Bitcoin Forum
July 01, 2024, 09:26:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X fiyat, tartışma ve spekülasyon alanı(PXS, Huobi borsasına girebilir)  (Read 4398 times)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
April 23, 2018, 05:50:58 AM

İkinci buyback programını 0.0065 dolardan acıkladılar fıyat sımdı oraya ucucak cok pıs gelıyor pundıx, takım manyak bır stratejı buldu ve her seferınde fıyatı boyle %40-50 yukarı tasıcaklar toplam 10 kere bu buybackı yaptıkca.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 23, 2018, 07:44:02 AM

Bu ise ilk başladığım günden bu yana toplam miktara hep takılmıştım. Bu fikrimi ilk ripple değiştirdi. Artık çok takılmıyorum. Pundixten  de ilk başta  uzak durmustum ama sonra dayanamadım. Artık miktar olayı sorun değil benim icin
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 23, 2018, 08:28:59 AM

Geri alma işlemi yaptıklarına emin miyiz ? Bence milleti gaza getirip onlara satıyorlar gibi geldi. Burnuma çok pis kokular geliyor.  Patlarsa çok kişinin canı yanar.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 23, 2018, 08:58:06 AM

Geri alma işleminde bu ikinci alış.Bundan sonra 8 kere daha alım yapacaklar parça parça.Şu seviyelerden satanlar bedavaya satmış gibi olur.Daha her şey yeni başlıyor.Acelemiz yok yavaş ve istikrarlı artması bizim için daha önemli ve güzel.
zunnun
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
April 23, 2018, 10:18:54 AM

airdrop ne zaman yapılacak
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
April 23, 2018, 10:44:46 AM

Geri alma işlemi yaptıklarına emin miyiz ? Bence milleti gaza getirip onlara satıyorlar gibi geldi. Burnuma çok pis kokular geliyor.  Patlarsa çok kişinin canı yanar.
evet emınız.adamlar aldıkları adresı paylasıyorlar aldıktan sonra. benım de kafama takılan sımdı de 0,0065 dolardan alcaz demısler.ıyı de bu adamlar alttarafı 200 eth lık alıyorlar neden bu kadar etkı yapıyor anlamıyorum.sankı bu sefer bu fıyata cıkmak zor olacak yenı b orsa olmadan
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 23, 2018, 11:30:04 AM

Pundi X'e şu saatten sonra asla bulaşmam çünkü herifler spekülator. Şu anki market cap 268 milyon heriflerin buy back için kullanacağı toplam miktar 1.2 milyon dolar.. Bu piyasa gerçekten akıl tutulması yaşıyor. Herifler 0.0065'den buyback yapacağı zaman market cap 352 milyon olmuş olacak. Sırf 200 Ether duvar girecekler diye fiyatın yükselmesi mantıklı değil evet Pundi X çok yükselecek gibi ama terste kalanin cani çok yanacak
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
April 23, 2018, 12:32:09 PM

Ekibin buybackiyle alakası yok bence yükselişin talepten dolayı artıyor gibi görünüyor fiyatı ve dün 670 e kadar gerileyip bugün tekrar 830 a kadar yükseldi.bana suni yükseliş gibi gelmiyor fiyat bu civarlarda biraz daha durup yukarı doğru devam edebilir ama mayıs ayının ilk haftasındaki airdrop dağıtımı fiyatta biraz gerileme yaratabili.girmek isteyenler takip etsin bence
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 24, 2018, 06:15:18 PM

Pundi X'e şu saatten sonra asla bulaşmam çünkü herifler spekülator. Şu anki market cap 268 milyon heriflerin buy back için kullanacağı toplam miktar 1.2 milyon dolar.. Bu piyasa gerçekten akıl tutulması yaşıyor. Herifler 0.0065'den buyback yapacağı zaman market cap 352 milyon olmuş olacak. Sırf 200 Ether duvar girecekler diye fiyatın yükselmesi mantıklı değil evet Pundi X çok yükselecek gibi ama terste kalanin cani çok yanacak
Her alımda "şu fiyattan alacağız" demeleri benim de hoşuma gitmedi doğrusu. Bunun amacı ne anlamadım. Böyle fiyat yükseltme mi olur diye düşünüyor insan.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99

View Profile
April 24, 2018, 06:37:44 PM

Her alımda "şu fiyattan alacağız" demeleri benim de hoşuma gitmedi doğrusu. Bunun amacı ne anlamadım. Böyle fiyat yükseltme mi olur diye düşünüyor insan.
yaptıkları 2.alım açıklamasının faydası olmadı şu ana kadar.hatta az bir miktar düşüş de oldu. bu hareketler acaba _? dedirtiyor insanı
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
April 24, 2018, 06:58:54 PM

200 eth ile bir şey olmaz sadece psikolojik bir etki eder.Onun anlamı da coinimizin arkasındayız ve bu fiyatları hakediyor söylemidir.Bir coinin kendi değerini bulmaya çalışması gayet normal.Yatırımcılarını korumaya yönelik güzel hamle olarak görüyorum.Bu piyasayı biliyorsunuz manipülasyonun döndüğü ortalığın çakal kaynadığı balinaların bir anda coine dump yaptırarak panikle yeni yatırımcıların ellerindekini topladığı bir piyasa.Balinaların ne yapacağını bilen Pundi X ekibi bunu önlemek için fiyatın düşmesine bir nebze önlemeye çalışıyor.BTC'nin sert çıkışlarında düşmesi normaldir balinaların dumpları buna etkilenirse Pundi X güven kaybedebilir.Bunu önleyecek her hamle bana göre uygun hamlelerdir.Mayıs'ın ilk haftası bence belli olacak herşey.Fiyatta bir nebze bir yere oturur ve oradan devam eder.Büyük borsalara açılması lazım bu geldiğinde
 normal artışları sürecektir.Herşeyi şeffaf bir şekilde yapıyorlar.Şimdi istese hepsini satın alabilir mi alır.Ama herşeyi kuralına göre oynamalı.Balinalara teslim edilmeyecek bir proje Pundi X.
Büyük borsa açıklaması da herkesin düşüş beklediği ilk hafta gelecek diye düşünüyorum.Profesyonel bir yönetim her şeyi tam zamanında yapmalı.Bence gayet profesyonel bir şekilde çalışıyorlar.
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
April 24, 2018, 08:17:15 PM

Tam olarak yaptiklari hamlelerin sebebini ya da neyi hedefleyerek yaptiklarini bilmesem de pundi x e guvenemiyorum. Belki yukselir ama buyuk borsalara girerse. Fiyat sekillenene kadar sabreden sabreder ama bu kadar cok bekleyip de satmak akil kari degil.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
jeanvaljean21
Jr. Member
*

Activity: 36
Merit: 3

View Profile
April 24, 2018, 09:23:20 PM

10.000 küsür aldım, pusuya yattım. birkaç yıla kadar elimden çıkarmam. 30 ay boyunca elinizdeki sayı üzerinden aylık %7 airdrop yapılacak deniyordu. bir bilgisi olan var mı? he ay 700 civarı geliyo mu kendiliğinden yoksa bir şey yapmak gerekli mi?
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 24, 2018, 09:46:09 PM

Btc atağa kalktı satoşi bazında eriyoruz ama dolar bazında pek bir kayıp yok. Btc fırsat verirse bir ralli de 100 satoşiyi bulur mu? umarım bulur çok güzel olur.
muzaffergil
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
April 25, 2018, 12:06:04 PM

Beyler selam. Pundix'in max supply rakamlarına net ulaşamayınca Pundix ile Twitter üzerinden yazıştım.

Soruyu cevabı ve ekran görütüsünü paylaşıcam.

BeN
 Hi. I am an investor of npxs. I want to learn that how many max total supply coin of npxs? I heard that 280 billion. Is it true?

Pundi X
 Assume there’s no burn and airdrop all claimed in 2021, it’s around 280 billion. But this amount of supply will never be happening in 2018.

İngilizcesi olmayanlar için kısa özetlim. Kendimin NPXS yatırımcısı olduğumu ve max supply ın 280 milyar adet olduğunu duyduğumu söyledim. Doğru mudur diye sordum.

Cevap olarak coin yakma olmadan ve airdroplarla birlikte 2021 yılında 280 milyar civarında olacağını ancak bunun kesinlikle 2018 de olmayacağını söylediler.

Geçen hafta coinmarketcap'te total supply 50 milyar adetten dün 62 milyara yükseldiğini gördüm. Pundix ten çok ümitli idim ciddi yatırım yaptım 30 sat bandında girdim. 60 sattan satmadım ancak ciddi bölümünü 45 sat bandında elden çıkardım. Bu coin dahada gider diye düşünüyorum ancak çok uzun vade olur mu bilemem zira Ncash'in scam çıkmasından sonra korkuyorum. Elimde az miktar bıraktım nolur nolmaz diye Cheesy

Malesef Twitter görüntüsünü ekleyemedim nasıl yapıldığını bilemediğimden Smiley.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 25, 2018, 04:32:11 PM

Birkaç gündür düşüşe geçti, 1 hafta 10 gün gibi bir sürede muazzam katlanmıştı şimdi biraz aşağı yönde seyrediyor.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 25, 2018, 04:54:20 PM

Beyler selam. Pundix'in max supply rakamlarına net ulaşamayınca Pundix ile Twitter üzerinden yazıştım.

Soruyu cevabı ve ekran görütüsünü paylaşıcam.

BeN
 Hi. I am an investor of npxs. I want to learn that how many max total supply coin of npxs? I heard that 280 billion. Is it true?

Pundi X
 Assume there’s no burn and airdrop all claimed in 2021, it’s around 280 billion. But this amount of supply will never be happening in 2018.

İngilizcesi olmayanlar için kısa özetlim. Kendimin NPXS yatırımcısı olduğumu ve max supply ın 280 milyar adet olduğunu duyduğumu söyledim. Doğru mudur diye sordum.

Cevap olarak coin yakma olmadan ve airdroplarla birlikte 2021 yılında 280 milyar civarında olacağını ancak bunun kesinlikle 2018 de olmayacağını söylediler.

Geçen hafta coinmarketcap'te total supply 50 milyar adetten dün 62 milyara yükseldiğini gördüm. Pundix ten çok ümitli idim ciddi yatırım yaptım 30 sat bandında girdim. 60 sattan satmadım ancak ciddi bölümünü 45 sat bandında elden çıkardım. Bu coin dahada gider diye düşünüyorum ancak çok uzun vade olur mu bilemem zira Ncash'in scam çıkmasından sonra korkuyorum. Elimde az miktar bıraktım nolur nolmaz diye Cheesy

Malesef Twitter görüntüsünü ekleyemedim nasıl yapıldığını bilemediğimden Smiley.
280 milyar
Peh.
BU rakamlar hiç ortada yoktu. En başta söylenen hep "175 milyon pxs" idi.
175 beklerken 280 oldu.
Coin sayısı bazı projeler için önemli değil tamam da, 280 milyar yahu. 280 milyar!!!

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 25, 2018, 05:12:14 PM

Total supplynin fazla olması insanın canını sıkıyor aslında ilk başta ama elimizdeki miktarlara baktığımızlar hep onbinlerce npxs olduğu için çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
April 25, 2018, 06:06:46 PM

hizi duruldu pundinin yavas yavas unutulacakmi yoksa kendini gelistirecekmi artik gerisi ekibe kalmis durumda. ben umutluyum pundiden.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
April 25, 2018, 07:10:58 PM

Proje ilerledikçe güzel yerlere gelecektir.6 Şube açacağını duyurmuş.Pos makinalarından elde ettikleri gelirlerle coin yakacaklarını biliyoruz.Gelir geldikçe coin sayısıda yakıldıkça azalacak.Psikolojik olsada coin yakılmasi ilk dönem az olsada önemli.Güzel etki eder.İlerleme sağlandıkça Pundi X güzel yerlere gelecektir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: