Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:58:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Mammon - Geliştirmiş olduğumuz Cryptocurrency Takip Uygulaması  (Read 2050 times)
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 15, 2017, 07:28:53 PM

Oldukça  hoşuma gitti gerçekten canı gönülden tebrikler . Uygulamayı boşlamayın gayet güzel . Emeğinizin karşılığını inşallah alırısınız . Tebrik ederim. İsim de gayet güzel .
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714759124
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714759124
Reply with quote  #2

1714759124
Report to moderator
1714759124
Hero Member
*

Ignore
1714759124
Reply with quote  #2

1714759124
Report to moderator
1714759124
Hero Member
*

Ignore
1714759124
Reply with quote  #2

1714759124
Report to moderator
seniorhuman
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
October 15, 2017, 07:50:53 PM

Oldukça  hoşuma gitti gerçekten canı gönülden tebrikler . Uygulamayı boşlamayın gayet güzel . Emeğinizin karşılığını inşallah alırısınız . Tebrik ederim. İsim de gayet güzel .

hero member'lardan guzel yorum almak mutlu ediyor Smiley tesekkurler Deepcoin
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 15, 2017, 08:51:34 PM

Bir uygulama neden hem web, hem pc, hem de mobil uyumlu şekilde hepsi senkronize çalışmıyor? Neden kimse bunu yapmıyor çok merak ediyorum Smiley
Bilgisayar başında portföyümü düzenledikten sonra cepten baktığımda da neden göremiyorum değişikliklerimi? Bunu ne coinmarketcap, ne blockfolio, ne coincodex ne diğerleri hiç biri yapmıyor. Coinmarketcap app çıkarmıyor, blockfolio web çıkarmıyor. Hepsinin de konusuna yazdım özellikle bunları yapın diye. Kimse umursamadı Smiley
Kendim yazacağım en sonunda o olacak Smiley

yap kardesim tabi, yaptiktan sonra bir yerlerde yazinca "qanqi bunda firus varmis' diyenler cikinca
soyle bisey yaptim diye paylastigin siteler onu kaldirinca
sevkin kalirsa yapmaya vakit harcamaya devam edersin Smiley
Yıkıcı değil yapıcı bir eleştiri yaptığımı düşünüyorum. Hatta size açık bir iş modeli önerdim aslında. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın ama dediğim özellikte bir uygulama şart. Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 16, 2017, 10:11:52 AM

Macbook'u external monitöre bağlayınca karınca yazısına dönüyor ticker:

seniorhuman
Newbie
*

View Profile
October 16, 2017, 10:20:27 AM

Macbook'u external monitöre bağlayınca karınca yazısına dönüyor ticker:

https://i.imgur.com/PjI8yNK.png

yeniden baslatabilirmisiniz uygulamayi? monitor cikarip eklediginizde eventi dinliyorum ama bir sorun var onunla alakali duzeltemedim. Aslinda sorun farkli dpi daki monitorlerden kaynaklaniyor. Karinca yazisi gibi cikmasinin sebebi o. Cunku orda primaryi monitorunuz olan macbooka gore hesaplatiyorum (muhtemel 2x yada 4x) taktiginiz monitor de 1x bir monitor olmasi lazim.

Neyse simdilik cozumun ac kapayla halledebilirsiniz Smiley
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 16, 2017, 10:23:42 AM

~snip

Kapadım açtım düzeldi. Kendi ekranı kapalıylen external monitörü çıkarıp kandırmaya çalıştım bu sefer bozulmadı.
Monitör değişince oluyor sanırım sadece.

Yine istek yapayım:
* Haberleri kapatabilme seçeneği.
* BTC'yi dolar cinsinden, altları btc cinsinden görüntüleme
* Coin bazında ayarları coin ekranından yapabilme, alarmın yanı güzel mesela
seniorhuman
Newbie
*

View Profile
October 16, 2017, 10:27:25 AM

Yine istek yapayım:
* Haberleri kapatabilme seçeneği.
* BTC'yi dolar cinsinden, altları btc cinsinden görüntüleme

Sunu sonradan ekledim diger mesaja da tekrar yazayim Smiley

Aslinda sorun farkli dpi daki monitorlerden kaynaklaniyor. Karinca yazisi gibi cikmasinin sebebi o. Cunku orda primaryi monitorunuz olan macbooka gore hesaplatiyorum (muhtemel 2x yada 4x) taktiginiz monitor de 1x bir monitor olmasi lazim.

Onun yerini ICO ile degistirmek mesela isteyenler icin?

-- Hmm alarm yani onerisini begendim bu ayarlamalar icin. UI bozmadan hareket yapmak istiyorum cunku.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 16, 2017, 10:29:10 AM

Evet external monitör optimum çözünürlükte, bilgisyarın kendi monitörü retina optimizasyonunda
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 16, 2017, 10:38:00 AM

Pencerenin fade ayarları biraz optimize edilse fena olmaz sanki. Bir garip geliyor göze.

Resize ederek şöyle bozdum:

Portföy ekranında pencerenin dibini bulamıyor.

Sonra da market ekranında kendini kaybediyor.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
October 16, 2017, 01:50:28 PM

Bence gayet başarılı olmuş, tebrikler. Üzerine çalışılırsa daha da iyi olacaktır. Bir de şöyle birşey güzel olurdu. Türk borsalarını veya diğer borsaları istersek ekleyip burdaki karşılaştırma verilerini görebilsek  çok süper olur.  Veya bunun için ayrı bir şey yapılabilir.
Başarılar.İsim de güzel.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
h4yfans (OP)
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
October 17, 2017, 07:54:50 PM

Geri dönüşleriniz not alındı. Güzel yorumlarınız için teşekkürler.
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 19, 2017, 06:15:38 AM

Programı denedim ilk izlenimlerimi söyleyeyim. Program indi masaüstündeki simgeye çift tıkladım hiç birşey olmadı 2 kere daha tıkladım bir şey yok. Sonra task bara bakınca gördüm 3 tane açılmış Smiley. Simgeye tıklayınca öne gelmesi sağlanabilir ve birden fazla açılması engellenebilir. Arayüz hoşuma gitti biraz daha kullanınca kullanımıyla ilgili de feedback veririm daha detaylı incelerim. Tebrik ediyorum inşallah başarılı olursunuz.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 19, 2017, 08:20:56 AM

Kullanım esansında iki şey zorladı, ihtiyaç duydum.

* Takip etmek istediğimiz coin/token ile sahip olduğumuz coin/token farklı listeler olabilir. Şu anda market ve porfolio aynı listeyi baz alıyor.
* İkinci bir portfolio yaratabilsek ve isimlendirebilsek kullanışlı olabilir.
seniorhuman
Newbie
*

View Profile
October 21, 2017, 11:58:05 PM

Kullanım esansında iki şey zorladı, ihtiyaç duydum.

* Takip etmek istediğimiz coin/token ile sahip olduğumuz coin/token farklı listeler olabilir. Şu anda market ve porfolio aynı listeyi baz alıyor.
* İkinci bir portfolio yaratabilsek ve isimlendirebilsek kullanışlı olabilir.

Tesekkurler MorpheWQ, notlarima ekledim. Sevgiler
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 23, 2017, 01:05:10 AM

Hayırlı olsun çoğu projede olduğu gibi fikir aşamasında kalmamışsınız. Ancak masaüstünden ziyade mobil için uygulama yaparsanız severek kullanırım.
brainpans
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

View Profile
October 25, 2017, 08:22:02 AM

Gayet güzel bir uygulamaya benziyor. En kısa sürede deneyeceğim. Şimdiden ellerinize sağlık.  Roll Eyes

basgan
Member
**

Activity: 92
Merit: 10

View Profile
October 25, 2017, 08:33:54 AM

Gayet güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık, tebrik ederim Smiley

senkronize kullanabileceğimiz şekilde mobil platformlara da getirebilseniz keşke  Roll Eyes (iOS'ta araya reklam konularak maliyet karşılanabilir.)

emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
December 10, 2017, 11:58:11 AM

Güzel bir program gibi görünüyor.
Alarm için fiyat değişimini 1 er saatlik veya 1 er günlük dilimler halinde mi kontrol ediyor. Ani çıkış ve inişlerde 1 saat sonra veya 1 gün sonra alarm alacağımız anlamına mı geliyor. Bilgi verirseniz sevinirim.

Bir de bir kişi daha bahsetmiş. Masa üstü kısa yol simgesine tıklandığında doğrudan ekrana gelmeli.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
seniorhuman
Newbie
*

View Profile
December 10, 2017, 12:54:56 PM

Alarm için fiyat değişimini 1 er saatlik veya 1 er günlük dilimler halinde mi kontrol ediyor. Ani çıkış ve inişlerde 1 saat sonra veya 1 gün sonra alarm alacağımız anlamına mı geliyor. Bilgi verirseniz sevinirim.

Bir de bir kişi daha bahsetmiş. Masa üstü kısa yol simgesine tıklandığında doğrudan ekrana gelmeli.

Fiyatlar coinmarketcap'den cekildigi icin, Mammon'da gordugunuz fiyatlar coinmarketcapde gordugunuz fiyatlarla birebir. 1 er saat araliklariyla degil, 30 sn araligiyla Mammon coinmarktcapden cekiyor, onlarda max 30snde bir guncelliyor fiyatlarini.

Bir diger detay da coinmarketcap ve buna benzer bulabileceginiz fiyat apileri agirlikli ortalama ile bu fiyatlari belirliyor, yani ne kadar cok volume o kdar cok katki. ornek https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets

masa ustu kisa yola tikladigimizda, program acilmis ve taskbardaki yerini aliyor (windowsda sag altta saatin yaninda, ordan uzerine tiklayip istediginiz zaman acabilirsiniz tekrar)
emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
December 10, 2017, 11:28:49 PM

Fiyatlar coinmarketcap'den cekildigi icin, Mammon'da gordugunuz fiyatlar coinmarketcapde gordugunuz fiyatlarla birebir. 1 er saat araliklariyla degil, 30 sn araligiyla Mammon coinmarktcapden cekiyor, onlarda max 30snde bir guncelliyor fiyatlarini.

Bir diger detay da coinmarketcap ve buna benzer bulabileceginiz fiyat apileri agirlikli ortalama ile bu fiyatlari belirliyor, yani ne kadar cok volume o kdar cok katki. ornek https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets

masa ustu kisa yola tikladigimizda, program acilmis ve taskbardaki yerini aliyor (windowsda sag altta saatin yaninda, ordan uzerine tiklayip istediginiz zaman acabilirsiniz tekrar)
Aslında fiyatı hangi aralıklarla kontrol ettiğini değil, fiyat değişimini kaç saat önceki fiyata göre kıyasladığını öğrenmek istemiştim. Programda bunun için 1 saat öncesi ve 1 gün öncesi olarak 2 seçenek sunulmuş. Eğer en erken 1 saat önceki fiyatla kıyaslıyorsa; ani düşüş ve yükselişte benim alarm almam geç olacak. Veya ben böyle anladım.
Android uygulaması Bitcoinchecker gibi kullanmak istiyorum açıkçası. Bilgisayarı kapatıp açtığımda yeniden tek tek, takip listemdeki her coin için alarm kurmak pratik değil.
Bahsettiğim android uygulaması, fiyatta değişiklik olduğunda % cinsinde değişimi ve kaç dakika/saat/gün öncesine göre fiyatın değiştiğini bildiriyor. Örneğin  LTC değeri %5 düşerse veya artarsa alarm vermeye ayarladığımda; cep telefonuma Örneğin LTC 12 dakika öncesine göre %7,18 arttı gibi bir uyarı geliyor.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: