Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:51:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex hesabı dondurdu.  (Read 8523 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
November 20, 2017, 12:09:21 PM

beni de enchanched sayfasına yönlendiriyor, dün sürücü belgesiyle önlü arkalı ve selfieli foto gönderdim kabul etmedi, neden acaba? şu an 3 btc limit, onay alamazsam ileride sıkıntı olacak gibi, slack falan da yok bende...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 20, 2017, 01:27:46 PM

Bu dondurulma haberlerini çok okuyorum umarım geçici bir süreçtir ve hesap sahipleri coinlerine ulaşır.
neosante
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
November 20, 2017, 01:37:29 PM

beni de enchanched sayfasına yönlendiriyor, dün sürücü belgesiyle önlü arkalı ve selfieli foto gönderdim kabul etmedi, neden acaba? şu an 3 btc limit, onay alamazsam ileride sıkıntı olacak gibi, slack falan da yok bende...

cok fazla denemeni tavsiye etmem daha sonra 3btc limitin de gider. benim basıma geldi sonra manuel yukleme ıstedi. 16 gun bekledim 0 limit ile. benım tavsıyem icket acıp belgelerini yukle ve ben cok denedım olmadı vs dersin.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 20, 2017, 03:37:53 PM

Bugünlerde de ikili koruma sisteminde sorun çıkıp duruyor, ticket aç cevap vermelerini bekle derken yine bir hafta da böyle geçer. Onaylı hesaplarda dondurma gibi bir işlem olmadı diye biliyorum, onaysız bir hesaptı sanırım biara baya kişiye yaptılar bikaç hafta önce.
gzhnln
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
November 21, 2017, 10:39:53 AM

Dün akşam itibariyle benim sen sorunum çözüldü arkadaşlar umarım sizlerinde bir an önce düzelir 11 gündü.
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
November 21, 2017, 10:41:11 AM

Ben de bittrex ile bir sorun yaşadım ama istedikleri belgeleri yollamamla birlikte sorun çözüldü ayrıca attığım maillere geri dönüş yaptılar.Poloniex gibi cevapsız bırakmadılar sorularımı. Grin

gzhnln
Newbie
*

View Profile
November 21, 2017, 01:59:48 PM

Hocam name mismatch hatasıydı benim sorunum nihayetinde çözüldü sürekli ticket açmanızı önermiyorum bi faydası olmuyor sabredin Sonunda dönüş yapacaklardır benimde şans eseri oldu diye düşünüyorum
gzhnln
Newbie
*

View Profile
November 21, 2017, 09:44:48 PM

Yüzünü kapatmayacak şekilde selfie sürücü belgesi önlü ve arkalı onaylanmayınca da gerildim 1500 dolar önemli bir meblağ benim için ekstradan selfiede yüzümü ve sürücü belgemi tekrar gönderdim. Açılacaktır zamana bırakın. Gerilmemek elde değil anlıyorum sizi umarım bir an önce sizin de yüzünüz Güler. Hale bak ya komedi resmen kendi paramızın rehinden kurtulmasına seviniyoruz
masron
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 22, 2017, 02:08:30 AM

bittrex hesabındaki temel doğrulamayı nasıl düzeltebiliriz ikinci ismim halil ibrahim dursun ikinci ismime ibrahim olarak not düştüm kimlikte birleşik olarak göründüğü için hesabımı üst seviyeye geçirmiyolar birde temel doğrulama olarak doğrulanmamış görünüyor lütfen yardım
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 22, 2017, 07:44:34 PM

Onaylı hesap sahibi arkadaşlardan biri slack kanalından benim adıma yardım isteyip verification problemimi halletmeme vesile olursa hediye olarak 25 dolarlık litecoin göndereceğim. Request id: 419384
Hikayem şu şekilde:

Benim de hesabım donduruldu. Enhanced verification yaparken name mismatch hatası aldım. Ne de olsa sistemlerine düşüyor diye 8 gün ticket atmadan düzelmesini bekledim. Sonra burada yazılanları görünce anladım ki sorunlar profesyonelce çözülmüyor, bir ticket da ben açtım. Verification yaparken istenilen belgeleri ve ekstra 1 tane yüksek çözünürlüklü yeni çekilmiş bir fotoğrafımı tickete ekledim. 13 gün de bu şekilde bekledim ama cevap yok.

İnsanı öyle nefret ettiriyorlar ki şu 21 günde tek kuruş çekmeyi düşünmezken tüm coinlerimi çekmeye karar verdim. Böyle rezalet olmaz gerçekten.

daha önce malumunuz polo aynı yaklaşımı sergileyip kimseye cevap vermeden kendi bildiğini okuyarak işlemleri yürütmeye çalışıyordu(ki hala öyle) bunun sonucunda millet bittrexe abandı ve burada support desteği iyi deniliyordu ama sonuç yine aynı. işlem yapan kişi sayısı arttıkça kazançları artıyor ve kazançları artınca bir şeyler batıyor herhalde. ben 6 ay önce poloya evrak gönderdim hala beklemede durumum Grin

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
November 23, 2017, 06:35:37 AM

Bu kadar problem çıkaya devam ederse millet bittrex' dende kaçacaklar . Benim limit yüksek gözüküyor ama yarın 0' a indirmelerinden korkuyorum tüm evraklarım tam olmasına rağmen.

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 23, 2017, 07:20:31 AM

Bu gibi durumlara maruz kalmamak için en iyi çözüm kısmen merkezsiz dex lerdir. Şimdi diyecekelr ki bir Waves hayranı daha evet Waves hayranıyım Smiley ama adı ne olursa olsun böyle bir çözüme ihtiyacımız var bunu görmemiz lazım waves olur başka bir şey olur o okadar öenmli değil.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 23, 2017, 07:37:18 AM

ben hiçbirşey yapmadım sadece two factor var bende , günlük 3 btc çekebilirsin diyor, yani öyle çok fazla btcsi olmayanlar için 3btc limit yeterli diye düşünüyorum.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 23, 2017, 10:52:03 AM

İçerde bir şeyler vardı yorumları okuduktan sonra hemen çektim ne olur ne olmaz. Doğrulama yaparken ya da ilk üye olurken göbek adımı girmemişim galiba onaylatmam mümkün olmayacak. Oynama yapmayın deniliyor ama kimlik fotosunu çektikten sonra biraz fotomontaj yapsak anlayabilirler mi acaba, göbek adımı silerim, sonradan sıkıntı çıkacağına cüzdanlar boşken isterlerse kapatsınlar hesabı yapacak bir şey yoktur.

DAILY WITHDRAWAL LIMIT
0.4 BTC

Panalde bu limit var ayrıca buradaki sayfada da aynı limiti belirtmişler; https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/215282838

Benim için şimdilik yetiyor düşürmezlerse kullanır giderim ama zorla onaylatmak istemeyeceklerinden emin olamayız. Waves DEX güncelleme çıksın zaten borsalarla işim olmaz trade yaptığımda yoktur ne işim olacak borsayla mecbur kalmasam kullanmam, borsalara güvenmiyorum.
Winterlust
Jr. Member
*

Activity: 69
Merit: 2

View Profile
November 23, 2017, 02:11:06 PM

Eski hesapları bu şekilde dondurmaları hoş olmadı. 5 gün oldu benim de. Ticketın altına yorum olarak ekleme yaptım işe yarar mı bilmem ama.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 23, 2017, 11:13:02 PM

İçerde bir şeyler vardı yorumları okuduktan sonra hemen çektim ne olur ne olmaz. Doğrulama yaparken ya da ilk üye olurken göbek adımı girmemişim galiba onaylatmam mümkün olmayacak. Oynama yapmayın deniliyor ama kimlik fotosunu çektikten sonra biraz fotomontaj yapsak anlayabilirler mi acaba, göbek adımı silerim, sonradan sıkıntı çıkacağına cüzdanlar boşken isterlerse kapatsınlar hesabı yapacak bir şey yoktur.

DAILY WITHDRAWAL LIMIT
0.4 BTC

Panalde bu limit var ayrıca buradaki sayfada da aynı limiti belirtmişler; https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/215282838

Benim için şimdilik yetiyor düşürmezlerse kullanır giderim ama zorla onaylatmak istemeyeceklerinden emin olamayız. Waves DEX güncelleme çıksın zaten borsalarla işim olmaz trade yaptığımda yoktur ne işim olacak borsayla mecbur kalmasam kullanmam, borsalara güvenmiyorum.
Dostum bence fotoshop işine girme ben bir iconun kycsi için yapmıştım ne kadar bakabilirler diye orada bile anladılar.Bence ulaşmaya çalış tam olarak anlat derdini.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 24, 2017, 09:22:18 AM

DAILY WITHDRAWAL LIMIT
0.4 BTC

Cok kaliteli bir is yaparsan ancak oyle ancak sanmiyorum ki pixeller cok duzgun olur. En iyisi ismimi degistirdim felan de olmadi.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
November 24, 2017, 12:27:16 PM

Bittrex hakkında milyon tane söylenti dolaşıyor. Ne yapmaya çalıştıklarını anlamıyorum zaten hiçkimseye doğru düzgün bir beyanat vermedikleri gibi bu garip durumlar duyuldukça borsa kendi kendini baltalıyor
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
November 24, 2017, 01:41:51 PM

bu tip haberleri gorunce bir borsa hakkinda hemen killaniyorum. aldim coinlerimi gectim binance a. mobil uygulamada harika. kafam rahat. arasira ugrarim artik bittrexe. ihtiyac duydukca
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
November 24, 2017, 02:44:40 PM

3 btc olan günlük limiti 0.4 btc ye indirmişler, zaten hesapta çok bi şey yok ama bi garip hissettim.

merkezsiz borsalar bu konuda gerçekten ilaç gibi gelecek, waves dex seni bekliyorum. tabi bu merkezsiz borsaların belirli bir hacim kazanma süreleri var buda kullanıcılara kalıyor, nee kadar çok kişi kullanırsa o kadar hızlanır.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: