Bitcoin Forum
May 07, 2024, 02:03:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [All]
  Print  
Author Topic: Pundi X fiyat, tartışma ve spekülasyon alanı(PXS, Huobi borsasına girebilir)  (Read 4390 times)
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 21, 2017, 08:38:06 PM
Last edit: April 15, 2018, 12:35:08 PM by hirozaki faraday
Merited by k4ys3rs0z3 (1)

Merhaba arkadaşlar size yatırım yaptığım iki icodan birini söylüyorum; pundi x. Benim en çok hoşuma giden şey vaadettikleri şeyin hazır olması projede diyorki pos cihazıyla ödeme alınacak. Ve şu an bu cihaz hazır telegram grubunda detayları inceleyebilirsiniz. Proje hazır poslar tamam yani çoğu ico gibi hayal satmıyorlar buda birçok sayısal lotocunun ağzını kapatacak bir gelişme. Bir projeye yatırım yapma güvenini veriyor. Ayrıca pre-sale daha bitmemiş yüksek bir bonusla sürüyor ve balinaları projeye çekmek için belli bonuslarda getirmişler ama bu bonuslar ziyadesiyle az küçük yatırımcılar içinde pozitif bir gelişme bu. Airdrop meselesi var birde elinizde tuttuğunuz psx oranında aylık faiz var. Elinde 6500 psx olan birisi bir sene sonra 8700 psx daha kazanacak buda güzel bir ayrıntı. Sitedeki airdrop calculatordan psx miktarınıza göre aylık airdrop miktarını hesaplayabilirsiniz. En önemli konuda ekip, işinde gücünde insanlar hiçbirinin çalıştığı şirketlerde bir problemi olmamış ve bireysel olarak iyi yerlerde bulunmuşlar daha fazla yazıp iyice boğmak istemiyorum konu ile alakalı birçok türkçe kaynak mevcut.  Bitcoin'in sakinleştiği bir dönemde çıkarsa iyi bir getiri yakalayacağını düşünüyorum isteyen borsalara girdikten sonra da alım yapabilir. Ben presale bitmezse elimdekileri 6500'e tamamlayıp 1 sene bakmamayı düşünüyorum.

telegram kanallarından gelişmeleri daha iyi takip edebilirsiniz https://t.me/pundixofficial
1715090610
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715090610
Reply with quote  #2

1715090610
Report to moderator
1715090610
Hero Member
*

Ignore
1715090610
Reply with quote  #2

1715090610
Report to moderator
1715090610
Hero Member
*

Ignore
1715090610
Reply with quote  #2

1715090610
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715090610
Hero Member
*

Ignore
1715090610
Reply with quote  #2

1715090610
Report to moderator
1715090610
Hero Member
*

Ignore
1715090610
Reply with quote  #2

1715090610
Report to moderator
1715090610
Hero Member
*

Ignore
1715090610
Reply with quote  #2

1715090610
Report to moderator
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
October 21, 2017, 08:51:08 PM

Açıkçası artık hiçbir ico ilgimi çekmiyor bence marketin durumu şuan çok kötü ve ne olacağı hiç belli değil, şuan ico'lara para yatırmak aşırı riskli bence.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
October 21, 2017, 08:54:42 PM

Açıkçası artık hiçbir ico ilgimi çekmiyor bence marketin durumu şuan çok kötü ve ne olacağı hiç belli değil, şuan ico'lara para yatırmak aşırı riskli bence.

Katılıyorum ama elinde btcsi olanlar için karlı olabilir 49dan eth alıp girilmesinde ne sakınca olabilir tabii btcnin bu durumunu mesajın son kısmında belirttim. Herkesin kendi kararı.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 22, 2017, 10:00:09 AM

Küçük bir miktar da olsa alıp bir kenara atmayı düşünüyorum ama. Bakalım.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 22, 2017, 10:11:43 AM

Pundi x gerçekten güzel bir projeye benziyor bunu bounty'sine katılan insanların çokluğundanda anlayabiliriz aslında, dediğiniz proje hazırsa bence yatırımcılara güzel para bırakır, çoğu ico işini tamamlamadan tokenleri satışa çıkarıyor pundinin farkı buradan da belli zaten

_gavaraci_
Full Member

Activity: 462

View Profile
October 23, 2017, 01:35:40 PM

Bilgiler için teşekküler biraz araştırdım ve yakın zamanda araştırdıklarım arasında ıns, quantsamp (yazım yanlışı olabilir Smiley) ve bu dediğinizi beğendim. Normal piyasa şartlarımda değerlendirebilirdim ancak artık icolar oldukça riskli hale gelmeye başladı o yüzden biraz kararsız kaldım doğrusu
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
October 24, 2017, 11:47:42 AM
Last edit: October 24, 2017, 01:01:45 PM by hirozaki faraday

Eth blockchain ağındaki işlem yoğunluğuna göre ödeme işlemlerinin  uzayabileceğini söylediler ama ETH bunu bizans güncellemesi ile bu süreci oldukça hızlandıracaktır, düşünülmüş ve basit bir problem pundi X'e çok sorun olacağını düşünmüyorum
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 24, 2017, 03:12:17 PM

Proje gerçekten güzel ilk defa bugün inceledim . Ama maşallah dediğimiz 5 dakiya yaşamadığı için .. Umarım planlarını uygulayabilirler .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
aykutipek
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 24, 2017, 03:58:32 PM

Girdigim ve girmeyi dusundugum tum icolarda borsadaki fiyatlari oyle sasirtici seviyelere inebiliyor ki bundan sonra aninda biten icolara dahi ilgi gostermiyorum, zaten hali hazirda onlarca token coin var, projesi yol haritasi falan onemsiz, hersey buyukbasa bagli, btc konusurken hepsi susuyor, yaptiklari hersey degersizlesiyor, btc firsat verirse ancak, yatirimlarda btc zaten sepetin olmazsa olmazi, kalani da buyuk altcoinlere ayirmak yeterli, icolar gereksiz macera aramak su asamada.Belki 2018 basinda tekrar ico populerligi baslar ama bu sene icin cin,rusya,korenin icolari denetimi, bir de asiri dusuk fiyatlarla borsaya girisi bircok iconun bu sene olu dogmasina sebep olacaktir, artik eski guzel gunler bitti icolar icin.
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
October 24, 2017, 04:57:42 PM

Pundix bnde takip ediyorum ama pre-ICO da sanki yeterli yatırımı bulamadılar bende potansiyeli yüksek gözüyle bakıyordum ama 7 k eth gibi bir rakamda kaldırlar suan diye biliyorum.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 24, 2017, 05:09:37 PM

Bende görmüştüm bu ico yu ama bence harcapları çok büyük ve pre ico şuan çok iyi gitmiyor , umarım güzel yatırım alır hepimiz katılırız çünkü sosyal medya bountysine girdim Smiley
furkantugra
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
October 24, 2017, 05:17:08 PM

mth sonrası icolara katılmayı düşünmüyorum ben. ne olacagı belrsiz kavunda değilki koklayarak anlayalım uzak duracam
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 24, 2017, 05:44:46 PM

Bir süre araştırdıktan sonra Pundi x icosuna girmeye karar verdim. İmzasını da aldım. İco dan sonra bir kar beklemiyorum ama uzun vadede beklentim yüksek. Hazır bir proje olması da avantaj tabiki.
Bence yol haritasındaki sürelerde yapmak istediklerini yapabilirlerse çok iyi yerlere geleceklerine inanıyorum
geda
Member
**

Activity: 77

View Profile
October 24, 2017, 07:11:25 PM

İnceleyim bakalım. Az yatırım almiş birde işleyen bir sistemse mutlaka katlar sonrasında YTD Cheesy

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
October 24, 2017, 09:24:25 PM

özellikle çin ve japon icolarından yatırım amaçlı uzak durmak lazım piyasada önüne gelen içi çıkarır oldu bu bitcoin ve oturmuş altcoinler içinde volume kaybı demek bir standartta bağlanması şart.
Ferhan
Full Member

Merit: 106

View Profile
October 25, 2017, 03:21:16 PM

Hiro seni dinleyip Pundi X’in imza kampanyasına katılarak başlangıç yaptım. Biraz daha takip edicem fırsatım olursa ICO’suna da katılabilirim. Yalnız Pundi X’te cihazlar felan hazır da niye bi taraftan alışveriş merkezleriyle anlaşma yapmıyorlar? Ya da yapılmış anlaşmaları var mı?
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 25, 2017, 03:30:30 PM
Last edit: October 25, 2017, 03:54:54 PM by Blackeagle190342

Artık çok büyük yatırım toplayan icolar dışında katılmanın bir heyecanı kalmadı. Özellikle etherdeltaya girince dump yiyorlar. Oradan almak daha avantajlı oluyor.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 25, 2017, 03:41:18 PM

proje güzel sağlam iş çıkartmışlar ama para toplamadı zaten şu kripto dunyasını anlasam dişimi kıracağım
fernando1905
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
October 25, 2017, 04:39:17 PM

adamlar çalışan sistem videosu atmış para toplayamıyorlar halbuki bir dünya para akması lazımdı Cheesy
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
October 25, 2017, 05:38:07 PM

Adamlar çalışan sistem kurmuşlar icoya yatırım gelmiyor reklam ve pazarlama stratejileri de iyi. Gerçi ben hardcap yapmasından yana değilim zaten bence iconun süresini uzatsınlar yavaş yavaş küçük yatırımcıların egemen olduğu bir çoğunluk olsun. Balinaların gelmemesi ico sonrası süreçte çok daha iyi olur. Kasımdaki segwit muhabbetleride geçince güzel bir ivme yakalar pundi X.
avalonn
Full Member

Activity: 728

View Profile
October 26, 2017, 09:09:07 AM

pundix in ana türkçe çeviri konusu idi sanırım orada incelediğimde çok güzel ama şöyle böyle diye başlayan yorumlar okumuştum..hardcap in çok yüksek bir sınırı olduğundan yana dem vuruyorlardı...

projelerini ben de çok beğendim 2020 ye kadar sürecek olan bir yol haritaları mevcut.etherum adreslerine oldukça fazla para gelmiş ancak henüz yeterli değil sanırım...bu tip projelerden biri günün birinde patlayacak ve coinler dijital paralar tamamen gerçek hayata geçecek..önemli olan hangi projenin tutacağını öngörüp yatırım yapmak.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
October 26, 2017, 12:18:11 PM

Ekibin telegram kanalında son yayınladığı video https://www.youtube.com/watch?v=Ymo6Hou9SYM&t=133s

Şu adamların yaptıklarını roadmap güncelleyip hayal olarak satanlar 5x yapmıştı. Anlam vermek gerçekten çok zor, dsiplinli ve blockchain teknolojisinin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yenileyen genç ve dinamik bir ekibe sahip. Airdrop sistemleride ico sonrasında fiyata etki edecektir.(deeponion, neblio'yu baz alabilirsiniz.) İmza kampanyasından bir kazancımız olmayacak ama herşey yatırımcı endeksli ayarlamış bir proje bounty, airdrop miktarları yürütülen çalışmaları incelersek bunu görüyoruz. Topladıkları yatırıma bakarsak kaçan balık büyük olacak gibi.
bitkointr
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
October 26, 2017, 12:36:44 PM

Proje çok güzel. Sadece fiyat biraz yüksek geldi. Ama takım iyi ve özellikle angel investerları dikkatimi çekti omisego,zcash nerede tutan her türlü fikre yatırım yapan biri.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 26, 2017, 12:39:51 PM

Mükemmel bir proje. Ayrıca canlı olarak da çalışıyor. Bir arkadaşın dediği gibi , başkaları bunu yapacağını vaadedip 5x yaparken , bu ekip projeyi hayata geçirmiş olmasına rağmen istenen oranda yatırım alamadı. Ben imza kampanyasına girdim. Ayrıca bir miktarda almayı düşünüyorum. Şahsi fikrim proje sağlam ve bir miktar yatırım yapılabilir.
Herkese bol şans.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
October 26, 2017, 02:12:36 PM

Şöyle güzelim projeler niye tutmuyor ben anlamış değilim.  İlla ki yağlayıp ballayacaksın insanları anca öyle gözümüz boyanmadan rahat edemiyoruz . Ama ilerleyen senelerde çoğu yer kullanmaya başlayınca en etkili bir şekilde tercih edilecek pundi - X olacaktır bana göre ..
punqpunq
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 26, 2017, 03:05:59 PM

mth sonrası icolara katılmayı düşünmüyorum ben. ne olacagı belrsiz kavunda değilki koklayarak anlayalım uzak duracam

Aynen MTH beni de yaktı. ICO'ların ne olacağı belli olmuyor. Çok sağlam gibi duran projeler bile fiyasko çıkabiliyor.
furkantugra
Member
**

View Profile
October 26, 2017, 03:49:27 PM

arkadaslr bu pundi x'in imzasını newbiler alabilirmi bu konuda aydınlatabilirmisiniz beni
anatolykarpov
Member
**

View Profile
October 26, 2017, 03:52:26 PM

girilebilir zaten bu forklar yüzünden ico bulmak zorlaşıyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk  ■  Facebook   Twitter   Telegram
fernando1905
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
October 26, 2017, 08:07:30 PM

arkadaslr bu pundi x'in imzasını newbiler alabilirmi bu konuda aydınlatabilirmisiniz beni

evet şuan girebiliyorsun kabul ediyorlar ve çok fazla da bizim gibi newbie ler var. ama  çok bir şey kazandırmasa da 3-5 ne gelirse dursun kenarda diyip girdim bende.
fosforlucorap
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
October 26, 2017, 08:16:17 PM

pundix benimde cok dikkatimi ceken bir ico cidden.ama bir yandan suan icoların hepsinde riskli bi durumda var gibi.iyi düsünmek gerek
orcuncanli
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
October 26, 2017, 08:54:11 PM

bence de güzel bir proje ama çıkış fiyatı ico fiyatının altınca olacak bence. pre sale i kaçırdım yeni gördüğüm bir proje zaten bonusu ne kadardı bilmiyorum.exchance e çıkınca almayı planlıyorum
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
October 27, 2017, 12:37:32 PM

Benım de dıkkatımı cekmıstı guzel toplamaya baslamıs bır ayı var kasım sonlarına dogru bıtecek dıye gorunuyor, okadar hayalı projeler 50-100 mılyon toplar, bakalım ortada hazır proje varken neler yapabılcekler bence ıstedıklerı parayı toplarlar. Bounty konusunu ınceleyeyım sosyal medya kampanyalarına katılırım ben de, hala alım yapıyorlarsa

Dipnot : Colorless yonetıyormus kampanyayı, lanet herıf ya onun oldugu tum projelerden ıllallah edıyor mıllet, suan gırsem mı sosyal medyalara bılemedem bu adam cok sıkıntılı.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 27, 2017, 12:38:37 PM

hocam bounty aşamalarında diğer projelerden daha çok kural koyan icolar genelde daha iyi oluyor pundi'de onlardan birisi yatırımcısı hazır diye biliyorum

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
October 27, 2017, 02:53:08 PM

XEM ile de ödeme kabul etmeye başlamışlar güzel şeyler olacak gibi. 11 saat sonra pre-ico bitecek daha fazla token alamamak üzdü. Kısa vadede iyi yerlere gelecekler. Airdrop sistemi ile satışlardanda iyi yatırıkcı çekerler uzun vadede 6-7$ bandına gelebilmesi hayal olmaz.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 27, 2017, 03:28:43 PM

Böyle projelerin çıkması çok iyi ancak henüz ciddi anlamda başarılı olan projeleri göremedik. Hepsi bir doğum sancısı içinde bakınız Waves. Bu işin bir kaç bacağı var bunlardan biri kodlama bölümü ancak gerçekten anlamak ta zorluk çekiyorum blockchain e kod yazmak bu kadar zor mu piyasada ne kadar dex, wallet varsa hepsinin de ufak ta olsa bir sorunu var ve kısa zaman da çözümlenemiyor bu neden kaynaklanıyor acaba.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
October 27, 2017, 07:34:25 PM

Proje gerçekten güzel ilk defa bugün inceledim . Ama maşallah dediğimiz 5 dakiya yaşamadığı için .. Umarım planlarını uygulayabilirler .

o konuda haklısın:D teleram kanalını hackletıler bugun. bana bır suphe uyandırdılar dakka 1 gol 1. ıco sonrasına bakacaz. borsaya gırdıgınde nasılsa dumplanacak. guzel projelerın hepsı o sekılde oluyor balınalar daha fazla toplamak ıcın dumplayabıldıgı kadar dumplıyor.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
October 27, 2017, 08:40:32 PM

Telegram hesabını çaldırmaları hoş olmadı insanların güvenini sarsabilir. "Telegram grubuna sahip çıkamayan gönderdiğimiz ethlere btclere nasıl sahip çıkacak" derler ama benim gözümde sıkıntı yok. Güzel proje. İlk entrydeki telegram linkini yenisi ile düzelttim. Daha çaldırmazlarsa güzel olur iyi bir kitle toplanmıştı gruba.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
October 28, 2017, 04:14:08 PM

Ekibin telegram kanalında son yayınladığı video https://www.youtube.com/watch?v=Ymo6Hou9SYM&t=133s

Şu adamların yaptıklarını roadmap güncelleyip hayal olarak satanlar 5x yapmıştı. Anlam vermek gerçekten çok zor, dsiplinli ve blockchain teknolojisinin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yenileyen genç ve dinamik bir ekibe sahip. Airdrop sistemleride ico sonrasında fiyata etki edecektir.(deeponion, neblio'yu baz alabilirsiniz.) İmza kampanyasından bir kazancımız olmayacak ama herşey yatırımcı endeksli ayarlamış bir proje bounty, airdrop miktarları yürütülen çalışmaları incelersek bunu görüyoruz. Topladıkları yatırıma bakarsak kaçan balık büyük olacak gibi.
Hiro bu videodaki olay harika. Adamlar kanlı canlı yapmış bunu. Harika...
Telegram olayını yaşamaları büyük talihsizlik. Sağlam giderlerse önleri açık bunların.

uniquehero
Sr. Member

View Profile
October 28, 2017, 05:24:58 PM

Dün telegramı çaldırmalarına rağmen küçük bir yatırım yaptım hemen geldi tokenler. Bir ICO ya 2. Kez yatırım yaptım bakalım borsaya girişi nasıl olacak
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
October 28, 2017, 05:37:34 PM

4m dolar hemen toplamıslar. olur bu proje. tezos gıbı sacma sapan bır rakamda toplamadılar. ekıbe hırs gelır kı zaten herıflerın proje tamam gıbı bırsey onceden yapmıslar herseylerını.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 28, 2017, 06:55:40 PM

Proje iyi, fikir iyi ama uygulama nasıl olucak ona bakmak lazım. Bu tarz projelerin en büyük sıkıntısı, gerekli anlaşmaları yapmak zor. Çünkü büyük yerleri bağlamaları gerekiyor, onlarla da anlaşma yapmak için bile büyük olmak gerekiyor.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
October 28, 2017, 10:00:27 PM

4m dolar hemen toplamıslar. olur bu proje. tezos gıbı sacma sapan bır rakamda toplamadılar. ekıbe hırs gelır kı zaten herıflerın proje tamam gıbı bırsey onceden yapmıslar herseylerını.

Aynen dediğin gibi benim tahminim 30 milyon dolar toplarlar o da fazla bile singapurda millet günlük 1 dolara çalışıyordur. Çinde falan 1 dolar 6 yuan mı öyle birşey. Kalan tokenlerde kalır. Piyasaya az tokenle çıkarlarsa iyi olur. Kalan zaten katılım küçük yatırımcı tarafından oldu bundan sonrada öyle çok büyük yatırımcılar girmez bu tip icolar çok kazançlı oluyor.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
October 29, 2017, 06:26:19 AM

Aynen dediğin gibi benim tahminim 30 milyon dolar toplarlar o da fazla bile singapurda millet günlük 1 dolara çalışıyordur. Çinde falan 1 dolar 6 yuan mı öyle birşey. Kalan tokenlerde kalır. Piyasaya az tokenle çıkarlarsa iyi olur. Kalan zaten katılım küçük yatırımcı tarafından oldu bundan sonrada öyle çok büyük yatırımcılar girmez bu tip icolar çok kazançlı oluyor.

Hocam sen Singapur'u çok yanlış tanımışsın. Adamlar baya baya zengin, uzak doğunun Dubai'si denilebilir.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 29, 2017, 07:30:26 AM

pundix çok güzel prohe birde benım çok hosuma giden stk var bu ikisi gerçekten güzel iş yapmışlar videodakiler reelde kullanılırsa harika oı-lur
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
October 29, 2017, 07:47:50 AM

Hocam sen Singapur'u çok yanlış tanımışsın. Adamlar baya baya zengin, uzak doğunun Dubai'si denilebilir.

Çin yerine Singapur yazmışım Cheesy üretimi Çin'de yaparlar bence düşük iş gücünden dolayı.

Bu arada airdrop Kasım 1'de başlıyor.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 29, 2017, 08:08:59 AM

herkes temkinli yaklasiyor bu aralar ayrica piyasadaki dalgalanma ve bitcoin yukselmesi insanlari bitcoine yonlendiriyor. calisan bir sistemleri olmasi guzel fakat benzer projeler var ve cikmayada devam ediyor. kotu bir zamanda cikardilar temmuz agustos gibi cikarsalardi topladiklari paraya kendileri bile sasirirlardi bence Smiley
BeverleyChristal
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
October 29, 2017, 08:13:32 AM

Bu arada airdrop Kasım 1'de başlıyor.

1 Kasımda ne gibi bir airdrop var ? Bizlerde katılabilir miyiz ?
geda
Member
**

Activity: 77

View Profile
October 29, 2017, 08:19:13 AM

Pre-ICO da fena sayılmayacak bir rakam toplanmış. ICO sürecinde belirledikleri minimum tutarı toplarlar gibi görünüyor

PHI1618
Legendary
*

View Profile
October 29, 2017, 08:30:03 AM

Preico'yu kaçırdım ama phase1'de alacağım biraz...

hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 11, 2018, 05:52:21 PM

Bu ayki airdropları göndermemişler sebebini bilen var mı?
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 16, 2018, 10:07:38 PM

Bu ayki airdropları göndermemişler sebebini bilen var mı?

gönderdiler, 4 gün sonra başlayacak crowdsale bir bakın derim başlığı açtığımdan beri googleda sosyal medyada Türkçe kaynak çoğaldı kendi araştırmanızı yapın.
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122

View Profile
January 16, 2018, 10:12:24 PM

Son zamanlarda tutan en iyi projelerden bence.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
January 16, 2018, 10:31:41 PM

Ne zamandıe gözüme iliştirmiştim bu fırsatla bahane olur şöyle içime sinerse ona göre bir hamle yapmayı düşünüyorum. Bu aralar kafamda karışık, hayırlısı olur umarım Smiley
numan8114
Full Member

Activity: 124

View Profile
January 17, 2018, 04:54:01 AM

Preico'yu kaçırdım ama phase1'de alacağım biraz...
Hocam KYC vermeden yatırım yapma şansımız yok mu bu ICOya?

nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
January 17, 2018, 06:52:13 AM

Pundix bir türlü bitmeyen presale ile alında bana aşırı itici gelmeye başladı.Satışları çok uzun tuttular 3 aydır bounty sindeyim sıktı artık.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
January 17, 2018, 07:09:10 AM

Bu cihazın herhalde prototip' ini ürettiler değil mi . Bizim telefonlarımızı temassız bir şekilde şuanda kullanılan POS cihazları ile kullanmak varken niye pundix' e ihtiyacımız olsun. ( Tenx ve STK mesela )

hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 17, 2018, 10:29:29 AM

Pundix bir türlü bitmeyen presale ile alında bana aşırı itici gelmeye başladı.Satışları çok uzun tuttular 3 aydır bounty sindeyim sıktı artık.

Bende aynı şekilde düşünüyorum ama böyle daha iyi olmuş olabilir ayrıca bountynin başında colorless var. Umarım hata yapmadan adam akıllı dağıtır bountyleri.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 21, 2018, 12:18:46 PM

Dakikalar içinde bitti ico kısmet işte min 5x ten satarım artık bunları.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 21, 2018, 12:27:09 PM

Pundix ve coss ayni cihazlari ureteceklerdi coss ama pundi gibi satamadi projesini, bir yerden  sonra online ve offline pos entegrasyonunu birakip sirf borsa olarak anilmaya basladi
byzodiac
Full Member

View Profile
January 21, 2018, 04:54:05 PM

Çok sağlam hardcap yaptılar anında bitti, uzak olmayan zamanda binance'a da eklenir diye düşünüyorum, hardcap yapan projeler fazla uzatmıyor süreci direkt giriyorlar 1 2 ay içinde, inş elinde tutanlar güzel kazanırlar.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 21, 2018, 10:18:16 PM

Dakikalar içinde bitti ico kısmet işte min 5x ten satarım artık bunları.
inşallah dediğiniz gibi olur hocam. bende borsaya girince bi miktar almayı düşünüyorum. 5x i kısa zamanda görür umarım.
Büyük ihtimal öyle olacak hocam ekimden beri takibimde ico. Altından kalkamayacakları bi iş değil adamların.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
January 21, 2018, 10:24:35 PM

Deltada işlemler başlamış ico fiyatına göre 2x ve üstünden alım-satım olmuş, preicodan girenler ise nerdeyse 5x yapmış, tabi hacim pek yok şimdilik.bikaç borsaya girerse daha sağlıklı sonuçlar alırız  https://etherdelta.com/#0x358d12436080a01a16f711014610f8a4c2c2d233-ETH
georgemamat
Member
**

Merit: 75

View Profile
January 21, 2018, 11:20:39 PM

Erken bir giriş olmuş borsaya. Pundi X ismi twitter da falanda gözüme çarpmaya başladı. Siteleri falanda güzel olmuş. Sağlam bir proje havası veriyor.
boestin
Legendary
*

Merit: 1000

View Profile
January 22, 2018, 12:17:00 AM

Deltada bu fiyatlara alıcı bulduysa bahsedildiği gibi binance borsasına falan girse uçacak demekki.ICO için kyc yi geç yaptığım için katılamadım malesef.eğer bounty dağılımından sonra dump yerse toplarım bi miktar.ödül biraz yüksek dağıtılacak satış gelebilir belki
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 22, 2018, 10:46:54 AM

8 eth ile girdim şuan 40 eth ediyor hemen hemen iyi borsaya girince fiyat yükselir.
turkmachiavelli
Full Member

View Profile
January 22, 2018, 11:07:26 AM

Pundıx'i çok uzun zamandır imzalarda görüyorum fakat şuana kadar bir araştırma gereği duymamıştım anlatıklarınız ve gördüklerim neticesinde değerlendirilebilecek bir ıco olduğunu düşünüyorum şuan ki piyasanın halinde ne kadar mantıklı bir hareket, o tartışılır tabi ki.

Crypto Koala
Member
**

View Profile WWW
January 22, 2018, 11:25:27 AM

Konuyu takip ettim fakat nedense katılmayı erteledim. Ayın 19unda da kayıtlar sonlanmış galiba. Kısmette yokmuş, katılan arkadaşlara bol kazanç dilerim.

boestin
Legendary
*

View Profile
January 22, 2018, 02:30:24 PM

8 eth ile girdim şuan 40 eth ediyor hemen hemen iyi borsaya girince fiyat yükselir.

eğer tahminleriniz doğruysa ve binance ta listelenirse çok daha yükselebilir.sadece bountyler korkutuyor beni 5600 eth toplamında bounty dağıtacaklarını söylemişlerdi.şimdi fiyatıda yüksekken bountyden alanlar satabilir gibi.o yüzden alım yapmak için bekliyorum hala
TheSpark
Full Member

Activity: 238

View Profile
January 22, 2018, 02:42:15 PM

eğer tahminleriniz doğruysa ve binance ta listelenirse çok daha yükselebilir.sadece bountyler korkutuyor beni 5600 eth toplamında bounty dağıtacaklarını söylemişlerdi.şimdi fiyatıda yüksekken bountyden alanlar satabilir gibi.o yüzden alım yapmak için bekliyorum hala

Bountyden alanlar satarsa bile bence hemen ellerinden kaparlar o yüzden Pundi X'in fiyatının çok düşeceğini zannetmiyorum.Ekip zaten hızlı bir şekilde binance ile anlaştı diye duymuştum. Grin
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 22, 2018, 04:58:33 PM

Bountyden alanlar satarsa bile bence hemen ellerinden kaparlar o yüzden Pundi X'in fiyatının çok düşeceğini zannetmiyorum.Ekip zaten hızlı bir şekilde binance ile anlaştı diye duymuştum. Grin

Şöyle söyliyim psx ekibi 8000 adet psx tokeni bulunana aylık 2,5 eth değerinde psx airdrop veriyor(daha fazlada olabilir siz yinede bir bakın) fiyatın ne kadar yükseleceğini siz hesaplayın. Borsadan alanlar hodl pozisyonuna geçtikçe fiyat organik bir şekilde yükselecektir. 10x'i crowdsale fiyatından bile yapacağını düşünüyorum
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 22, 2018, 09:38:21 PM

5 ethlik personal cap varmış crowdsalede İki aya kalmaz burası ağlama duvarına döner yatırım tavsiyesi olmamakla   beraber ciddi şekilde patlamaya hazır volkanın dibinde oturuyoruz.
virtfund
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
January 22, 2018, 10:08:50 PM

Bountyciler de uyandı artık hemen coin gelince satmıyorlar çok azınlıktır satanlar, ne gelse değerlenen bir dönemdeyiz, ben olsam bende satmam kısa süre bekletince fiat katlanıyor, Pundi X hemen satılmaz.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 22, 2018, 10:23:20 PM

Pundi x'de güzel bir çıkış yapacak gibi borsalarda listelenmeye başladığında.Ico'lardan çıkan sağlam projeler gerçekten güzel değerleniyor bu zamanlarda.Bounty'den gelenleri bekletmek en iyisi şu durumda.
KaraSena
Member
**

Activity: 182

View Profile
January 23, 2018, 12:12:25 PM

Şimdiden x5 gayet geçerli bir kar . Tebrikler geç görüyoruz sanırım biz . Projeyi inceledim gayet mantıklı ve hali hazırda sistemleri çalışıyor . Değerlendirenlere gerçekten tebrikler ..
PHI1618
Legendary
*

View Profile
January 23, 2018, 01:09:06 PM

Şimdiden x5 gayet geçerli bir kar . Tebrikler geç görüyoruz sanırım biz . Projeyi inceledim gayet mantıklı ve hali hazırda sistemleri çalışıyor . Değerlendirenlere gerçekten tebrikler ..
Kaldı ki eth o zaman 300 dolardı şu an 1000 dolara yakın... Dolar bazında çok daha fazla.

hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 23, 2018, 03:52:20 PM

Kaldı ki eth o zaman 300 dolardı şu an 1000 dolara yakın... Dolar bazında çok daha fazla.

Dolar bazına bazına bakmak biraz bu piyasada yanlış kaçıyor. Eth yada btc bazlı hesaplamak daha iyi büyük ihtimalle katlaya katlaya gider.
Xday123
Member
**

Merit: 16

View Profile
January 23, 2018, 04:29:12 PM

Pundi konusunda stake hesaplamasi ve bounty dagitimi ile ilgili bilgi verildi mi arkadaslar telegramina girdimde bilgilendirirseniz sevinirim. Ben telegramdan goremedim bir aciklama
byzodiac
Full Member

View Profile
January 23, 2018, 07:46:32 PM

8k adet tutanlara psx dağıtacaklar sanırım, o miktarın altındakilere verilmiyor mu nasıl olucak. Bir de 1 tane tutana 999 tane mi ne verilcek gibi şeyler okumuştum garipti.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 24, 2018, 06:23:38 PM

8k adet tutanlara psx dağıtacaklar sanırım, o miktarın altındakilere verilmiyor mu nasıl olucak. Bir de 1 tane tutana 999 tane mi ne verilcek gibi şeyler okumuştum garipti.

Tokeni 1000 katına çıkarıp fiyatı 1000'de 1'ine düşürecekler bir pazarlama stratejisi fiyatı düşük göstermek için.
jingyang
Full Member

Activity: 392

View Profile
January 24, 2018, 09:37:23 PM

Pundi piyasanın sayılı elle tutulur coinlerinden birisi. Büyük borsalara girişi çok hızlı olacaktır. Duyduğuma görede binance girecekmiş yani yatırımcıları tebrik ederim, yatırım yapmak çok zordu. Ama meyvelerini toplarlar

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350

View Profile
January 24, 2018, 09:40:33 PM

Önsatıştan girip girmemek konusunda çok ikilemde kalmıştım şimdi resmen pişman oldum girmediğim için.ICO dan alanlar bile 2xten fazla yaptılar PRE-icoda bonus oranı yüksekti diye hatırlıyorum çok daha fazla kar sağladı yani girenler.bende twittterdan gelenlerle idare edceğim artık
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 25, 2018, 03:51:48 PM

Yakında bu adamlar borsaları ortadan kaldırıp direk tek elden satış yapacaklar uzun transfer süreleri ve yüksek feeler ortadan kalkacak yakında bu adamların teknolojisi üstünden satışa çıkan coinler fiyatlanacak aynı coinbase gibi düşünün ayrıca ben aylık mewde duran tokenlerden aylık 2,5 eth alıyorum şuan psx olarak bu bile fiyatlandırmaya yetecekken ekibe hiç girmiyorum ekip bireysel olarakta takım olarakta apayrı iyi şimdi de dünya 2018 ekonomik forumuna katılacaklar bu sene pundi X'in adını daha çok duyacağız.
mahoni2100
Member
**

View Profile
January 25, 2018, 04:46:36 PM

pundi x benimde yakından takip ettiğim ve geleceği hakkında iyi yerlere geleceğini düşündüğüm bi coin çoktandır takip ediyorum çok kazandırmasa bile iyi kazandırabilir

Koioss
Member
**

View Profile
January 25, 2018, 06:29:06 PM

Pos cihazıyla işlem yapabilme olanağı benim de ilgimi çekti. Her şey somut olarak gösteriliyor pos cihazı ortada, yapabilecekleri ortada.
Ayrıca ön satış dönemindeki kampanyaları da gayet ilgi çekici. Başarı sağlayacak bir proje bence ama bakalım uzun süreli tutunabilecek mi..

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 25, 2018, 06:47:59 PM

Sanırım kaçırdığıma en çok üzüldüğüm ico oldu. İco bolluğunda gözden kaçtı malesef. Borsadan yatırım yaparım artık yapacak bir şey yok
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 25, 2018, 06:56:13 PM

Sanırım kaçırdığıma en çok üzüldüğüm ico oldu. İco bolluğunda gözden kaçtı malesef. Borsadan yatırım yaparım artık yapacak bir şey yok

Aslında ben üstünde baya çok durdum ama kimse değerlendirmedi zamanında bende üstünde çok durulan birçok şeyi kaçırdım icx gibi mesela forumda gerçekten bazı kullanıcıları iyi takip etmek lazım.
coingainer01
Member
**

View Profile
January 25, 2018, 07:12:56 PM

Katılıyorum hocam, son bir iki aydır pek takip edemiyorum ama güvenilir sağlam yorumlar yapan kişileri takip ediyordum normalde, takip ettiğinizde bu tarz şeyleri kaçırmanız daha az oluyor.

Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 25, 2018, 08:05:07 PM

PUNDIX isminden söz etmeye başladı. Kaçırdığım projelerden biri. Ne ICO nede bounty kampanyasına girdim. Bakalım hangi borsada listelenecek. Borsadan almayı düşünüyorum.
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
January 25, 2018, 08:46:54 PM

uyguladıkları stratejinin sizlere gerçekten para kazandıracağını düşünüyor musunuz? ben uyguladıkları stratejinni ciddi manada ellerinde patlayacaklarını düşünüyorum.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 25, 2018, 09:36:15 PM

uyguladıkları stratejinin sizlere gerçekten para kazandıracağını düşünüyor musunuz? ben uyguladıkları stratejinni ciddi manada ellerinde patlayacaklarını düşünüyorum.

İan balina'nın en büyük yatırm yaptığı ico
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
January 25, 2018, 09:41:10 PM

Gerçekten ne piyasada nasıl pozisyon alacak merak ediyorum. Şimdilik etherdelta da asıl binanceye falan girerseki bence uzak bir ihtimal değil. Harbiden sağlam bir proje gelmiş demek olur bence.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 26, 2018, 01:25:21 AM

Coinmarcetcap'a eklendi.

https://coinmarketcap.com/currencies/pundi-x/
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 27, 2018, 02:32:03 PM

1 Martta Bibox borsasında listelenecek PXS. Küçük borsalar ama çeşitlilik ve tanıtım olması açısından çok iyi hacim hacimdir.
Xday123
Member
**

View Profile
February 27, 2018, 02:42:09 PM

1 martta başlayacakmış bounty dağıtımları bounty dağıtımları başladıktan sonra sizce fiyatta düşüş yaşanır mı çünkü bibox tan sonra başka bir borsaya daha girer diye düşünüyorum ve artması kuvvetle muhtemel pundinin düşerse alacağım da
kesh.zombie
Full Member

Merit: 101

View Profile
February 27, 2018, 03:02:28 PM

token split ile ilgili açıklamanın yakında yapılacağını yazmışlar twitter üzerinden. token sayısındaki artış gerçekleşecek gibi duruyor.

,........
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 27, 2018, 03:13:37 PM

token split ile ilgili açıklamanın yakında yapılacağını yazmışlar twitter üzerinden. token sayısındaki artış gerçekleşecek gibi duruyor.

1 Mart demişlerdi artık şu pürüzler de aradan çıkarsa çok güzel olacak. Bir Tron ilgisi uyandırabilir, 1 dolar olacak diye saldırır  millet.
chemist35
Member
**

Activity: 924
Merit: 36

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
February 27, 2018, 03:35:54 PM

pundi forumda çok yazıldı çizildi bakalım bundan sonraki aşama ne olacak şuan 1.70 dolar seviyelerinden işlem görüyor ama spilt olduktan sonra tabi 0,017 dolar seviyelerinden falan işlem görecektir bakalım neler olacak görelim

tayfundeniz
Sr. Member

Merit: 296

View Profile
February 27, 2018, 06:24:22 PM

Büyük borsalara girmezse gerçekci olmak lazım fiyat çok artmaz.Borsalara girdikçe yeni yatırımcılar aldıkça el değiştirdikçe fiyata olumlu etkisi olur.Tabi projeye uygun ilerleyiş ve çalışmada şart.Pundi X'den ümitliyiz ama zamanı var gibi.Ortalık biraz şenlensin Pundi x'te bu altcoinlerin bahar havasından yararlanacaktır.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 27, 2018, 06:58:33 PM

Bountyciler güzel bir dumplayacak ama bunu bir fırsat olarak görüyorum
boestin
Legendary
*

View Profile
February 27, 2018, 09:57:37 PM

Fiyat zaten yeterince düşüp toparladı bountyler dağıtılsa bile bence 1 doların altını zor görür gibi pxs.bu arada bountyler hala dağıtılmadı diye biliyorum ekip işi uzattıkça uzatıyor galiba bian önce dağıtılsada rahat etse artık herkes sonuçta çok uzun süre beklettiler insanları artık uzatmanın bi anlamı yok diye düşünüyorum
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
February 27, 2018, 10:11:23 PM

bu kodumun tokeninin bountyleri hala dağıtılmadı mı mk ico biteli 2-3 ay oldu galiba çok geçe kalmışlar yada çökücekler üzerine bountylerin

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
February 28, 2018, 03:57:38 PM

Son saatleri sayıyoruz artık 1 mart itibari ile dağıtacaklarını söylediler. İmzacılar biraz sabretse bari bu kadar zaman beklendi 2-3 doları tekrar görebilecek potansiyele sahip.
kekrops
Full Member

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 28, 2018, 04:41:33 PM

bounty sonrasi fiyatin klasik olarak salacagini dusunuyorum. toplamak isteyenler icin firsat bence. fiyat 1-2 ay icerisinde tekrar toparlayacaktir.

cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
February 28, 2018, 11:15:39 PM

Bounty için fiyat düşmesin diye dağıtmadan iyi takla attılar diye düşünüyorum. Yinede biraz düşebilir fiyat ancak adamlar resmen hold stajı yaptırdı bountycilere :d

TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
February 28, 2018, 11:18:50 PM

Hakikaten güzel icolardan biriydi, beklentiyi de epey yükselttiler ama insanlar beklerken çatladı. Şu vakte kadar dağıtılmamış olması bountycileri germiştir çok normal. Biraz toparlar da herkesi mutlu eder diye umalım Smiley
yusufmirza
Member
**

View Profile
February 28, 2018, 11:22:46 PM

1 Mart da dağıtacaklar denmişti en son.Bounty'den gelenleri uzun vade tutmayı düşünüyorum.Güzel bir seviyeden çıkmayı hedefliyorum.Şu an piyasanın bozuk olması dolayısıyla elden çıkaranlar ileride pişman olabilir.Bounty'den geldi diyerek fiyata bakmadan da çıkaranlar olacaktır.Bu alış için güzel fırsat verebilir.
gulypz
Member
**

View Profile
February 28, 2018, 11:30:17 PM

Dakikalar kaldı 1 Mart'a. Telegramdan saçma sapan bir haber gelmediğine göre dağıtım heralde gerçekleşecek. Hızlı biçimde dağıtmayı başarırlarsa aylar süren sıkıntıı bir nebze olsun telafi ederler.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
March 01, 2018, 09:16:40 AM

Güncelleme derken ne güncellemesi hocam bu, fiyat düşmesi normal her ico düşüyor piyasaya çıktıktan sonra şuan ki belirsiz markette, bakalım bugün gelsin şu pundixler de uzun vade tutalım.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 01, 2018, 10:42:47 AM

Ann konusuna yazdığım mesajı.

Pundi X hakkında önemli gelişmeler var.

1- Bounty'ler bugün dağıtılmaya başlanıyor. Resmi açıklamalar yapıldı. Colorlessk "You will see the updated spreadsheet with everyone in a single centralized spreadsheet today, then we add your 7% bonus and we will start" dedi telegramda.

2- Çalışan pos cihazlarının siparişlerini almaya başlamışlar. Harika haber!!! Çoğu proje değil çalışan ürün sunmayı çalışan kodları yokken bu adamlar pos cihazını yaptılar.
https://medium.com/pundix/pundi-x-pos-devices-is-now-open-for-order-450a42578129

3- Ve en önemlisi. Split tarihi 15 mart olarak belirlenmiş.
https://medium.com/pundix/pundi-x-native-token-pxs-will-swap-1-1000-and-become-the-new-pxs-557c2228b154
Ve dendiğine göre hem split var hem de gizliden bir rebranding var gibi. İsim değişikliğine gidebilirler. "PXS will become the-new-PXS (Token name to be announced)" demişler. İlk kararda her 1 pxs için 999 tane daha gönderileceği söyleniyordu. Şimdi her 1 pxs için 1000 tane "the new pxs" gönderilecek deniyor. Antshares/neo gibi bi isim değişikliği olursa nasıl etkiler bilemiyorum.

Xday123
Member
**

View Profile
March 01, 2018, 10:43:16 AM

Bugün bounty dağılımı olacaktı ne olacak acaba bugün atacaklar mı yoksa yine ileri bir tarihe mi erteleyecekler pundi  somut bir kampanya dedik ellerinde elle tutulur bir şey var dedik ama bu süreci uzatmaları hiç iyi olmadı  adamakıllı bir borsaya giremediler zaten Bakalım neler olacak
sentinel73
Member
**

Activity: 135

Decentralized Transportation Solution

View Profile
March 01, 2018, 11:45:39 AM

Proje benim de ilgimi çekmişti. Sundukları fikir ve buna dair tüm hazırlıkları yapmış olarak yola çıkmaları beklentiyi daha da yükseltti.
Ödül dağıtımı konusunda biraz yavaş kaldılar ama bountysine katılanların beklediklerine değecek gibi Smiley

mahoni2100
Member
**

View Profile
March 01, 2018, 01:18:24 PM

atık geçmişteki gibi ilgi çeken icolar kalmadı çünkü marketin genel görüntüsü bizim hiç içimize sinmeyen bir durumda malesef

murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
March 01, 2018, 01:20:52 PM

bu tür sağlam projeleri olan icolar her zaman yatırıma değer nitelikte olanlardır çünkü alt yapısı kendini gösteriyor ben burdayım diyor

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
holderman
Member
**

Activity: 285

View Profile
March 01, 2018, 01:24:55 PM

Adamların ürünleri beta'ydı sanırım, şuan canlıya da çıkıyor diye haber gördüm bildiğin siparişler verilmiş vesaire, canlı hayatta çalışan örnek nerdeyse hiç yok pundix bu yönden baya iyi olcak gibi.

Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 01, 2018, 05:06:17 PM

Pundix çakıldı bugün. Bounty kampanyasından pundix bekleyenlerin keyfi kaçacak. Pundix ürün olarak sağlam ama ekibe duyulan güvenin yarısı gitti. Token sayısın x1000 yapmanın anlamı endir yahu? Pos siparişlerine bakmak lazım.
coingainer01
Member
**

View Profile
March 01, 2018, 05:44:43 PM

Valla kimsenin güveni gitmedi siz dışardan öyle görüyorsunuz sanırım, adet sayısını artırmak bir htiyaçtır yapılır ki ödeme sistemi pos vs işlerinde adet sayısının fazla olması lazım başta bu yanlış düşünülmüş sanırım, şuan onu artırıcaklar güven kaybedilen bişey yok yani.

Cixboy61
Full Member

View Profile
March 01, 2018, 06:07:35 PM

Bountyciler bu projeden çok dertli ve sinirli. Bugün kesin dağıtılıyor dediler ama henüz gelen giden yok. Dağıtılınca acaba fiyat daha çok çakılacak diye mi korkuyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam ocakta bitti ama daha gelen bir ödeme yok.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
March 01, 2018, 06:16:20 PM

Bountyciler bu projeden çok dertli ve sinirli. Bugün kesin dağıtılıyor dediler ama henüz gelen giden yok. Dağıtılınca acaba fiyat daha çok çakılacak diye mi korkuyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam ocakta bitti ama daha gelen bir ödeme yok.
Bountycilerden biriyim ama en azından %7 fazla vericekleri için çok da takmıyorum, gecıkmenın karsılıgını verıyor adamlar en azından. Oyle projeler var kı bekleyın ıste ne var kafasında serefsızler, oyle projelerı dırekt satıyorum bıdaha ne yaptıklarına bakmıyorum bıle. Pundıx takımına guvenıyorum ben acıkcası, 24 saat içinde %7 fazlalarıyla beraber herkes alıcak demıstı en son colorless.
ZaPpaRa83
Full Member

View Profile
March 01, 2018, 08:38:04 PM

bir türlü verdikleri sözleri tutmuyorlar . şu saat oldu hala tokenleri göndermediler. bounty manager bütün sorumluluğu üzerine alıp gönderimlerin mart 1 itibari ile dağıtılacağını açıklamıştı fakat şu anda yan çizen kim çok merak ediyorum telegram sayfalarında da elle tutulur bişey yok
Bheze
Sr. Member

View Profile
March 01, 2018, 10:47:17 PM

Yüzde 7 fazla token göndermeleri güzel, her ne kadar fiyatın erimesi olduğunu unutmasakta. Pundix dikkat çeken Ico olmuştu. Ürün satışı haberi fiyata etki edecek.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
April 05, 2018, 07:52:27 PM

Cardano kurucu ortağı ve Nem'in kurucusunu danışman olarak eklemişler gayet güzel haber.
Kripto_adam
Full Member

Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 05, 2018, 08:12:51 PM

Borsa haberleri nerede pundi icin? Cok karisik sacma sapan isler dnuyor bountyde olsun yeni token almak icin olsun..

Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
April 05, 2018, 08:14:10 PM

Evet güzel proje bence de fakat su an piyasanın durumu o kadar allak bullak ki çok cesur olmak ne kadar iyi bilemiyorum.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
Easx
Member
**

View Profile
April 05, 2018, 09:47:41 PM

Ortalık öyle karıştı ki sanırım artık geliştiricilerde gereken eforu gösteremiyorlar. Veya bunu yapacak gücü kendilerinde bulamıyorlar. Piyasada bir boşvermişlik hali var Smiley

yusufmirza
Member
**

View Profile
April 05, 2018, 09:52:38 PM

Pundi X adamlar güzel çalışıyor.Swap'ı başarılı şekilde hallettiler.Airdrop'da da başarılılar.Tutanlara aylık ödemelerini yaptılar.Şu an tek eksik borsalara girmesi.Şu an piyasa karışık.Biraz düzeldikten sonra güzel haberleri duyuracaklar heralde.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
April 15, 2018, 10:35:37 AM

PundiX'in huobi borsasına gireceği söylentisi var. Neredeyse Binance kadar hacmi olan bir borsa girerse çok iyi olur.
Osmanli42
Sr. Member

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
April 15, 2018, 11:44:21 AM

Son günlerde pundix ismini çok duyar olduk. Ekip çalışıyor anlaşılan yakında güzel bir borsaya girerse tadından yenmez.

yobit.net is banned from signatures
thepanicpoint
Full Member

View Profile
April 15, 2018, 11:54:37 AM

PundiX'in huobi borsasına gireceği söylentisi var. Neredeyse Binance kadar hacmi olan bir borsa girerse çok iyi olur.
Adminler ne onaylayabilirim ne reddedebilirim tarzında bir açıklama yapmış en son bizimkiler sorup durunca, bunlar fake haber demediğine göre gerçekten huobi olma ihtimali yüksek gibi görünüyor bekleyelim nolcak bakalım.

ZaPpaRa83
Full Member

View Profile
April 15, 2018, 01:03:38 PM

son günlerde zaten hatırı sayılır bir şekilde artış gçsterdi. birde bunun üzerine huobi yada başka hacimli bir exchange ile anlaştıkları haberi ekleirse bence çok büyük bir sıçrama gösterecektir. Zaten halhazırada canlı da işlem gören projeleri de var.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 15, 2018, 01:09:06 PM

Sen diyorsan gerçeklik payı yüksektir. İnşallah önce huobi ye sonra da binance ye girer ve 100 kat gitse bana yeter. Öğretmenligi hemen birakirim
ozm0823
Member
**

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
April 15, 2018, 01:20:03 PM

Pundi X ten cok umutlu ve heyecanliydim proje uzerinde arastirirken, blog yazarken. Ama su an hayal kirikligi yasiyorum Pundi X ile. Elimdekileri yine de tutacagim yine de bakalim ne olacak.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779

View Profile
April 15, 2018, 01:22:11 PM

Neden umutsuzluk var hocam güzel bir çıkış yakaladı gibi direkt binance'a çıkmadıkları için belki bir umudunuz kırılmış olabilir de, proje ve ekibi seviyorum ben inşallah beklentilerimizi de boşa çıkarmayacaktır.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
krm4700
Full Member

View Profile
April 15, 2018, 03:44:25 PM

bana ufak bir pundiz geldi galiba zamanında airdropa felan katılmışlığımdan dolayı ama şimdilerde çok yükseliş gösteriyor.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
gorkem19888
Full Member

Merit: 110

View Profile
April 16, 2018, 01:27:25 PM

Cardano (ADA)  almıs huobi borsası. her hangı bır gelısme var mı * 4 tane yenı coın alacaklardı borsaya ama sadece cardona acıklanmıs suan . ınsallah pundı x de alırlar. yukselıs bundan oturu olmustu zaten
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 16, 2018, 02:23:34 PM

Böyle hatırı sayılır borsalara girmesi güzel oluyor son artış da güzel oldu inşallah devamı gelicektir Smiley
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 16, 2018, 02:29:40 PM

marketin durumu şuan çok kötü ve ne olacağı hiç belli değil ,biraz bekleyip piyasaların iyileşmesi durumunda yatırım yapılabilecek bir token
F_ala
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 16, 2018, 02:36:50 PM

Yükselişi borsa haberinden dolayıydı zaten. umarım borsaya giriş olur da düşüş yaşamaz.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
April 16, 2018, 03:13:36 PM

Son günlerde yükselişi güzel yüzlerimizi güldürdü ama yeni borsa haberi ile ilgili resmi bir açıklama yapıldımı arkadaşlar onu merak ediyorum? herhangi bir resmi açıklama göremedim çünkü borsayla ilgili.Eğer gerçekten huobi ye girerse fiyattaki artış dahada sürebilir.Tam tersi bir durumda ise fiyata dump gelebilir.Sırf borsa içi alanlar bunu dikkate almalı bence.

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218

View Profile
April 16, 2018, 03:24:49 PM

Borsaya girer mi girmez mi bilmiyorum ama benim bu projeye güvenim tam arkadaşlar.Zaten genelde aldığım tokenleri uzun vadeli alıyorum günlük al-sat işine pek bulaşmıyorum.Elimde hem bountyden gelenler var biraz hemde borsadanda topladım her ay %7 airdrobumuda alırım keyfime bakarım artık.yeni eklenen advisorlar şahane zaten partnerlerde güvenilir.yaygınlaştıkça fiyatı dahada artacaktır
BlackRed21
Member
**

Activity: 228

View Profile WWW
April 16, 2018, 03:31:59 PM

Yatırım tavsiyesi değildir demicem, üstüne basa basa yatırım tavsiyesidir diyorum aq.

Bu pundi X  2 ay içinde en az 100 satoshi olacaktır. Bu fırsat kaçmaz.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
murobro
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
April 16, 2018, 03:35:44 PM

Bitcoinin şu anki atarlı durumunda icolara para  yatırmak bence çok riskli.Tüm yatırımınız zarar ola bilir.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Killermoney35
Full Member

View Profile
April 16, 2018, 07:16:54 PM

ICO biteli aylar oldu be kardeşim azcık okuyun şu konuları yahu.Elimde var ama satayım mı diye düşünüyorum altta toplamak için sonrada düşmez diye tırsıp satmıyorum.Böylece bekleteceğim.Eğer bu fiyatlarda seyrederse o bile çok çok iyi olacak benim için.şuanki durumunda ayda 1 ethereumdan fazla yapıyor gönderilen airdrop.yani her ay binevi maaş yatıyor hesaba amk.inş fiyat düşmez
gorkem19888
Full Member

View Profile
April 16, 2018, 07:54:29 PM

amk pundı x yukselıyor ya hemenbır tane yavsak cıkıyor neymıs cuzdanından 103 mılyon tokenı calınmısmıs.hıc ınanasım gelmıyor amk sankı battı pıce de sımdı calındı dıye haber yapmaya calısıyor
PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 16, 2018, 08:12:57 PM

Borsaya girer mi girmez mi bilmiyorum ama benim bu projeye güvenim tam arkadaşlar.Zaten genelde aldığım tokenleri uzun vadeli alıyorum günlük al-sat işine pek bulaşmıyorum.Elimde hem bountyden gelenler var biraz hemde borsadanda topladım her ay %7 airdrobumuda alırım keyfime bakarım artık.yeni eklenen advisorlar şahane zaten partnerlerde güvenilir.yaygınlaştıkça fiyatı dahada artacaktır
Huobi söylentileri var. Girdiği gün 50 sat'ı görecek gibi. Binance da patlatırlarsa olaylar olaylar... Cheesy

cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
April 16, 2018, 10:24:29 PM

Huobi olayı ve piyasadan 2000 ETH lik çekim yapacak olmaları ve bunu resmen ilan etmeleri dehşet bir pump başlattı. Birde Binance patlatırlarsa ki ben hemen yapacaklarını sanmam 100 satoşiyi geçebilir. Binance ye girecek olsalar dahi bunu hemen ilan edeceklerini sanmıyorum mevcut pumtan sonra bir soğuma ve daha sonra tekrar pump beklentim var.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
April 17, 2018, 09:07:29 AM
Last edit: April 17, 2018, 04:05:51 PM by hirozaki faraday

Benim şöyle bir beklentim var buyback yapacakları 2000 eth'nin hemen ardından borsayı patlatıp yeni bir fomo açacaklar ve sağlam bir borsaya girdiğinde fiyatı 150 satoshilere gelecek şuan beklediğim fomonun oluşması çok mümkün bir senaryo
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
April 17, 2018, 09:13:02 AM

Ekip iyi akıllı çalışıyor.Topladıklarını satacaklarına pek ihtimal vermiyorum.Sonuçta ihtiyaç olduğundan topladıklarını söylemişler.Benim hedef de 100 satoshi civarı.Oraya gelirse güzel olur.Huobi'ye girerse biraz daha hızlanır fiyatı.Bu kadar artması endişelendiriyor mu beni dump falan gelir mi derseniz hiç sanmam.Ufak bir düzeltme yaparak ilerler yolunda.Ay başında airdrop dağıtıldıktan sonra biraz gevşeme olabilir.Sermayeye dokunmayıp airdropları satacak olanlar olur.Ay sonuna kadar fiyatta bir terse gidişat görmüyorum.
chemist35
Member
**

View Profile
April 17, 2018, 09:14:40 AM

Vay be neler olmuş nasıl artmış öyle bir günde Devamı da gelecek gibi görünüyor Ekibin geri alması olumlu yönde etkileyecek diye düşünüyorum malum aldıklarını satmazlar bir de ciddi bir borsaya girerse 150 200 civarını görür

redsilentstorm
Member
**

View Profile
April 17, 2018, 10:03:02 AM

olumlu haberler hemen böyle pump etkisi yapıyor ama hemen sonrasında karlarını realize etmek isteyenler sebebiyle bir düşüş olabilir dikkatli olmak lazım. Bu şekilde çok yükselen koinlere girmeye cesaret edemiyorum. Elinde bulunanlara hayırlı olsun.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
April 17, 2018, 11:20:46 AM

Hiro tebrikler dostum iyi bir projenin hem imzadan bir parçası olmuşsun hemde insanlara yatırım yaptırarak kazandırmışsın. Pundi imzadan dağıttığı para ile de sağlam bir kazanç sağladı girenlere kaldı ki boğada burdan da x3 çok kolay bence

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Killermoney35
Full Member

View Profile
April 17, 2018, 01:01:33 PM

Update on April 17: We plan to execute the buyback price between $0.0030 to 0.0036 dollars.

https://medium.com/pundix/pundi-x-announces-npxs-buy-back-program-for-partnership-reserve-fund-497ff8d25b1e

Bu açıklamadan sonra fiyat bir pump daha yedi e muhtemelen bu seviyelere çıkacaktır fiyatı arkadaşlar.Ekip bu fiyatlardan toplamayı düşünüyormuş.Adamlar tokenin arkasında ancak bu kadar durur valla.her ekip böyle olsa keşke
Mali.sak
Member
**

View Profile
April 17, 2018, 01:05:11 PM

Ekip iyi akıllı çalışıyor.Topladıklarını satacaklarına pek ihtimal vermiyorum.Sonuçta ihtiyaç olduğundan topladıklarını söylemişler.Benim hedef de 100 satoshi civarı.Oraya gelirse güzel olur.Huobi'ye girerse biraz daha hızlanır fiyatı.Bu kadar artması endişelendiriyor mu beni dump falan gelir mi derseniz hiç sanmam.Ufak bir düzeltme yaparak ilerler yolunda.Ay başında airdrop dağıtıldıktan sonra biraz gevşeme olabilir.Sermayeye dokunmayıp airdropları satacak olanlar olur.Ay sonuna kadar fiyatta bir terse gidişat görmüyorum.

sıradan bir pump hareketi olmadığı için (hem 2000ETH'lik alım yapacak olması hem borsaya girecek olması) ben dump yiyeceğini düşünmüyorum. küçük bir salma elbette olur. Sonra yoluna yine devam eder. Ben binanceye girecek olursa nasıl olur onu çok merak ediyorum.
cyrptoturkey
Full Member

View Profile
April 17, 2018, 01:35:44 PM

Arkadaşlar emin değilim ama galiba bu fiyatların üstünüde rahatlıkla gireceğiz.Niye böyle düşünüyorsun diyorsanız ilki twitterdan yapılan açıklama ekip piyasadan NPXS toplamak için fiyatın 003 -0035 cent arasında olacağını açıkladı şuanda fiyatı 0025
Zaten ikinci pump bu açıklamadan sonra gelmişti yukardaki arkadaşlta bahsetmiş.İkinci sebep ise acayip bir kitle var ve deli gibi npxs topluyorlar bunuda nerden biliyoruz https://etherscan.io/address/0x9539e0b14021a43cde41d9d45dc34969be9c7cb0#tokentxns bu wallettan.Bu wallet coinbeneye ait ve txlerin çoğu npxs, cüzdanları dolduruyor millet
Matthewww
Full Member

View Profile
April 17, 2018, 01:53:59 PM

bende pundi X n x2 yapacağını hatta daha fazla bile yapabilecek kapasitede olduğunu düşünüyorum.
zdrovie
Full Member

View Profile
April 17, 2018, 02:55:07 PM

Fiyatı arttıkça yüzümüzü güldürdüğü doğru ama ekibin şu fiyattan alacağız demesi bence hoş olmamış.Resmen kendileri spekülasyon yapmış oluyorlar bence.şimdi herkesin kafasında o rakamları görecek diye düşünce var ve böyle düşünmekte de haklıyız.buralardan satıp düşmesini bekleyecektim alttan toplamak için ama şimdi satmayı düşünmüyorum 0035 görğnce satarım artık

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
jorgesalcedo
Member
**

Trphy.io

View Profile
April 17, 2018, 03:40:57 PM

PundiX benim için gerçekten büyük sürpriz oldu ama yeni borsalara girmesiyle daha da artabileceği aşikar.
İyi para kazandıracağı ümidim gittikçe artıyor.

cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
April 17, 2018, 07:31:19 PM

Fiyatı beklentimden daha fazla şekilde yükseldi, uzun vadeli düşündüğüm için şimdilik satmadım ama sonra düşerse pişman olacağımı biliyorum böyle bi cenabetlik var bende satarsam yükseliyor satmazsam düşüyor amk.Bu sefer bekleteceğim kazara binance borsasına falan girerse çok daha iyi yerlere geleceği muhakkak.bu kadar beklentiye karşılık huobi yada binance sürpriz olmaz
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
April 17, 2018, 07:34:18 PM

Vay arkadaş ya dün 16 cent civarından satmışım bugün en son baktığımda 26 27 cent'i geçmişti. İlk 100'e girmişti bir ara gerçekten çok hızlı artıyor. Keşke satmasaydım
HiatusGG
Full Member

View Profile
April 17, 2018, 08:01:15 PM

2 3 x civarı bir artış gösterdi son zamanda ve pundix'in icosunun başladığı zamanı biliyorum bountysine girme konusunda çok gidip geldim  girilebilirmiş.
cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
April 17, 2018, 08:26:58 PM

Cidden çok iyi arttı fiyatı forumda baya konuşulan bir projeydi ve beklentileri karşıladı diye düşünüyorum.Başlarda bountysi uzadı ico gecikti falan ama herzamanki gibi projeye gerçekten inanıp sabredenlere kazandırdı.Bundan sonra dahada artıp artmaması tamamen gireceği borsalarla alakalı bence.hacimli bir borsaya girerse fiyat dahada artabilir bunun için huobi yeterlidir bence

nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248

View Profile
April 17, 2018, 08:32:52 PM

Binanceda girme olasılığı varmış ama sanmam pundix in binance giriceğini iyi pumpluyolar bu aralar 2x yaptırdılar pundixe.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
April 17, 2018, 08:35:29 PM

Pundi X 34 satoshiye($0.002700) yükseldi. Ekibin $0.003-$0.0035 arasından geri alım yapacağız açıklamasından sonra NPXS'i 34 satoshi seviyesinden bir %50 daha yapıp 50 satoshilere gelmesini umuyorum. Ardından da Huobi borsasına girip bir fomo ile 150 satoshilere dayanabilir
Ridcan
Member
**

Merit: 31

View Profile
April 17, 2018, 08:49:22 PM

Pundi X 34 satoshiye($0.002700) yükseldi. Ekibin $0.003-$0.0035 arasından geri alım yapacağız açıklamasından sonra NPXS'i 34 satoshi seviyesinden bir %50 daha yapıp 50 satoshilere gelmesini umuyorum. Ardından da Huobi borsasına girip bir fomo ile 150 satoshilere dayanabilir

ağzından bal damlıyor hiroo  Grin yok artık diyorum içimden. inşallah dediğinde haklısındır bende bir miktar yatırımımı pundix e yönlendirdim. daha yazın kripto para piyasasıyla tanışan birisi için fazla iyi tahminlerde bulunuyorsun tebrikler  Cheesy
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
April 17, 2018, 09:19:08 PM

ağzından bal damlıyor hiroo  Grin yok artık diyorum içimden. inşallah dediğinde haklısındır bende bir miktar yatırımımı pundix e yönlendirdim. daha yazın kripto para piyasasıyla tanışan birisi için fazla iyi tahminlerde bulunuyorsun tebrikler  Cheesy

Teşekkür ederim ama bu bir beklenti gerçekleşmeyebilir de.
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
April 17, 2018, 09:38:50 PM

Bende baya güveniyorum PundiX in ekibine bounty zamanından beri takipteyim ciddi ciddi bu ürünü hayatımıza sokacaklar diye hissetmeye başladım. Çok büyük bir pump oldu girecekler çok dikkatli olsun.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 17, 2018, 10:08:46 PM

Coinleri kendilerinin alacağını açıklamasının ardından uçtu. Totalde 2000 eth diyolar kendi ellerinde yeterince coin yokmuş vs açıklama ne kadar güvenilir bilinmez ama alacaklarını garanti ediyolar. Bir de fiyat biçmişler şu fiyatan diye o da ilginç, fiyat yükseltme amaçlı herhalde, bi cebinden alıp ötekine koyuyo güzel iş.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 17, 2018, 10:50:00 PM

Resmen uçtu hemde ne uçtu yani daha borsa haberi gelmeden ekip çok ciddi fiyat üzerinde etki yapabildi bu durumda hala gidilecek bir yol var diye düşünüyorum ha gayret 100 satoşiye.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
April 18, 2018, 07:30:53 AM

Düşündüğüm beklenti şuan gerçekleşiyor ekibin 2000 satoshilik geri alım yapacağı bölgedeyiz şuanda buralar ciddi bir destek noktasına dönüşürse iyi bir borsa haberi ile fiyat 100 satoshileri geçecek gibi duruyor. Beklentim bir 10 gün daha böyle oyalanması airdrop için screenshot alındıktan sonra borsa haberi ile çılgın fomonun başlaması pundi x'ten tam olarak beklentim bu. Merdiven altı borsalarla bunları yaptılarsa adam akıllı hacimli bir borsada 200 satoshileri görürüz gibime geliyor.
freedomforever
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 18, 2018, 03:09:15 PM

Son 1 haftadır muazzam bi hareketlilik yaşanıyor, alanlar güzel kar yaptı. Daha iyi piyasaya girdiğinde şu anki değerinin çok üzerine çıkacaktır.

chemist35
Member
**

View Profile
April 18, 2018, 03:29:25 PM

Düşündüğüm beklenti şuan gerçekleşiyor ekibin 2000 satoshilik geri alım yapacağı bölgedeyiz şuanda buralar ciddi bir destek noktasına dönüşürse iyi bir borsa haberi ile fiyat 100 satoshileri geçecek gibi duruyor. Beklentim bir 10 gün daha böyle oyalanması airdrop için screenshot alındıktan sonra borsa haberi ile çılgın fomonun başlaması pundi x'ten tam olarak beklentim bu. Merdiven altı borsalarla bunları yaptılarsa adam akıllı hacimli bir borsada 200 satoshileri görürüz gibime geliyor.

yapma bunuuu hirooo bak 200 satoshiye kadar elimde tutarım görmezse kötü olur umut bağlatma bana  Grin şaka bir yana ağzın bal yesin kardeşim inşallah binance falan girer de neşemiz yerine gelir ya

LoveFooL
Member
**

View Profile
April 18, 2018, 04:45:39 PM

airdroptan sonra büyük bir borsa haberi geleceğini umuyorum bende. bir dahaki airdropa kadar da en az 5x yapar diye düşünüyorum. Çok avantajlı bir proje çünkü hazırda canlıya geçmeyi bekleyen tamamen hazırda bir proje var. posları dağıtmaya başladılar bile
HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
April 18, 2018, 04:55:03 PM

Son zamanların popüler coinlerinden bir tanesi olur kendisi. Swap yaptılar sonra fiyat düştü. Sonra güzel toparladı kendini. Yeni borsalara girdikce değeri dahada katlayacaktir eminim. Yerini almakta fayda var.ucusa gecmeden önce. Hele birde binanceye girse süper olur.

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
April 18, 2018, 04:57:07 PM

Yine coşmuş Pundi X..Gidişat güzel de nereye kadar gidecek böyle.Her gün yeni bir rekor kırıyor.Bazen endişe ediyor insan bir anda terse dönerse diyerek.İnşallah sağlıklı bir şekilde yükselmeye devam eder.Büyük çıkışların büyük inişleri olmasından korkulur.Pundi X hiç geri vites yapmayarak kendini ispat etti.Beklenti en az 200 satoshi.Bu rakama ulaşması 2-3 ay'ı bulur.Bu süre içinde büyük bir borsaya girerse bir pump da bu rakamları rahat görürüz gibi.
frtmr
Full Member

View Profile WWW
April 18, 2018, 05:07:07 PM

Projesi herkesin beğenisi kazanan bir projeydi. Son dönemde de iyi fiyatlandı. Büyük borsalarda olmadığı için alım yapamadık tabi.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
April 18, 2018, 07:57:34 PM

48 satoshi oldu.
hasyurt
Full Member

View Profile
April 18, 2018, 09:18:51 PM

48 satoshi oldu.

teşekkürler hirozaki ben de bu başlık sayesinde aldım. normalde benim miktarı çok olanlara antipatim vardı ama senin twitter da ki başarını görünce dedim ki bu adam boş konuşmuyor hemen aldım. ama kardeş  twitter da ki yaratık ta neyin nesi biraz ürkütücü gibi  Cheesy Grin
tasadar
Full Member

Activity: 282

View Profile
April 18, 2018, 09:21:18 PM

10 satoshi iken gördüm, inceledim ama yemedi girmek  Sad

cesaret olmadan büyük vurgunda olmuyor, garantici takılıoz valla sonumuz hayrola...
cyrptoturkey
Full Member

View Profile
April 18, 2018, 09:22:29 PM

Abi ne oluyor böyle ya maşallah maşallah yeminediyorum şu piyasada varya bildiğin ilaç gibi panzehir gibi geldi pundix bana.coinbenede yarım saat önce bi miktarını 0,00000810 ETH fiyatından sattım gitti.geri kalanlara ise daha yükseğe emir koydum bekliyorum.daha borsaya bile girmeden uçtu bide sağlam bir borsaya girerse nasıl olur bilmiyorum.inşallah binance falan açıklanır
mypat3op
Full Member

View Profile
April 18, 2018, 09:32:20 PM

Akıyor maşallah PundiX son zamanlarda yüzümüzü güldüren olmamıştı, PundiX moral verdi cebimizide doldurduk. Daha fazla da gidecek fiyat görünen o fakat bir miktar satış yaptım muhtemelen pişman olacağım.
panteraforlife
Sr. Member

View Profile
April 18, 2018, 09:58:21 PM

Neler oldu öyle yahu hiç de beklenmeyen zamanda maşallahhh dedirtti herkese. Uçtu resmen ki duracak gibi durmuyor, sonunda az yüzümüz gülsün be Smiley
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
April 18, 2018, 10:04:18 PM

Son zamanlarda yanıltmayan, beklentiyi tam anlamıyla karşılayan ve ilaç gibi gelen projelerden biri oldu bu gerçekten ekibe de helal olsun. Beklentiyi şu an iyice katladılar kıpırdamadan izliyorum
Kripto_adam
Full Member

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 18, 2018, 10:05:27 PM

Bunun twitterina katilmistim 70 dolar geldi alan diyordum 500 dolar oldu iyi para iyi bir borsaya girsin aninda satarim Smiley

Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
baldur odinson
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
April 18, 2018, 10:19:43 PM

Pundi x aldı gitti son hafta performansı parmak ısırttı yatay hareket eden kripto pazarında rekor tazeleyen bir pundi x coin gördük. zamanında alım yapanların karları hayırlı olsun, şimdi satış zamanı mı acaba diye düşünmekteyim.
gulypz
Member
**

View Profile
April 18, 2018, 10:35:34 PM

Efsane bir ralli yaptı ve hala da ralliye devam edecek nefesi olduğunu düşünüyorum sağlam bir borsaya giriş haberi ile ortalık iyice şenlenebilir, her an gelebilir güzel bir haber daha.
gorkem19888
Full Member

View Profile
April 18, 2018, 10:37:27 PM

800 bandıda keırıldı az once .the moon dıcez de onu bıle solladı bence.tam su gunlerde bır gırse bıınance huobi gıbı bır borsaya ne olur bılemem ama manyak dehset verıcı seyler yapabılır ... sermayem 4 de katlandı bıle Cheesy
cyrptoturkey
Full Member

View Profile
April 18, 2018, 10:46:49 PM

Abi ne oluyor böyle ya maşallah maşallah yeminediyorum şu piyasada varya bildiğin ilaç gibi panzehir gibi geldi pundix bana.coinbenede yarım saat önce bi miktarını 0,00000810 ETH fiyatından sattım gitti.geri kalanlara ise daha yükseğe emir koydum bekliyorum.daha borsaya bile girmeden uçtu bide sağlam bir borsaya girerse nasıl olur bilmiyorum.inşallah binance falan açıklanır

0,00000810 iyi fiyat dedim 0,00000835 gördü amk.daha dün 650 ler süper diyorduk Smiley sattıkça pişman ediyor  Shocked

850 ve 900 de emirleri girdik bakalım gece satılır büyük ihtimalle
benzinkokusu
Member
**

View Profile
April 18, 2018, 10:52:36 PM

Pundix maşallah gidiyor da gidiyor, tutabilene aşk olsun, ben bu projeyi başından beri takip ediyorum oldukça güzel bir proje,
yusufmirza
Member
**

View Profile
April 18, 2018, 10:53:04 PM

Ay sonuna kadar artış olur arkadaşlar satan pişman olur.Bir düzeltme gelirse airdrop dağıtımından sonra gelir.Bazı yatırımcılar satabilir airdroptan gelenleri.Oda mayıs ayının ilk haftası biraz düşer sonra yükselişi devam eder.
halleykum
Newbie
*

Activity: 159

View Profile
April 18, 2018, 11:09:30 PM

Ay sonuna kadar artış olur arkadaşlar satan pişman olur.Bir düzeltme gelirse airdrop dağıtımından sonra gelir.Bazı yatırımcılar satabilir airdroptan gelenleri.Oda mayıs ayının ilk haftası biraz düşer sonra yükselişi devam eder.

Bende benzer şekilde düşünüyorum. Airdroptan sonra biraz düşüş gelsede hala yukarı doğru gideceğini düşünüyorum ciddi bir binance ihtimali dahi 200 satoşilere yurutebilir.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
April 19, 2018, 10:00:32 AM

Pundi X tam da istediğim gibi hareket ediyor zaten çok güzel bir projeydi BNB'nin ilk hallerine benzetiyorum, BNB'nin de kullanılabilirliği vardı kendi borsasında ve Binance'a büyüdükçe BNB'nin de fiyatı arttı aynı olağan akış Pundi X'i de bekliyor. Buradan bile 5x bekliyorum. Şu kalbur üstü bile olmayan borsalarla bu hacimi yapan token Binance yada Huobi'ye girince ne olacak göreceğiz.
hmsr
Full Member

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 19, 2018, 10:15:33 AM

Ekip 0.003 dolardan geri alacağız dedi.Fiyat 0.0040 dolar oldu. Normalde kar satışları olurdu ama olmadı.  Balinalar satışlara başlamadı diye düşünüyorum

thenorthblue
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 05:08:04 PM

Şimdi pundi X'e sahip olmak vardı Cheesy Güzel para kazandırdı. Arkadaşım 1900 dolar civarı olan yatırımını 12k lara çıkardı. Allah bereket versin.

Hc01
Sr. Member

View Profile
April 19, 2018, 05:23:14 PM

Wavesten cıktıgımdan berı para kazanıyorum, Anasını satayım ustume lanet gıbı cokmus coın resmen oh be dunya varmıs. Hiro hiroo kral dostum benım, 8 kat yaptık hacı bıkac haftada nedır bu para:) 5 gunde eth bazında 170den 950lere kadar zıpladı ınsan gıbı yukselmedı gercekten, hıro yu dınledıkce zengın olucam heralde:) Buarada hıro %20 ıcerde kalıcak sekılde kalanları ufaktan cıkarabılırım belkı %30 dısında, ek yapmak ıstedıgım aion, vechain ve rlc var biraz da onlardan kazanalım ama dımı Smiley

Hirozaki'yi dinleyin, erken emeklılık gıbı bısey adam. Baskalarına benzemez, waves felan da aldırmaz saolsun. Adamsın.
chemist35
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 05:25:18 PM

vallaha tebrikler gerçekten iyi tahmin yapmış hirozaki. bakalım sıradaki aklındaki ne twitterdan takip ettiğim kadar şimdilerde evx diyordu evx bugün iyi bir atak yaptı iç güdüleri sağlam yada gerçekten piyasaya hakim bir arkadaş sanırım

Millennium_blue
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 07:41:57 PM

Aklımdan geçiyordu ama yatırım yapmadım ayı döneminde sürekli düştüğü için zıplamak kötü oluyor diye.Gerçekten şaşırttı böyle bir zamanda bu kadar yükselmesini beklemiyordum.Adamlar ya işi biliyorlar yada spekülasyonu iyi beceriyorlar.Ya geri düşecek yada artış son hız sürecek yerinde sayma beklemiyorum ama şu saatten sonra geçti artık alım yapmam eldekinden de olabiliriz.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
April 19, 2018, 08:54:36 PM

Wavesten cıktıgımdan berı para kazanıyorum, Anasını satayım ustume lanet gıbı cokmus coın resmen oh be dunya varmıs. Hiro hiroo kral dostum benım, 8 kat yaptık hacı bıkac haftada nedır bu para:) 5 gunde eth bazında 170den 950lere kadar zıpladı ınsan gıbı yukselmedı gercekten, hıro yu dınledıkce zengın olucam heralde:) Buarada hıro %20 ıcerde kalıcak sekılde kalanları ufaktan cıkarabılırım belkı %30 dısında, ek yapmak ıstedıgım aion, vechain ve rlc var biraz da onlardan kazanalım ama dımı Smiley

Hirozaki'yi dinleyin, erken emeklılık gıbı bısey adam. Baskalarına benzemez, waves felan da aldırmaz saolsun. Adamsın.

Sağol kardeşim mahçup ediyorsun.

Bu arada diğer analizimi söyleyeyim baktığımız zaman Pundi X grafikte 10x yapmasına rağmen konumunu koruyor buradan anladığımız ise bunun pump değil bir yükseliş trendi yakaladığı NPXS'in. Ben hala elimdekileri tutuyorum buralar satış için uygun değil bana göre. Yükseliş'in burada kalmayacağını düşünüyorum.
dutturu
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile
April 19, 2018, 09:04:09 PM

Nasıl bir coindi beee Smiley . İlk ico fiyatına düşürdüler uzun süre sessizlik ,bölünme , airdrop , borsa söylentileri, ardından 4000 pos siparişi . Coini boş borakmıyorlar.İletişim sağlam sürekli birşeyler duyuruyorlar. Dipten arkadaşım aldırdı ismi hiç hoşuma gitmiyor. Ardından dillere destan bir yükseliş yaptı . Çoğunu elimden çıkardım asıl aldığım ana para duruyor.Şimdi aşağıda salmıyolar . Artık nereye giderse
dutturu
Jr. Member
*

View Profile
April 19, 2018, 09:08:39 PM

Adamlar çalışan sistem kurmuşlar icoya yatırım gelmiyor reklam ve pazarlama stratejileri de iyi. Gerçi ben hardcap yapmasından yana değilim zaten bence iconun süresini uzatsınlar yavaş yavaş küçük yatırımcıların egemen olduğu bir çoğunluk olsun. Balinaların gelmemesi ico sonrası süreçte çok daha iyi olur. Kasımdaki segwit muhabbetleride geçince güzel bir ivme yakalar pundi X.

Hocam seni twitterdan takip ediyorum . Senin aracılığınla almasamda yazılarını okudum . Bekleyin uygun yeri ben size söylecem deyip gerçekten uygun yerden aldırdın insanlara . Helal olsun adamsın
aamirsuh
Full Member

View Profile
April 19, 2018, 10:38:21 PM

PundiX in şuan için en buyuk artılarından biri ekibin piyasa fiyatı uzerinde etki yapacak açıklamaları sürekli yapması yani devamlı aktifler bu durumda da çalışkan bir ekip çıkıyor karşımıza bu pump demek.
cemetin54
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 11:07:46 PM

Ekibin devamlı piyasadan pundix alması yükselişi çok etkiliyor dahada devam ediceklermiş alıma galiba ama tam emin değilim
complexity7
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 11:22:42 PM

58.713.012.387 NPXS Total Supply üretim miktarı çok yüksek ve şu an insanların proje olarak ilgilendiğini düşünmüyorum geliştiriceler coin piyasaya girdiklerinde coinlerini satıp para kazanma peşinde teknoloji olarak çok az sayıda geliştirici ılgileniyor bende ilk baz olarak alacağımız konu zengin geliştiriciler olması ve yeterli güvencceyi vermeleri...

gorkem19888
Full Member

View Profile
April 19, 2018, 11:34:11 PM

14   TRON   $3.251.822.704       $0,049459   $595.497.000   65.748.111.645 TRX *   
68    pundi X   $253.663.983       $0,004804   $21.633.700   52.806.178.364 NPXS *   
miktar cok dıyenler tron a bakabılırler. tron dan fıyatı 10 kat dusuk tron un fıyatına gelse yetecektır bızım ıcın bunun da onumuzdekı boga da - bı bınance de - bı huobı ye gırmesıyle cok rahat bu fıyata gelecektır
gulypz
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 11:40:46 PM

14   TRON   $3.251.822.704       $0,049459   $595.497.000   65.748.111.645 TRX *   
68    pundi X   $253.663.983       $0,004804   $21.633.700   52.806.178.364 NPXS *   
miktar cok dıyenler tron a bakabılırler. tron dan fıyatı 10 kat dusuk tron un fıyatına gelse yetecektır bızım ıcın bunun da onumuzdekı boga da - bı bınance de - bı huobı ye gırmesıyle cok rahat bu fıyata gelecektır

PundiX airdroplar sonucunda toplamda 173.000.000.000 civarı olacak 2-3 yıl içinde galiba rakamı biraz yuvarladım. Buda Tronun 3 katı civarı demek bence PundiX daha işlevsel bir proje hadi onu devre dışı tutalım toplam adet ve fiyat kıyaslamasında 3/1 bir fiyat yapabilir bence.
gorkem19888
Full Member

View Profile
April 19, 2018, 11:48:12 PM

Total Supply
100.000.000.000 TRX    ıkı katı bıle degıl . tron fıyatına muhakkak gelecektır. cunku tron bır cok borsada ıslem goruyor pundı x daha buyuk borsalara gıremedı yanı 3 katı falan degıl tron un
BlackRed21
Member
**

View Profile WWW
April 20, 2018, 02:04:31 AM

PundiX airdroplar sonucunda toplamda 173.000.000.000 civarı olacak 2-3 yıl içinde galiba rakamı biraz yuvarladım. Buda Tronun 3 katı civarı demek bence PundiX daha işlevsel bir proje hadi onu devre dışı tutalım toplam adet ve fiyat kıyaslamasında 3/1 bir fiyat yapabilir bence.

Arkadaş mantıklı birşey söylemiş aslında. Şu an sirkülasyonda 52 milyar npxs var. Her ay %7 airdrop verecekleri için sirkülasyon aşağıdaki gibi artacak mı yoksa nasıl olacak net bilen biri var mı? Çünkü sirkülasyondaki token sayısı tokenin fiyatını belirliyor. Sirkülasyon ne kadar yüksek olursa fiyatta aşağı düşecektir..

Ayrıca şayet circulating supply her ay artacaksa, biz hold cular ne zaman bozduralım bu pundileri? Örn 200 satoshi v.s. yorumlarsanız sevinirim.

(Her ay üzerine %7 koyacak şekilde hesaplanmıştır.)

Nis-18   52,806,178,364
May-18   56,502,610,849
Haz-18   60,457,793,609
Tem-18   64,689,839,162
Ağu-18   69,218,127,903
Eyl-18   74,063,396,856
Eki-18   79,247,834,636
Kas-18   84,795,183,061
Ara-18   90,730,845,875
Oca-19   97,082,005,086
Şub-19   103,877,745,442
Mar-19   111,149,187,623
Nis-19   118,929,630,757
May-19   127,254,704,910
Haz-19   136,162,534,253
Tem-19   145,693,911,651
Ağu-19   155,892,485,466
Eyl-19   166,804,959,449
Eki-19   178,481,306,611
Kas-19   190,974,998,073
Ara-19   204,343,247,938
Oca-20   218,647,275,294
Şub-20   233,952,584,565
Mar-20   250,329,265,484
Nis-20   267,852,314,068
May-20   286,601,976,053
Haz-20   306,664,114,377
Tem-20   328,130,602,383
Ağu-20   351,099,744,550
Eyl-20   375,676,726,668
Eki-20   401,974,097,535
Kas-20   430,112,284,363
Ara-20   460,220,144,268

● ●   CATEX.io   ● ●
yusufmirza
Member
**

View Profile
April 20, 2018, 05:11:10 AM

Tron'un 100 milyar coini var.Punid X'in şu anda 58 milyar.Pundi X 173 milyar olacaksa 3 sene sonra nasıl 3 katı oluyor.300 milyar olması lazım 3 katı olması için.Pundi X daha yolun başında.Şu anda ki coin adeti azlığı ve projesi ile tronla mukayese edilmez.Tron x100 yapmış.PundiX X100'ü geçip tronun fiyatını bile geçecektir.Ekip iyi çalışıyor daha doğru düzgün büyük borsalara çıkmadı.Yerel 2 borsa 2'de merkezsiz borsada ve şu an fiyat ve hacimlerini görüyorsunuz PundiX'in.Ne diyoruz hold hold.Hold yapılacak bence şu anda tek güvendiğim coin Pundi X.
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 20, 2018, 07:06:44 AM

pundix in fiyatı harbiden uçtu,  bence önceden şöyle bir 1000 dolarlık alsaydık muhteşem olurdu diye düşünüyorum

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
SRKNGL
Member
**

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
April 20, 2018, 07:28:31 AM

Elimdeki pndxleri yükselmez düşerse toplarim diye sattım. Beklediğim gibi olmadı sürekli artıyor. Düzeltme falan olursa toplamaya çalışacağım.

stil3tto
Jr. Member
*

View Profile
April 20, 2018, 07:31:40 AM

Girmek için mantıklı seviye nedir ve hangi borsada işlem önerirsiniz?
hisarardi
Member
**

View Profile
April 20, 2018, 08:36:48 AM

pundix in fiyatı harbiden uçtu,  bence önceden şöyle bir 1000 dolarlık alsaydık muhteşem olurdu diye düşünüyorum

aynen senin gibi düşünüyorum bende 14 satoshiden yakaladım 100 dolar giderse gitsin mantığında idim zaten forkdeltada airdroptan gelenleri yatırmıştım. keşke hepisini ayda ekstra para koyup şöyle bir 1000 dolarlık alsaydım diyorum. bende artık cüzdana çektim her ay %7 airdrop gelecek bakalım artık. şuan için 60 sats. yaklaşık 4.5 kat gitti ve bekliyorum

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
tallbutshort54
Full Member

View Profile
April 20, 2018, 08:38:18 AM

aynen senin gibi düşünüyorum bende 14 satoshiden yakaladım 100 dolar giderse gitsin mantığında idim zaten forkdeltada airdroptan gelenleri yatırmıştım. keşke hepisini ayda ekstra para koyup şöyle bir 1000 dolarlık alsaydım diyorum. bende artık cüzdana çektim her ay %7 airdrop gelecek bakalım artık. şuan için 60 sats. yaklaşık 4.5 kat gitti ve bekliyorum

hocam sorması ayıp airdroptan kaç tane geldi, ya da şu anki değeri ne kadar ediyor sizce
tommyss
Member
**

View Profile WWW
April 20, 2018, 08:49:23 AM

borsa haberi bile çok büyük etki bıraktı. ben binanceye girdiği zamanı düşünemiyorum. Pundixi olan varsa hiç uğraşmasın satıp alttan toplarım falan diye. ekip arkasında projenin. ben daha büyük borsalara gireceğine inanıyorum.

gorkem19888
Full Member

View Profile
April 20, 2018, 09:45:40 AM

Arkadaş mantıklı birşey söylemiş aslında. Şu an sirkülasyonda 52 milyar npxs var. Her ay %7 airdrop verecekleri için sirkülasyon aşağıdaki gibi artacak mı yoksa nasıl olacak net bilen biri var mı? Çünkü sirkülasyondaki token sayısı tokenin fiyatını belirliyor. Sirkülasyon ne kadar yüksek olursa fiyatta aşağı düşecektir..

Ayrıca şayet circulating supply her ay artacaksa, biz hold cular ne zaman bozduralım bu pundileri? Örn 200 satoshi v.s. yorumlarsanız sevinirim.

Nis-18   52,806,178,364
May-18   56,502,610,849
Haz-18   60,457,793,609
Tem-18   64,689,839,162
Ağu-18   69,218,127,903
Eyl-18   74,063,396,856
Eki-18   79,247,834,636
Kas-18   84,795,183,061
Ara-18   90,730,845,875
Oca-19   97,082,005,086
Şub-19   103,877,745,442
Mar-19   111,149,187,623
Nis-19   118,929,630,757
May-19   127,254,704,910
Haz-19   136,162,534,253
Tem-19   145,693,911,651
Ağu-19   155,892,485,466
Eyl-19   166,804,959,449
Eki-19   178,481,306,611
Kas-19   190,974,998,073
Ara-19   204,343,247,938
Oca-20   218,647,275,294
Şub-20   233,952,584,565
Mar-20   250,329,265,484
Nis-20   267,852,314,068
May-20   286,601,976,053
Haz-20   306,664,114,377
Tem-20   328,130,602,383
Ağu-20   351,099,744,550
Eyl-20   375,676,726,668
Eki-20   401,974,097,535
Kas-20   430,112,284,363
Ara-20   460,220,144,268

3 sene % 7 vermıycek sunun surasında 9 ay daha %7 vercek sonra 12 ay % 2 sonrakı 12 ay % 0,88 verecek .yaptıgınız hesaplaamayı keske arastırıpta yapsaydınız bosa hesaplamıs oldun hocam Cheesy
BlackRed21
Member
**

View Profile WWW
April 20, 2018, 01:26:22 PM

Nis-18   52,806,178,364
May-18   56,502,610,849
Haz-18   60,457,793,609
Tem-18   64,689,839,162
Ağu-18   69,218,127,903
Eyl-18   74,063,396,856
Eki-18   79,247,834,636
Kas-18   84,795,183,061
Ara-18   90,730,845,875
Oca-19   97,082,005,086
Şub-19   103,877,745,442
Mar-19   111,149,187,623
Nis-19   118,929,630,757
May-19   127,254,704,910
Haz-19   136,162,534,253
Tem-19   145,693,911,651
Ağu-19   155,892,485,466
Eyl-19   166,804,959,449
Eki-19   178,481,306,611
Kas-19   190,974,998,073
Ara-19   204,343,247,938
Oca-20   218,647,275,294
Şub-20   233,952,584,565
Mar-20   250,329,265,484
Nis-20   267,852,314,068
May-20   286,601,976,053
Haz-20   306,664,114,377
Tem-20   328,130,602,383
Ağu-20   351,099,744,550
Eyl-20   375,676,726,668
Eki-20   401,974,097,535
Kas-20   430,112,284,363
Ara-20   460,220,144,268

3 sene % 7 vermıycek sunun surasında 9 ay daha %7 vercek sonra 12 ay % 2 sonrakı 12 ay % 0,88 verecek .yaptıgınız hesaplaamayı keske arastırıpta yapsaydınız bosa hesaplamıs oldun hocam Cheesy

Aslında forumda pundix ile ilgili tüm konuları takip ediyorum fakat bu kısmı tam anlamamışım veya dikkat etmemişim.
Çok teşekkürler hocam bilgilendirme için, şimdi daha netleşti, hold a devam  Grin

● ●   CATEX.io   ● ●
Altcoin Agent
Hero Member

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
April 20, 2018, 02:24:34 PM

Coinrail borsası beklentileri tam olarak karşılamasa da başlangıç için bence hiçte fena değil.Daha iyilerine sıra zamanla gelecektir diye düşünüyorum.şuanda bulunduğu seviyede iyi tutunmuşa benziyor ama kaderi balinaların ellerinde bir çok coin gibi.çok yüklü miktarda elinde tutan balinalar var sağlam stok yapmışlar o yüzden hem çok güveniyorum pundixe hemde dump yemesinden korkuyorum

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
April 20, 2018, 03:07:59 PM

Tron ile kıyaslayanlar için Pundi'nin bir avantajını söyleyeyim, Pundi alış verişlerde kullanılacak bir token ve alış-veriş sürecinde satıcı ve sistem belli oranlarda komisyon ücreti kesecek. Satıcının aldığı komisyon ücreti kendisinde kalacak fakat sistemin yani Pundi'nin aldığı komisyonlar ise yakılacak. Bu şekilde aslında artan değil, tam tersi olarak eksilen bir token miktarı söz konusu.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 20, 2018, 03:34:26 PM

Çok güzel kar sağlıyor ve sağlamaya da devam edecek. 17 sattan almıştım ve uzun vade düşünüyorum. İmzasına da girecektim zamanında ama newbie bile kabul ediyorlardı girmedim ben de çok kalabalık diye.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Killermoney35
Full Member

View Profile
April 20, 2018, 04:28:11 PM

17 sattan çok iyi yakalamışsınız gerçekten.
Bende fiyat yükselince birazını sattım ama kalanı öylece duruyor karışmayacağım kabataslak bir hesap yaptım ayda 1225 dolar airdrop alacağım fiyat bu seviyelerde kalırsa eğer.zaten anaparam+karımı aldım kalan tokenlerde yanıma kar kaldı.yani gönül rahatlığıyla hold diyebilirm artık.en fazla aylık airdropu satar takılırım bundan sonra benim için mükemmel para 5 bin lira yapıyor
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
April 20, 2018, 09:10:05 PM

Vaktinde bu arkadaşı dinleyip bu projeye önem gösteren herkes bu aralar duacısı olmuştur herhalde, muazzam yükseliş trendi yakaladı ilaç gibi geldi dedikleri bu olsa gerek.
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
April 20, 2018, 11:17:37 PM

Ufak bir borsa daha açıklandı ancak hala sağlam bir borsa haberi bekleniyor ve beklenti de gittikçe artıyor takip ettiğim kadarıyla projeye bende güvenenlerdenim er yada geç iyi bir borsa gelecek bence.
Hc01
Sr. Member

View Profile
April 20, 2018, 11:30:11 PM

Huobi borsasına cıkacagı ıcın bır beklentı var 1 haftadır, artısların fıtılını oyle atesledıler sonra buyback programı derken eth bazında 990ları dahı gordu dun gece, ama huobı acıklanmazsa 3-5 gune dususler gelmeye baslar.
cacoin
Full Member

View Profile
April 21, 2018, 10:04:18 AM

Dün geceden beri fiyatta gerileme var biraz galiba kar satışları gelmeye başlamıştır artık, biraz daha düşerse elimdeki miktarı arttırmayı düşünüyorum o yüzden de emir koydum bekliyorum ama bakalım gerçekleşecek mi. airdrop yapılana kadar fiyat geri çekilmez diye düşünüyordum ama gerçekten yanılttılar, borsa beklentisi gerçekleşmezse belki düşüş biraz daha sürebilir
hasyurt
Full Member

View Profile
April 21, 2018, 11:48:26 AM

ben de 14 den yakaladım. ama çok yüklü miktar almadım haliyle. hirozaki diyorsa ciddiye alın. arkadaşı ben twitterdan biliyorum gerçekten iyi. ben de ilk başlarda çok sallamadım ama fiyatının arttığını görünce daldım aslında daha düşük fiyatlardan yakalayabiliyordum. nasip böyle imiş. cüzdana çektim ve aylık gelecek airdroplarını bekliyorum. eğer huobi gerçekleşirse zaten 100 sats cok rahat geçer. ama gerçekleşmezse elbet düşüşler olabilir. dün geceden olan düşüş normal. erkeğin makinesi bile sürekli ayakta değil ara sıra iner. çok normal. nasip kısmet bakalım
civilengineer
Full Member

View Profile
April 21, 2018, 11:50:14 AM

yakın zamanda borsa açıklaması gelmezse fiyatlar tekrar düşer. hazırlıklı olmakta fayda var.
Dyatrev
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
April 21, 2018, 11:53:00 AM

İyi bir borsaya girmesiyle baya iyi kazandırabilir. Hazır kurulu birde sistemleri var, umarım yatırımcılarını sevindirir.
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175

Why not!

View Profile
April 21, 2018, 02:53:47 PM

Bu pundix in bounty sine katılmıştım bi miktar geldi bu gelen token mew de dursa sıkıntı olmaz değilmi, etherdelta da filan satmayı beceremiyorum güzel bir borsaya girerse oraya aktarıp satmayı düşünüyorum sorun olur mu acaba
PastirmaliYumurta
Full Member

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 21, 2018, 02:56:05 PM

Ben borsaları anlamıyorum. PundiXi alsalar aldıkları komisyonlardan çok fazla bir kar elde edecekler ancak hala major bir borsa gözünü dikmedi. Ben de en yakında huobiden bekliyorum bu hareketi. Binance şuan için zor gibi ama yakındır.

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
April 21, 2018, 03:08:42 PM

Bunun kadar kaliteli ve sağlam bir proje daha gözüme çarparsa kaçırmamak için her çabayı göstericem gerçekten tüm Icoların ve projelerin birbirinden perişan olduğu bir dönemde piyasada halâ başarılı, gerçekçi işlerin varlığını görmek büyük moral oluyor.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 21, 2018, 06:46:07 PM

Ben borsaları anlamıyorum. PundiXi alsalar aldıkları komisyonlardan çok fazla bir kar elde edecekler ancak hala major bir borsa gözünü dikmedi. Ben de en yakında huobiden bekliyorum bu hareketi. Binance şuan için zor gibi ama yakındır.
250 m dolar hacme ulaştığı zaman bi büyük borsaya çıksalardı borsa parayı götürecekti.
Ama şu da var, belki ekip girmek istemedi. Başka planları var gibime geliyor bunların.

icegeekfresh
Full Member

View Profile
April 21, 2018, 07:00:29 PM

Adminler öyle hadi para verelim hemen girelim tarzında yürümüyor o işler diye cevap vermişti ki bu örneği binance üzerinden vermişti, bisürü onaylar bilmem neler var demişti, burdan binance'a başvuru yaptıklarını da anlayabiliyoruz oraya çıkmaları uzak zamanda olmayabilir, ıvır zıvır işler devam ediyor diye algıladım ben.

hasyurt
Full Member

View Profile
April 21, 2018, 07:20:25 PM

Bu pundix in bounty sine katılmıştım bi miktar geldi bu gelen token mew de dursa sıkıntı olmaz değilmi, etherdelta da filan satmayı beceremiyorum güzel bir borsaya girerse oraya aktarıp satmayı düşünüyorum sorun olur mu acaba

kardeş zaten satmak istersen idex i kullan. çalışma prensipleri aynı etherdelta gibi. private key giriyorsun senin cüzdanı direkt görüyor oradan deposit yapıp satabilirsin. ayrıca cüzdanda tutarsan her ayın ilk haftası %7 airdrop yardımı yapıyormuş. yani elindeki miktarın %7 si kadar pundiz alıyormuşsun. ben yeni yaptım bakalım mayıs ayının ilk haftası gelecek mi? bekliyorum
ysakay
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
April 21, 2018, 08:03:13 PM

Swap işlemini yaptınız mı? Unutmayın pundix adeti çoğaltıldığı için swap yapıldı. Uzun bir süre var sanırım daha ama çöp olmasın sonra elinizdekiler.
Blacknavy
Legendary
*

Merit: 1291

View Profile
April 21, 2018, 09:47:53 PM

Son zamanlarda hakkında çok fazla spekülasyon yapıldığını düşündüğüm eğer ayı piyasasına girersek yükselme potansiyeli olan fakat boğa piyasasına dönersek şu anki fiyatı mumla aratacağını düşündüğüm ve 650 ether satoshi'den elden çıkarttığım bir coin.
oscarwhale189
Newbie
*

Activity: 150

View Profile
April 21, 2018, 09:59:08 PM

Pundi X'in iyi potansiyeli olduğunu düşünüyorum takip edilmeli.
vezirrr
Full Member

Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 21, 2018, 10:03:27 PM

Nedense pundix i hiç geleceğe yönelik uzun vade olarak düşünemedim. Yani neden o kadar coin varken bunlar ödeme sistemi olsun ki? Komik geliyor. Üstelik pos makinemiz bu! diye sosyal medyalardan reklamlarını yaptıklarında aliexpress sitesinde bunların pos makineleri zaten kaç yıldır satılıyordu. Android sistemli pos makineleri, yapmanız gereken tek şey ise androide bir wallet-yazılım yapmak. Ne kadar zor değil mi? Gerçekten şaka olmalı bu. Neyse fazla uzatmayayım çünkü bazı arkadaşlar gönül bağı kurmuş olabilir ve bana saldırabilirler. Şunu söyleyim elimde pundix var ve şu an büyük bir borsaya giriş yapmasını bekliyorum, ardından yapacağım şey hodl! olmayacak...

boestin
Legendary
*

View Profile
April 21, 2018, 10:26:29 PM

Fiyatının artmasıyla yüzleri güldürdüğü doğru fakat bugünlerde güzel bir düzeltme yedi ve bu seviyelerin ben taban olduğunu düşünmüyorum.giriş yapmak için biraz daha düşmesini bekleyeceğim.aylık airdrop holdcular için cazip olduğu için elinde bekletenler mutlaka olacaktır buda fiyatı uzun vadede ileriye taşıyabilir.bende uzun vade girmeyi düşündüğüm için dahada düşmesini bekliyorum
gulypz
Member
**

View Profile
April 21, 2018, 11:08:35 PM

Sağlam bir borsa haber igelsin artık ne guzel fiyat yaptı ve tutundu dahi sayılır birazcık airdrop sonrası düşüş olsada çok aşağıya sarkacağını düşünmüyorum hadi artık verin güzel haberi.
civilengineer
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 02:13:31 AM

Mew'de durursa herhangi bir sıkıntı olmazda PXS -- NPXS'e çevrildi. Sanırım eylüle kadar süresi var ama sen yine de değiştir

https://medium.com/pundix/pxs-is-now-npxs-c3cd9ca8d9be bu makale de anlatılıyor nasıl yapılacağı. Sitesinde de var zaten bilgisi.
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175

Why not!

View Profile
April 22, 2018, 02:46:09 AM

Mew'de durursa herhangi bir sıkıntı olmazda PXS -- NPXS'e çevrildi. Sanırım eylüle kadar süresi var ama sen yine de değiştir

https://medium.com/pundix/pxs-is-now-npxs-c3cd9ca8d9be bu makale de anlatılıyor nasıl yapılacağı. Sitesinde de var zaten bilgisi.

Hocam eyvallah ya bak bundan haberim yoktu, birde süre muhabbeti varmış dediğine göre, o zaman bir an önce halletmek lazım tekrar teşekkür ederim
HCRT
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 12:04:04 PM

pundix yine artışa geçti valla ben aldığıma çok memnunum sattım geri aldım ucuzlayınca yine yükselişe geçmiş gibi gözüküyor boğada bir borsaya atarsa kendini uçar

gorkem19888
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 01:49:30 PM

birileri yukselmesını ngellemeye calısıyor sankı 751 e 315 eth lık satıs koydular 10 gun sonra % 7 airdrop alcak bırı neden 315 eth lık satıs yapar kı
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
April 22, 2018, 01:51:49 PM

birileri yukselmesını ngellemeye calısıyor sankı 751 e 315 eth lık satıs koydular 10 gun sonra % 7 airdrop alcak bırı neden 315 eth lık satıs yapar kı

alttan almak isteyen birisi olabilir bence yoksa bu airdroplar arasinda buyuk dususlerde gozlenebilir tabiiki.
thepanicpoint
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 01:56:21 PM

Aynen hocam ben de izliyorum, 220 eth falan satış koyuyorlar eriyor sonra başkası koyuyor, ama 800lere geçicek gibi sağlam alışlar geliyor birden bakalım benim beklentim 800 üstüne bugün atması tekrardan yükselişler geliyor sanki.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
April 22, 2018, 01:59:52 PM

Yaw şunuda kaçırdım ya daha ne diyeyim kendime.Ncasha bağlamıştık paraları.baya uzun vade tutacaktım.
400 den aldım 460 dan sattım sattıktan sonra gene yükselişe geçti.
şu pundix göz göre göre geldi kaçtı gitti.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
April 22, 2018, 04:32:46 PM

Pundi X daha yeni artmaya başladı.Şu an fiyatı gayet güzel alım için.Büyük bir borsaya girdiğinde ve projesi her geçen gün ilerledikçe çok daha iyi noktaya gelecektir.Xrp,Trx,Xvg'nin bile x100 yaptığı piyasada Pundix daha x5 yaptı.Ne doğru düzgün borsaya çıktı ne de projesi ve ekibi tanındı.Projesi ve ekibi tanındıkça güçlü bir borsaya girdiğinde fiyatını o zaman hep birlikte yine burada konuşuruz.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 22, 2018, 07:09:56 PM

Son zamanlarda hakkında çok fazla spekülasyon yapıldığını düşündüğüm eğer ayı piyasasına girersek yükselme potansiyeli olan fakat boğa piyasasına dönersek şu anki fiyatı mumla aratacağını düşündüğüm ve 650 ether satoshi'den elden çıkarttığım bir coin.
Ayıda yükselip boğada nasıl düşüyor anlayamadım ben tam olarak? Biraz açar mısınız Smiley Yanlışlıkla mı yazdınız acaba?

diderdrogba
Member
**

Merit: 47

View Profile
April 22, 2018, 07:15:03 PM

Bu seviyede uzun süre kalacağını düşünmüyorum. Bu tarz coinleride çok sevmiyorum Ncash örneği vermiş bazı arkadaşlar ama Ncash in grafiğini ayrıntılı incelerseniz arada ne kadar fark olduğunu göreceksiniz  Smiley

GiannisTR
Member
**

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 22, 2018, 07:29:49 PM

Pundi X için ben de alım fırsatı görüyorum şu günleri yüksek hacimli bir borsaya girdiğin de pump yapacağına inancım yüksek baya.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Lethapudi
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
April 22, 2018, 07:32:22 PM

Pundi X gerçekten bana iyi para kazandıran bir kriptopara oldu fakat yükselişin uzun süreciğini zannetmiyorum çünkü tamamen spekülasyon ile yükseliyor.. Tepeden alan çok zarar edecektir aynı Tron gibi.
CoinSlayer
Member
**

View Profile
April 22, 2018, 08:35:54 PM

çok güzel kazandırdı gerçekten Cheesy x6 felan yaptı galiba mis gibi ulan hep yarıda çıkıyorum ahh beklemeyi öğrenemedim bi türlü şu işte ya
Cafex
Member
**

View Profile
April 22, 2018, 08:45:53 PM

x6 falan oldu herhalde son baktığımda kazanan arkadaşlara şimdiden tebrikler biz de burada izleyelim kim ne yapmış takip etmeden...
Cafex
Member
**

View Profile
April 22, 2018, 08:46:25 PM

çok güzel kazandırdı gerçekten Cheesy x6 felan yaptı galiba mis gibi ulan hep yarıda çıkıyorum ahh beklemeyi öğrenemedim bi türlü şu işte ya
Hocam işin püf noktası zaten orası ya beklemeyi öğrenip nerede çıkacağını kestirince gerçekten bir şeyler yapmaya başlıyorsun.
PastirmaliYumurta
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 08:48:17 PM

Hocam işin püf noktası zaten orası ya beklemeyi öğrenip nerede çıkacağını kestirince gerçekten bir şeyler yapmaya başlıyorsun.
Hocam yine aynı hesaptan cevap vermişsin kendine. Diğer hesaba geçip yazsan sanki daha sağlıklı olur  Grin Gelelim pundix yorumuma çok uzun vadeli beklemek çok mantıklı umarım biraz da olsa dediklerini yaparlar da bir iki yerde kullanılmaya başlansa zaten artık kimse tutamaz

avalonn
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 08:48:49 PM

projesi güzel de yakın rakibi stk bile pundix e göre düşük sayılabilecek supply ile sürünürken bu bahar havası pundix için ne kadar gider bilmiyorum..gerçi bu çekik gözlerin projeleri farklı oluyor ama..huobi borsasına girebileceğine dair duyum mu var kim söyledi ki bunu ?
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
April 22, 2018, 08:49:47 PM

bende airdrobuna girmişim galiba yada telegramına 20 tane gelmiş yenisiyle değiştirince güzel para ediyor aslında imzasına girenler götürdü parayı galiba hype si de cok yüksek.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
PastirmaliYumurta
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 08:51:37 PM

projesi güzel de yakın rakibi stk bile pundix e göre düşük sayılabilecek supply ile sürünürken bu bahar havası pundix için ne kadar gider bilmiyorum..gerçi bu çekik gözlerin projeleri farklı oluyor ama..huobi borsasına girebileceğine dair duyum mu var kim söyledi ki bunu ?
STK da çok kısa sürede hardcap yapmıştı da şuan için çok suskun bekliyor ya. Ki onun avantajı icodan çıktığı gibi huobiye girmişti pundixte o da yok. Idexte bile neler yapıyor. Pundix > STK her zaman

jhontwis
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 09:53:54 PM

Toplam adet elbette önemli ancak buna fazlada takılmayın her coinin katlama beklentisi ayrıdır total sayısına göre bir hedef fiyat belirlenebilir, pundix in hala gidecek yolu var bence.
Matthewww
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 10:26:57 PM

son dönemlerde iyi çıkış gösterdi. borsaya girdiğinde daha iyi yerlere gelebilir diye düşünüyorum.
yusufmirza
Member
**

View Profile
April 23, 2018, 04:30:36 AM

Pundix şu an ay sonu olması  nedeniyle ayın 30'una kadar artışı devam edecektir.Airdrop dağıtımından sonra biraz düzeltme yapabilir almak isteyenler için son bir fırsat daha verebilir.Büyük borsalara girdiğinde X'lere devam gözüküyor.
Sercanplayerz1
Newbie
*

Activity: 133

View Profile
April 23, 2018, 04:52:18 AM

taki edelim bakalım nasılmış.
Hc01
Sr. Member

View Profile
April 23, 2018, 05:50:58 AM

İkinci buyback programını 0.0065 dolardan acıkladılar fıyat sımdı oraya ucucak cok pıs gelıyor pundıx, takım manyak bır stratejı buldu ve her seferınde fıyatı boyle %40-50 yukarı tasıcaklar toplam 10 kere bu buybackı yaptıkca.
hasyurt
Full Member

View Profile
April 23, 2018, 07:44:02 AM

Bu ise ilk başladığım günden bu yana toplam miktara hep takılmıştım. Bu fikrimi ilk ripple değiştirdi. Artık çok takılmıyorum. Pundixten  de ilk başta  uzak durmustum ama sonra dayanamadım. Artık miktar olayı sorun değil benim icin
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
April 23, 2018, 08:28:59 AM

Geri alma işlemi yaptıklarına emin miyiz ? Bence milleti gaza getirip onlara satıyorlar gibi geldi. Burnuma çok pis kokular geliyor.  Patlarsa çok kişinin canı yanar.

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
April 23, 2018, 08:58:06 AM

Geri alma işleminde bu ikinci alış.Bundan sonra 8 kere daha alım yapacaklar parça parça.Şu seviyelerden satanlar bedavaya satmış gibi olur.Daha her şey yeni başlıyor.Acelemiz yok yavaş ve istikrarlı artması bizim için daha önemli ve güzel.
zunnun
Newbie
*

Activity: 167

View Profile
April 23, 2018, 10:18:54 AM

airdrop ne zaman yapılacak
gorkem19888
Full Member

View Profile
April 23, 2018, 10:44:46 AM

Geri alma işlemi yaptıklarına emin miyiz ? Bence milleti gaza getirip onlara satıyorlar gibi geldi. Burnuma çok pis kokular geliyor.  Patlarsa çok kişinin canı yanar.
evet emınız.adamlar aldıkları adresı paylasıyorlar aldıktan sonra. benım de kafama takılan sımdı de 0,0065 dolardan alcaz demısler.ıyı de bu adamlar alttarafı 200 eth lık alıyorlar neden bu kadar etkı yapıyor anlamıyorum.sankı bu sefer bu fıyata cıkmak zor olacak yenı b orsa olmadan
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
April 23, 2018, 11:30:04 AM

Pundi X'e şu saatten sonra asla bulaşmam çünkü herifler spekülator. Şu anki market cap 268 milyon heriflerin buy back için kullanacağı toplam miktar 1.2 milyon dolar.. Bu piyasa gerçekten akıl tutulması yaşıyor. Herifler 0.0065'den buyback yapacağı zaman market cap 352 milyon olmuş olacak. Sırf 200 Ether duvar girecekler diye fiyatın yükselmesi mantıklı değil evet Pundi X çok yükselecek gibi ama terste kalanin cani çok yanacak
boestin
Legendary
*

View Profile
April 23, 2018, 12:32:09 PM

Ekibin buybackiyle alakası yok bence yükselişin talepten dolayı artıyor gibi görünüyor fiyatı ve dün 670 e kadar gerileyip bugün tekrar 830 a kadar yükseldi.bana suni yükseliş gibi gelmiyor fiyat bu civarlarda biraz daha durup yukarı doğru devam edebilir ama mayıs ayının ilk haftasındaki airdrop dağıtımı fiyatta biraz gerileme yaratabili.girmek isteyenler takip etsin bence
PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 24, 2018, 06:15:18 PM

Pundi X'e şu saatten sonra asla bulaşmam çünkü herifler spekülator. Şu anki market cap 268 milyon heriflerin buy back için kullanacağı toplam miktar 1.2 milyon dolar.. Bu piyasa gerçekten akıl tutulması yaşıyor. Herifler 0.0065'den buyback yapacağı zaman market cap 352 milyon olmuş olacak. Sırf 200 Ether duvar girecekler diye fiyatın yükselmesi mantıklı değil evet Pundi X çok yükselecek gibi ama terste kalanin cani çok yanacak
Her alımda "şu fiyattan alacağız" demeleri benim de hoşuma gitmedi doğrusu. Bunun amacı ne anlamadım. Böyle fiyat yükseltme mi olur diye düşünüyor insan.

rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99

View Profile
April 24, 2018, 06:37:44 PM

Her alımda "şu fiyattan alacağız" demeleri benim de hoşuma gitmedi doğrusu. Bunun amacı ne anlamadım. Böyle fiyat yükseltme mi olur diye düşünüyor insan.
yaptıkları 2.alım açıklamasının faydası olmadı şu ana kadar.hatta az bir miktar düşüş de oldu. bu hareketler acaba _? dedirtiyor insanı
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
April 24, 2018, 06:58:54 PM

200 eth ile bir şey olmaz sadece psikolojik bir etki eder.Onun anlamı da coinimizin arkasındayız ve bu fiyatları hakediyor söylemidir.Bir coinin kendi değerini bulmaya çalışması gayet normal.Yatırımcılarını korumaya yönelik güzel hamle olarak görüyorum.Bu piyasayı biliyorsunuz manipülasyonun döndüğü ortalığın çakal kaynadığı balinaların bir anda coine dump yaptırarak panikle yeni yatırımcıların ellerindekini topladığı bir piyasa.Balinaların ne yapacağını bilen Pundi X ekibi bunu önlemek için fiyatın düşmesine bir nebze önlemeye çalışıyor.BTC'nin sert çıkışlarında düşmesi normaldir balinaların dumpları buna etkilenirse Pundi X güven kaybedebilir.Bunu önleyecek her hamle bana göre uygun hamlelerdir.Mayıs'ın ilk haftası bence belli olacak herşey.Fiyatta bir nebze bir yere oturur ve oradan devam eder.Büyük borsalara açılması lazım bu geldiğinde
 normal artışları sürecektir.Herşeyi şeffaf bir şekilde yapıyorlar.Şimdi istese hepsini satın alabilir mi alır.Ama herşeyi kuralına göre oynamalı.Balinalara teslim edilmeyecek bir proje Pundi X.
Büyük borsa açıklaması da herkesin düşüş beklediği ilk hafta gelecek diye düşünüyorum.Profesyonel bir yönetim her şeyi tam zamanında yapmalı.Bence gayet profesyonel bir şekilde çalışıyorlar.
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
April 24, 2018, 08:17:15 PM

Tam olarak yaptiklari hamlelerin sebebini ya da neyi hedefleyerek yaptiklarini bilmesem de pundi x e guvenemiyorum. Belki yukselir ama buyuk borsalara girerse. Fiyat sekillenene kadar sabreden sabreder ama bu kadar cok bekleyip de satmak akil kari degil.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
jeanvaljean21
Jr. Member
*

Activity: 36

View Profile
April 24, 2018, 09:23:20 PM

10.000 küsür aldım, pusuya yattım. birkaç yıla kadar elimden çıkarmam. 30 ay boyunca elinizdeki sayı üzerinden aylık %7 airdrop yapılacak deniyordu. bir bilgisi olan var mı? he ay 700 civarı geliyo mu kendiliğinden yoksa bir şey yapmak gerekli mi?
jhontwis
Full Member

View Profile
April 24, 2018, 09:46:09 PM

Btc atağa kalktı satoşi bazında eriyoruz ama dolar bazında pek bir kayıp yok. Btc fırsat verirse bir ralli de 100 satoşiyi bulur mu? umarım bulur çok güzel olur.
muzaffergil
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
April 25, 2018, 12:06:04 PM

Beyler selam. Pundix'in max supply rakamlarına net ulaşamayınca Pundix ile Twitter üzerinden yazıştım.

Soruyu cevabı ve ekran görütüsünü paylaşıcam.

BeN
 Hi. I am an investor of npxs. I want to learn that how many max total supply coin of npxs? I heard that 280 billion. Is it true?

Pundi X
 Assume there’s no burn and airdrop all claimed in 2021, it’s around 280 billion. But this amount of supply will never be happening in 2018.

İngilizcesi olmayanlar için kısa özetlim. Kendimin NPXS yatırımcısı olduğumu ve max supply ın 280 milyar adet olduğunu duyduğumu söyledim. Doğru mudur diye sordum.

Cevap olarak coin yakma olmadan ve airdroplarla birlikte 2021 yılında 280 milyar civarında olacağını ancak bunun kesinlikle 2018 de olmayacağını söylediler.

Geçen hafta coinmarketcap'te total supply 50 milyar adetten dün 62 milyara yükseldiğini gördüm. Pundix ten çok ümitli idim ciddi yatırım yaptım 30 sat bandında girdim. 60 sattan satmadım ancak ciddi bölümünü 45 sat bandında elden çıkardım. Bu coin dahada gider diye düşünüyorum ancak çok uzun vade olur mu bilemem zira Ncash'in scam çıkmasından sonra korkuyorum. Elimde az miktar bıraktım nolur nolmaz diye Cheesy

Malesef Twitter görüntüsünü ekleyemedim nasıl yapıldığını bilemediğimden Smiley.
freedomforever
Member
**

View Profile
April 25, 2018, 04:32:11 PM

Birkaç gündür düşüşe geçti, 1 hafta 10 gün gibi bir sürede muazzam katlanmıştı şimdi biraz aşağı yönde seyrediyor.

PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 25, 2018, 04:54:20 PM

Beyler selam. Pundix'in max supply rakamlarına net ulaşamayınca Pundix ile Twitter üzerinden yazıştım.

Soruyu cevabı ve ekran görütüsünü paylaşıcam.

BeN
 Hi. I am an investor of npxs. I want to learn that how many max total supply coin of npxs? I heard that 280 billion. Is it true?

Pundi X
 Assume there’s no burn and airdrop all claimed in 2021, it’s around 280 billion. But this amount of supply will never be happening in 2018.

İngilizcesi olmayanlar için kısa özetlim. Kendimin NPXS yatırımcısı olduğumu ve max supply ın 280 milyar adet olduğunu duyduğumu söyledim. Doğru mudur diye sordum.

Cevap olarak coin yakma olmadan ve airdroplarla birlikte 2021 yılında 280 milyar civarında olacağını ancak bunun kesinlikle 2018 de olmayacağını söylediler.

Geçen hafta coinmarketcap'te total supply 50 milyar adetten dün 62 milyara yükseldiğini gördüm. Pundix ten çok ümitli idim ciddi yatırım yaptım 30 sat bandında girdim. 60 sattan satmadım ancak ciddi bölümünü 45 sat bandında elden çıkardım. Bu coin dahada gider diye düşünüyorum ancak çok uzun vade olur mu bilemem zira Ncash'in scam çıkmasından sonra korkuyorum. Elimde az miktar bıraktım nolur nolmaz diye Cheesy

Malesef Twitter görüntüsünü ekleyemedim nasıl yapıldığını bilemediğimden Smiley.
280 milyar
Peh.
BU rakamlar hiç ortada yoktu. En başta söylenen hep "175 milyon pxs" idi.
175 beklerken 280 oldu.
Coin sayısı bazı projeler için önemli değil tamam da, 280 milyar yahu. 280 milyar!!!

skcdaking
Jr. Member
*

View Profile
April 25, 2018, 05:12:14 PM

Total supplynin fazla olması insanın canını sıkıyor aslında ilk başta ama elimizdeki miktarlara baktığımızlar hep onbinlerce npxs olduğu için çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum
Neo--
Sr. Member

View Profile
April 25, 2018, 06:06:46 PM

hizi duruldu pundinin yavas yavas unutulacakmi yoksa kendini gelistirecekmi artik gerisi ekibe kalmis durumda. ben umutluyum pundiden.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
April 25, 2018, 07:10:58 PM

Proje ilerledikçe güzel yerlere gelecektir.6 Şube açacağını duyurmuş.Pos makinalarından elde ettikleri gelirlerle coin yakacaklarını biliyoruz.Gelir geldikçe coin sayısıda yakıldıkça azalacak.Psikolojik olsada coin yakılmasi ilk dönem az olsada önemli.Güzel etki eder.İlerleme sağlandıkça Pundi X güzel yerlere gelecektir.
zdrovie
Full Member

View Profile
April 25, 2018, 09:00:17 PM

birkaç gün önce elimdekileri 800-900 arasında satmıştım ve şuanda sattığım fiyatım altına gerilemiş durumda halbuki 990a kadar dayanmıştı ve airdropa kadar yükseliş sürer diye düşünüyordum ama beni yanıllttı gerçekten beklediğimden hızlı düşüş yaşadı.tabi kar satışları gelmesi normal ama yinede beklemiyordum.alttan biraz daha topladım güveniyorum pundix ekibine umarım yarıyolda bırakmazlar projeyi

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
gulypz
Member
**

View Profile
April 25, 2018, 09:40:12 PM

PundiX var biraz elimde satsasım geliyor ama hep pişman edecek gibi hissediyorum şöyle güzel bir borsa açıklansa 150-200 satoshi lere doğru satsak ne güzel olur.
yusufmirza
Member
**

View Profile
April 25, 2018, 10:37:37 PM

Okex borsasında hangi coini görmek istiyorsunuz kampanyasında Pundi X şu an büyük ilgi görüyor.Telegram üzerinden devam eden kampanyada katılımcılara çekilişle ödül de verilecek.İlk 5'e giren coinler oylamaya çıkacak.Pundi X bu oylamaya katılacağını ve önde bitireceğini düşünüyorum.Okex Çin'de bulunan en büyük borsalardan biri.Okex'e girerse çok farklı ve güzel gelişir PundiX.
skcdaking
Jr. Member
*

View Profile
April 25, 2018, 11:07:00 PM

Okex e girmesi gerçekten güzel olur zamanında cube trade yapmıştım orda kullanışlı büyük hacimli bir borsa ardından binance bittrex derken pundiyi kimse tutamaz tertemiz yoluna devam eder.
ZaPpaRa83
Full Member

View Profile
April 26, 2018, 05:34:23 AM

yalnız şöyle bir durum var. okex olayı yanlış anlaşılmış sanırım. Listeleme için oylama yapmıyorlar aslında. yaptıkları çekiliş gibi bir şey . kazananan beş kişiye ödül verecekler.
Telegramda da çok konuşuldu da sonradan ortaya çıktı işin aslı
PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 26, 2018, 08:00:50 AM

birkaç gün önce elimdekileri 800-900 arasında satmıştım ve şuanda sattığım fiyatım altına gerilemiş durumda halbuki 990a kadar dayanmıştı ve airdropa kadar yükseliş sürer diye düşünüyordum ama beni yanıllttı gerçekten beklediğimden hızlı düşüş yaşadı.tabi kar satışları gelmesi normal ama yinede beklemiyordum.alttan biraz daha topladım güveniyorum pundix ekibine umarım yarıyolda bırakmazlar projeyi
Hızlı yükselen hızlı düşer açık ve net. BU şekilde hızlı bir yükselişi zaten sevmemiştim. Biraz düşsün sonra yavaş yavaş yükselsin acelemiz yok. Hızlı koşan atın boku seyrek düşer Cheesy

gorkem19888
Full Member

View Profile
April 26, 2018, 11:25:42 AM

yanlız bunlar bızı kandırıyorlar sankı bugun 0,0052 ye gerı alım yaptım dıyorlar.hangı borsa da 0,0052 ye cıkmıs bugun de almıslar ole bır fıyat yok pundı x te alalen yalan atıyorlar sankı fıyat konusunda
Killermoney35
Full Member

View Profile
April 26, 2018, 11:52:17 AM

Ekibin spekülsayon yaptğını bende düşünüyorum tamam tokenin değerlenmesini istiyorsun anladıkta bunu böyle alenen şu fiyattan alacağım diyerek yapacağına kendin pumpla coini elinizde dünya kadar ethereum var, ondan sonrada dump yemesine istesen izin vermezsin zaten.ekibe hala güvenim var fakat biraz stratejilerini geliştirmeleri gerekiyor bence.şuan düşmüş olsada borsa haberi gelirse fiyatı artacaktır
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 26, 2018, 12:00:27 PM

havası yavaş yavaş sönüyor gibi geliyor bana, ama potansiyeli hala sağlam, iyi bi düşüş sergilediğinden sonra tekrardan yatırımımı pundixe kaydırmayı düşünüyorum biraz kar aldım cıktım fakat cok güzel kazandıracak hazır bi proje gibi duruyor
PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 26, 2018, 04:21:07 PM

0,0052 dolardan satın aldık dediler 100 eth'lik. Nerden nasıl aldılar bu fiyata anlamadım. BU fiyatı göremedik ki hiç bir yerde. Ne yapmaya çalışyor bunlar?

Hc01
Sr. Member

View Profile
April 26, 2018, 04:40:49 PM

Toplam 1 gün içinde almışlar sanırım yani dün de almış olabilirler fiyat oralara yakındı sanırım, onu geçtim bi borsaya girsek de rahatlasak ya kac gundur beklıyoruz su haberıSmiley
furylmz
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
April 26, 2018, 05:33:26 PM

ya bu pundixin adını duyar oldum benim çevrede var bayağı bari bende alayım dedim uçtu gitti ondan sonra benim ne almam gerikiyorsa hep fiyatı uçtu şimdiye kadar.
enfarktus
Full Member

Merit: 152

View Profile
April 26, 2018, 05:37:36 PM

Ben 500 altına sarkar diye bekliyorum ama yine de iyi dayandı. Tam düşerken piyasaya tekrar bir alım haberi verecekler ve fiyat yine 800'lere doğru çıkacak gibi. Yaptıkları alım ciddi ciddi manüpülatif. Elinde 10 milyardan fazla token var ve fon kurup 13 milyon adet alacağım diyorsun. Fon kuran adam o fonu ethereum ile kurar bence.
rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99

View Profile
April 26, 2018, 06:54:21 PM

ekip kendi pump ını yapıyor Cheesy ..
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 27, 2018, 10:51:19 AM

Bu coin toplama olayı başta kulağa güzel gelmişti, ancak bu işi fiyat belirleyerek yapmaları doğru olmadı, ha yine artar tabii ama insanların aklına şüphe düşürdüler ve yatırımlar biraz azaldı. tarih belirleyerek devam etselerdi daha iyi olurdu. Airdrop olayı var 30 unda o da ayrıca güzel bi konu. Toplamaya devam.

Puyol
Full Member

View Profile
April 27, 2018, 11:38:46 AM

Sırf airdropları için girecektim fakat stake daha kaarlı gelmişti keşke buna da bir miktar yatırım yapsaymışım 1 dolardan almadığım için pişmanım  Huh
Rasta.modeli
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 27, 2018, 01:35:25 PM

Hala bir borsaya giriş yok herhalde. Daha ne kadar bekletecekler acaba.
Girse de herkes rahatlasa
thenorthblue
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 04:17:26 PM

Güzel para kazandırdı fakat son 1 haftadır hızı kesildi grafiği durağanlaştı. Belki biraz daha artar fakat beklemeye değer mi onu iyi analiz etmek lazım.

LoveFooL
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 06:46:24 PM

hocam sence de son bir hafta da grafiğinin durağanlaşması normal değilmi Smiley bu hızla gitse değil moon andromedayı terk edecekti yoksa. şu an fiyat sabitlenmeye çalışılıyor. airdrop dağıtıldıktan sonra daha da belli eder zaten kendini
PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 27, 2018, 07:51:43 PM

Güzel para kazandırdı fakat son 1 haftadır hızı kesildi grafiği durağanlaştı. Belki biraz daha artar fakat beklemeye değer mi onu iyi analiz etmek lazım.
Sürekli mi artsaydı? Arada düşecek yükselecek, yükselecek yine düşecek. Sürekli yükselen bir şey için uzun döneme bakmak lazım. Son 8 yıldır btc mesela.

Hc01
Sr. Member

View Profile
April 27, 2018, 08:08:02 PM

Sürekli mi artsaydı? Arada düşecek yükselecek, yükselecek yine düşecek. Sürekli yükselen bir şey için uzun döneme bakmak lazım. Son 8 yıldır btc mesela.
Sureklı artmasına gerek yok tabı, su borsa haberını acıklıcaklarsa acıklasınlar da sonra kacabılırım, bıyerden cıkmayı bılmek lazım, nasıl olsa tekrar ayı sezonu gelır yarı fıyatları ceyrek fıyatları goruruz, ozaman gırerız tekrar, tabı bır cıkabılsek borsaya cıkıs olursa x2 daha yapar dıye henuz beklıyorum.
yusufmirza
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 09:39:16 PM

Pundi X şu an yerini sabitliyor.Bu fiyatlardan yavaş yavaş istikrarlı artması ve güç toplaması daha sağlıklı olur.Fiyat kendini buluyor.Büyük bir  borsa haberi gelirse artış biraz daha hızlanır.Projeye ilgi büyük.Zamanla daha güzel bir yere gelecektir.
Dontcry.
Full Member

View Profile
April 27, 2018, 10:09:55 PM

bu coin ne kadar cok gitti ama değişimi yapmadım bi türlü bekliyorum bakalım elimdekiler cüzdanıma giriş yapcagına değecek kadar beklicem 1milyar doları görse bari Smiley)
gorkem19888
Full Member

View Profile
April 27, 2018, 10:56:22 PM

benım ıcın bu fıyatta yeterlıdır sonucta alış fıyatım
2018-04-03 15:21:56   buy    0.00000203  eth .yanı sabıt  bıle kalsa carpı 3 eth arttı btc arttı 5 e katladım hayatta satmam . bole bole her 3 ay da bır artta bana yeterlıdır sımdılık Cheesy  btc 2 ye katlasa eth 2 ye katlasa pundı x de 15 e katlasa ben emeklı olacam yetmez mı Cheesy sonucta bu ppıyasa da cokta ucuk degıl yanı
tallbutshort54
Full Member

View Profile
April 27, 2018, 11:34:12 PM

pundix gene Allah berekt versin yatırımcısına kazandırdı, ben yatırım yapmamıştım, bence buralardan biraz kar satışı yapmak lazım diye düşünüyorum
ysakay
Sr. Member

View Profile
April 28, 2018, 01:30:43 AM

Hiç unutmam Colorleskin Hero kampanyasındaydım. ICO ertlendi,Uzadı da uzadı. Sonra Allahtan ekip serbest bıraktı çıktım. Sonra Pundixe girdim. Hatta ICOya bile katılacaktım. ICO ertelendi,saydım dövdüm çıktım imzadanSonra Napoleonx e girdim.  ICO'su ertelendi. Ordanda çıktım. Sonra Enviona girdim,hardcap yaptı.
Bu süreçte ne mi kazandım söyleyeyim.

Pundix Twitter kampanyasından yaklaşık 500$
Napeleonx Twitter kampanyasından yaklaşık 400$
Enviondan ise coin of the baş kazandım.
Hero Tokendan ise ne kazandığımı bilmiyorum.CMC de yoklar. QRyptos diye borsa olduğunu iddaa eden borsadan başka bir yerde işlem görmüyor.Orayada üye olmadan bakılmıyor.

PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 28, 2018, 07:53:35 AM

Hiç unutmam Colorleskin Hero kampanyasındaydım. ICO ertlendi,Uzadı da uzadı. Sonra Allahtan ekip serbest bıraktı çıktım. Sonra Pundixe girdim. Hatta ICOya bile katılacaktım. ICO ertelendi,saydım dövdüm çıktım imzadanSonra Napoleonx e girdim.  ICO'su ertelendi. Ordanda çıktım. Sonra Enviona girdim,hardcap yaptı.

Hero Tokendan ise ne kazandığımı bilmiyorum.CMC de yoklar. QRyptos diye borsa olduğunu iddaa eden borsadan başka bir yerde işlem görmüyor.Orayada üye olmadan bakılmıyor.

Hero'nun ne olacağı belirsiz gerçekten. Doğru düzgün hiç bi yerde yok. Ekipten ses yok. Kendi halinde takılıyor token öyle bi başına Cheesy

Cryptos'ta üyeliğim vardı durum şu. Hacim yok gerçi ama Cheesy

https://i.hizliresim.com/1J595N.png

baskanx
Sr. Member

View Profile
April 28, 2018, 10:37:00 AM

Hiç unutmam Colorleskin Hero kampanyasındaydım. ICO ertlendi,Uzadı da uzadı. Sonra Allahtan ekip serbest bıraktı çıktım. Sonra Pundixe girdim. Hatta ICOya bile katılacaktım. ICO ertelendi,saydım dövdüm çıktım imzadanSonra Napoleonx e girdim.  ICO'su ertelendi. Ordanda çıktım. Sonra Enviona girdim,hardcap yaptı.

Hocam geçmiş olsun baya sıkıntılı projelere girmişsin gerçekten, hele envion sanki gelmicek gibi forumdan okuduğum kadarıyla, bunlara soyal medyada vesaire bişeyler yapılmalı en azından sonrakiler bu takımın ne olduğunu görmeli.

Pundix konusuna gelirsek nezaman gerçekten borsaya giricekler anlaşılmıyor beklenti yarattılar bukadar ama.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542

View Profile
April 29, 2018, 10:07:05 PM

Pundix ten beklenti çok büyük her ay verilen %7 airdrop için elinde tutan çok sayıda, umarım projede söylenen her şey aynen devam eder aksi takdirde bayağı can yanacak ümit bağlayan çok.
ysakay
Sr. Member

View Profile
April 29, 2018, 10:19:00 PM

Hocam geçmiş olsun baya sıkıntılı projelere girmişsin gerçekten, hele envion sanki gelmicek gibi forumdan okuduğum kadarıyla, bunlara soyal medyada vesaire bişeyler yapılmalı en azından sonrakiler bu takımın ne olduğunu görmeli.

Pundix konusuna gelirsek nezaman gerçekten borsaya giricekler anlaşılmıyor beklenti yarattılar bukadar ama.

Teşekkürler hocam.
Yazmadığım birde Sapien var. Adamlar 15 adet vericez diyip 1 adete döndüler. Saydık sövdük 2 tane verdiler. Üstüne birde ICO'yu iptal edi,kalan tokenları pre-sale ye katılanlara dağıttılar hepten sıçtılar bountycilerin ağzına.

Hiç unutmam Colorleskin Hero kampanyasındaydım. ICO ertlendi,Uzadı da uzadı. Sonra Allahtan ekip serbest bıraktı çıktım. Sonra Pundixe girdim. Hatta ICOya bile katılacaktım. ICO ertelendi,saydım dövdüm çıktım imzadanSonra Napoleonx e girdim.  ICO'su ertelendi. Ordanda çıktım. Sonra Enviona girdim,hardcap yaptı.

Hero'nun ne olacağı belirsiz gerçekten. Doğru düzgün hiç bi yerde yok. Ekipten ses yok. Kendi halinde takılıyor token öyle bi başına Cheesy

Cryptos'ta üyeliğim vardı durum şu. Hacim yok gerçi ama Cheesy

https://i.hizliresim.com/1J595N.png

En yüksek emirden satsam 400$ ediyor rezalet gerçekten.
hdtshare
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
April 29, 2018, 11:55:16 PM

Pundix ten beklenti çok büyük her ay verilen %7 airdrop için elinde tutan çok sayıda, umarım projede söylenen her şey aynen devam eder aksi takdirde bayağı can yanacak ümit bağlayan çok.

herkese her ay %7 verecekler ve 2021 e kadar Smiley. bence bu iyi bir şey değil yani. çok büyük beklenti içine girmemek lazım. herkes elinde milyonlar tutacak, çok değerleneceğini sanmıyorum. Öyle olursa herkes CEO olur o zaman başımıza  Smiley
gorkem19888
Full Member

View Profile
April 30, 2018, 12:11:50 AM

herkese her ay %7 verecekler ve 2021 e kadar Smiley. bence bu iyi bir şey değil yani. çok büyük beklenti içine girmemek lazım. herkes elinde milyonlar tutacak, çok değerleneceğini sanmıyorum. Öyle olursa herkes CEO olur o zaman başımıza  Smiley
  her ay degıl % 7 -  9ay daha verılecek 2019 ta 2 - 2020 de 0,88 oranında verırcek ...
 amk tron u bıle 6 ay da butun borssalara gırmıs 3 ay ıcınde bu da gırerse sasırmam.butun borsalara gırdıgı an bu rakamlar komık kalacaktır.en az tron kadar iş yapacaktır
jeda2000
Full Member

View Profile
April 30, 2018, 08:12:52 AM

herkese her ay %7 verecekler ve 2021 e kadar Smiley. bence bu iyi bir şey değil yani. çok büyük beklenti içine girmemek lazım. herkes elinde milyonlar tutacak, çok değerleneceğini sanmıyorum. Öyle olursa herkes CEO olur o zaman başımıza  Smiley

Aniden panik satışlar olmasın diye önlem almaya çalışsalar da bu iş böyle yürümez. Daha mantıklı bir sistem getirmeleri gerekiyor. Millet bu kadar uzun süre bir tokeni elinde bulundurma rsikini göze alamyabilir.
ZaPpaRa83
Full Member

View Profile
April 30, 2018, 09:04:40 AM

trpn örneğinden gidecek olursak kısa süre içinde bende bu projenin artık büyük borsalardan birine gireceğine inanıyorum. kucoine girmesin yeter. ekip borsa konusunda hiç spekülasyon yapmıyor. sadece i,co döneminde bir dönem binance söylentisiçıkmıştı. şu an ki gidişat yani ekibin bu konuları hiç gündeme getirmemesi binance gibi bir borsa ile görüştüklerini düşündürüyor bana
PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 30, 2018, 09:06:07 AM

trpn örneğinden gidecek olursak kısa süre içinde bende bu projenin artık büyük borsalardan birine gireceğine inanıyorum. kucoine girmesin yeter. ekip borsa konusunda hiç spekülasyon yapmıyor. sadece i,co döneminde bir dönem binance söylentisiçıkmıştı. şu an ki gidişat yani ekibin bu konuları hiç gündeme getirmemesi binance gibi bir borsa ile görüştüklerini düşündürüyor bana
Ekibe ne zaman sorsak "çalışıyoruz, bizim bekleyin" gibisinden şeyler söylüyorlar. Dediğiniz gibi hiç spekülasyona mahal verilmiyor.  Bu çok iyi bir şey. Ya gerçekten bi gelişme yok giremeyecekler Cheesy Ya da gerçekten görüşmeleri var sağlam bir yere aniden girecekler. Umarım ikincisi olur Cheesy

scholes83
Newbie
*

Activity: 195

View Profile
April 30, 2018, 09:25:21 AM

Crypterium ile cok benzer proje fakat cok daha iyi bir giris yapti dedigin gibi hazir bir proje ile baslamalari etkili oldu. Ben CRPT nin daha iyi oldugunu dusunuyorum ve bu ozellige benzer diger  tokenler arasindan siyrilarak ilk 20 ye girecegini dusunuyorum.
gileri
Sr. Member

Merit: 342

View Profile
April 30, 2018, 10:00:03 AM

uzun zamandan beridir en güzel kazandıran kampanyalardan birisiydi. sadece twitter kampanyasına katıldım projeye güvenmedim 4 hafta ya yaptım ya yapmadım o halde güzel bir kar bıraktı. ekip projenin arkasında ilerleyen aylarda daha da fazla prim yapacak gibi. büyük borsa haberine bakar hepsi.
TurkSec
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
May 01, 2018, 12:21:30 AM

geç de olsa ufak bir miktarla girdim bakalım daha ne kadar çıkacak Smiley
yusufmirza
Member
**

View Profile
May 01, 2018, 07:00:18 AM

Airdrop dağıtımıundan sonra düşme bekleniyordu Mayıs'ın ilk günleri.Öyle fazla bir düşme yaşamadı.Büyük borsa haberi gelirse tekrar atağa  geçer Pundi X.
Mayıs ayında büyük bir borsa haberinin açıklanması bekleniyor.
acmrl
Full Member

View Profile
May 01, 2018, 08:34:37 AM

900lerde bir miktar kar realizasyonu yapmıştım iyi ki yapmışım, eğer borsa haberi olmazsa düşüş devam edebilir tek bir şeye bel bağlamamak gerekir, umarım çıkar da biraz daha kazandırır herkese beklemedeyiz haberleri.
hasyurt
Full Member

View Profile
May 01, 2018, 09:13:16 AM

Cuzdanda tutulan pundix  in %7 si kadar airdrop gelecek deniyordu. Mayıs ayının ilk haftasimi oluyor bu yoksa farklı bir zamanda mı?
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
May 01, 2018, 11:43:55 AM

Airdrop ilk hafta geliyor ayın 30'unda ekran görüntüsünü alacaklardı her ay değişebiliyor galiba ama genelde ayın son günü ekran görüntüsü alınıyor takip ettiğim kadarıyla. Medium da çok aktif proje ekibi takip etmek lazım.
S_akarsu
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 01, 2018, 11:59:18 AM

Borsa haberi gelmezse airdroplar falan da toplayamaz pundix'i.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
PHI1618
Legendary
*

View Profile
May 01, 2018, 12:13:27 PM

Cuzdanda tutulan pundix  in %7 si kadar airdrop gelecek deniyordu. Mayıs ayının ilk haftasimi oluyor bu yoksa farklı bir zamanda mı?
Dün snapshot alındı, bugün yarın gönderirler. İlk hafta içinde gönderilir genelde. Airdrop fiyatı nasıl etkileyecek bakalım göreceğiz beklemedeyim. Fiyat yükseldikten sonraki ilk airdrop bu.

Matthewww
Full Member

View Profile
May 01, 2018, 01:53:29 PM

her ayın ilk haftasında gelecek diye söylendi mayısın ilk haftasına girdik. bakalım bu ay ne kadar gelecek.
gorkem19888
Full Member

View Profile
May 01, 2018, 04:56:07 PM

su bızım sevıyesız telegram grubunda baazıları pundı x den airdroptan dolayyı buyuk borsalara asla gıremez gıbı laflar soluyorlar.sevıye cok dusuk orda burdan sorayım dedım bu mumkun mudur ?
aquamand
Member
**

View Profile
May 01, 2018, 05:06:03 PM

Yani vaat ettikleri sistem çok güzel.  Ancak cripto paradan haberi olmayan o kadar çok insan var ki bunun günlük kullanıma geçmesi baya uzun zaman alacak bence. Ben cripto piyasasına uzun vadeli bakıyorum illa bir sisteme oturacak ve ilerde yerini alacaktır
foculur
Full Member

Merit: 158

View Profile
May 01, 2018, 05:45:20 PM

su bızım sevıyesız telegram grubunda baazıları pundı x den airdroptan dolayyı buyuk borsalara asla gıremez gıbı laflar soluyorlar.sevıye cok dusuk orda burdan sorayım dedım bu mumkun mudur ?
Bence alakası olmaz airdrop olup da binance bittrexte olan neo-gas gibi projeler de var her ay airdrop veriyorlar örneğin, kim söylemişse yanlış bir bilgi söylemiş çok da inanmayın her söyleyene.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
May 01, 2018, 06:32:53 PM

Bir insanın Pundi X telegram sayfasına gelip Pundi X şöyle olacak bitecek fiyatı düşecek suppyl çok fazla büyük borsalara giremez demesinin bir nedeni olmalı.Ya ucuzdan satmıştır kuyruk acısı vardır düşmesi için fud yapıyordur ya da projeden haberi yoktur.250 kişilik telegram sayfasında fud yapsa ne olur yapmasa ne olur zaten kimse inanmaz.Pundi X bu fiyatlarda kalsa 8 ay hiç artmasa bile pundi X yatırımı olanın gelen airdroplarla yatırımı neredeyse ikiye katlanacaktır.O yüzden bu arkadaşları fazla ciddiye almamak gerekir.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 01, 2018, 07:45:40 PM

Fiyat iyice düştü, alım için belirttikleri seviyeye gelmeyecek gibi. Bugün yarın bi açıklama bekliyourum yine. İhtiyaç çok acil olduğundan 100 eth alımı direk yapıyoruz gibi bi yazı yayınlarlar.  Grin

Xday123
Member
**

View Profile
May 01, 2018, 07:48:48 PM

acaba pundinin trendi sona mı erdi gerçi yine iyi yükseliş gösterdi ama beklentiler hep 100 sat üstündeydi daha oraya yaklaşmadı ufak ufak azalacak mı acaba bilmiyorum ama ben nedense hala umutluyum adamların elle tutulur projeleri var
byzodiac
Full Member

View Profile
May 01, 2018, 08:38:46 PM

Fiyat iyice düştü, alım için belirttikleri seviyeye gelmeyecek gibi. Bugün yarın bi açıklama bekliyourum yine. İhtiyaç çok acil olduğundan 100 eth alımı direk yapıyoruz gibi bi yazı yayınlarlar.  Grin
100-200 ethlık alımların etkisi olmaz binlerce ethlık hacim varken, ilk seferde etkilemişti çünkü hem hacim daha azdı hem de bir beklenti yaratıldı ilk defa olan bişey olduğu için nekadar etki olcak acaba felan diye heyecanlandı herkes.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 01, 2018, 09:19:52 PM

100-200 ethlık alımların etkisi olmaz binlerce ethlık hacim varken, ilk seferde etkilemişti çünkü hem hacim daha azdı hem de bir beklenti yaratıldı ilk defa olan bişey olduğu için nekadar etki olcak acaba felan diye heyecanlandı herkes.

Yüksek volume olan bi token değil, totalde 2000 eth alım yapacaklar 1 milyon doları geçiyo heralde. Bunda zaten al sat günlük 3 milyon volume var, en az yarısı satış, bunlar satmıyodur heralde dolayısıyla etkisi olur. Sadece miktar olarak bakmamak gerek haberin kendisi alımdan daha çok etki yapar bu piyasada. Ha bana sorarsan doğru değil yaptıkları uzun vadede fiyat manipulasyonu güvensizlik yaratır.

cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
May 01, 2018, 11:04:25 PM

Huobi haberi unutulup gitti mi yoksa hala gündem de olan bir gelişme var mı? Partnerleri hep buyuk borsalarda llistelenmiş durumda ancak PundiX den bir atak henuz yok.
holderman
Member
**

Activity: 285

View Profile
May 03, 2018, 11:45:47 AM

Son 3 haftadır en gözde / kazandıran coinlerden biri. Sürekli pump dump yiyor, iyi analiz eden çok güzel kar etti.

hasyurt
Full Member

View Profile
May 03, 2018, 02:41:58 PM

ilk airdrobumu göndermişler sağolsunlar. belki airdroptan sonra bir miktar düşebilir ama ben elimde tutmaya karalıyım. daha yüksek miktar olanlara gelen airdrop tokenlerini eğer satarsa bir mikta dump gelebilir ki bu çok normal. umarım huobi olayı da bir gerçkeleşirse uçuşa geçer
jhontwis
Full Member

View Profile
May 03, 2018, 04:22:39 PM

ilk airdrobumu göndermişler sağolsunlar. belki airdroptan sonra bir miktar düşebilir ama ben elimde tutmaya karalıyım. daha yüksek miktar olanlara gelen airdrop tokenlerini eğer satarsa bir mikta dump gelebilir ki bu çok normal. umarım huobi olayı da bir gerçkeleşirse uçuşa geçer

Düşüş oldu geçti airdrop ekran görüntüsü aldıkları dönemde zaten satışı vermiştir verecek olan elbette tokenler gelene kadar bekleyecek olanlar olabilir ancak daha derin bir düşüş beklemiyorum.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
May 03, 2018, 04:31:45 PM

Uzun vade umutlu olduğum ender coinlerden biri.Ayın ilk haftası almak isteyenler için indirim oluyor kaçırmak istemeyen ilk hafta alabilir.Airdrop'den gelen coinleri ilk hafta bozduranlar oluyor buda fiyatın biraz inmesini sağlıyor.Uzun vade borsalara girdikçe daha çok değerlenecek bir coin.Tahminim bir sene sonra X10 yapması.Bir sene sonra btc'nin değeri o günkü doların kuru Pundi X'in güncel değeri ve elinize gelen bir sene boyunca airdropları düşünürseniz X10 zor değil.
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968

View Profile
May 03, 2018, 04:35:27 PM

Az da olsa kar payı dağıtmları pundix in gözümdeki değerini arttırıyor . Birde aion cular ayın 15 dediği zaman hesabımda oluyor azar azar .
jeanvaljean21
Jr. Member
*

View Profile
May 04, 2018, 10:38:21 PM

Ya ufak bir yatırım yaptım denemek için (50 dolar), airdrop geliyor mu diye denemek için, airdrop geldi gelmesine ama elim daha fazla yollamaya gitmiyor. Nedense içimde bir güvensizlik var bu projeye karşı. Ne diyorsunuz, güvenmeli miyim?
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 04, 2018, 10:44:23 PM

Pundi biraz coin burn olayına girerse önü açık, çok fazla token var, marketing işiini iyi yapıyolar bana tronu anımsatıyo. Onlar gibi aktifler ve o justinden daha iyi tanıtım yapıyolar Smiley hem de daha profesyonel, bugün michael owen ile bi reklamları vardı mesela. Ekip açgözlü olmazsa en azından bi 5-10 x var önünde.

cyrptoturkey
Full Member

View Profile
May 04, 2018, 10:51:31 PM

10x biraz abartı olmuş sanki marketcap 2,5 milyar dolar falan olur 10x yaparsa pundix o seviyelere gelir mi bilemiyorum ama şuanda olduğu yerde direnç oluşturmuş gibi duruyor airdroplar dağıtılmasına rağmen daha aşağıya salmadı ben açıkçası daha fazla düşüş beklemiştim.biraz daha bekleyelim hele duruma göre gelen airdropları elden çıkarıp kalanı bekletebilirim
gorkem19888
Full Member

View Profile
May 04, 2018, 10:59:02 PM

tron denen pump coının marketcapı 6 000 000 dolara yaklasıp marketcap ta 10.sıraya yerlesmısse pundı x dın benım gozumde en az tron kadar ılerlemesı lazım  dolasımdakı token mıktarı tronun daha fazla olmasına ragmen 20 kat pahalı pundı x den.he ben bunu dıkkate aldıgım ıcın guvenıyorum pundı x ıme Cheesy
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
May 04, 2018, 10:59:34 PM

Sağlam bir borsaya girdiği taktirde bence 100 satoshi civarına çıkabilir btc fiyatının artmasıylada baya bir katlamış olur dolar bazında ancak yeni pump yaptı girmek için dikkatli olmak lazım.
cyrptoturkey
Full Member

View Profile
May 04, 2018, 11:01:18 PM

tron denen pump coının marketcapı 6 000 000 dolara yaklasıp marketcap ta 10.sıraya yerlesmısse pundı x dın benım gozumde en az tron kadar ılerlemesı lazım  dolasımdakı token mıktarı tronun daha fazla olmasına ragmen 20 kat pahalı pundı x den.he ben bunu dıkkate aldıgım ıcın guvenıyorum pundı x ıme Cheesy

ben dahada fazla artsın isterim ama tron başlı başına bir chain yakında mainnete geçecek hatta.pundix ise sadece token ve ilk 20de bile nerdeyse bir tane bile token yok
yusufmirza
Member
**

View Profile
May 05, 2018, 06:37:45 AM

Pundi X artışını sürdürmeye devam ediyor.Elde ettikleri karlarla coin yakacakları olması ayrıca bir avantaj sağlıyor Pundi X'e.Ben yine bir depar bekliyorum Pundi X'den.Satıp ucuza almak isteyenlerin ancak arkasından el sallayacakları bir güne daha başlamış bulunmaktayız. Smiley
PHI1618
Legendary
*

View Profile
May 05, 2018, 07:39:59 AM

Pundi X artışını sürdürmeye devam ediyor.Elde ettikleri karlarla coin yakacakları olması ayrıca bir avantaj sağlıyor Pundi X'e.Ben yine bir depar bekliyorum Pundi X'den.Satıp ucuza almak isteyenlerin ancak arkasından el sallayacakları bir güne daha başlamış bulunmaktayız. Smiley
Bu "yakma" ne zaman olacak? Pos cihazları piyasaya çıkacak kullanılmaya başlayacak vs. Yakma işlemi için yakın dönem beklemeyin derim. En az 1 belki 2 yıl.
ŞU pos cihazlarını bir anda dünyaya yaymaları lazım. Aktif kullanılan yerleri reklam etmeleri lazım. ÇOk şey lazım. Bunlar olunca her şey güzel olacak.

SERKAN73MS
Newbie
*

View Profile
May 05, 2018, 07:51:16 AM

elbet boğa sonrasında sağlam bi düzeltme yiyecektir tekrardan alıp pusuda bekleyeceğim. cok ucuz rakamlardan almıştım 4x civarında cıkış yaptım. o seviyeleri bir daha göreceğimizi düşünmüyorum fakat yine güzel bi düşüş yaşayacaktır.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
May 05, 2018, 10:03:54 AM

Uzun vadeli yatırım için PundiX güzel bir seçenek. Alım fırsatı yaptığı zamanları değerlendirmek ve alıp kenarda unutmak gerek diye düşünüyorum. 2 sene sonra ilk 10'a hatta ilk 5'e oynayan bir coin bile olabilir. İmzadan kazananlar bile çok iyi bir getiri elde etti

hasyurt
Full Member

View Profile
May 05, 2018, 10:19:34 AM

Bu tokeni almam da ki en büyük pay hirozakinin airdroptan geldi. 42 den 52 ye iyi yükseldi. Ethereum un da yukselmisi pozitif bir olay. Hodl a devam. 14 ten toplamistim şuan için en büyük pisnanligim şöyle bir milyon adet olsaydı güzel olurdu. Nadiren öte köy Yok herşey nasip kısmet. Herkese bereketli kazançlar dilerim
gorkem19888
Full Member

View Profile
May 05, 2018, 11:50:34 AM

bugun gene gerı alım fıyatlarını acıkladılar. 0,0055   - 0,0065 dolar arası gerım alım yapacakalrmıs. bu fıyatlara gelecektır.bı de borsadan hıc bahsetmıyorlardı.borsalara gırmek amacımız dıye yazmıslar mayıs ayı guzel gecebılır ınsallah
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 05, 2018, 12:02:29 PM

bugun gene gerı alım fıyatlarını acıkladılar. 0,0055   - 0,0065 dolar arası gerım alım yapacakalrmıs. bu fıyatlara gelecektır.bı de borsadan hıc bahsetmıyorlardı.borsalara gırmek amacımız dıye yazmıslar mayıs ayı guzel gecebılır ınsallah

Başlıkta bi önceki sayfada yazmıştım yeniden fiyat açıklaması yaparlar diye.  Grin Bu sürekli fiyat açıklama olayı güven sarsıyo bu işleri bırakmaları gerek, 200 eth için habire açıklama yapmaya gerek yok, alım yapacaksan yap zaten icoda toplamışsın.

Hc01
Sr. Member

View Profile
May 05, 2018, 12:06:02 PM

tron denen pump coının marketcapı 6 000 000 dolara yaklasıp marketcap ta 10.sıraya yerlesmısse pundı x dın benım gozumde en az tron kadar ılerlemesı lazım  dolasımdakı token mıktarı tronun daha fazla olmasına ragmen 20 kat pahalı pundı x den.he ben bunu dıkkate aldıgım ıcın guvenıyorum pundı x ıme Cheesy
Tron cop olabılır, kacırılan nokta koca balınalar trona bır gırdı ortalıgı kasıp kavurdu 20 kat para kazandılar. Tron bıle bunu yapıyorsa dıye bısey yok bence oyuzden, balınalar neyde para kazanacaklarına bakarlar proje copmus degılmıs umursamazlar, sen dunyanın en saglam projesını de yapsan bu buyuk balınalar projeye gelmezse o tarz buyuk katlamalar zor olur, ama pundıx guzel proje oldugu ıcın kendısı 6 ay 1 yıla boyle calısmaya devam ettıgı surece ılk 25 30 proje arasına gırebılır.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
May 05, 2018, 07:26:36 PM

Bugün yine yüzde 10 üzerine koymuş.Temrpolu şekilde artmaya devam ediyor.Arada dinlense de yükselişi sürüyor.Al-sat'a gelmeyecek uzun vade coini.Ekip genç çalışkan ve hızlılar.Çok daha güzel yerlere gelecektir zaman ilerledikçe.
gulypz
Member
**

View Profile
May 05, 2018, 10:51:20 PM

Sağlam bir pump yaptığı için sürekli düşüş bekleniyor gibi bir algı var düştüğü falan yok pump üstüne pump çekiyor yinede alım için çok dikkatli olmak lazım ekndi yatırım plaınızı sürenizi iyi hesaplayın.
onurk
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
May 14, 2018, 01:57:14 AM

Tidex den bir miktar Pundix aldım. Malum bu haftaki consensus da da sunumları var.

Cüzdan da bulundurdukça  getirisi var mı? yoksa biryerlere mi kayıt olmam gerekiyor.

Blacknavy
Legendary
*

View Profile
May 14, 2018, 01:59:34 AM

Bu kadar artması hiç ama hiç normal değil, ekip spekülatörün önde gideni ve tepeden çakıldığında Tron'dan çok daha kötü olacak.
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478

View Profile
May 14, 2018, 02:02:38 AM

Pundi X Binance'ye falan girdiği anda düşüş başlar çünkü ekip elindeki tüm tokeni satar bence
gorkem19888
Full Member

View Profile
May 14, 2018, 02:26:46 AM

Bu kadar artması hiç ama hiç normal değil, ekip spekülatörün önde gideni ve tepeden çakıldığında Tron'dan çok daha kötü olacak.
dıyosunda ekıp spekülatörluk ne yaptı onu anlamadım ? addamların yaptıgı bı tek 200 etherlık gerı alım yapmak bunun harıcınde spekülatörluk hıc bır sey yaptıkları yok adamların  Huh?
haklısın degıl anıden bu kadar yukselmesı ama sade bır cuzdan topluyor  gıbı zaten ama ekıbın bunda sucu yok
jeanvaljean21
Jr. Member
*

View Profile
May 14, 2018, 06:48:04 AM

Valla ben çıktım arkadaşlar. x3 kâr etmiştim, onu realize ettim. Gerçi ufak bir para ama olsun. Düşerse alırım.
tekno
Sr. Member

Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 14, 2018, 07:07:44 AM

benim tahminim anlık bir düşüş yaşayacağı yönünde ama binanceye girerse artış olur umuduyla bir süre daha elimde tutmayı düşünüyorum.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
May 14, 2018, 02:17:08 PM

dıyosunda ekıp spekülatörluk ne yaptı onu anlamadım ? addamların yaptıgı bı tek 200 etherlık gerı alım yapmak bunun harıcınde spekülatörluk hıc bır sey yaptıkları yok adamların  Huh?
haklısın degıl anıden bu kadar yukselmesı ama sade bır cuzdan topluyor  gıbı zaten ama ekıbın bunda sucu yok

Borsaya girmeden bu kadar fiyatlanması normal değil, şu fiyatlar alım zamanı değil satış zamanı geldiğini gösteriyor.
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
May 14, 2018, 02:24:44 PM

Her çıkışın bir inişi vardır. Soluksuz çıkan soluksuz iner. O yüzden dikkatli olmak lazım.
hasyurt
Full Member

View Profile
May 14, 2018, 03:25:12 PM

Ben her zamanki gibi . Yatirdigim miktarı geri aldım.  14 iken toplamistim bir miktar. Bundan sonra satmayı düşünmüyorum. Buralardan alinirmiya gelince ben almam. Hatta ilk 100 lere gelince, belki okex meselesi olumsuz sonuçlanır diye bir miktar satıp. Alttan alırım diye düşündüm ama öyle bir fırsat vermedim artık almam da satmamda. Bakalım nereye gidecek.
gameoverland
Member
**

Activity: 70

View Profile
May 14, 2018, 03:33:44 PM

fiyatı çok ilerledi bu noktadan almaya çekiniyorum.
esgec
Jr. Member
*

Activity: 156

View Profile
May 14, 2018, 05:38:58 PM

gözümün önünde yürüdü gitti bende baka kaldım ha aldım ha alacağım yok kaldı öyle off off elinde bulundurması gerekli.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
May 14, 2018, 06:11:49 PM

Bu gece 23.00'de Newyork şehrinde Consensus etkinliğinde Pundi X demo sunumunu sunacak.Vitrine çıkıyor Pundi X.Git gide tanınmaya başladı.Güzel haberler sunumlar ilerleyişine güç katacaktır.Takipte kalmak lazım.
dedoleec
Newbie
*

View Profile
May 14, 2018, 07:58:05 PM

hirozaki faraday olsun, başka çevresi geniş arkadaşlarımız olsun. Güzel bir coin tespit etmişler. Ve üzerinde de gerçekten güzel bir çalışma yaparak reklamlarını çok iyi yaptılar. Ve coin uçtu.
skcdaking
Jr. Member
*

View Profile
May 14, 2018, 08:07:33 PM

hirozaki faraday olsun, başka çevresi geniş arkadaşlarımız olsun. Güzel bir coin tespit etmişler. Ve üzerinde de gerçekten güzel bir çalışma yaparak reklamlarını çok iyi yaptılar. Ve coin uçtu.

Ne hiro ne PHI hocaların dedikleri fiyatın uçmasında etkili olduğunu düşünmüyorum o kadar geniş değil çevreleri sadece küçük bir Türk yatırımcı kitlesine tanıtmış oldular
Coinredd
Full Member

View Profile
May 14, 2018, 08:41:53 PM
Last edit: May 14, 2018, 08:54:14 PM by Coinredd

Sağlam bir borsaya girdiği taktirde bence 200 satoshi civarına çıkabilir btc fiyatının artmasıylada baya bir katlamış olur dolar bazında ancak yeni pump yaptı girmek için dikkatli olmak lazım.
gorkem19888
Full Member

View Profile
May 14, 2018, 08:49:08 PM

Sağlam bir borsaya girdiği taktirde bence 100 satoshi civarına çıkabilir btc fiyatının artmasıylada baya bir katlamış olur dolar bazında ancak yeni pump yaptı girmek için dikkatli olmak lazım.
hocam ne dıyorsun yahu pıyasaya baksana bır .zaten pundı x suan 160 satoshı ne 100.bır sıfır eksık yazdın sanırsam ya da cok dıkkatsızsınız.
bu arada sunum gayet ıyıyde pos cıhazı iş yapar. Cheesy
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 14, 2018, 09:22:16 PM

Ben bi tanesini bile satmıyorum isterse düşsün önemli değil. Fiyatına bakınca önünde bi 10x görüyorum düşmüş kalkmış problem değil dursun kat kat fazlası gelecektir icodan beri takip ettiğim için kafam rahat.

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617

View Profile
May 14, 2018, 09:39:26 PM

Ne Pundi x’miş arkadaş, proje kendini göstere göstere piyasaya çıktı, ben hiç oralı olmadım. Hakikaten geleceği olan bir proje diyeceğim de o bile eksik kalır. Proje şimdiden başarılı, yoluda açık, önüde. Yatırımı olan arkadaşlara bol kazançlar diliyorum.
hasyurt
Full Member

View Profile
May 15, 2018, 11:35:14 AM

14 iken yakaladım ve ne olur ne olmaz diye kendimi kaybedince izleyecek miktar koydum. O miktarla C180 alabilecek miyim, merak ediyorum. 120$ lik alım yaptım. Hedefim 1 dolar olmadan satmamak. Zaten her ay da %7.3 airdrop geliyor. Bekleyip göreceğiz. X100 e bakar. Şuan için x10  ve satmiyorum. C180 in sıfırı değil 2011 modeli yanlış anlama olmasın  Cheesy Wink
jhontwis
Full Member

View Profile
May 15, 2018, 11:17:32 PM

Bir türlü büyük borsa haber gelmiyor ancak baya sağlam pump yaptı hatta bir iki düzeltme dahi yaptı koç gibi yoluna devam ediyor güzel proje gerçekten son zamanlardaki sağlam projelerden.
zdrovie
Full Member

View Profile
May 15, 2018, 11:19:42 PM

14 iken yakaladım ve ne olur ne olmaz diye kendimi kaybedince izleyecek miktar koydum. O miktarla C180 alabilecek miyim, merak ediyorum. 120$ lik alım yaptım. Hedefim 1 dolar olmadan satmamak. Zaten her ay da %7.3 airdrop geliyor. Bekleyip göreceğiz. X100 e bakar. Şuan için x10  ve satmiyorum. C180 in sıfırı değil 2011 modeli yanlış anlama olmasın  Cheesy Wink

fazlada umut bağlamayın 1 dolar olması demek ethereumla aynı marketcape gelmesi demek nerdeyse  Cheesy

Matthewww
Full Member

View Profile
May 15, 2018, 11:23:37 PM

sağlam bir borsaya girmeden bu kadar pump yapması baya iyi birşey aslında. sağlam bir borsaya girip btc nin de çıkışa geçmesiyle daha da artacağını düşünüyorum.
skcdaking
Jr. Member
*

View Profile
May 16, 2018, 08:42:21 PM

Genel olarak tüm market düşüşte iken yine bu sefer pundi artıyor yavaş yavaş toparlamaya başladı son düşüşten sonra
Neo--
Sr. Member

View Profile
May 16, 2018, 08:44:38 PM

bu %7 verme olayi cidden iyi fikir fiyatida arttiriyor simdi bir borsa haberi patlarsa cok etki etmez belki ama airdrop bittikten sonra dususun onune gecmek icin iyi olabilir. Airdroplardan sonra saglam dusecek cunku.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 16, 2018, 09:59:21 PM

Bu token benim esas yatırımım ve nereye gidebileceği ile ilgili gaza gelmeden yorumlar yapmaya çalışmak bence en doğrusu. Sayı her ay airdroplarla yükseldiğinden tam bi market hacmi çıkarmak kolay olmuyo ama son bi aydır %1000 den fazla artıp icodan beri 5x yaptığını düşünürsen yakın zamanda büyük bi borsayla 5x yapması çok kolay olacaktır, orta vadede 0.1 dolar seviyesine gelmesini bekliyorum ki bu da 10X civarı yapıyo. Buralara geldiğinde marketcap açısından henüz ilk 10  civarlarına gelmiş olacak. Dolayısıyla ulaşılabilir bi seviye ve oralarda bulunan ve hiçbi ürünü olmayan coinleri de düşünürsek oldukça kolay olacaktır. O yüzden kısa ve orta hedefler bunlar benim için.2019 sonrası ve daha ilerisini ekip ve ürün belirler şu an bişey söylenemez.

bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
May 16, 2018, 10:08:43 PM

Pundi X güzel bir urun ortaya koyan sağlam bir proje. Ancak 0.1 dolar falan baya bir market hacmi demek direk ilk 10 hatta ilk 5 e girecek demek bu biraz uzak bir hayal geliyor. Ama yinede olmaz olmaz değil bunu yapabilecek bir proje
gorkem19888
Full Member

View Profile
May 16, 2018, 10:13:13 PM

okex resmı twitter hesabı bunları takıp ettı bır kac gune bence okex eklıyecektır sonucta gunluk 25-30 mılyon dolarlık hacmı olan bır token okex te 100-150 mılyon yapsa x5 olması cok kolay gıbı
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 16, 2018, 10:36:26 PM

Pundi X güzel bir urun ortaya koyan sağlam bir proje. Ancak 0.1 dolar falan baya bir market hacmi demek direk ilk 10 hatta ilk 5 e girecek demek bu biraz uzak bir hayal geliyor. Ama yinede olmaz olmaz değil bunu yapabilecek bir proje

Neye göre hayal neye göre gerçek? IOTA mesela ilk 3 teydi daha aylar öncesinde, peki ne üretiyo neyi çözüyo ne işe yarıyo, sadece bolca dedikodu var. Tek tek sayalım mı? Şu an bütün bi market hayalden ibaret hepsi hayal satıyo bitcoin dışında. Eth gibi platformları ayrı tutalım onların üretimi aslında platformun kendisi. Dolasıyla bu işin kaymağını reel hayata entegre projeler yiyecekken ve bcash tron gibi zırvaların ilk 10 da olduğu yerde, şu anda bunu başarmaya en yakın ve ciddi aday pundiyken, size göre hayal bana göre gerçektir. Hep beraber göreceğiz. Çok beklememize gerek kalmayacak.  Grin

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
May 16, 2018, 11:03:35 PM

Kim ne derse desin adamlar iyi çalıştı ve ortaya koydukları şeyin hakkını verdi. Başka projeler de bunun yarısı kadar bile olabilse ortalıkta bu kadar fazla çer çöp olmazdı bugün.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
May 16, 2018, 11:27:47 PM

adamlar wanchainle partnerlik açıkladılar çok iyi gidiyor bu pundix daha yeni haberlerde gelir bunlardan
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
May 17, 2018, 01:36:52 AM

pundi x bu aralar baya bi popülerliği arttı millet daha çok bahsetmeye başladı.Piyasanın bu kötü zamanlarında yukarı yöndeki artışları çok iyi gidiyor bu aralar büyük ihtimal okex borsasına girecek gibi okex girdiği zaman bu fiyatlar bir daha zor bulunur.

yusufmirza
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 01:51:01 AM

Tutmaya devam ediyoruz.Düştükçe ek yapmaya da aynı şekilde devam.Yakında büyük bir borsa açıklanabilir.O zaman bu fiyatları görmek hayal olur.Pundi X
 ileriye dönük güzel bir proje.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
May 17, 2018, 02:55:47 AM

Bu piyasa genelde beklentilere göre hareket ediyor. Globalde bile Pundi x bu kadar konuşulurken iyi bir borsaya girmemesi için hiç bir neden yok. İyi borsalar Pundi x’i listelemek isteyecektir diye düşünüyorum. Bu proje daha çok konuşulacak anlaşılan.
gorkem19888
Full Member

View Profile
May 17, 2018, 11:40:42 AM

Bu piyasa genelde beklentilere göre hareket ediyor. Globalde bile Pundi x bu kadar konuşulurken iyi bir borsaya girmemesi için hiç bir neden yok. İyi borsalar Pundi x’i listelemek isteyecektir diye düşünüyorum. Bu proje daha çok konuşulacak anlaşılan.
aynen buyuk borsanın olmaması ıcın hıc bır neden yok amam bu kadar nazlanılan bır baska proje daha yoktur.bır amacları var ama ne bılemıyoruz.buyuk borsda olmadan x10 yaptı bıle.
s.kocaman
Member
**

Merit: 55

View Profile WWW
May 19, 2018, 08:45:41 PM

Bu piyasada böylesine yükselirken hala bir borsaya girişinin olmaması beni şaşırtıyor.

gorkem19888
Full Member

View Profile
May 27, 2018, 12:12:02 PM

huobi borsasına gıremedık .ama bıt-z borsasında %85 ı bulduk bıt-z garanti gıbı artık fakat kafama takılan bıt-z borsasına gırenler tokenlerın nasıl ılerledıgı.gıren tokenlere yukselıs saglıyor mu acaba bılgısı olan var mı
thenorthblue
Member
**

View Profile
May 27, 2018, 12:25:58 PM

Valla muazzam para kazandırdı insanlara. Sağlam bir proje olduğunu da gösterdi, sürpriz bir şey beklemiyorum. Mevcut seviyelerde kalacaktır en kötü.

cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 27, 2018, 01:23:10 PM

Aynen pundiX kendinden beklenenin üstüne çıktı düyebiliriz. Bir de sağlam borsalara girdiğini düşünsenize dahda pump yapmaması için hiç bir neden yok biraz daha sabredip beklemek gerekecek.

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
May 27, 2018, 01:28:00 PM

hedeflediğim rakama gelene kadar holda devam edeceğim.Borsalara girmesi arttıkça proje ilerledikçe fiyat daha güzel seviyelere çıkacaktır.Airdrop olduğundan uzun vade tutmak avantajlı gözüküyor.Piyasanın ne zaman düzeleceği belli değil.Şu anda hold en iyisi.
thepanicpoint
Full Member

View Profile
May 27, 2018, 02:05:53 PM

Çok güzel bilinirlik var artık pundix tarafında, herkes az çok duydu ne iş yaptıklarını biliyor güzel bir hype yakaladı, bir de büyük borsayı yaparlarsa ozaman çok büyük şeyler olcak gibi.

koinli
Full Member

View Profile
May 27, 2018, 03:33:46 PM

pundix te bilinirlik var ama yani bir türlü istediğim yere gelmiyor pundix, bana kalırsa şöyle bir 1 sene kadar beklemek lazım bu koinde, çok sıkı çalışıyor adamlar ben taktir ediyorum açıkçası bu adamları
The Rose Rain
Full Member

View Profile
May 27, 2018, 04:32:09 PM

pundix bu gün biraz düştü ama sonra biraz toparladı, ico fiyatına göre hala çok iyi düşünüyorum ve başarılı bir koin olduğu kanaatindeyim, bazı problemler var onlar aşıldığında oldukça iyi yerlere gelir bana kalırsa,
gumusi
Full Member

Merit: 207

View Profile
May 27, 2018, 05:22:13 PM

pundix gerçekten başarılı bir projeydi, hatta başarısının sırrı sıkı çalışmalarında ve iyi reklam yapmalarındandı, bana kalırsa hayata geçtiğini göreceğimiz bir proje olarak görüyorum, en güzeli bekleyip görmek
LoveFooL
Member
**

View Profile
May 27, 2018, 05:57:22 PM

Projenin canlıya geçmek üzere olması büyük bir avantaj . Ekibin borsa konusunda yapılan spekülasyonlara sessiz kalması bence yakın zamanda binance huobi gibi bir borsaya girmenin habercisi diye düşünüyorum.
jhontwis
Full Member

View Profile
May 27, 2018, 10:57:26 PM

Buyuk borsalardan ilki bit z olacak galiba oylamada baya iyi durumda gözüküyor. PundiX hala bu notadan dahi 2x 3x yapabilecek bir proje bence. (Yatırım tavsiyesi değildir kendi araştırmanızı yapınız)
yusufmirza
Member
**

View Profile
May 27, 2018, 11:44:00 PM

Şu an yüzde 95 civarı sabaha doğru tamamlayıp girmesi kesinleşecek gibi Bit z'ye.Güzel gidiyor oylama.Bu borsaya girerse yine tırmanışını sürdürü.Daha fazla yatırımcıya ulaşır.Pundi X el değiştirir.Taze yeni yatırımcılar gelir.Hayırlısı olsun.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [All]
  Print  

Jump to: