Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:31:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: evlenilicek kız nasıl olmalı sizce  (Read 3062 times)
mutlu (OP)
Member
**

Activity: 62
Merit: 10

View Profile
October 18, 2017, 07:16:08 PM

herkez sorar durur evlenilcek kız nası olur diye mesela bence salak kızla evlenilmez ama güzellikte önemli tabi böyle Cheesy sizce nasıl olmalı değer verdiğiniz kriterler neler .
1714663878
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714663878
Reply with quote  #2

1714663878
Report to moderator
1714663878
Hero Member
*

Ignore
1714663878
Reply with quote  #2

1714663878
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714663878
Hero Member
*

Ignore
1714663878
Reply with quote  #2

1714663878
Report to moderator
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
October 18, 2017, 08:05:51 PM

aile benim için çok önemlidir.

ailesi ve benim ailem ile arasındaki bağları güçlü olmalı aynı zamanda saygıda kusur etmemeli.

iletişimi benim gibi olmalı konuşabilmeliyiz. paylaşabilmeliyiz. sorunları ve problemleri dile getirmesini bilmeli.

gereksiz diye nitelendirdiğim kıskançlıkları olmamalı benim onun hayatına saygı duyduğum gibi benim hayatıma saygı duymalı en basit örnekle telefonumu karıştırmak gibi bir saçma alışkanlığı olmamalı.

kendisine değer vermeli kendisine iyi bakmalı. giyimine kuşamına önem göstermeli. evde medine fukarası gibi dolaşırken dışarıda adriana limaya dönmeye çalışmak gibi bir hayat tarzı olamaz. evde de giyimine bakımına önem göstermeli.

bunlar sadece başlangıç Smiley

belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
October 18, 2017, 08:26:28 PM

kendisi ve ailesi düzgün olsun yeter benim için.
bonus: bi de galatasaraylı olsun
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
October 18, 2017, 09:26:30 PM

kızın kendısı ıyı olsun durust olsun ona guvenebıleyım yeter. ailesı falan umurumda olmaz ..
( evlıyım 7 senelık ailesı hıcte umurumda olmamıstı hala degıl zaten  Grin GrinGrin
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 18, 2017, 09:44:45 PM

Akpli olsun yeter.
alturay
Member
**

Activity: 90

View Profile WWW
October 18, 2017, 10:10:42 PM

Öncelikle ailesine bakmak gerekli.Ailesi düzgün ise işin %90 tamam gibidir. Kalan %10 ise kızın kendi iradesine kalmış bir durumdur.Bu arkadaş çevresiyle alakalı bir durumdur.İkinci aşama olarak ta arkadaş çevresine bakmak gerekli.

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
October 18, 2017, 10:23:19 PM

Öncelikle ailesine bakmak gerekli.Ailesi düzgün ise işin %90 tamam gibidir. Kalan %10 ise kızın kendi iradesine kalmış bir durumdur.Bu arkadaş çevresiyle alakalı bir durumdur.İkinci aşama olarak ta arkadaş çevresine bakmak gerekli.
sızın gıbler neyın kafasını yasıyor ya .amk kızın aılesı kotu dıye kız kotu mu olcak ya da kızın aılesı super dindar namuslu olunca kızda aynı mı oluyor bırakın bu ıslerı. yyukardakı malada akepelı olsun dedıgı ıcın arkadasın ne tıp ınsan aradıgını %50 lık koyun olmayan akıllı kesım bılıo ...
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
October 18, 2017, 10:26:45 PM

sızın gıbler neyın kafasını yasıyor ya .amk kızın aılesı kotu dıye kız kotu mu olcak ya da kızın aılesı super dindar namuslu olunca kızda aynı mı oluyor bırakın bu ıslerı. yyukardakı malada akepelı olsun dedıgı ıcın arkadasın ne tıp ınsan aradıgını %50 lık koyun olmayan akıllı kesım bılıo ...

hocam öyle de evlenince tek bir kişiyle evlenilmez, onun ailesiyle sizin aileniz evlenmiş gibi olur, ha sorunlu ilişkilere alışıksan ya da hiç evli değilde direk sallıyorsan onu bilemem. ama evli arkadaşlar teyit edecektir bu dediğimi. aileler de evlenir.

alturay
Member
**

Activity: 90

View Profile WWW
October 19, 2017, 07:52:25 AM

hocam öyle de evlenince tek bir kişiyle evlenilmez, onun ailesiyle sizin aileniz evlenmiş gibi olur, ha sorunlu ilişkilere alışıksan ya da hiç evli değilde direk sallıyorsan onu bilemem. ama evli arkadaşlar teyit edecektir bu dediğimi. aileler de evlenir.

Hocam benim için kızın yetiştiği ortam çok önemli ve büyük etken taşır.Çünkü kızın bozuk bir ortamda yetişmesi demek her türlü pisliğe marus kalması demek.Yani ailesi yeterince  koruyamamış anlamına gelir benim için.Tabiki de pisliğin içinde büyüyüp de temiz kalmışlar var ancak bu bi elin beş parmağını geçmez.Aile önemli;) bir cin atasözü derki; Ön tekerlek nereden giderse arka tekerlek oradan gider bilmem anlatabildim mi Wink

Afandoras
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 19, 2017, 08:00:32 AM

Akpli olsun yeter.

:dDDDDDDDDDdDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

bitcointaas
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
October 19, 2017, 12:22:50 PM

Bence aile çok önemli yetiştirilme tarzı güzel olmalı alçak gönüllü gözü tok olmalı
serkan82
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
October 19, 2017, 12:27:59 PM

Ailesi çok önemli keşke birisi de bana deseydi
tarangogu
Full Member

Activity: 462

View Profile
October 19, 2017, 01:46:41 PM

öncelikle ahlaklı anasını atasını bilen sana ve ailene saygılı tabi biraz da dış güzelliği de olmalı...
BattleWings
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 19, 2017, 04:33:15 PM

Kişilik özellikleri : Alçak gönüllü , hoşgörülü , sevecan , neşeli ve eğlenceli
Fiziki özellikler : Benim en çok önem verdiğim şey gülüşü arkadaşlar , bir kadın ne kadar güzel gülerse o kadar ömrüne ömür katar , hayattakı amacın o suratta en ufak bir gülümseme yaratmak olur . Bunun dışında işte boyu posu vs. diye sayabilirim ama aşık olduktan sonra zaten o sana dünyanın en güzel kadını haline geleceği için çok ta önemli değil .
Biz ne kadar söylersek söyleyelim ne kadar sayarsak sayalım bu insanın bize denk gelmesi tamamıyla şans , hatta inanmamama rağmen kader bile diyebilirim . Önemli olan o aşkı ayakta tutabilmek .
chilii
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 19, 2017, 04:47:01 PM

Bence kızın ilk önce ailesine bakılmalı yetiştirilme tarzına sonrs çevresine huylarına ve bence bir kız nerde nasıl oturup kalkıcağını bilmeli. Yoksa işler kötüye gider. Güzellikte tabiki herkes güzel olsun ister.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 19, 2017, 06:21:52 PM

evlenilecek kız o kadar çok özellik taşımalı ki hangisinden başlayayım bilemedim Smiley
akıllı olacak mesela zaten normal bir insandan beklenen de budur. erkek içinde aynısı geçerli. dürüst olmalı mesela zaten normal bir insandan beklenen de budur. yani özetle insan olmalı... zaten insandan beklenen de budur...

benim için insan tek bir kelime de toplandı bu hususta = Ezgi Smiley
DarkbLue
Full Member

Activity: 196
Merit: 101

View Profile
October 19, 2017, 06:33:51 PM

herkez sorar durur evlenilcek kız nası olur diye mesela bence salak kızla evlenilmez ama güzellikte önemli tabi böyle Cheesy sizce nasıl olmalı değer verdiğiniz kriterler neler .

Türkçeyi doğru kullanmaya gayret etsen güzel olurdu. Sorduğun soruda ciddiyet yok, nasıl cevap almayı bekliyorsun.

Evlenilecek kız, sevdiğin kızdır. Kimisi çirkin, salak, hoşgörüsüz vs olabilir. Gönül bu ota da b.ka da konar diye boşuna dememişler.

Evleneceğin kız senden ne bekler diye sor önce kendine  Grin Grin bu kafayla birini bulmak oldukça zor olmalı!
Fivi
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
October 21, 2017, 11:36:29 AM

Evlenilecek kız dediğin oturmasını kalkmasını bilen , senin yaptıklaına saygı duyan , herzaman destekçin olan , açıksözlü ve yalan söylemeyen , ailene saygısı ve sevgisi olan bir kız olmalı.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
October 21, 2017, 03:30:43 PM

Bu kararı kendın ıcın verecegın ıcın nasıl olması gerektıgını sen karar versen daha ıyı hocam sanırım.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
October 21, 2017, 03:35:52 PM

Namuslu olmalı,güzel olmalı,hamarat olmalı vs. vs. uzar gider bu muhabbet. Herşeyden önce güvenilir olmalı evlilikte aşk falan ıvır zıvır hikaye karşılıklı güven olmazsa o ilişki yürümez. Tabiki aileside iyi olmalı ama kız gerçekten düzgünse ailesi bazı durumlarda görmezden gelinebilir
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: