Bitcoin Forum
May 30, 2024, 09:04:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex hesabı dondurdu.  (Read 8523 times)
ysakay (OP)
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 17, 2017, 10:35:22 AM

Merhabalar.

Sıradan birisi,bir abim. Ne al-sat yapar ne de başka bir şey. 5 kartlı rigiyle madencilik yapan bir hesaptan bittrex ne istiyor olabilir. 3 gün önce 1 eth yi btcye çevirip satmak istedik. Hiç bir şekilde transfere izin vermiyor. Hepi topu 0.05-0.1 btc var yok. Evrak istiyor,kimlik ve fotoğraf yollandı ama kabul görmedi. Şimdi de tekrardan evrak gönderimide yapılmıyor. Upload bölümü yok. Ne yapmamız lazım? Bir fikri olan var mı acaba?

Çok teşekkürler.
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
October 17, 2017, 11:27:32 AM

Ben ehliyetimi yolladım . 10 dk sürmedi limitimi 100 BTC yaptılar ( Hesapta 0,1 btc bile yoktu ) .
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
October 17, 2017, 11:29:33 AM

bittrexde de hesap onay şartı koymaya başladı.
onaysız hesap günlük max 0.025 btc lik işlem yapabiliyor.
yazdığınız bilgiler aracı şirketin sistemi ile bulunamazsa hesap onaysız işlem görüyor.
sistem bulursa kimlik bilgilerini (sanırım sosyal medya vs araması yapıyor) hesap onaylı olduğunda limit yükseliyor.
otomatik onay gelmezse manuel onaylama yapılması gerekli. evraklar gönderilip incelenmesi beklenecek.
önerim günlük limit dahilinde 0.025btc lik çekimler yaparak içerideki bakiyeyi eritin. deposit falan yapmayın, başka bir borsa bulun
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
October 17, 2017, 11:33:27 AM

Hesap New diye geçiyor ve 0,025 BTC oluyor limit . Kimlik bilgilerini girerseniz basic 3 BTC oluyor diye biliyorum.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 17, 2017, 11:36:50 AM

Hesabınızı onaylatmanız gerekiyor, ingilizce olarak support bölümü ile yazışın isterseniz.
Allahın cezaları Smiley kafalarına göre takılmaya başladılar.
Co7in
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 3

View Profile
October 17, 2017, 11:46:53 AM

Eskiden Bittirex de bu sorun yoktu Poloniex yakınıyorduk bunlar da başladı.
ysakay (OP)
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 17, 2017, 12:57:22 PM

Arkadaşlar bunları bende biliyorum.
0.001 btc
0.01 eth bile göndermiyor.
Kimliği gönderin demişsiniz de sorun orda zaten,gerekli belgeleri göndermemize rağmen halen aynı. Tekrar göndermek için sayfaya girdiğimizde de hata vermekte. Slacktan yazdık buradan yardımcı olamıyoruz diyorlar.
Haymac
Full Member

View Profile
October 17, 2017, 01:00:39 PM

Arkadaşlar bunları bende biliyorum.
0.001 btc
0.01 eth bile göndermiyor.
Kimliği gönderin demişsiniz de sorun orda zaten,gerekli belgeleri göndermemize rağmen halen aynı. Tekrar göndermek için sayfaya girdiğimizde de hata vermekte. Slacktan yazdık buradan yardımcı olamıyoruz diyorlar.

https://support.bittrex.com/  adresinden bağlantıya geçtiniz mi
verification issues > enhanced verification issue
yolunu izleyerek ?

Başka bir bilgisayarda login olmadan deneyin.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
October 17, 2017, 01:36:33 PM

ilginc bir durum. biz neden ayni sorunu yasamiyoruz. ortada sizin de anlamadiginiz ozel bir problem olmali. su an icin herhangi bir sikinti gorunmuyor bittrexte. hesap onayi deseniz zaten 10 dakikalik is.
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
October 17, 2017, 01:39:40 PM

Bundan 2 3 ay öncesi çok basitti otomatik tarayıp onaylanıyordu şimdi zorlaştı herkes buraya geçince artık çok titiz davranıyorlar Smiley)
Coffee06
Full Member

View Profile
October 17, 2017, 01:47:10 PM

Muhtemel olarak hesap onayı istiyordur hesabınızı onayladıktan sonra sorununuz çözüme kavuşacaktır.
Saphire
Full Member

Activity: 602
Merit: 114

View Profile
October 17, 2017, 01:49:24 PM

Bende bazı coinlerin sadece Bittrexde olmasından dolayı (MUSIC, MONA vs) direk buraya madencilik yapmak için hesap açmıştım. Bir miktar birikmişti bugün çekmek istedim ama hesap onayı gerekli dedi.
Önce Besic hesap onayı denedim gerekli yerleri doldurdum ama
No public record match
We could not match your information to our public record providers. To complete the verification process, you must apply for an enhanced account.

şeklinde hata alınca bu defa Enhanced doğrlama için Ehliyet ve Selfi resimlerini yolladım. Ama yine onaylanmadı ve alttaki gibi de kaldı. Daha ne yeni bir şey yükleyebiliyorum ne de onaylıyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım. Bu şrefsizler milletin parasına mı çöküyorlar anlamadım bugün Milliyet de de buşekilde bir haber vardı.

kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
October 17, 2017, 02:11:02 PM

Bende bazı coinlerin sadece Bittrexde olmasından dolayı (MUSIC, MONA vs) direk buraya madencilik yapmak için hesap açmıştım. Bir miktar birikmişti bugün çekmek istedim ama hesap onayı gerekli dedi.
No public record match
We could not match your information to our public record providers. To complete the verification process, you must apply for an enhanced account.

şeklinde hata alınca bu defa Enhanced doğrlama için Ehliyet ve Selfi resimlerini yolladım. Ama yine onaylanmadı ve alttaki gibi de kaldı. Daha ne yeni bir şey yükleyebiliyorum ne de onaylıyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım. Bu şrefsizler milletin parasına mı çöküyorlar anlamadım bugün Milliyet de de buşekilde bir haber vardı.

15-30 dakika arasında sürebiliyor . Eğer olmaz ise yardıma başvurman lazım .
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
October 17, 2017, 02:12:04 PM

Bu sorun herkeste mi var arkadaşlar bilelim ona göre hareket edelim.
Saphire
Full Member

Activity: 602
Merit: 114

View Profile
October 17, 2017, 02:22:36 PM

No public record match

15-30 dakika arasında sürebiliyor . Eğer olmaz ise yardıma başvurman lazım .

3 saat geçti hocam.
Supporta yazdım ama artık ne zaman cevaplarlar bilmiyorum..
gry
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 17, 2017, 02:33:46 PM

Globalde de aynı sorunları yaşayan bir sürü kişi şikayetlerde bulunup duruyor son birkaç gündür bir sıkıntı var sanırım. Dikkatli olmakta fayda var.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
October 17, 2017, 02:46:37 PM

Hesabım 2 yıldır pasaport onaylı olmasına rağmen aynı sorunu yaşadım bende. İçerdeki miktarda baya yüklü. Umarım sıkıntı çıkmaz
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
October 17, 2017, 03:41:43 PM
Last edit: October 17, 2017, 03:57:33 PM by btclife01

No public record match

IMAGE

Eğer onayda sıkıntı çıkarsa paylaştığın ekran görüntüsündeki gibi, yeniden belge yüklemeye izin vermediği gibi, günlük işlem limitini de 0 a indiriyor(yanılıyor olabilirim!).

Yeniden belge yükleme kısmı Desteğin size dönüşünden sonra düzelecektir. Veya dönüş yapılmadan sayfa düzeltilebilir, fakat şahsa özel bir sorun değil, sitenin çalışma sistemi böyle!
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 17, 2017, 03:48:49 PM

Bende de aynı sorun oldu. Ehliyet attım kabul etmediler. Yeni ehliyet diye sanırım sahte belge olarak görmüş olabilirler. Support açtım geri dönüş bekliyorum.
3723esad
Member
**

Activity: 67
Merit: 10

View Profile
October 17, 2017, 05:00:36 PM

ilginc bir durum. biz neden ayni sorunu yasamiyoruz. ortada sizin de anlamadiginiz ozel bir problem olmali. su an icin herhangi bir sikinti gorunmuyor bittrexte. hesap onayi deseniz zaten 10 dakikalik is.

arkadaş hesap onayı için belgeleri vs yolladı 3 saate yakın oldu onaylanmadı. Herkesin bu kadar kısa sürede yapıp bizde olmaması soru işareti oluşturdu

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: