Bitcoin Forum
May 13, 2024, 09:50:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: kasımda girilebilecek uçak coinler  (Read 1853 times)
verici (OP)
Member
**

Activity: 61
Merit: 10

View Profile
October 24, 2017, 06:33:17 AM

selamlar arkadaşlar, önümüzdeki birkaç gün içerisinde alınabilecek ve 2-3 aylık bir dönemde iyi bir rakamlara gelecek coin tavsiyelerinizi alabilirmiyim.
geleceğin xrp si olacak. yeni çıkmış uygun seviyelerde olan
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 24, 2017, 06:42:23 AM

lumens ve electroneum. ikisi de arz bakımından yüksek ve kasım forkundan sonra patlama yapabilme potansiyeli oldukça yüksek olan yatırımlık araçlar. bir de stratis/waves ikilisi çok fazla çakılıp çok kolay toparlama özelliği olan iki koin. bunları değerlendirmenizi ve araştırmanızı dilerim.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
October 24, 2017, 06:46:40 AM

Trst hala fazla yeşillenmedi. Grafige bakarsanız dönem dönem pumplanmış. Road mape göre bu ay patlama yapması gerekiyor.
Afandoras
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 24, 2017, 06:51:50 AM

XVG - TenX - Waves i düşünüyordum. Yetişemedim yüzde 25 artmış.

Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 24, 2017, 07:03:08 AM

İlk 20deki sağlam gördüğün tüm coinlere girebilirsin. Smiley

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 24, 2017, 07:16:05 AM

Kasım ayında uçaktan ziyade elindeki bitcoin korumak başarı sayılır. Kasım zorlu geçecek.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 24, 2017, 07:36:13 AM

waves stratis pump dumb çok oluyor bu coinlerde potansiyelleride yüksek stellarda olabilir belki tavsiye edebilirim.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 24, 2017, 07:49:36 AM

chainlink ve centra yı tavsiye ediyorum ben kendimde yatırım yaptım. monetha da aslında çok düştü fiyatı piyasada güvende var gibi ama yinede pek sıcak bakmıyorum.tenx baya düştü oda buralardan yukarıya tırmanabilir ve daha onlarca coin var tabi dip gören. forumda unify çok tavsiye ediliyor dün alacaktım son anda caydım geri dahada düşmesini bekliyorum çünkü.forumda türklerden çok talep var diğer bölümlerde b kadar takip edeni yok.yinede bekliyorum unify i biraz daha düşsün girecek gibiyim
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
October 24, 2017, 08:33:32 AM

aralıktaki ilk icosu yaklaşan komodo, red-pulse öncesi neo'nun yaptığını yapar mı?
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 24, 2017, 08:35:26 AM

Önümüzde bi fork daha var. Bu bi şeyin uçacagığını sanmıyorum bu ay. Al sat fırsatları değerlendirilerek btc miktarı artırılıp fork zamanı alttan alınabilir.
verici (OP)
Member
**

Activity: 61

View Profile
October 24, 2017, 09:08:31 AM

dün gece stellar baya yükselmişti. MARGIN TRADING de sell emri verdim. ama hala yükseldi ve otomatik pozisyon kapandı, sağlam zarar ettim. Grin
aslında stellar için MARGINDE uzun süreli alış pozisyonu açılabilir. zaten 10 güne x2 olur bu gidişle en az.
veya: centra-electroneum ikilisi bana 2 aylık vadede katlayarak kazandırır gibi geliyor. bu konuda da yorumlarınızı alayım.
bu arada wavese için şu an belirsizlik var. bazı kitlelere göre hala yükselecek, bazılarına göre ise türklerin elinde kaldığı için aşırı iyimserlikten ötürü bu tür yorumlar yapılıyor.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 24, 2017, 09:30:41 AM

request networkü takip ediyorum.sanırım Türkçe konusu açılmadı.icosu bitti etherdeltadan işlemlere başladı ama henüz alım yapmadım.fiyat ico fiyatının üstünden işlem görüyor şu anda.
ekrem_tr
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
October 24, 2017, 10:51:44 AM

Kasım forku öncesinde herhangi bir uçak olmaz belki, ama yüzde 50-60 lar olabilir. wawes, strat, lumens, bi ihtimal ripple olabilir. takip etmekte fayda var. ama fork öncesinde btc ye hatta usd ye dönmeyi unutmayın, yoksa paraşüt bile kurtarmaz...  Wink
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
October 24, 2017, 11:23:12 AM

Elastic aldım ben 100k dan fazla.4100 küsür satlardan %20 ye yakın artmış bugün.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 24, 2017, 11:31:56 AM

Bu seferki fork 1 ağustos gibi sükse yapmadı ne btc fiyatı düştü ne altcoinler coştu. İnsanlar fork zamanı daha sakin kalmayı öğrenmiş gibi duruyor.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
October 24, 2017, 11:52:26 AM

Ada diye bi coin var. Hacim olarak çok iyi. Yeni bi ripple faciası olabilir gibime geliyor. Bi miktar alıp kenarda tutulabilir.

opiumtea
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
October 24, 2017, 05:12:18 PM

kyber,catalyst,monetha üçe bölüp girmeyi düşünüyorum nedersiniz?
omerchip
Full Member

Activity: 268
Merit: 109

View Profile WWW
October 24, 2017, 05:39:13 PM

gir centraya yaşa hayatını bugun yuzde 20 büyüdü bu daha başlangıç net 3x bekliyorum bu fiyatta tabi 3x yapınca geliceği fiyat anca benim girişime denk geliyor ama uzun dönemde de iyi kazandıracak çok güvendiğim bir proje

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 24, 2017, 07:09:57 PM

gir centraya yaşa hayatını bugun yuzde 20 büyüdü bu daha başlangıç net 3x bekliyorum bu fiyatta tabi 3x yapınca geliceği fiyat anca benim girişime denk geliyor ama uzun dönemde de iyi kazandıracak çok güvendiğim bir proje

bende iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.
Bu arada hala monetha düşünüyosanız dününmeyin Smiley
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 24, 2017, 07:14:53 PM

Xrp bir anda yükselebilecek coinler arasında olabilecek bir coin değil, waves çok kolay toparlayacaktır, yine stratis hızlı geri dönüş olur, mtl metal coin alpha güncellemesi vardı son olarak ta etp metevarse coin

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: