Bitcoin Forum
July 08, 2024, 11:19:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] | EDO | EIDOO Cüzdan - Hibrit Borsa | 80k ETH TOPLANDI |  (Read 2366 times)
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
January 20, 2018, 02:01:16 PM

eidoo cüzdanı çok pratik ve oldukça kullanışlı. denemeyen varsa indirip bi kullansın derim. bu cüzdanı indirdikten sonra bir miktar almaya karar verdim. sonuçta ortada çalışan bir ürün var ve kullanıldıkça tokenlar dadaha fazla degerlenecek. zarar ettireceğini sanmıyorum uzun vadeli düşünenler için. 
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
January 20, 2018, 02:38:07 PM

dünyanın parsını topladılar. icoda 1 eth=200 eido token dı zannedersem. son geldiği fiyata bakacak olursak ve ethereumdaki artışla kıyaslarsak yatırımcısını pek tatmin edememişe benziyor. ama derseniz uzun vadeli düşünülür mü. kesinlikle katılıyorum. uzun vadeli düşünebilirsiniz. ürünleri kusursuz bence de
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 21, 2018, 09:38:38 PM

Bounty ödemeleri yapılmış herkese hayırlı olsun şimdiki fiyattan bile çok iyi miktar dağıttılar. Mayısa kadar kilitli mi kalacaktı bilen biri yazabilir mi?

CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
January 21, 2018, 10:27:48 PM

Bounty ödemeleri yapılmış herkese hayırlı olsun şimdiki fiyattan bile çok iyi miktar dağıttılar. Mayısa kadar kilitli mi kalacaktı bilen biri yazabilir mi?

Herhangi bir dağıtım olduğunu zannetmiyorum hocam listede kontrol ettim insanların cüzdanını millete gelen giden herhangi bir şey göremedim. Şu an dağıtım yapıldığını nereden duydunuz? Mayıs'a kadar kilitli kalacaklar.
blockdragon
Member
**

Activity: 189
Merit: 10

View Profile
January 21, 2018, 11:11:03 PM

Bu projede Bancor gibi oldu çok iyi para toplayıp beklenen sıçramayı yapamadılar baktığın zaman hem Binance'de hem Bitfinex'te ama hareket yok.

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
Byakuya (OP)
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
January 22, 2018, 02:18:21 AM

Herhangi bir dağıtım olduğunu zannetmiyorum hocam listede kontrol ettim insanların cüzdanını millete gelen giden herhangi bir şey göremedim. Şu an dağıtım yapıldığını nereden duydunuz? Mayıs'a kadar kilitli kalacaklar.

Dağıtım başladı ancak ödül miktarı çok fazla olduğu için bir anda dump olmasın diye parça parça dağıtım yapılıyor. Ben de imza kampanyasından olan payımı aldım.

Mayısa kadar kilitli kalması gibi bir durum yok, ben ekipten de böyle bir açıklama hiç görmedim. Bizzat binance a çekip bozdurdum.

Herkese bol kazançlar
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
January 26, 2018, 06:19:28 PM

Bugün 30 kişiye daha bounty ödülleri gönderildi. İlk batch da 400k EDO gönderilmişti bu sefer 100k gönderildi. Toplam ödül miktarı 1800k EDO. Ekip 24/48 arasında bir sonraki dağıtımın ne zaman yapılacağını açıklayacak.

Dağıtımı buradan takip edebilirsiniz: https://etherscan.io/address/0x000133f715eadc32492fc5454a70e396b6bc4d33#tokentxns

Bol kazançlar Smiley
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 29, 2018, 10:07:04 AM

Eidoo hayatımda gördüğüm en profesyonel ve sözünün eri takım, borsa açıldığında buralar daha da değerlenir.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
January 31, 2018, 10:50:16 AM

Eidoo hayatımda gördüğüm en profesyonel ve sözünün eri takım, borsa açıldığında buralar daha da değerlenir.

Aynen katılıyorum çok profesyonelce çalışıyorlar sadece ödüllerin geç verildiğinden şikayet edilebilir ancak o da çok doğru bir hamle oldu. Ödüllerin şu anda yaklaşık yarısı dağıtılmış durumda ama fiyatında büyük bir dump yaşanmadı. Yollarının açık olduğunu düşünüyorum.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
January 31, 2018, 04:24:01 PM

Bugün 30 kişiye daha bounty ödülleri gönderildi. İlk batch da 400k EDO gönderilmişti bu sefer 100k gönderildi. Toplam ödül miktarı 1800k EDO. Ekip 24/48 arasında bir sonraki dağıtımın ne zaman yapılacağını açıklayacak.

Dağıtımı buradan takip edebilirsiniz: https://etherscan.io/address/0x000133f715eadc32492fc5454a70e396b6bc4d33#tokentxns

Bol kazançlar Smiley

hocam bu nasıl bounty yav.
eidoo nun düşmüş sürünür haliyle bile 30 bin dolar ediyor yolladıkları eidoo
ben yanlış mı bakıyoum?
crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
January 31, 2018, 04:36:36 PM

cidden o nasıl bounty arkadaş ya bir kişiye 30k dolar bounty ödülü mü olur vay arkadaş neler kaçırıyoruz öyle şaka gibi bizde bir kere yakalayamadık şöyle bir fırsat arkadaş

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
January 31, 2018, 08:08:22 PM

Bountylerden gelenler Mayısa kadar kilitli olacak diye biliyorum. Martta da cüzdanda tutulanın %25 i kadar dağıtılacak yanlış bilmiyorsam. Fiyat marta doğru artış yaşayabilir.

yobit.net is banned from signatures
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
January 31, 2018, 09:38:17 PM

Bountylerden gelenler Mayısa kadar kilitli olacak diye biliyorum. Martta da cüzdanda tutulanın %25 i kadar dağıtılacak yanlış bilmiyorsam. Fiyat marta doğru artış yaşayabilir.

Hocam bu ifadeyi projenin başından beri çok sık görüyorum. Eidoo ile ilgili ne varsa çok yakından takip ediyorum ancak normal kullanıcaların yazdıkları dışında böyle bir şeyi hiç görmedim. Benim imzadan dolayı biraz EDO geldi onların bir kısmını Binance'e çekip bozdurdum hiç bir sorun yaşamadım. Kısacası böyle bir durum yok. Bir çok kişiden aynı şeyi duydukça açıkçası bu bilginin ortaya çıkışını merak etmeye başladım kaynak verebilir misiniz?  Smiley

Ekibe verilen tokenların kilitleri 3 6 12 24 ay sonra parça parça açılacak şekilde kilitli kafa karışıklığının sebebi bu olabilir.

Marttaki airdrop elinde 6 ay süreyle EDO tutanlar için yapılacak daha sonra borsadan almış olmamız airdrop açısından faydasız. Bu yüzden fiyat artışı değil, fiyatta küçük de olsa bir azalma olabilir çünkü EDO nun arzı arttırılacak.

Bol kazançlar dilerim  

Bol kazançlar Smiley

hocam bu nasıl bounty yav.
eidoo nun düşmüş sürünür haliyle bile 30 bin dolar ediyor yolladıkları eidoo
ben yanlış mı bakıyoum?

Yok hocam doğru görüyorsunuz bounty ödülleri gerçekten çok yüksek miktarda.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 11:41:26 PM

Eidoo uygulamasını indirenler icoengine.net e kayıt olup bilgilerini Tier 2 seviyesine çıkardığı taktirde 100 ubiatar coin kazanabilir. Coinler ICO'da 2 dolardan satılacak. Son tarih 22 Mart.

titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
March 10, 2018, 11:44:17 PM

Hocam adamsın adam, parayı aldıktan sonra mesaj atmamazlık yapmıyorsun, heriflerin verdiği miktardan sonra yine de konuyu güncel tutuyorsun eyv  Cool bizde bir miktar kaptık zamanında, Eidoo gerçekten iyi bir proje.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
March 10, 2018, 11:45:23 PM

Eidoo uygulamasını indirenler icoengine.net e kayıt olup bilgilerini Tier 2 seviyesine çıkardığı taktirde 100 ubiatar coin kazanabilir. Coinler ICO'da 2 dolardan satılacak. Son tarih 22 Mart.

İlginçmiş valla acaba kimlik bilgileri falan mı istiyorlar çok ilginç.Bu aralar her taraf bilgi topluyor tek korktuğum bu her şeye verillir mi sırf  200 dolar için onu düşünüyorum
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
March 11, 2018, 12:33:17 AM

Hocam adamsın adam, parayı aldıktan sonra mesaj atmamazlık yapmıyorsun, heriflerin verdiği miktardan sonra yine de konuyu güncel tutuyorsun eyv  Cool bizde bir miktar kaptık zamanında, Eidoo gerçekten iyi bir proje.

Eyvallah hocam sonuçta vicdani sorumluluğu da var Smiley Aynen Eidoo gerçekten iyi proje tebrik ederim sizi de.

İlginçmiş valla acaba kimlik bilgileri falan mı istiyorlar çok ilginç.Bu aralar her taraf bilgi topluyor tek korktuğum bu her şeye verillir mi sırf  200 dolar için onu düşünüyorum

Size ve sizin vasıtanızla diğer merak edenlere açıklamış olayım. 200 dolar benim de ilgimi çekti ama Tier1'de bile telefon numarası adres gibi bilgileri istediği için Tier2 muhtemelen kimlik bilgilerini falan ister diye hiç doldurmadım, airdropa katılmaktan vazgeçtim. Ancak bu konuda hassas olmayanlar elbette vardır. Ubiatar umut vaadeden bir proje, soft capi geçeceğini düşünüyorum. Ico'dan sonra fiyatı biraz düşse bile 150 dolar civarı fena para değil.

Herkese bol kazançlar dilerim.

Edit: Tekrar baktığımda çok güvenilmez gibi yazdığımı farkettim ama ekip kriptopara evrenindeki en profesyonel ekiplerden biri, bir çok airdroptan daha güvenilir olduğuna eminim ama sadece bireysel olarak kendi bilgilerimi verecek kadar güvenmediğimi belirtmek istedim.

Ayrıca asıl amaç bilgileri almak değil ICO motorunun ve partner oldukları projelerinin icosunun tanıtımını yapmak.
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
March 11, 2018, 12:17:02 PM

Eidoo imzasıyla çok uğraşmıştım ama raporlamadığım için benin bountymi vermediler. Zaten haftada 14 15 posttan fazla atarsanız raporlamanıza gerek yok tarzında bir açıklama vardı ben de o yüzden raporlamamıştım. Yetkililerle iletişimdeyseniz yardımcı olabilir misiniz?

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
March 11, 2018, 11:04:22 PM

Eidoo imzasıyla çok uğraşmıştım ama raporlamadığım için benin bountymi vermediler. Zaten haftada 14 15 posttan fazla atarsanız raporlamanıza gerek yok tarzında bir açıklama vardı ben de o yüzden raporlamamıştım. Yetkililerle iletişimdeyseniz yardımcı olabilir misiniz?

Durumuz gerçekten üzüldüm çünkü imza kampanyası ile ilgili özelden de soru sormuştunuz, bounty ödülleri dağıtalı çok uzun zaman oldu keşke daha önce iletişime geçseydiniz. Sizin gibi sorun yaşayanlar için ve hesaplama hataları için bounty ödülleri belli olduktan sonra şikayetleri alıp tekrar sayım yaptılar ve ona göre dağıttılar. Bounty ödülleri ayrılan tokenların stake hesabına göre dağıtılmasından dolayı sizin ödülünüzü almanız için başkalarından alıp size vermeleri gerekiyor. Bounty ödülleri için ayrılan edoların hepsi çoktan dağıtıldığı için bunu şu anda yapamazlar.

Gerçekten yardımcı olmak isterdim ancak yapabilecek pek bir şey gözükmüyor keşke mesajlarınızı raporlasaydınız. Ordaki 14 15'den fazla post atarsanız raporlamanıza gerek yok lafı o sayının üstünü raporlamanıza gerek yok anlamına geliyordu. Yani haftalık olarak 10 post zorunluluğu var. Garanti olsun diye fazladan 4 5 post raporlayabilirsiniz ama üstüne gerek yok demekti. Umarım açıklayabilmişimdir. Herkese bol kazançlar dilerim.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
March 11, 2018, 11:38:19 PM

Durumuz gerçekten üzüldüm çünkü imza kampanyası ile ilgili özelden de soru sormuştunuz, bounty ödülleri dağıtalı çok uzun zaman oldu keşke daha önce iletişime geçseydiniz. Sizin gibi sorun yaşayanlar için ve hesaplama hataları için bounty ödülleri belli olduktan sonra şikayetleri alıp tekrar sayım yaptılar ve ona göre dağıttılar. Bounty ödülleri ayrılan tokenların stake hesabına göre dağıtılmasından dolayı sizin ödülünüzü almanız için başkalarından alıp size vermeleri gerekiyor. Bounty ödülleri için ayrılan edoların hepsi çoktan dağıtıldığı için bunu şu anda yapamazlar.

Gerçekten yardımcı olmak isterdim ancak yapabilecek pek bir şey gözükmüyor keşke mesajlarınızı raporlasaydınız. Ordaki 14 15'den fazla post atarsanız raporlamanıza gerek yok lafı o sayının üstünü raporlamanıza gerek yok anlamına geliyordu. Yani haftalık olarak 10 post zorunluluğu var. Garanti olsun diye fazladan 4 5 post raporlayabilirsiniz ama üstüne gerek yok demekti. Umarım açıklayabilmişimdir. Herkese bol kazançlar dilerim.

Evet zamanında bende öyle anlamıştım, rapor zorunluydu sadece çok mesaj atsanız bile sadece 10 tanesini falan göndermeniz yetiyor diyorlardı.. Ekip iyi para topladığı için ve bounty ingilizce olduğu için girenlere iyi para kazandırmıştı.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: