Bitcoin Forum
June 25, 2024, 06:17:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex hesabı dondurdu.  (Read 8523 times)
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
November 11, 2017, 11:42:16 PM

O kadar konuştuk ettik bugün bende hata aldım içeride bir miktar yatırımım vardı panik yapmadım desem yalan olur. Meğer telefon saatimdeki uyumsuzluk nedeni ile 2fa da sıkıntı yaşıyormuşum saati düzeltince problem kalmadı.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 13, 2017, 09:54:31 AM

Yaklaşık 5 gündür giriş yapmıyordum onaylı hesabıma . Fakat şu an kontrol ettim en ufak bir problem yok  . Aktif bir şekilde halen onaylı . Eski hesap olduğundan kaynaklı olabilir kendi nezdimde . Yeni hesaplar için alınan bir güvenlik önlemi olabilir . Bittrex şu ana kadar en ufak bir mağduriyet yaşatmadı bana .. Slack üzerinden mesaj gönderdiniz mi bittrex ekibine ?
neosante
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
November 13, 2017, 11:11:07 AM

benım bugün 12 gün oldu halen kimlik doğrulamanın manuel olarak yapılasını bekliyor. withdraw limitim 0 olduğundan tüm yatırımım bittrex de mahsur kaldı. ümitsiz olmak isteniyorum ama 12 gün oldukça uzun bir süre insanların parasını bu şekilde tutmak. genelde kaç günde çözüyorlar bilen var mı?
bu arada slack tan nasıl bildirim yapılıyor bilen var mı?
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 13, 2017, 11:29:23 AM

Benimkinide engellemişler, dün girip enchaned vertification yaptım. Bugün baktım hala hesap disabled. Ne zaman açacaklar bu hesabı. Sinirlenmemek elde değil, bu merkezi sistemli exchage sitelerinde para kaybetmemek mümkün değil. Her biri ayrı bir dert.
dewilboys
Sr. Member

View Profile
November 13, 2017, 05:28:19 PM

Benimkinide engellemişler, dün girip enchaned vertification yaptım. Bugün baktım hala hesap disabled. Ne zaman açacaklar bu hesabı. Sinirlenmemek elde değil, bu merkezi sistemli exchage sitelerinde para kaybetmemek mümkün değil. Her biri ayrı bir dert.

Hocam yakın bir sürede aktif etmelerini bekleme, ben 12 gündür bekliyorum. Herhalde daha çok bekleyeceğiz gibi duruyor " https://twitter.com/search?q=%23bittrex_disabled_accounts&src=tyah " bu adrese bir bakarsanız milletin neler çektiğini görebilirsiniz bu Bittrex 'den ...
Birisi yazmış mesela 4 haftadır açmadılar, destek bildirimine cevap vermiyorlar diye.

Bittrex Slack : https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/115002224092-How-do-I-get-invited-to-the-Bittrex-Slack-channel
yada
Bittrex Slack : https://slack.bittrex.com

Konu içeriğini okuduğum da iyice sinirlerim bozdul  Angry Çünkü zaten Enhanced kullanıcıların kullanabileceğim bir iletişim aracı olduğunu belirtiyor.
 Angry Angry Angry
Enchaned doğrulamayı yaptıktan sonra açılmayınca ticket attım. Geri dönen mailde 24 saat içerisinde açılacağı bildirildi. Eğer öyle değilse yandık. Bu hareketli günlerde önlemimizi alamazsak eridikçe eriyecek bizim paralar.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 13, 2017, 05:47:30 PM

Hocam hesap onayı yapmanız gerek bittrex son 1 aydır ciddi bir şekilde küçük hesaplara takmış durumda. Gönderin gerekli evraklarınızı kafanız rahat olsun. Baktınız dönüş yapmıyorlar yazın Slack kanallarına anında çözerler
neosante
Newbie
*

View Profile
November 13, 2017, 05:59:58 PM

Hocam hesap onayı yapmanız gerek bittrex son 1 aydır ciddi bir şekilde küçük hesaplara takmış durumda. Gönderin gerekli evraklarınızı kafanız rahat olsun. Baktınız dönüş yapmıyorlar yazın Slack kanallarına anında çözerler

Onaylatmak ıcın manuel girilmesi gerekiyor evrakları istediler. gönderdim. Ama 13 gün oldu. ıcerıde 2000usd den fazla var. wıthdraw limiti 0btc olduğu için hiçbir şekilde hesaptan gönderim yapamıyorum. slack kanalını da kullanamıyoruz onaylatmadığımız ıcın hesabı benım ticket numarası  #380314 Enhanced Accounts. Eğer bir arkadaş Slack kanalından bir ricada bulunursa çok sevinirim.
Kagore
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
November 13, 2017, 06:19:12 PM

Aynı şeyden bende muzdaribim 6 gündür ticket a cevap bekliyorum. Poloniexte aynı şekilde. Tek çare olarak cryptopia dan işlem yapabiliyorum.
ysakay (OP)
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
November 13, 2017, 06:20:56 PM

Enteresan konuyu açmama sebep olan abimizin hesabı sanırım 4-5 gün sonra onaylandı. Ben kendi hesabımı 4-5 gün önce 10 dk içinde onayladım. Selfie ve kimlikteki fotoğraf benzemiyor mu acaba onaylanmayanların ya da "ğ" "ç" "ş" gibi Türkçe karakterlerden dolayıda olduğunu duymuştum.
dewilboys
Sr. Member

View Profile
November 13, 2017, 10:52:47 PM

Enchaned vertifiacation yaptıktan 24 saat (belkide biraz daha fazla) sonra hesap açıldı. Ticket' ta yollamıştım belki bu yüzdende açmış olabilirler. Birazda slack kanalından rahatsız ettim Smiley Sonuç olarak 48 saat içinde açılıyormuş hesap. Birde ip'yi sabit tutmakta fayda var. Sürekli mail yolluyor farklı ip den giriş yapıldı diye
markala74
Jr. Member
*

Activity: 39
Merit: 1

View Profile
November 14, 2017, 04:33:13 PM

Sürücü belgesi resmini gönderdim, aynı gün onaylandı.
gzhnln
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
November 14, 2017, 10:16:11 PM

İyi geceler Benimde 5 gün oldu.ben sadece name mismatch hatası aldım. Gönderdim evraklarımı ama halihazırda bir gelişme yok umarım tüm arkadaşların açılır :/
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
November 14, 2017, 10:40:27 PM

Bittrex bu aralar sıkıntılı bana'da aynısı oldu bir kaç belgeye gönderdikten sonra onaylamış oldu. Ama bir takım sorunları yok değil diyebilirim.
vanillalatte
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
November 15, 2017, 03:58:00 AM

Agustos sonrası hesaplarda onay istemeye başladı, aynı durum bende de oldu- günlük 0,25 çekim limitim varken bir anda limit sıfırlandı ve çekim için onay istedi. Pasaportumu gönderdim ve sistem kabul etmedi. Ticket oluşturdum 3-5 güne düzlettiler ama stresli süreçti
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 15, 2017, 04:57:54 AM

şu başlığı her görüşümde şu geliyo aklıma

https://www.youtube.com/watch?v=bmZnqoo3v0Y

atıyım da kurtulayım

moderatör hocam vallaha alakalı lan , siliyosun habire de , şeyapma yani

seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
November 15, 2017, 05:16:39 AM

O degilde hâlen btg lerimizi vermedi neden acaba Sad
neosante
Newbie
*

View Profile
November 15, 2017, 01:07:46 PM

bugün benim de 14 gün oldu. çekim limiti 0 halen. düzelme olası durumunda haber vereceğim. içeride at sat oyun gibi oldu.
nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
November 15, 2017, 01:53:50 PM

isim eşleşme sorununu bende yaşıyorum geçen hafta siteye girdiğimde onaylama yapın diyordu gerekli olanları gönderdim hemen ardından isim eşleşme sorunu oldu yarın 7. gün olacak bakalım kaç gün bekletecek

mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
November 15, 2017, 03:04:33 PM

aynı sorunu son zamanlarda bende yaşamaya başladım bu bittrex'te aynı poloniex olma yolunda hızla ilerliyor, sanırım bunun gidişatı da iyi olmayacak adam akıllı bir borsa bir türlü çıkmadı piyasaya.
dewilboys
Sr. Member

View Profile
November 15, 2017, 04:12:21 PM

Enchaned doğrulamayı yaptıktan sonra açılmayınca ticket attım. Geri dönen mailde 24 saat içerisinde açılacağı bildirildi. Eğer öyle değilse yandık. Bu hareketli günlerde önlemimizi alamazsak eridikçe eriyecek bizim paralar.

Aynen öyle hocam.

O Slack kanalına erişim hakkımız olsa, Enhanced onayını yapmış olmamız gerekiyor. Yoksa ulaşamıyoruz o kanala. Nasıl ulaşabiliriz bu kanala hocam ?

Onaylatmak ıcın manuel girilmesi gerekiyor evrakları istediler. gönderdim. Ama 13 gün oldu. ıcerıde 2000usd den fazla var. wıthdraw limiti 0btc olduğu için hiçbir şekilde hesaptan gönderim yapamıyorum. slack kanalını da kullanamıyoruz onaylatmadığımız ıcın hesabı benım ticket numarası  #380314 Enhanced Accounts. Eğer bir arkadaş Slack kanalından bir ricada bulunursa çok sevinirim.

Yardımcı olabilecek varsa #382317 benimde ticket numaram bu.

Enchaned vertifiacation yaptıktan 24 saat (belkide biraz daha fazla) sonra hesap açıldı. Ticket' ta yollamıştım belki bu yüzdende açmış olabilirler. Birazda slack kanalından rahatsız ettim Smiley Sonuç olarak 48 saat içinde açılıyormuş hesap. Birde ip'yi sabit tutmakta fayda var. Sürekli mail yolluyor farklı ip den giriş yapıldı diye

Hocam biz o Slack kanalına erişemiyoruz ve nasıl erişeceğimiz konusunda bilgi sahibi değiliz, bir yol bulduk ondada zaten bu kanalı kullanabilmeniz için Enhanced onayını geçmiş olmanız lazım diyor. IP zaten sabit 2 IP üzerinden giriyorum ki kaldı ki bu da çok önemli değil çünkü bu 2 IP mail aracılığıyla onayladıktan sonra tekrar onay için uğraştırmıyor. Slack kanalından nasıl ulaşım sağlayabiliriz ?

Enteresan konuyu açmama sebep olan abimizin hesabı sanırım 4-5 gün sonra onaylandı. Ben kendi hesabımı 4-5 gün önce 10 dk içinde onayladım. Selfie ve kimlikteki fotoğraf benzemiyor mu acaba onaylanmayanların ya da "ğ" "ç" "ş" gibi Türkçe karakterlerden dolayıda olduğunu duymuştum.

Arkadaşın hesabının aktif olması mutluluk verici, Selfie ve kimlikte ki resmin birbirine benzememesi için bir sebep yok ki yani kimlik de benim selfie de ki kişide benim Smiley Zaten ikisi farklı kişi olsa, bu olayın peşine bu kadar düşülmez. Dersin ki " ben adamları kandırmaya çalıştım, olmadı. " Türkçe karakter benim soyadım da var Ç harfi var olmasına var da 13 gün mü bakılmaz 1 ticket 'a ? Bu kadar mı ilgisiz ve alakasız olunabilir ?

Aynı şeyden bende muzdaribim 6 gündür ticket a cevap bekliyorum. Poloniexte aynı şekilde. Tek çare olarak cryptopia dan işlem yapabiliyorum.

Bende Bitfinex 'de işlem gerçekleştiriyorum.

Ben slack kanallarına üye olalı çok oldu. Benden ip falan istemediler hiç. Slack kanalına girdikten sonra bittrex_bill veya başka bir admini bul yaz cevap verir hemen. Ama sorunumu çözenler onlar mı oldu bilmiyorum. Bana gelen mailde yazdığı gibi 24 saat'tten biraz daha zaman sonra açıldı.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: