yoksa borsadamı tutuyosun? segwit yaklaşınca borsalar açıklama yapar ona göre btcni nereye aktaracağına karar verirsin

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 12, 2017, 09:31:29 PM

İsterse her gün 2-3 kat artacağınıda bilsem kesinlikle altcoin almıyorum.Sadece btc tutuyorum.Yarın btc 6000 olur en kötü 1000 dolarda Goldtan gelir 7000..3000 dolardan girmiştim zaten eylül 15 te kısa zamanda %150 güvenli kazanç benim için çok iyi..

Döne dolaşa btc den kaçan yine tekrardan altcoinlere dönecek . 1000 $ için belki sağlam altcoinlerden 3000 $ alacaksın ? Bilinmez bu .. Nerede güvende hissediyorsan orada kalman tamamen mantıklı ..
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 12, 2017, 10:46:49 PM

Bu dönemlerde yüzde yüz bitcoine geçmek en mantıklısı tabi sorsanız sen yapabildin mi maalesef hayır.

yeni olunca , ilk defa böyle bir olaya şahit olucam. Bitcoin imi offline cüzdanda tutma şansım yok. Ben blockchain.info da tutuyorum. Demin https://bitcoin.org/en/alert/2017-10-09-segwit2x-safety böyle bir yazı gördüm. Terimlerden hiç bir şey anlamadım. Bunu açıklayan biri bu sitelerde bitcoini olanın , bitcoinin sw2x zımbırtısına dönüşeceğini söylemiş . Biri yardımcı olabilir mi

Blockchainde tutmayın hocam private keyi elinizde olan cüzdanlarda tutun dağıtımdan yararlanamazsınız.
mhtakfdmr
Member
**

Activity: 87

View Profile
October 13, 2017, 12:15:07 AM

Ben coinlerimi bittrexde tutuyorum fork durumundan hemen sonra bozdurma imkanınız var kişisel cüzdanlar hemen transfer işlemine izin vermeyecektir ancak borsada tutarsanız satma imkanınız var yani tetikte ola bilirsiniz kişisel cüzdanlarda bu mümkün değil.
alidogan94 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 13, 2017, 04:32:21 AM

Ama cüzdanlarda tutunca , fork dan sonra oluşacak coin dende veriliyormuş , borsada bu olmuyoemuş. Bide size attığım şeyi hiç okudunuz mu ? Anlayabilen yok mu Smiley
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
October 13, 2017, 05:38:22 AM

Bütün portföy bitcoinde ya da bütün portföy altcoinlerde gibi durmak bence doğru değil. Altcoin alımları için bir miktar etherim de var, altlarım da var bitcoinim de var. Bitcoin tuttuğunuz cüzdan-borsanın da önemi büyük. Geçen sefer bittrexte tutanlar cashleri elinden kolay çıkartmıştı

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

--

View Profile
October 13, 2017, 05:44:37 AM

Kesinlikle altcoin almıyorum çünkü henüz dibi bulduklarını düşünmüyorum. 25 ekime doğru alım yapacağım. Zararda altcoinim var artık çok geç o yüzden onu satmıyorum.
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
October 13, 2017, 06:06:31 AM

Böyle zamanlarda büyük yatırım yapmayı bende sevmiyorum ama ufak tefek gördüğüm Işık yakan altcoinlerden üçer beşer topluyorum diyebiliriz
alidogan94 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 13, 2017, 06:56:03 AM

Bu dönemlerde yüzde yüz bitcoine geçmek en mantıklısı tabi sorsanız sen yapabildin mi maalesef hayır.

Blockchainde tutmayın hocam private keyi elinizde olan cüzdanlarda tutun dağıtımdan yararlanamazsınız.

Valla onu çözmeye çalışıyorum , online olanlardan  hangisi bu kapsama giriyor , bittrex, fork dan sonra bitcoin gold vereceğini de açıklamadı , birisi bitcoin cash leri ellerinden çabuk çıkarabildiklerini yazmış , yani bittrex bitcoin cash lerini vermiş.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
October 13, 2017, 07:01:48 AM

minibüse biner gibi kalçaları hafif dışa veriyor ayakta oluyoruz tutaçları tutup forklanmayı yapacak durumu bekliyoruz.
piyasada olduğu gibi altcoinciler bu şekilde bekliyor  Grin Grin

forklanıyorlar devamlı btc cilerde sanırım  forkçu onlar oluyor sanırım  Cheesy
punqpunq
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 13, 2017, 07:02:02 AM

Hiç bitcoinim olmadığı için izliyecem sadece Smiley
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 13, 2017, 03:13:50 PM

Bitcoine geçiş için geç kaldık. Yakalasaydık 4,5 5 k seviyelerinden btc alınabilirdi. Ethereum wawes ve tabiki bancorda bekliyorum el mahkum.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
October 13, 2017, 11:45:22 PM

25 ekim öncesine kadar çıkabildiğim kadar altcoinlerden çıkıp elimde full BTC tutmak istiyorum. Bitcoin gold ücretsiz bir şekilde alıp sahada düşmüş olan altları toplamak ve bitcoin goldları hemen satmayı düşünüyorum.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 14, 2017, 01:08:46 AM

Hazırlanamıyoruz ki . Çok erken çekildi insanlar piyasadan . Hiç ummuyordum böyle bi kaçış .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
mkl59
Member
**

Activity: 115
Merit: 100

View Profile
October 14, 2017, 08:01:01 AM

Elimde ki bütün altcoinleri maliyetine çıkarıp Bitcoin'e çevirdim forkdan faydalanmayı bekliyorum  Cheesy
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: