Bitcoin Forum
July 01, 2024, 09:01:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X fiyat, tartışma ve spekülasyon alanı(PXS, Huobi borsasına girebilir)  (Read 4398 times)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
April 20, 2018, 11:30:11 PM

Huobi borsasına cıkacagı ıcın bır beklentı var 1 haftadır, artısların fıtılını oyle atesledıler sonra buyback programı derken eth bazında 990ları dahı gordu dun gece, ama huobı acıklanmazsa 3-5 gune dususler gelmeye baslar.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
April 21, 2018, 10:04:18 AM

Dün geceden beri fiyatta gerileme var biraz galiba kar satışları gelmeye başlamıştır artık, biraz daha düşerse elimdeki miktarı arttırmayı düşünüyorum o yüzden de emir koydum bekliyorum ama bakalım gerçekleşecek mi. airdrop yapılana kadar fiyat geri çekilmez diye düşünüyordum ama gerçekten yanılttılar, borsa beklentisi gerçekleşmezse belki düşüş biraz daha sürebilir
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 21, 2018, 11:48:26 AM

ben de 14 den yakaladım. ama çok yüklü miktar almadım haliyle. hirozaki diyorsa ciddiye alın. arkadaşı ben twitterdan biliyorum gerçekten iyi. ben de ilk başlarda çok sallamadım ama fiyatının arttığını görünce daldım aslında daha düşük fiyatlardan yakalayabiliyordum. nasip böyle imiş. cüzdana çektim ve aylık gelecek airdroplarını bekliyorum. eğer huobi gerçekleşirse zaten 100 sats cok rahat geçer. ama gerçekleşmezse elbet düşüşler olabilir. dün geceden olan düşüş normal. erkeğin makinesi bile sürekli ayakta değil ara sıra iner. çok normal. nasip kısmet bakalım
civilengineer
Full Member

Activity: 434

View Profile
April 21, 2018, 11:50:14 AM

yakın zamanda borsa açıklaması gelmezse fiyatlar tekrar düşer. hazırlıklı olmakta fayda var.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 21, 2018, 11:53:00 AM

İyi bir borsaya girmesiyle baya iyi kazandırabilir. Hazır kurulu birde sistemleri var, umarım yatırımcılarını sevindirir.
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
April 21, 2018, 02:53:47 PM

Bu pundix in bounty sine katılmıştım bi miktar geldi bu gelen token mew de dursa sıkıntı olmaz değilmi, etherdelta da filan satmayı beceremiyorum güzel bir borsaya girerse oraya aktarıp satmayı düşünüyorum sorun olur mu acaba
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 21, 2018, 02:56:05 PM

Ben borsaları anlamıyorum. PundiXi alsalar aldıkları komisyonlardan çok fazla bir kar elde edecekler ancak hala major bir borsa gözünü dikmedi. Ben de en yakında huobiden bekliyorum bu hareketi. Binance şuan için zor gibi ama yakındır.

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
April 21, 2018, 03:08:42 PM

Bunun kadar kaliteli ve sağlam bir proje daha gözüme çarparsa kaçırmamak için her çabayı göstericem gerçekten tüm Icoların ve projelerin birbirinden perişan olduğu bir dönemde piyasada halâ başarılı, gerçekçi işlerin varlığını görmek büyük moral oluyor.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 21, 2018, 06:46:07 PM

Ben borsaları anlamıyorum. PundiXi alsalar aldıkları komisyonlardan çok fazla bir kar elde edecekler ancak hala major bir borsa gözünü dikmedi. Ben de en yakında huobiden bekliyorum bu hareketi. Binance şuan için zor gibi ama yakındır.
250 m dolar hacme ulaştığı zaman bi büyük borsaya çıksalardı borsa parayı götürecekti.
Ama şu da var, belki ekip girmek istemedi. Başka planları var gibime geliyor bunların.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
April 21, 2018, 07:00:29 PM

Adminler öyle hadi para verelim hemen girelim tarzında yürümüyor o işler diye cevap vermişti ki bu örneği binance üzerinden vermişti, bisürü onaylar bilmem neler var demişti, burdan binance'a başvuru yaptıklarını da anlayabiliyoruz oraya çıkmaları uzak zamanda olmayabilir, ıvır zıvır işler devam ediyor diye algıladım ben.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 21, 2018, 07:20:25 PM

Bu pundix in bounty sine katılmıştım bi miktar geldi bu gelen token mew de dursa sıkıntı olmaz değilmi, etherdelta da filan satmayı beceremiyorum güzel bir borsaya girerse oraya aktarıp satmayı düşünüyorum sorun olur mu acaba

kardeş zaten satmak istersen idex i kullan. çalışma prensipleri aynı etherdelta gibi. private key giriyorsun senin cüzdanı direkt görüyor oradan deposit yapıp satabilirsin. ayrıca cüzdanda tutarsan her ayın ilk haftası %7 airdrop yardımı yapıyormuş. yani elindeki miktarın %7 si kadar pundiz alıyormuşsun. ben yeni yaptım bakalım mayıs ayının ilk haftası gelecek mi? bekliyorum
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 21, 2018, 08:03:13 PM

Swap işlemini yaptınız mı? Unutmayın pundix adeti çoğaltıldığı için swap yapıldı. Uzun bir süre var sanırım daha ama çöp olmasın sonra elinizdekiler.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 21, 2018, 09:47:53 PM

Son zamanlarda hakkında çok fazla spekülasyon yapıldığını düşündüğüm eğer ayı piyasasına girersek yükselme potansiyeli olan fakat boğa piyasasına dönersek şu anki fiyatı mumla aratacağını düşündüğüm ve 650 ether satoshi'den elden çıkarttığım bir coin.
oscarwhale189
Newbie
*

Activity: 150
Merit: 0

View Profile
April 21, 2018, 09:59:08 PM

Pundi X'in iyi potansiyeli olduğunu düşünüyorum takip edilmeli.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 21, 2018, 10:03:27 PM

Nedense pundix i hiç geleceğe yönelik uzun vade olarak düşünemedim. Yani neden o kadar coin varken bunlar ödeme sistemi olsun ki? Komik geliyor. Üstelik pos makinemiz bu! diye sosyal medyalardan reklamlarını yaptıklarında aliexpress sitesinde bunların pos makineleri zaten kaç yıldır satılıyordu. Android sistemli pos makineleri, yapmanız gereken tek şey ise androide bir wallet-yazılım yapmak. Ne kadar zor değil mi? Gerçekten şaka olmalı bu. Neyse fazla uzatmayayım çünkü bazı arkadaşlar gönül bağı kurmuş olabilir ve bana saldırabilirler. Şunu söyleyim elimde pundix var ve şu an büyük bir borsaya giriş yapmasını bekliyorum, ardından yapacağım şey hodl! olmayacak...

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
April 21, 2018, 10:26:29 PM

Fiyatının artmasıyla yüzleri güldürdüğü doğru fakat bugünlerde güzel bir düzeltme yedi ve bu seviyelerin ben taban olduğunu düşünmüyorum.giriş yapmak için biraz daha düşmesini bekleyeceğim.aylık airdrop holdcular için cazip olduğu için elinde bekletenler mutlaka olacaktır buda fiyatı uzun vadede ileriye taşıyabilir.bende uzun vade girmeyi düşündüğüm için dahada düşmesini bekliyorum
gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
April 21, 2018, 11:08:35 PM

Sağlam bir borsa haber igelsin artık ne guzel fiyat yaptı ve tutundu dahi sayılır birazcık airdrop sonrası düşüş olsada çok aşağıya sarkacağını düşünmüyorum hadi artık verin güzel haberi.
civilengineer
Full Member

Activity: 434

View Profile
April 22, 2018, 02:13:31 AM

Mew'de durursa herhangi bir sıkıntı olmazda PXS -- NPXS'e çevrildi. Sanırım eylüle kadar süresi var ama sen yine de değiştir

https://medium.com/pundix/pxs-is-now-npxs-c3cd9ca8d9be bu makale de anlatılıyor nasıl yapılacağı. Sitesinde de var zaten bilgisi.
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175

Why not!

View Profile
April 22, 2018, 02:46:09 AM

Mew'de durursa herhangi bir sıkıntı olmazda PXS -- NPXS'e çevrildi. Sanırım eylüle kadar süresi var ama sen yine de değiştir

https://medium.com/pundix/pxs-is-now-npxs-c3cd9ca8d9be bu makale de anlatılıyor nasıl yapılacağı. Sitesinde de var zaten bilgisi.

Hocam eyvallah ya bak bundan haberim yoktu, birde süre muhabbeti varmış dediğine göre, o zaman bir an önce halletmek lazım tekrar teşekkür ederim
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
April 22, 2018, 12:04:04 PM

pundix yine artışa geçti valla ben aldığıma çok memnunum sattım geri aldım ucuzlayınca yine yükselişe geçmiş gibi gözüküyor boğada bir borsaya atarsa kendini uçar

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: