Bitcoin Forum
June 23, 2024, 02:59:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: od czego najlepiej zaczac ,jak jestes zupelnie zielony w tym temacie?  (Read 1693 times)
ethergeek
Member
**
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 11


View Profile
December 21, 2017, 08:58:20 PM
 #41

Czyli wygląda mi na to, że "faucets" / kraniki i airdrops to kolejna odsłona akcji "klikaj w linki, zarobisz fortunę"  Grin pomysły stare jak internet, nowe wcielenia, tym razem w krypto.

Tak szczere - jest tu ktoś, kto korzystając z tych rozwiązań zarobił konkretną sumę w rozsądnym horyoncie czasowym? równowartość $500? $1000 w nie dłużej niż miesiąc? Jeśli tak, to jakim nakładem własnym?

Serio, wiem że jak ktoś będzie 8h dziennie klikał w linki to może i coś zarobi na "internetach", ale nie mieści mi sie w głowie idea, w której dostajesz sensowne wynagrodzenie bez dodawania wartości (potocznie zwanej pracą). Staram się mieć umysł otwarty, niemniej interesują mnie rozwiązania z namacalnym poziomem obrotu, które da się sensownie skalować. Krypto jest swego rodzaju jeszcze "niezdobytym lądem" więc różne dziwne rzeczy są możliwe i mogą działać - dlatego pytam.

Na tą chwilę bardziej wiarygodne (czy też realne) jest dla mnie kopanie, spekulacje, tudzież udział w niektórych bounty, niż klikanie w 500 linków za $0,5 dziennie albo czekanie na mannę z nieba (airdrops tak się chyba tłumaczy, nie Wink ).



Ja osobiście wydałem swoje oszczędności, kupiłem we wrześniu 15 ETH po £181 za coina i przerzuciłem je z Coinbase na Blockchain Wallet. Nic nie robiłem przez ten czas tylko studiowałem o kryptowalutach i generalnie o Blockchain na YouTube, itd. Nie podpalałem się wzrostami. W tej chwili 1 ETH jest po £624 wiec nie robiąc nic mam ponad £6,5k zysku (czyli jakieś 30k PLN) ale dalej trzymam i sobie leży bo od samego początku potraktowałem to jako inwestycje na długi okres.
W między czasie zacząłem obracać LTC na GDAX a ostatnio odkryłem IQ Option i przerzuciłem tam kasę i z telefonu kupuje i sprzedaje praktycznie codziennie (m.in. XRP, DASH, IOTA itd.). Na giełdzie jako takiej zacząłem z wkładem £500. Fakt trzeba trochę siedzieć, monitorować i czytać na bierząco newsy (jak choćby info z dnia na dzień ze Coinbase odpala Bitcoin Cash wiec wiadomo było ze się wszyscy rzuca i poleci maxymalnie w górę na momencie na wszystkich giełdach itd.. etc..).

Dzięki za odpowiedź - taki konkret to ja rozumiem Smiley Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że ta właśnie kolej rzeczy ma sens.
Sylw83
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 100


View Profile
December 21, 2017, 09:14:15 PM
 #42

zalezy w jaki sposob chcesz zarabiac ...proponuje nie sluchac klikaczy...
ethergeek
Member
**
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 11


View Profile
December 22, 2017, 01:10:52 PM
 #43

zalezy w jaki sposob chcesz zarabiac ...proponuje nie sluchac klikaczy...

wydaje się, i z każdym postem tutaj, utwierdzam się w tym przekonaniu, że słowo "zarabiać" jest tu kluczowe Smiley Dzięki!
Borin
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 260
Merit: 103



View Profile
December 22, 2017, 10:49:19 PM
 #44

Najlepiej przelamac sie i wplacic pierwsze 500zl lub 1k, i zaczac grac. To bedzie kasa na stracenie, bo wiekszosc podczas nauki traci kase. ALe z ksiazek ciezko sie nauczyc, bo teoria bez praktyki jest martwa. Zabawa w kraniki etc. nie jest dobra, jesli chcemy szybko rozpoczac przygode z tradingiem.
nuepix
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile WWW
December 23, 2017, 10:18:08 AM
 #45

Najlepiej przelamac sie i wplacic pierwsze 500zl lub 1k, i zaczac grac. To bedzie kasa na stracenie, bo wiekszosc podczas nauki traci kase. ALe z ksiazek ciezko sie nauczyc, bo teoria bez praktyki jest martwa. Zabawa w kraniki etc. nie jest dobra, jesli chcemy szybko rozpoczac przygode z tradingiem.

Dokładnie. Jak zacząłem czytać książki i przekładać je na rzeczywistość i realia kryptowalut to zgłupiałem.. YouTube -idealna kopalnia wiedzy i żywych przykładów jak ludzie grają, dlaczego tak a nie inaczej, mechanizmy etc..
Btw sporo giełd ma konta „practice” gdzie jesteś na realnej giełdzie ale obracasz np. wirtualnymi $10k. To jest wg mnie najlepsza nauka na nie wtopienie swojej kasy na samym starcie  Wink Jak złapiesz o co chodzi i jak operować - go for it!
raiderosik
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 101



View Profile
December 23, 2017, 01:18:28 PM
 #46

Najlepiej przelamac sie i wplacic pierwsze 500zl lub 1k, i zaczac grac. To bedzie kasa na stracenie, bo wiekszosc podczas nauki traci kase. ALe z ksiazek ciezko sie nauczyc, bo teoria bez praktyki jest martwa. Zabawa w kraniki etc. nie jest dobra, jesli chcemy szybko rozpoczac przygode z tradingiem.

Dokładnie. Jak zacząłem czytać książki i przekładać je na rzeczywistość i realia kryptowalut to zgłupiałem.. YouTube -idealna kopalnia wiedzy i żywych przykładów jak ludzie grają, dlaczego tak a nie inaczej, mechanizmy etc..
Btw sporo giełd ma konta „practice” gdzie jesteś na realnej giełdzie ale obracasz np. wirtualnymi $10k. To jest wg mnie najlepsza nauka na nie wtopienie swojej kasy na samym starcie  Wink Jak złapiesz o co chodzi i jak operować - go for it!

co do youtube zgadzam sie w pełni,  świetna wiedza za darmo.
Nie zgodze się jednak do kont practice, jeżeli nie grasz własną gotówką to nie będziesz w stanie sie nauczyć panować nad emocjami a to najważniejsze w tym biznesie.

Załóż sobie na straty kilka stówek i zacznij. Pamiętaj kasa wpłącona to kasa stracona,  a przy wyplacie masz dopeiro zysk jak kase maszw kieszeni Wink

Catost
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106


View Profile WWW
December 26, 2017, 11:03:09 PM
 #47

Najlepiej przelamac sie i wplacic pierwsze 500zl lub 1k, i zaczac grac. To bedzie kasa na stracenie, bo wiekszosc podczas nauki traci kase. ALe z ksiazek ciezko sie nauczyc, bo teoria bez praktyki jest martwa. Zabawa w kraniki etc. nie jest dobra, jesli chcemy szybko rozpoczac przygode z tradingiem.

Dokładnie. Jak zacząłem czytać książki i przekładać je na rzeczywistość i realia kryptowalut to zgłupiałem.. YouTube -idealna kopalnia wiedzy i żywych przykładów jak ludzie grają, dlaczego tak a nie inaczej, mechanizmy etc..
Btw sporo giełd ma konta „practice” gdzie jesteś na realnej giełdzie ale obracasz np. wirtualnymi $10k. To jest wg mnie najlepsza nauka na nie wtopienie swojej kasy na samym starcie  Wink Jak złapiesz o co chodzi i jak operować - go for it!

co do youtube zgadzam sie w pełni,  świetna wiedza za darmo.
Nie zgodze się jednak do kont practice, jeżeli nie grasz własną gotówką to nie będziesz w stanie sie nauczyć panować nad emocjami a to najważniejsze w tym biznesie.

Załóż sobie na straty kilka stówek i zacznij. Pamiętaj kasa wpłącona to kasa stracona,  a przy wyplacie masz dopeiro zysk jak kase maszw kieszeni Wink


Myślę, że każdy przypadek będzie inny. Przy odpowiednim nastawieniu psychicznym da się sporo nauczyć grając na kontach "practice", a prawdziwe pieniądze wpłacić dopiero gdy poczujesz o co chodzi.

███████████ ⚡ BITCOIN 2 ⚡ ████████████████████████
█████████████ ⚡ Join the discussion thread ⚡ █████████████
👀 Private  ⚡ Fast  ¢ Low fees 🔴 Scalable 💡 Economical  ❂ Decentralized
Toxias
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 50
Merit: 0


View Profile
December 27, 2017, 10:15:15 PM
 #48

Ciekawe dlaczego tak dużo poleca się obrotu, a nikt nie pisze o kopaniu inwestowaniu w sprzęt
ethergeek
Member
**
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 11


View Profile
January 02, 2018, 09:23:50 AM
 #49

Ciekawe dlaczego tak dużo poleca się obrotu, a nikt nie pisze o kopaniu inwestowaniu w sprzęt

Wiesz, wydaje mi się, że to kwestia indywidualna - spekulować, czy kopać. Jedni mocniej czuja się w tematach komputerowych, widzą potencjał, mają więdzę o sprzęcie (lub chca ja zdobyć). Inni wolą skupic się na obracaniu gotówką - bo to ich kręci bardziej, niż taktowanie GPU Wink
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!