Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:52:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 5644 times)
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
November 26, 2017, 11:17:51 PM

Bana göre de toplanan yatırımı göstermemeleri hoş olmamış ayrıca Stack'in diğer kart projelerinden bir adım daha önde olduğunu ve ekibinin de aynı şekilde güvenilir olduğunu düşünüyorum. Umarım pre-sale'de iyi bir yatırım alır.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 27, 2017, 07:04:03 AM

Neden bunu yapıyorlar sözde açın bakın wp yi herkes şeffaflık der ama yatırımcımızı korumak için diyorlar sorduğunda alayı yalancı bu işi yapanların
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
November 27, 2017, 09:12:57 AM

Proje güzeldi ama biz şimdi ne oldu ne bitti kaç para topladılar nasıl öğrenicez. Bu tarz aldığı yatırımı saklayan, stake listesini kapatan projeleri hiç kafam şarkıyı doğrusu.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 27, 2017, 12:31:40 PM

Proje güzeldi ama biz şimdi ne oldu ne bitti kaç para topladılar nasıl öğrenicez. Bu tarz aldığı yatırımı saklayan, stake listesini kapatan projeleri hiç kafam şarkıyı doğrusu.

Böyle durumlarda ekibe güvenmekten başka çare bırakmıyorlar malesef insana. Şeffaf bir şekilde gösterseler bile kendi hesaplarından eth atmadıklarına nereden emin olabileceksin ? Onun için fazla takılmamak lazım.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
ronaldopazzi7
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
November 27, 2017, 12:49:52 PM

Valla ben imzasındayım derli toplu iş yapan bir ekip görüntüsü çiziyorlar ve bişeyler kazandıracaklarına inancım tam. Zaten ekibe güvenmekten başka da bir çaremiz yok.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746

View Profile
November 27, 2017, 08:43:28 PM

Valla ben imzasındayım derli toplu iş yapan bir ekip görüntüsü çiziyorlar ve bişeyler kazandıracaklarına inancım tam. Zaten ekibe güvenmekten başka da bir çaremiz yok.

Evet ekip derli toplu ama eğer biraz daha şeffaf olsalardı daha olumlu sonuç alırlardı diye düşünüyorum, şu an ne olup bittiği hakkında kimsenin bir fikri bulunmuyor. Youtube videoları çok hoşuma gitti bana ekip samimi geldi, tasarım açısından ve ilgi açısından da gayet iyiler.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
November 27, 2017, 08:49:41 PM

Esasında derli toplu olan ekip değilde tokenmarket diyebiliriz. Hem bounty konusunda hızlılar hemde sosyal medyadan iyi reklam yapıyorlar.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 10, 2017, 07:21:16 AM
Last edit: December 10, 2017, 07:32:13 AM by Holess

Minimum payment: 20 ETH.

You'll receive 20 % discount.

Make Ethereum transaction using given personal payment details and your whitelisted Ethereum address. You need to fill in ALL payment details in your wallet:

Amount ETH (more than minimum)
Address
Gas limit
Data

pre-sale için bugün işlem yapmak istedim ve son kısımda adres bilgilerini verdikten sonra yukarıdaki gibi bir not görünüyor. burada en az 20 ETH olması gerekiyor diye yazıyor? acaba bir hata mı var? ben mi yanlış anladım?

edit: ana konuda 0.07 ETH minimum satış normal satış için geçerliymiş. ön satışta en az 20 ETH şartı varmış. balinalara bol şans Smiley

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 11, 2017, 04:35:15 AM

Pre-sale'de 85 Ethereum isteniyordu eğer 20 Ethereum'a düşürüldüyse ne mutlu size günümüz parasıyla 10000 dolara yakın bir para isteniyor.
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
December 11, 2017, 05:23:44 AM

31 Ocak'ta token satışları başlayacakmış, ben yatırım yapmayı düşünüyordum ama bu kadar çok uzattıkları için artık vazgeçtim.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
December 11, 2017, 06:14:40 AM

Esasında güzel projeydi ama pek ilgi görmedi sanırsam . Pre sale bitince topladığı yatırımdan anlayacağız anca.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
December 11, 2017, 06:19:52 AM

Esasında güzel projeydi ama pek ilgi görmedi sanırsam . Pre sale bitince topladığı yatırımdan anlayacağız anca.

Boşver görmesin sonra borsada değerlenmesi zor oluyor eğer çok yatırım almazsa bir miktar yatırım yapılabilir diye düşünüyorum.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 11, 2017, 08:08:26 AM

Benımde hosuma gıden bır proje vıdeoları falan cok guzeldı oyle hemen odeme yapılabilmesi falan resmen devrım nıtelıgındeydı ama ne oldu proje beklenen ılgı alakayı goremedımı arkadaşlar ıco ertelendımı
kamilmikoy123
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 08:16:45 AM

Bu projenin kampanyası ne zamana kadar devam edecek? Jr. olduğumda katılmayı düşünüyorum kazandırabilecek bir proje.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
December 11, 2017, 12:01:26 PM

Bu projenin kampanyası ne zamana kadar devam edecek? Jr. olduğumda katılmayı düşünüyorum kazandırabilecek bir proje.

11 haftadır devam eden bir bounty bu . Girsende bir paket sigara alamazsın . Gerçekten uzun bir süreçmiş.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
December 11, 2017, 08:12:42 PM

Ödül programi haftalar sürdü hemde ico 45 gün sonra başliyor en az 20-24 haftalik bir reklam yapiyorsun dağitilan odul satilanlarin %1'i.. Tokenmarket'in kampanyasina girmek akil kari degil.
beeelzebub
Full Member

Activity: 602

Bcnex - The Ultimate Blockchain Trading Platform

View Profile WWW
December 12, 2017, 09:49:43 AM

Türkçe whitepaper'ı okuyayım derken gözlerim kanadı.

Google translate vs. kullanakcasınız yapmayın, adamlar zaten yakalayıp para vermiyorlar. Nitekim baktım sheette yakalamış silmişler.

Hem başkasının para kazanmasının önüne geçiyorsunuz hem de öyle ya da böyle bir emek harcıyorsunuz ve çöpe gidiyor.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 12, 2017, 10:31:02 AM

Google translate vs. kullanakcasınız yapmayın, adamlar zaten yakalayıp para vermiyorlar. Nitekim baktım sheette yakalamış silmişler.

Hem başkasının para kazanmasının önüne geçiyorsunuz hem de öyle ya da böyle bir emek harcıyorsunuz ve çöpe gidiyor.

Konunun açılış tarihi 12 Ekim ve ilk çevirilerimden biriydi, gayet akıcı dille çevrilmiş bir teknik sayfaydı fakat bazı özel anlamlı kelimelerin çevirisini yaparken (gas price) teknik anlamı kullanılmamış olabilir zaten bundan doğal ne olabilir? Eğer sorun ether yerine eter yazılması ya da gas price yerine gaz ücreti yazılmasıysa ki muhtemelen öyle bu benim için bir sorun değil. Bu hiçbir şeyi kanıtlamaz, bilmediğim yerde açıp kelime anlamına bakıyorum fakat hiçbir zaman cümlenin akışını bozmuyorum. Benim STK Token için hazırladığım teknik sayfa Türkçe forumunun en özen gösterilmiş teknik sayfalarından biridir. Ben hiçbir zaman diğer çevirmenler gibi ne yazıldığı belli olmayan teknik sayfalar göndermedim, parasında değilim arkadaş daha önce çokça blog yazılarımın translate olduğunu söyleyip beni diskalifiye ettirmiştir zaten beni şikayet eden şahsın sadece intikam almak için yaptığının farkındayım. Telegram'da başka bir çevirmenle tartıştık ki bu arkadaş daha önce bana İngilizce bilmediğini söyleyip bounty menajerine benim onu tercüme etmemi istemişti.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
December 12, 2017, 12:53:29 PM

Genellikle arkadaşın yaptığı ceviriler iyi oluyor . Tanımam etmem kendisini . Zaten bu projedende ödül alıp almayacağıda kesin değil. Ömürlük proje yapmışlar adamlar ICO süreci hiç bitmeyecek gibi .  Cheesy  .
beeelzebub
Full Member

Activity: 602

Bcnex - The Ultimate Blockchain Trading Platform

View Profile WWW
December 12, 2017, 06:31:13 PM

Konunun açılış tarihi 12 Ekim ve ilk çevirilerimden biriydi, gayet akıcı dille çevrilmiş bir teknik sayfaydı fakat bazı özel anlamlı kelimelerin çevirisini yaparken (gas price) teknik anlamı kullanılmamış olabilir zaten bundan doğal ne olabilir? Eğer sorun ether yerine eter yazılması ya da gas price yerine gaz ücreti yazılmasıysa ki muhtemelen öyle bu benim için bir sorun değil. Bu hiçbir şeyi kanıtlamaz, bilmediğim yerde açıp kelime anlamına bakıyorum fakat hiçbir zaman cümlenin akışını bozmuyorum. Benim STK Token için hazırladığım teknik sayfa Türkçe forumunun en özen gösterilmiş teknik sayfalarından biridir. Ben hiçbir zaman diğer çevirmenler gibi ne yazıldığı belli olmayan teknik sayfalar göndermedim, parasında değilim arkadaş daha önce çokça blog yazılarımın translate olduğunu söyleyip beni diskalifiye ettirmiştir zaten beni şikayet eden şahsın sadece intikam almak için yaptığının farkındayım. Telegram'da başka bir çevirmenle tartıştık ki bu arkadaş daha önce bana İngilizce bilmediğini söyleyip bounty menajerine benim onu tercüme etmemi istemişti.

Bilmiyorum ama okumaya başladım, yazının dili çok kötüydü.

Sonra şuraya geldim.

VİZYON
STK Global Payment'ın vizyonu, geleneksel bankacılığa alternatif olarak, paranızı güvenle saklamanıza, anında
erişmenize ve anında erişebilmenize, STK jetonunu kullanarak kripto da dahil olmak üzere herhangi bir para biriminde,
akıllı telefonunuzdan STACK uygulaması.

Bu cümleyi görünce açtım baktım rejected google translate yazıyordu. Açıkçası mantıklı buldum. Sonra ingilizce whitepaperdan okudum. Google translate kullanmamışsanız bile ya ingilizceye ya da türkçeye o dönemde çeviri yapacak kadar hakim değilmişsiniz veya ilk seferin acemiliği/heyecanı. Şu an umarım daha iyi işler çıkartıyorsunuzdur.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: