Bitcoin Forum
May 25, 2024, 07:08:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Büyük Oyunu Gördüm !  (Read 2359 times)
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
December 10, 2017, 11:50:16 PM

Bitcoin patlar mı patlamaz mı bilemiyorum. Ancak Lidyalılar bugün yaşasaydı heralde onlardan bir şeyler dinlesek benzer şeyleri yaşadıklarını anlatabilirlerdi. Kriptoparalar gerçek hocam hemde bol sıfırlı dolarlardan daha gerçek bence.

jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
December 10, 2017, 11:59:54 PM

Büyük oyun şu bitcoin fiyatı er yada geç çok iyi yerlere gelecek bizim elimizde o fiyatlara geldiğinde bitcoin kalacak mı kalmayacak mı bütün mesele bu?
Dorky
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile
December 11, 2017, 02:46:18 AM

Bitcoinde yirmibin dolar fiyatı gördükten sonra elimdeki az zaten bundan ne olur dediğim satoshileri bile özenle saklayacam şahsen, bu vakte  kadar nasılsa gene düşer ben de düşüşten yakalarım tekrar falan diyordum, arada başka koinlere trade için kaçıyordum falan ama,  artık rakamlar oyun oynanmayacak kadar büyüdü.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
December 11, 2017, 05:09:57 AM

Kime sorsan herkes Bitcoin'in arkasındaki büyük oyunu görmüştür yalnız bilinen bir gerçek var o da eğer tüm dünya ve büyük şirketler bu oyuna dahil olmasaydı Bitcoin bugün bu kadar çok değerli olamazdı.
arctic circle
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
December 16, 2017, 11:07:33 AM

Bu ekonomik bir süreç, büyük ülkeler ve şirketler  Bu projenin en büyük destekçisi. Soru şu  olmalı.  Türkiye  bu projenin neresinde olmalı. Engelleyemiyorsan yönetmen gerekir kendi ekonomin, sektörlerin için ülke içinde.
Erayakarsu
Member
**

Activity: 110
Merit: 11

View Profile
December 16, 2017, 11:20:55 AM

Arkasında kimin hangi devletin olduğu beni ilgilendirmiyo.umarım dediğin gibidir ve tahtını kimse sallayamaz.ben kazandiğım sürece farketmez kim varsa.yeterki sağlam dursunlar.

afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
December 16, 2017, 11:39:25 PM

Bitcoin büyük bir matematik oyunu. Zeka istiyor, sabır istiyor, direnç istiyor. Zaten bir insanda bunlar varsa her yerde başarılı olur.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
December 19, 2017, 04:35:54 AM

Zamanında bir telegram grubundaydım orada ekonomist bir arkadaş vardı. Tam olarak bu konuyla olmasada ekonominin manipulesiyle alakalı bayağı uzun bir flood yapmıştı. Komplo teorilerine inanmayan ama okumayı seven biri olarak hass dedirtti bana Smiley

Biz ekmeğimize bakalım. Şemsiye misali

boram16
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
December 19, 2017, 10:09:00 AM

Benim aklıma da biz an da bu kadar büyümesine ilişkin teorilerim YÖK değil ama en azından şu an da girenlere kar ettirdiği gerçeği saklanmamalı ve atlanmamalı

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
December 19, 2017, 04:04:04 PM

Bitcoin ve kripto paralar bir oyun ve vurgun için oluşturulmadı, yazılım teknolojisinin ilerlediği noktada mümkün hale geldi. Zorunlu olarak ihtiyaçlar çerçevesinde hayata geçti. Komplo teorisi değil. Total değişiklik anlamına gelen parasal, ekonomik, sosyolojik ve küresel bir toptan sıçrama.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 19, 2017, 05:05:49 PM

Yahu ferhat hocam ne yaptın sen? Bütün sırrı çözdün! Smiley
Şaka bi yana ihtimal dahilinde hocam, ulusal tv de bir ekonomistin bitcoin hakkında konuşmasına denk gelmiştim o da roscchild ailesinin çıkardığını söylüyordu, olabilir mi? Olabilir,  bir gün bitcoin fiyatı aşağı çakılabilir mi? satışlar neticesinde? o da ihtimal dahilinde, ama ben bir kaç yüz trilyon dolarlık piyasa değerine geldiği zaman olur diye düşünüyorum, çünkü kaç yıllık emek var ortada Smiley

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 19, 2017, 07:28:50 PM

zaten satoshinin gerçek bir kişilik olmadıpını birçoğumuz düşünüyoruz bende birkaç aya kadar btcnin gizli öncüsünün japonya olabileceğini düşünürdüm fakat son gelişmelerden sonra fikrim değişti japonya btcden ziyade kendine yeni bir bitcoin yaratma peşinde gibi

loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
December 24, 2017, 11:52:34 PM

Güzel bir yazı olmuş ,yazdıklarına kesinlikle katılıyorum ,arkasında büyük güçler olmasa buralara gelmesi mümkün olmazdı.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
December 24, 2017, 11:57:23 PM

Büyük oyun bence şu bitcoin değerli bir teknoloji ve fiyatı artıyor ancak ara ara söylentiler ile sizi silkeleyeceğiz ve elinizde çok az miktar bırakacağız aynı hayata devam.. şahsi görüşümdür.

koleskok
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 25, 2017, 09:07:08 PM

Büyük bir oyun oldu gerçekten. Milyonlarca oyuncu var. Büyük balık küçük balığı yer.
mallmi
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile WWW
December 26, 2017, 07:22:07 PM

komplo teorilerine uygun bir başlık olmuş. Bitcoin için hepimiz türlü fikirlere sahibiz. ortak fikir ise bu işin yükseleceği yönünde
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
December 27, 2017, 09:46:12 AM

Bakın bu başlığı açtıktan sonra tüm tahminlerim tuttu.Mynet de şöyle bir habere rastladım dün ;

Şirketler adına bitcoin-blockchain ekledikten sonra yada yönünü onlara verdikten sonra hisse senetleri 5x-10x arası yükselmiş.Buda demek oluyor ki Overstock ile başlayan kıvılcım,yangına dönmüştür.Bu da benm ne kadar haklı çıktığımın göstergesidir.Konuyu açtığımda bitcoin fiyatına ve şuanki fiyata bakın.Dalga geçen arkadaşlara selamlar , şuan çoğu şirket diyor ki ; nasıl bitcoin-blockchain eklerizde bizde uçuşa katılırız.Mesela birtanesi çay firması , blockchain tea yapmış o bile 2x -3x değerlenmiş Smiley Bundan sonra birşey okurken önyargı ile dalga geçerek okumayın canlarım benm Smiley))

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
December 27, 2017, 10:18:02 AM

büyük oyun falan yok arkadaşlar, dijital dünyanın dijital ekosistemi sadece, büyük şirketler bu pastayı gördü ve 2018 de seyreyleyelim btc balon haberlerini Smiley
cagcug
Newbie
*

Activity: 95
Merit: 0

View Profile
December 28, 2017, 01:04:04 AM

Bitcoinin arkasında kimlerin durduğunu kestirmek hem kolay hem zor . Öncelikle devletler de bu durumları bizden bile yakın atkip ediyordur . İşlerine gelmeyen hiç bir şeyi yok etmeleri düşündüğümüz kadar zor değil. Diğer taraftan ise arkasında büyük ellerin kucakladığı ve yükseltmek yönünde başarıyla ilerlettikleri ve kolay kolay pes etmeyecekleri yepyeni bir akım Bitcoin.  Wink
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
December 28, 2017, 11:56:55 AM

blockchain elbette değerlenecektir. Ama unutulmamalı ki blockchain bitcoinin bir ürünüdür tersi değildir. bu yüzden birçok farklı proje sisteme girecek ve bu ekosistem büyüyecektir

[/center]
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: