Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:53:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bir Sonraki 100x Düşünceleriniz  (Read 3421 times)
Afandoras (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 20, 2017, 05:45:33 AM

Fikirlerinizi öğrenebilir miyim?

Bir sonraki 10x -50x - 100x

Waves , Signatum , XVG , Monetha ....

pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 20, 2017, 05:47:11 AM

2 years later - wanchain

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 20, 2017, 06:17:29 AM

neblio şimdiden 20x yaptı ve duracağada benzemiyor ilerleyen günlerde daha da gidebilir.monethanın 100x yapacağını düşünmüyorum
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 20, 2017, 06:24:05 AM

Şimdi buraya gelip bunların yapılması için hacim şu kadar olmalı bu kadar olmalı diyen tipler gelicek ama iş bir balinaya bakıyor, bunu hepimiz biliyoruz.

Neyse konuya dönersek; kesinlike yakın vade kastetmiyorum ama bana göre 2020 hedeflerinde;

Strat 10x
Waves 30x
Btc 3x
Eth 5x
Sys 20x
Monetha 50x

Buradan çıkan hesaptan aslında dolar bazında fiyatı çok yükselmiş coinlerde, çok büyük kar marjları beklemeyin. Yine aynı şekilde XRP gibi coin sayısı fazla olan coinlerin de çok şansı bulunmuyor.
pitipawn
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 06:34:36 AM

diğerlerini bilmem de , monetha yarramın başı 50x yapar , bunu da buraya yazmış olayım , gelir bakarız

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 20, 2017, 06:41:04 AM

Şimdi buraya gelip bunların yapılması için hacim şu kadar olmalı bu kadar olmalı diyen tipler gelicek ama iş bir balinaya bakıyor, bunu hepimiz biliyoruz.

Neyse konuya dönersek; kesinlike yakın vade kastetmiyorum ama bana göre 2020 hedeflerinde;

Strat 10x
Waves 30x
Btc 3x
Eth 5x
Sys 20x
Monetha 50x

Buradan çıkan hesaptan aslında dolar bazında fiyatı çok yükselmiş coinlerde, çok büyük kar marjları beklemeyin. Yine aynı şekilde XRP gibi coin sayısı fazla olan coinlerin de çok şansı bulunmuyor.

ben strat ve waves in 2019 ilk çeyreğinde bu değerlere geleceğini düşünüyorum.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
October 20, 2017, 06:49:34 AM

Monetha  ekibi sağlam bir şekilde arkasında durmaya başlarda 20x hayal değil arkadaşlar.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
October 20, 2017, 06:52:04 AM

Bu nasıl bir beklentidir?
100x 50x ne demek. reel dünyada böyle bir kazanç var mı?
Beklentileriniz daha realist olmalı bence.
Sen cebindeki TL yi 1 yıl vadeliye bağladığında %12 alırken kripto para da 50x beklentiyle hareket ediyorsun?
projesine güvendiğiniz ana trend den kopuk olmayan her proje kazandıracaktır.
ama beklediğiniz oranlar çok uçuk bana göre.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 20, 2017, 07:01:00 AM

Bu nasıl bir beklentidir?
100x 50x ne demek. reel dünyada böyle bir kazanç var mı?
Beklentileriniz daha realist olmalı bence.
Sen cebindeki TL yi 1 yıl vadeliye bağladığında %12 alırken kripto para da 50x beklentiyle hareket ediyorsun?
projesine güvendiğiniz ana trend den kopuk olmayan her proje kazandıracaktır.
ama beklediğiniz oranlar çok uçuk bana göre.

Niye uçuk olsun beklentimiz hocam? Digibyte 100x yapmadı mı? Hatta ilerde daha çok artacak alt coinler olacaktır. Zirâ bu işin fıtratında bu var. Monetha ilerde 20x yada 50x yaparsa tadından yenmez ha.

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 20, 2017, 07:05:09 AM

Benim umut bağladıklarım Qtum, Knc speküle edilmezse ve iyi çalışırlarsa belki tezos 30x - 40x e kadar gidebilir, neo 10x olabilir.
pitipawn
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 07:07:44 AM

beklentimiz uçuk ? hocam neredeyiz biz ? ne yapalım şimdi bankanın verdiği faizle ortamı kıyaslayıp tok mu takılalım , bahsi geçen oranlar geçmişte olmadı mı ?

oldu

bundan sonra olmayacak mı ?

olacak

hangisine olacak bilebilir miyiz ?

net bilemeyiz ama kendimizce tahmin yürütebiliriz , umutlanabiliriz

bankanın anasını sikeyim , yüzde 12.5 veriyolar diye n apalım yani ?

sen çok sağlam bi projeden ico sonrası 2x olduğunda çıkıyo musun ? ((höeğğ bağnkaa %12.5 veriyo eyi eyi 2x eyi)) mi diyosun ?

öyle diyosan sikin taşağın sağolsun ne diyelim , bankanın verdiği faize bakarak mı iş yapıcaz , her ortamın kendine özgü farkları var ,

pis bi kafa bu kafa , 2000tl maaşlı işi , asgari ücrete bakıp ((eyi eyi haline şükret)) diyenlerle aynı kafa.

monethadan 50x falan bekleyenlere gülerim ayrı konu  Cheesy

Smoke06
Full Member

Merit: 100

View Profile
October 20, 2017, 07:09:37 AM

@mhanbosntaci adlı üyemize katılıyorum! Bencede 50x 100x çok uçuk rakamlar. Ama imkansız değil tabii ki. Bu olay 2020 de olmaz ama 2025 de dediğiniz karlar olabilir belki de daha geç olur. Belki daha erken bilinmez.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 20, 2017, 07:33:16 AM

Artışlar yüksek evet ama proje ederi diye bir kavram var.
Monetha demişsiniz. kaçınız gerçekten inceledi projeyi? Adamların ne sunduğunu, ne yapmayı tasarladığını anladınız mı?
Yüzlerce ico arasında ayrı bir yerde bana göre. Saçma sapan projelerin bile milyon dolarlar topladığı şu ortamda hiç bir şeye şaşırmamak gerektiğini düşünüyorum.

Birde şunu unutmayın. kimse en dipten alıp, en yüksekten satamaz. Ancak şu olur. size göre kelepir fiyattan alırsınız size göre uygun fiyattan satarsınız.

Monetha özelinde 8 cent bu proje ve token sayısına göre çok kelepir bir fiyat . böyle bir projenin hisse senetlerini normal bir borsada hisse senedi olarak 10 katına alamazsınız. Bu yüzden cazip.
ve uzun vadede (1 - 2) belki 1 dolar olmaz fiyatı ama 80 cent olur. buda 10x demek. ama kendimi biliyorum ben Smiley 9 cent den aldığım monetha ları 27 cent civarında satmış olurum. başka fırsatları kovalamaya çalışırım.
Buda kripto para yatırımının dezavantajı.

Bakın gözlerimle gördüğüm olayı anlatayım size;
Nisan Mayıs da mhanbostanci, mstfprcn ikilisi ciddi şekilde Monero yatırımında idi. Forumda postları var arayıp bulabilirsiniz.
2 - 3 ay beklediler. hatta al-sat yaparak miktar artırdılar. sonunda lanet edip aldıkları fiyata çok yakın hatta belki bir kaç mbtc zararına pozisyon kapattılar.
oysa hiç bir şey yapmayıp. 4 - 5 ay kadar  daha sabretselerdi Monero 150 doları gördü Smiley bakın bunlar bilen adamlar bide.
Afandoras (OP)
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 20, 2017, 07:35:08 AM

Arkadaşlar burda tahmin yürüttük. Çöp coin EthereumDARK i 18 centten alıp 6 dolara veren birisiyim. Ben monetha 100x demedim. Hangi coin hangisini ulaşma ihtimali var . Tahmin yürütelim. Hiçbir zaman hiçbir coine btc yatırıp beklemem hep tetikte pump kovalarım. Yeni borsalara düşecek coinleri takip ederim. Sürekli BTC de HODL'um Bana ne kimin ne projesi varsa. AL VE KAÇ !

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 20, 2017, 07:40:37 AM

Arkadaşlar burda tahmin yürüttük. Çöp coin EthereumDARK i 18 centten alıp 6 dolara veren birisiyim. Ben monetha 100x demedim. Hangi coin hangisini ulaşma ihtimali var . Tahmin yürütelim. Hiçbir zaman hiçbir coine btc yatırıp beklemem hep tetikte pump kovalarım. Yeni borsalara düşecek coinleri takip ederim. Sürekli BTC de HODL'um Bana ne kimin ne projesi varsa. AL VE KAÇ !

Biz okulda  senin gibi adamlara ballı diyoruz. Maşallah, iyi yakalamışsın. ama dikkat et. papaz her zaman pilav yemez. Buradan kazandığını 2 kere terste kalıp sıfırlama ihtimalinde var.
Ben Ambercoin den kazandığımı hiç bir coin'den kazanmadım. Şimdi adı yok ortada. Neye yatırım yaptığına dikkat etmek lazım.
Smoke06
Full Member

Merit: 100

View Profile
October 20, 2017, 07:43:18 AM

Hocam en iyisi sizinkiymiş valla. Sizinkiymiş derken strateji olarak Roll Eyes Al kaç en doğrusudur bazı coinler için fakat daha iyi karlar elde edebilmek için al ve bekle yani hodl yapmak daha mantıklı olacaktır.
buraktrn
Member
**

Activity: 75

View Profile
October 20, 2017, 07:56:00 AM

100x yapar mı bilmiyorum ama 2019 da waves ve strat sahipleri oldukça iyi karlar elde edeceğini düşünüyorum. projelerin derinliği, piyasanın talepleri ve yatırımcı yorumları göz önüne alındığında buna kimse şaşırmayacak gibi görünüyor.
kriptotakip
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
October 20, 2017, 08:01:42 AM

Omg ve knc den beklentim yuksek, 100X olmaz belki ama 30X olur 2020ye kadar. Waves ve etc hala bugunku seviyesinde kalir ama o zamanda 2030 da waves ucacak konusu acilir  Roll Eyes
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 20, 2017, 08:03:07 AM

Artışlar yüksek evet ama proje ederi diye bir kavram var.
Monetha demişsiniz. kaçınız gerçekten inceledi projeyi? Adamların ne sunduğunu, ne yapmayı tasarladığını anladınız mı?
Yüzlerce ico arasında ayrı bir yerde bana göre. Saçma sapan projelerin bile milyon dolarlar topladığı şu ortamda hiç bir şeye şaşırmamak gerektiğini düşünüyorum.

Birde şunu unutmayın. kimse en dipten alıp, en yüksekten satamaz. Ancak şu olur. size göre kelepir fiyattan alırsınız size göre uygun fiyattan satarsınız.

Monetha özelinde 8 cent bu proje ve token sayısına göre çok kelepir bir fiyat . böyle bir projenin hisse senetlerini normal bir borsada hisse senedi olarak 10 katına alamazsınız. Bu yüzden cazip.
ve uzun vadede (1 - 2) belki 1 dolar olmaz fiyatı ama 80 cent olur. buda 10x demek. ama kendimi biliyorum ben Smiley 9 cent den aldığım monetha ları 27 cent civarında satmış olurum. başka fırsatları kovalamaya çalışırım.
Buda kripto para yatırımının dezavantajı.

Bakın gözlerimle gördüğüm olayı anlatayım size;
Nisan Mayıs da mhanbostanci, mstfprcn ikilisi ciddi şekilde Monero yatırımında idi. Forumda postları var arayıp bulabilirsiniz.
2 - 3 ay beklediler. hatta al-sat yaparak miktar artırdılar. sonunda lanet edip aldıkları fiyata çok yakın hatta belki bir kaç mbtc zararına pozisyon kapattılar.
oysa hiç bir şey yapmayıp. 4 - 5 ay kadar  daha sabretselerdi Monero 150 doları gördü Smiley bakın bunlar bilen adamlar bide.

allah liskin de moneronun da ayrı ayrı belasını versin kardeşim Smiley

aynı haltı waves te yemicem ama Smiley

torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
October 20, 2017, 08:05:51 AM

herkes sacmasapan şeylerin peşinde.
100X lar 50X lar havalarda ucusuyor.
yatırdıgın paranın X50 olması ne deemk arkadaş.boyle bedava para var mı.
yedirirler mi adama oyle bedava parayı.
yazık cok uzucu aslında bunlar,yuzlerce insan zengin olma hayalleri ile bu kriptoya giriyor %99 sonu husran.

Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: