Bitcoin Forum
July 07, 2024, 10:48:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kırmızı Turst Sahibi Hesaplarınızı Alıyorum  (Read 469 times)
extr (OP)
Member
**

Activity: 82
Merit: 10

View Profile
October 19, 2017, 05:11:39 PM

Sebebi ne olursa olsun red trust yemiş hesaplarınızı alıyorum. Globalde başlık açtım orayı inceleyebilirsiniz

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2290818.0

⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
kafeinn
Member
**

Activity: 89
Merit: 11

View Profile
October 19, 2017, 05:34:20 PM

red trust silinebiliyor mu?
red trust vereni bulup, al güzel kardeşim sana şu bozuklukları (BTC) ben bunu satın aldım. işte satın alma ekran görüntüleri vs. her neyse.

artık o adamın değil. hadi sil şu trusted ı desen siler mi ?

pek çok istediğine göre alıp satacaksın ya da işleteceksin.

ya da satmazsan da red trusted almış accountlar imza kampanyasına giriyor mu? önerdiğin fiyattan çok daha fazlasını kazanırsın eğer imza kampanyalarından ödeme alabiliyorlarsa.

her şekilde güzel iş. hayırlı olsun Smiley
kriptotakip
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
October 20, 2017, 08:15:07 AM

bazi imza kampanyalari red trusta bakmiyor, ozellikle globalde gordugum bircok bounty imza kampanyasinda trust onemsenmemis, ondan olabilir.
extr (OP)
Member
**

Activity: 82

View Profile
October 20, 2017, 10:26:13 AM

Ne yapacağımı burada paylaşırsam olmaz zaten Smiley

Ama direk dolandırıcılarla iş yapmak ilginç deneyim oluyor. Telegram, skype verenler mi, yok deyince zorla oradan görüşmeye çalışanlar mı, kendisine ilk benim göndermemi isteyenler mi, fake escrow bulanlar mı Smiley

İnsanı geliştiriyor gerçekten. Şimdiye kadar 1 adet full member aldım. Daha da devam ediyorum.

⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Pascal04
Full Member

Activity: 135
Merit: 100

View Profile
October 20, 2017, 10:28:53 AM

Hayırlı işler zaten derim her topalın bir kör alıcısı vardır

Benmde kırmızı trustlarım var ama satmak istesemde fiyat düşük kalıyor
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 20, 2017, 04:48:18 PM

Kırmızı trust nedir tam olarak? Kimler bu değerlendirmeyi yapabilir bilgi verebilir misiniz?

Pages: [1]
  Print  

Jump to: