Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:25:02 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex hesabı dondurdu.  (Read 8523 times)
halil kalkan
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
October 19, 2017, 02:00:46 PM

benzer bir diğer post ta da bu konudan bahsedilmişti bilgi  paylaşımı yapılıyordu oraya yazdım orayı takip etmeyen arkadaşları için copy paste yapıyorum

arkadaşlar hesap bilgilerimde düzeltme yapılmış yani evraklarım kabul görmüş az önce sisteme girip yükseltilen limitim sayesinde biriken miktarı çekebildim
sanırım belli bir zaman beklemek gerekiyor ben 4-5 gündür bekliyordum... bugün az önce açıldı
umarım mağdur arkadaşlarında limiti yükselir biriken rakamları alırlar herkese iyi günler dilerim

yavuz kardeşim ayrıca sanada çok teşekkür ederim Cool

baycoco, sizin de hesap aynı durumda mı, eğer öyleyse kaç gündür bekliyorsunuz.

benim hesabımda aynı durumda idi yukarıdada belirttiğim gibi 4-5 gün o şekilde kaldı bugün baktım açılmıştı...
Durduk yerde mi açıldı hocam?  Benim maillere hala dönüş yapmadılar kaldı öyle. İçerde Btc ile bekliyorum. Fork öncesi çözülür umarım.

debleu, bittrex subborta evrakları tarayarak gönderdiniz mi, kaç gündür bekliyorsunuz, teşekkürler
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 19, 2017, 02:06:24 PM

benzer bir diğer post ta da bu konudan bahsedilmişti bilgi  paylaşımı yapılıyordu oraya yazdım orayı takip etmeyen arkadaşları için copy paste yapıyorum

arkadaşlar hesap bilgilerimde düzeltme yapılmış yani evraklarım kabul görmüş az önce sisteme girip yükseltilen limitim sayesinde biriken miktarı çekebildim
sanırım belli bir zaman beklemek gerekiyor ben 4-5 gündür bekliyordum... bugün az önce açıldı
umarım mağdur arkadaşlarında limiti yükselir biriken rakamları alırlar herkese iyi günler dilerim

benim hesabımda aynı durumda idi yukarıdada belirttiğim gibi 4-5 gün o şekilde kaldı bugün baktım açılmıştı...
Durduk yerde mi açıldı hocam?  Benim maillere hala dönüş yapmadılar kaldı öyle. İçerde Btc ile bekliyorum. Fork öncesi çözülür umarım.

debleu, bittrex subborta evrakları tarayarak gönderdiniz mi, kaç gündür bekliyorsunuz, teşekkürler
2 gün oldu. Gönderdim hala bi geri dönüş yapmadılar. Haziranda yine göndermiştim 4 saatte dönüş yapmışlardı.
halil kalkan
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
October 19, 2017, 02:16:03 PM

2 gün oldu. Gönderdim hala bi geri dönüş yapmadılar. Haziranda yine göndermiştim 4 saatte dönüş yapmışlardı.

ben de dün gönderdim, dönüş yok, düzelme olursa burada mutlaka yazalım olur mu, ben düzelirse yazacağım burada
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
October 19, 2017, 02:16:44 PM

benim de dondurmuşlar ne yapacağım bilmiyorum. ticket açtım ama bir dönüş yok. yabancı forumlara baktım 1 ay da geri dönüşler bile varmış ne yapacağız ? hızlandırmanın bir yolu var mı bunların bir watsapp  Skype  adressleri falan var mı hızlı destek için?
baycoco
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
October 19, 2017, 02:40:33 PM

daha önce evrak göndermemiştim sanırım pazar günüydü 15 ekim gibi
transfer gerçekleştirmek için 0 transfer limitini yükseltmek istedim ama evrak istedi evrakları pazar günü upload ettim ama işte bildiğiniz gibi 4-5 gündür anlamsızca askıda kaldı
beklemekten başka çare yok diye düşünmeye başladık derken bugün bir deneme yapayım bakalım açıldımı dedim baktım açılmış
evraklarınızda sorun yoksa açılacaktır diye umuyorum bekleyen tüm arkadaşlara tavsiyem sabırla beklemek olacak biliyorum sıkıntılı ama yapacak birşey malesef yok ...
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
October 19, 2017, 08:04:10 PM

Benim sorunum çözüldü. Dün ehliyet fotoğrafımı ve kendi fotoğrafımı göndermiştim, çoğu kişiye verilen hatayı bana da vermişlerdi ama destek bölümüne yazmaya gerek kalmadan bugün işlemleri onaylayıp 100 BTC işlem hakkı vermişler.

integrap
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
October 19, 2017, 11:37:24 PM

Arkadaslar benim sorunum da cozulmus, enhanced onayli olmus yani resimdeki gibi olan durumum bilginize.

Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
October 20, 2017, 12:17:03 AM

birden bire bu kadar kişiye problem yaratmaları garip. birde sanırım sadece Türkiye'de ki kullanıcılar yaşadı bu problemi

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 20, 2017, 06:43:14 AM

Ehliyet sınav yollamıştım. Benimde hesabımı onaylamışlar.  Bi sıkıntı görünmüyor şu anda. Bittrex'e devam edecem şimdilik.
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 22, 2017, 12:31:07 PM

yeni bir kural olmuş olabilir ben yeni kimliğin fotoğrafını yolladım 1 saatte onaylamışlardı, son zamanlarda girmiyorum ama farklı devlet kartları varsa elinizde onları yollamayı deneyin birde
labtek42
Member
**

Activity: 108

View Profile
October 22, 2017, 02:59:48 PM

Zorla soğutuyorlar kendilerinden.Aynı hatayı bende aldım, withdraw limitini sıfırladı.Belgeleri tekrar yükledim.Düzelirse hesapta birşey bırakmıyacam.Bu nedir yahu.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
October 22, 2017, 03:02:12 PM

benim hesapta açılmış arkadaşlar. darısı hesabı açılmayanlara. bittrex sağlam borsaydı niye böyle yaptı hiç anlamadım.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
labtek42
Member
**

View Profile
October 23, 2017, 06:03:26 PM

benim hesapta açılmış arkadaşlar. darısı hesabı açılmayanlara. bittrex sağlam borsaydı niye böyle yaptı hiç anlamadım.
Hesabımın withdraw limitini 100 BTC yapmışlar ama hesap hala disable durumda.Kendisimi bir süre sonra enable oluyor yoksa supporta yazmalımıyım.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
October 23, 2017, 06:56:31 PM

İyi ki hesabım yok bu ne arkadaş ben belge vermek zorunda mıyım, çok coinim yok zaten ama artık hiçbir borsada coin tutmamaya çalışacağım.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 23, 2017, 07:18:29 PM

Bir şey merak ediyorum, hesabı dondurulan arkadaşlar siteye kayıt olurken şimdi istenen evrakları göndermişler miydi? Yani bu evrakları ikinci defa mı gönderiyorlar? Gerçekten ilginç bir durum, Bittrex hesaplara mı çökmek istiyor onu anlayamadım!
labtek42
Member
**

View Profile
October 23, 2017, 08:25:48 PM

Bir şey merak ediyorum, hesabı dondurulan arkadaşlar siteye kayıt olurken şimdi istenen evrakları göndermişler miydi? Yani bu evrakları ikinci defa mı gönderiyorlar? Gerçekten ilginç bir durum, Bittrex hesaplara mı çökmek istiyor onu anlayamadım!
Hayır ben göndermedim ve istemiyordu zaten çok yüklü withdraw yapmayacaksan.Durduk yere hesabıma girdiğimde account verification yap dedi yaptım.Sonra bilgilerini sosyal medyadan (internet ortamı)  bulup teyit edemedik belge gönder dedi gönderdim.O belgeleri kabul etmedi bir daha gönderdim derken şimdi hesap disable durumda bekliyor.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 23, 2017, 08:58:40 PM

Hayır ben göndermedim ve istemiyordu zaten çok yüklü withdraw yapmayacaksan.Durduk yere hesabıma girdiğimde account verification yap dedi yaptım.Sonra bilgilerini sosyal medyadan (internet ortamı)  bulup teyit edemedik belge gönder dedi gönderdim.O belgeleri kabul etmedi bir daha gönderdim derken şimdi hesap disable durumda bekliyor.

Anladım hocam, ben üye olurken ne olur ne olmaz diyerek tüm belgeleri göndermiştim, o yüzden demek ki sorun yaşamamışım. Daha önce sorun yaşayan arkadaşlar slack kanalı üzerinden iletişim kurduklarında işlemlerin daha hızlı yapıldığından bahsetmişlerdi. Üyeliğiniz eminim ki bir süre sonra açılır. Umarım çok beklemezsiniz.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
October 23, 2017, 10:07:20 PM

bittrex bu tavriyla kendi ayagina sıktı diyebiliriz. hitbtc bir anda populer oldu. artik herkes hitbtcden soz ediyor. onay monay ugrasmiyorsunuz. tum kriptolar limitsiz onaysiz islem goruyor.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 23, 2017, 10:14:44 PM

Benden onay istenmedi sadece doğrulama yaptım cep telefonu ve iki aşamalı doğrulama gerçekleştirdim acaba yeni açılan hesaplara dönük böyle bir yeni düzenleme mi yaptılar. Benim kullandığım hesap yaklaşık 1.5 senelik hiç sıkıntı yaşamamıştım. VPN falan kullanıyor musunuz? Belki farklı IP adresiyle girenler için böyle ekstra olarak belge istiyorlardır. Birde yssak söylentileri ortalığı ayağa kaldırdıktan sonra istemey başladılar yasal düzenlemeler geldiği için mecbur kalmış olabilirler bence açıyorlarsa gönderin dert etmeyin bütün borsalar istemeye başlar yakında.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 24, 2017, 06:48:39 AM

birden bire bu kadar kişiye problem yaratmaları garip. birde sanırım sadece Türkiye'de ki kullanıcılar yaşadı bu problemi

Sadece Türkiye değil hocam, global olarak birçok hesapta yaşanmış. Kendi açıklamalarına göre % 0.1 in altında dondurulan hesap sayısı.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: