Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:54:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 5629 times)
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 28, 2018, 10:20:36 PM

Kucoin'e girmesine rağmen fiyat düşmeye devam ediyor bu saatten sonra STK'nın düzelmesi için iyi bir spekülasyon çalışması gerekiyor.. Halbuki kart projeleri arasında yıldızı parlamıştı ve piyasaya 7x ile giriş yapmıştı sanırım ico'dan deli gibi kâr yapan balinalar çıkmaya başlamış.
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 28, 2018, 10:26:52 PM

Valla bir ara 0.00023 ile 0.00030 arasında gidip geldi o ara Huobi'de al-sat yaparak iyi kâr etmiştim dengesiz davranışlarından dolayı en sonunda sell emri verdim.. hacim yüksek olmasına rağmen fiyat düşmeye devam ediyor, pek mantıklı değil.
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
March 01, 2018, 06:19:58 AM

Pre-ICO da balinalara satmışlar ve tokeni genel anlamda yayamamışlardı . Airdrop yapmaları bile kurtarmadı . Zaten 120 tane birşey verdiler. O yüzden en mantıklı ICO lar düşük kullanıcı limitli olanlar . KYC toplayacaksın böleceksin max yatırım limiti koyacaksın . Daha fazla yatırımcıya ulaşmış oluyorsun bu sayede . ( 0x = 6,6 ETH ve Arcblock' un 3 ETH + 7500 CMT gibi )

kingofrogues07
Member
**

Activity: 140
Merit: 13

View Profile
March 07, 2018, 09:07:12 PM
Last edit: March 07, 2018, 09:28:47 PM by kingofrogues07

Fiyatı 8 cente kadar düştü. ico fiyatının altında. Ne dersiniz üzmeyecek bir miktar alıp kenarı atma zamanı geldi mi. Bir gelişme olurda yukarı trend başlarsa al fırsatı vermeyebilir. Pre sale'de hard cap'e ulaşmış proje market cap'i 23m şu an. Bir süre daha bekletebilir ama alım için ideal noktalarda gibi. Dibin dibi olduğunu da unutmamak gerek tabi ki Smiley

Hoşuma gitmeyen kısım ise şu. Elemanların fikir harici ve mastercard söylentisi hariç ortaya koyduğu somut hiç birşey yok. Kısacası şu an sadece fikir satıyorlar. Pundi x ico öncesinde pos cihazına kadar hazırlamıştı. Pundi gördüğüm  ico öncesi ürününü hazırlayan adam gibi demosu olan tek proje diyebilirim.  O yüzden pundi'ye stk koyduğumun 3 katını koydum.
kingofrogues07
Member
**

Activity: 140
Merit: 13

View Profile
October 07, 2018, 05:52:07 PM

Fiyatı 8 cente kadar düştü. ico fiyatının altında. Ne dersiniz üzmeyecek bir miktar alıp kenarı atma zamanı geldi mi. Bir gelişme olurda yukarı trend başlarsa al fırsatı vermeyebilir. Pre sale'de hard cap'e ulaşmış proje market cap'i 23m şu an. Bir süre daha bekletebilir ama alım için ideal noktalarda gibi. Dibin dibi olduğunu da unutmamak gerek tabi ki Smiley

Hoşuma gitmeyen kısım ise şu. Elemanların fikir harici ve mastercard söylentisi hariç ortaya koyduğu somut hiç birşey yok. Kısacası şu an sadece fikir satıyorlar. Pundi x ico öncesinde pos cihazına kadar hazırlamıştı. Pundi gördüğüm  ico öncesi ürününü hazırlayan adam gibi demosu olan tek proje diyebilirim.  O yüzden pundi'ye stk koyduğumun 3 katını koydum.

Biraz almıştım aldığıma pişman oldum. Düşük denilen fiyattan 5x aşağıdayım.
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
October 07, 2018, 06:34:12 PM

Biraz almıştım aldığıma pişman oldum. Düşük denilen fiyattan 5x aşağıdayım.

Üzülme. Bugün Bitcoin’in fiyatını yükseltecek denen Bakkt adlı proje STK’nın birebir taklidi. Yani sen mantikli bir projeye yatirim yaptin, zarar etmenin tek sebebi boktan piyasa.
ibram211
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
October 07, 2018, 08:41:19 PM

Hocam son zamanlarda piyasa ödemeleri baya bi düştü yatırım iyi alıyorlar iyi kazanç sağlamaları gerek bekleyip görecez inşallah bize de düşer bişeyler yine de emeğinize sağlık
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]  All
  Print  

Jump to: