Bitcoin Forum
April 19, 2024, 07:35:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: İşini Bitcoin İçin Bırakan Türkler  (Read 1350 times)
kriptokoin (OP)
Member
**

Activity: 158
Merit: 11

UCY

View Profile
October 16, 2017, 03:02:35 PM

Arkadaşlar selamlar,

Eminim aranızda tıpkı benim gibi Bitcoin ve Blockchain teknolojisi için işini bırakıp kendi yolunu çizmeye çalışan girişimci+traderlar vardır.

Bu konuyla ilgili bir yazı hazırlıyoruz, elimizde birkaç hikaye de var, siz de kendi hikayenizi bu postun altına, veya bana mesaj olarak ya da mail ile info@kriptokoin.in adresine iletirseniz sizleri de yazımıza eklemek isteriz.

İlla kendi hikayeniz olmasına da gerek yok, bildiğiniz hikayeler varsa onları da iletebilirsiniz.

Bu yazı için epey hevesliyim, umarım geri dönüş alabilirim,

Tekrardan selamlar

1713555330
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713555330
Reply with quote  #2

1713555330
Report to moderator
1713555330
Hero Member
*

Ignore
1713555330
Reply with quote  #2

1713555330
Report to moderator
1713555330
Hero Member
*

Ignore
1713555330
Reply with quote  #2

1713555330
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713555330
Hero Member
*

Ignore
1713555330
Reply with quote  #2

1713555330
Report to moderator
1713555330
Hero Member
*

Ignore
1713555330
Reply with quote  #2

1713555330
Report to moderator
1713555330
Hero Member
*

Ignore
1713555330
Reply with quote  #2

1713555330
Report to moderator
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 07:02:00 PM

Arkadaşlar selamlar,

Eminim aranızda tıpkı benim gibi Bitcoin ve Blockchain teknolojisi için işini bırakıp kendi yolunu çizmeye çalışan girişimci+traderlar vardır.

Bu konuyla ilgili bir yazı hazırlıyoruz, elimizde birkaç hikaye de var, siz de kendi hikayenizi bu postun altına, veya bana mesaj olarak ya da mail ile info@kriptokoin.in adresine iletirseniz sizleri de yazımıza eklemek isteriz.

İlla kendi hikayeniz olmasına da gerek yok, bildiğiniz hikayeler varsa onları da iletebilirsiniz.

Bu yazı için epey hevesliyim, umarım geri dönüş alabilirim,

Tekrardan selamlar

Hocam ben sırf trader için işini bırakan hiçbir insan görmeidm ve duyumda almadım böyle insanlar varsa hikaylerini okumak bilmek çok isterim çünkü eminim çok ilginç hikayelere sahiptirler hepsi de.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 16, 2017, 07:30:49 PM

Benim her pazartesi yapmak isteyim yapamadığım bir şey, bırakanlar var ama görüyorum.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 16, 2017, 07:31:47 PM

Bugün twitterda bir kişi trade için işini bıraktığını paylaşmıştı, @coinkafasi galiba.

Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
October 16, 2017, 08:50:41 PM

Uzun vadeli yatırımlarım var eğer tutarsa . Erken emeklilik planlarım var . Tutmazsada mesai ye devam .
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
October 16, 2017, 08:53:02 PM

Bu başlık biraz insanları yönlendirme maksadı taşıyorsa bence 2 kere düşünmeliler.

1- Bu işin hakkını verebilir miyim ?
2- Bu iş için yeterince sabrım var mı ?

Aksi durumda hem işinden hemde bu işten olmak üzücü olur.
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
October 16, 2017, 09:04:00 PM

her ihtimale karşı işin bırakılmamısını düşümüyorum işini bir hobi olarak yapılması daha iyi olur sürekli bitcoin düşünmek hayatı çok olumsuz etkiler depresyona sokar insanı.Bitcoinden kazandığı bir paranın bir kısmını kendi işini yapmak içinde kullanabilir ama sürekli arttığı içinde harcamakta mantıklı değil en iyisi bir süre işine devam etmesidir.

JJRousseau
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
October 16, 2017, 09:20:26 PM

Böyle insanlar elbette ki vardır. Çalışmanın amacı daha fazla çalışmamak içindir.
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
October 16, 2017, 09:23:24 PM

İşi bırakmak için epey yüklü miltarda kazanmak lazım, daha fazla kazanmak için sadece kripto paraya yönelinebilir. Ama elde bişey yokken bunu yapmak sahiden cesaret ister. Yazıyı sadece site için mi hazırlayacaksınız kitap mı olacak

mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 16, 2017, 09:29:00 PM

Bitcoin alım satım işi yapmak için işini bırakan insanlara bol kazanç dilerim. Büyük cesaret ister bende yok. ben az  kazansamda gerçek bir iş sahip olmak isterim. Bu işi sadece boş zamanlarımda kazanç sağlamak  boş zamanı değerlendirmek için yapıyorum.
cenk279
Full Member

Activity: 135
Merit: 101

View Profile
October 16, 2017, 10:01:28 PM

saygı duymak lazım, isterse ileride BTC çöp olsun zamanında "iyi uğraştım ekmeğini yedim şimdide sayesinde emeklilik yaşıyorum " diyecek kişiler Smiley   
tabi sabır çok önemli olacaktır, yoksa BTC diil kendisi çöp olablilir Smiley 
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
October 16, 2017, 10:58:29 PM

Cryptoya bağlanan rakam belli rakamın üzerindeyse işi bırakıp takip etmek daha fazla gelir getirir. 100.000 lirası olan bir adam ayda yüzde 2 kazansa(ki daha fazla kazanır) zaten maaşı çıkar.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 17, 2017, 07:45:10 AM

İnanır mısınız şuan hiçbir işte çalışmıyorum ve sadece crypto paralarla ilgileniyorum. Altcoin trade yapıyorum. Sermayem şimdilik çok az. Yatırım yaptığım alt coinler ilerde değerlenirse benim de bir başarı hikayem olacak. Şuan için beklemedeyim. Sabrın sonu selâmettir.

Saygılar ⚘

krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
October 17, 2017, 09:29:05 PM

Keşke maaş a ihtiyaç kalmayacak kadar kazanabilsek, gerçekten güzel olurdu. Hepimiz para kazanmak için çalışıyoruz. Yeterli param olsa hobiler ile uğraşırım, ailem ile vakit geçiririm. Ne diye çalışayım😂
soilwork79
Full Member

Activity: 252

View Profile
October 18, 2017, 06:19:38 AM

Bitcoin için işini bırakan birini duymadım. Varsa da baya parası vardır zaten. Ayda 4-5 bin kazanacağım bir işe niye gireyim ki ben trade yaparak daha fazlasını kazanıyorum diyordur. Tabi etmek gerek piyasaların çakıldığı dönemlerde tekrar iş aramaya başlayabilirler.
marvelllouss
Member
**

Activity: 76
Merit: 10

View Profile
October 18, 2017, 06:26:19 AM

Trade yapmak için işi bırakmak çok mantıklı bir hareket olmasa gerek.Bitcoin ocaktan beri neredeyse 10 kat yükseldi.Temel analiz yada teknik analiz bilmeden bu donemde alıp biraz bekleyenler ciddi paralar kazandı.Kişi ciddi kazanç sağlayınca o anki işinden kat kar para kazanabilirim o zaman düşüncesiyle işi bırakmış olabilir.Tehlikeli bir durum.Vakti zamanında  borsa da kazanmak için işini bırakanlar oldu.Sonuçta hem  işini hemde parasını kaybetti.Bitcoinde sürekli kazandıracak diye bir şey yok.Geçmiş 8-9 ay bazılarına çok güven vermiş olabilir.Piyasalar tam tersinede dönebilir.
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 18, 2017, 07:33:15 AM

Bir daha zor bulacağı bir işi varsa kişinin işini bırakması pek mantıklı değil. Trade yapıp bir ay çok iyi kazanabilirsin ama devamı gelir mi bilemezsin. Zaten biz biraz sağlamcıyızdır maaşımız her ay yatsın, iş güvencemiz olsun sigortamız yatsın isteriz ve aldığımız paradan çok iş güvencesine bakarız. Bizden bu tarz adamlar çıkması zor ama varsa ve geçimini sağlıyorsa helal olsun onlara.

Haymac
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 18, 2017, 07:34:20 AM

Henüz işimi bırakmadım ama gerekli görüşmeleri yapıp bırakma noktasında irademi gösterdim.
Yakında işsiz bir bitcoinci olarak aranıza katılabilirim.
Co7in
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 3

View Profile
October 18, 2017, 08:57:38 AM

BTC için işini bırakan nadir insanlar var.

Şöyle 3-5 yıl sonra BTC ve altcoin piyasası değerlenirse, yatırım yapan kişiler elindeki kazançlarını belli alanlara dağıtabilirler ve işlerini bırakıp kurdukları işe yoğunlaşırlar diye düşünüyorum.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
October 18, 2017, 09:10:27 AM

1milyon yada 1.5 milyon tl para yaparsam bırakım işi kendime hobi maksatlı ne olur olmaz diye anam babam için takılmalık bakkal açarım ordan kendilerini döndürsünler.,
bir tane de emlak ofisi aç dursun aq iş çıkarsa çıkar çıkmaz sa koy a Cheesy kalanın dinen düşünmüyorsan 1 milyonun aylık faizi 12bin  küsür tl idi bir ara baktım  geriyede 300 bin tl kalsa onuda 100 normal borsada yatır aselsan gibi bir hisseye tememmetüleriyle takıl en kötü kalanını da kriptoda gezdir. faiz istemiyorsan yatırım fonları gir bankalar kolay kolay zarar edecekleri yatırıma girmiceklerinden en kötü yılda 40 bin 60 bin tl kazanç sağlar ana paranın üstüne yıllık içeride 20 bin tl bırak kalanını al yaşa hayatını...

örn: ben  Grin Grin Grin (hayaller)
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: